Premtimet si ke majt|Vlog| Jeulia Jewelry| Angela Ak

4 Pri 2021
65 468 Shikime

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Previous video: alworld.info/u/video/XqXP2HuOfs-ppc0
Shop Jeulia Jewelry!
Enjoy 15% off by using the code: ANTHP15
Jeulia Website: jeulia.io/9df4
Jeulia Necklace: jeulia.io/9fas
🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
instagram.com/angela.akolli/?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
instagram.com/klajdi_dodaj/?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
facebook.com/Angela-Ak-1816897241743780/

Komente
 • Je super te adhuroj si e ke emrin ke vintedg

  Anisa TahiriAnisa Tahiri14 orë më parë
 • 💝💝💝❤️❤️❤️💗💗💗💖💖💞💞♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💗💗💗💗💗💗💟💟💟💟💙💙💜🖤♥️👏👏👏

  Esat HasaEsat HasaDitë më parë
 • Anxhela te duashumeeeeee

  Esat HasaEsat HasaDitë më parë
 • Mbreme te kam pare ne ender. Sikur te erdha ne shtepia, me kishe ftuar ti. Oh sa jam cmallur.. Sapo u takuam thame te dyja ne te njejten kohe tururururu ruuuu Me duket sikur te kam takuar me te vertete, te shoh si pjese te familjes time tashme. .Aurora lov Angela. Pafsha endra kaq te bukura pernate❤

  Aurora LikollariAurora Likollari2 ditë më parë
 • Super video❤,suksese

  GESTO BEATSGESTO BEATS3 ditë më parë
 • Xemel😘😘😘

  jona_officialjona_official4 ditë më parë
 • I love you❤️

  Florie BajraktariFlorie Bajraktari4 ditë më parë
 • Jo mos ate zilen e Iphonit Angela se ajo nuk te ngre nga gjumi thjesht te tremb 😅⏰

  a alba alb4 ditë më parë
 • Te kuptoj Angela sepse edhe maces dhe qenit tim i bien qimet

  Dajena MeroDajena Mero5 ditë më parë
 • Perplot energji pozitive , je dashuriiiiii Angela ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Laureta RushitiLaureta Rushiti5 ditë më parë
 • hedh me shum video o angela🥲

  briken'ë •briken'ë •6 ditë më parë
 • U qudita kur that gusht kurse ne per momentin jemi prill ,por u mendova dhe thash qe kjo Angela e ka bere me heret vidion😏🤣🤣🤣🤣

  Blerta DardhishtaBlerta Dardhishta6 ditë më parë
 • Do you like BILLIE EILLISH💚

  OlsianaOlsiana6 ditë më parë
 • Me pelqen shume ti shikoj videot e tua te lutem nje pershendetje😇😍😘😙😗😻❤💋👄💗💟💞

  Sokol LleshiSokol Lleshi6 ditë më parë
 • Teletabis 😂😂😂😂😂 lott

  laura gj.laura gj.6 ditë më parë
 • Kollon e shoals hhaaa ju dua shm🙌🙌🙌❤❤

  mother fakessmother fakess7 ditë më parë
 • Bej video

  mother fakessmother fakess7 ditë më parë
 • Ku humbe se me mori malli

  mother fakessmother fakess7 ditë më parë
 • Ju lutem me beni subscribe

  nersila kullafinersila kullafi7 ditë më parë
 • "Zemra,zemra me ka zen po nejse "😆🤣🤣🤣❤

  Fjorela GishtoFjorela Gishto7 ditë më parë
 • Une Jam fancja jote. numer 1 dje jam vetm 10 vjece dhe miqe sot kam ditlindjen dua qe te me permendsh pak emrin te vi deo ja e rralls te lutem emri im esht Besa 🤲🤲

  Zana CukaZana Cuka7 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  Arjola RredhiArjola Rredhi7 ditë më parë
 • Sa Like Shkojn Per ANGELEN 👍👍👍👍👍👍

  Amelia LameAmelia Lame8 ditë më parë
 • Une ne shtepi kam nje mace dhe ta fshish shtepin 3 here ne dit eshte pak por shtepia fshihet 6 here ne dit🤣

  Sen cal kapimiSen cal kapimi8 ditë më parë
 • Une doja shum te te ndiqja ne inst por skam

  Ilir MoliIlir Moli8 ditë më parë
 • Lyyy💋🥺💖💖thonjt I ke superrrrr💖❤❤❤❤💝💝💝💞💞💞

  JOANNA anaJOANNA ana8 ditë më parë
 • Me. Pelqejne. Shume. Videot. E. Tua

  Ιlir ZotajΙlir Zotaj8 ditë më parë
 • Nice drawingsNice drawings8 ditë më parë
 • Dua një hol me patetina dhe çokollata

  Elton KarajElton Karaj8 ditë më parë
 • teletabies 🤣🤣🤣🤣

  Egi maEgi ma8 ditë më parë
 • Me e mira te puth 💗❤️

  Taulant DedaTaulant Deda8 ditë më parë
 • si drite je😙😗😙😙😙😍😘😘😘

  mira demirimira demiri8 ditë më parë
 • Angela ato “makaronat “ qe solli klajdi. Zjej 10 min me pak krip Po deshe futi,dhe gjalpe. Dhe mund ti hash me kos (grek) ose me djath (Feta) . Jan shumeee te shishme 🧡🤗

  THE SISTHE SIS8 ditë më parë
 • angela na kenaq me vidjot e tua me cfare pjastre i shtrin floket qe i ke kaq te drejta edhe me cfare perdore para se ti shtrish faleminderit

  Pranvera12 muratajPranvera12 murataj8 ditë më parë
 • Edhe une te njejten gje bej gjithmone kur i jap mkines 😂syze dielli ne koke dhe syze optike ne sy 😂❤️❤️❤️love you

  Nida NidaNida Nida8 ditë më parë
 • Angjela na ka marr malli per tu❤❤

  Mrika NdrecaMrika Ndreca8 ditë më parë
 • A the qe s'blej me e the ne videon e fundit 🤣🤣😅

  Tahir MediuTahir Mediu9 ditë më parë
 • Sa shume kam qeshur aty kur benit shaka me ato balonat ahahaha shume te mire jeni ❤️❤️😂😂

  Erza ZejnaErza Zejna9 ditë më parë
 • Angela na kenaqe me kete vidio, je shume e mire, keshtu qofsh gjithmone , na jep shume energji pozitive, te perqafoj nga Tirana❤

  samsung assamsung as9 ditë më parë
 • τελεια πλανα και εισαι μια κουκλαρα σε παρακαλω απαντα σε αγαπω

  Brikena ShenoBrikena Sheno9 ditë më parë
 • Ahahahahaha turp turp je e madhe ❤️ une e shkreta kam 6 muaj qe vetem 1 pare pantallona kam bler jemi te mbyllur nga virusi 🥴🥴

  Emy EmyEmy Emy9 ditë më parë
 • Hahahahaha je yllllll

  its ernesta dedoits ernesta dedo9 ditë më parë
 • Si gjithmone like pa e pare akm vidion 😍😍😍 Jeni shm shm te mire 🥰🥰

  Rexhina AgoRexhina Ago9 ditë më parë
 • Te amo Angela 😘❤️

  Artela ArtArtela Art9 ditë më parë
 • O Angela a më bën një reply je shumë e mirë 🥺🥺🤍🤍💕💕💕🥰🥰🥰🥰✨✨✨🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩🤗🤗💜💜💞💞🌸🌸🌺🌺🌹🌹

  after party -Luana Vjollcaafter party -Luana Vjollca9 ditë më parë
 • Sa me plq floket e tua te drejta te shkojn shummmmm

  Enca AldaEnca Alda9 ditë më parë
 • Angjela a te pelqen bts

  Redjon JakimiRedjon Jakimi9 ditë më parë
 • Jeni te dy shume te mire...plotesoni njeri tjetrin 😍😍

  olta zogaolta zoga9 ditë më parë
 • Ma knaqe shpirtin moj Anxhela 🤩

  Marta SterkajMarta Sterkaj9 ditë më parë
 • Angela tani kam filluar ti shikoj me kenaqesi reklamat per te ndihmuar sadopak flm qe na ben te ndihemi te emocionuar sa her del videoja😂😂 te dua❤️❤️💋💋💋

  Enca AldaEnca Alda9 ditë më parë
 • Sallaten e dashur mundesh ta futes ne nej en edhe ne funde e qet pak uj edhe sallat qendron

  Mela MelaMela Mela9 ditë më parë
 • Aman kush i urren ato kepuce 🥺 Jane aq te bukura 🥰🥰

  MAJLI'S WORLDMAJLI'S WORLD9 ditë më parë
 • Me burro e sabia

  Miri CoboMiri Cobo9 ditë më parë
 • Nuk e di domethënë, keto vlog sikur jane bere per ty 🥰 I shijoj aq shume 💕💕

  MAJLI'S WORLDMAJLI'S WORLD9 ditë më parë
 • Angela pse nuk Ben nje vidio ku ti na Tregon megapet e tua te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem shume beje te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem

  DIELLZA SeferiDIELLZA Seferi9 ditë më parë
 • Bravo, shume intetesante.❤❤ Shpresoj edhe kanali im te rritet edhe pse ka stil tjeter..Shifeni kur te keni kohe..

  TimeforLonTimeforLon9 ditë më parë
 • o angela ti sje plak dukesh si vajz 18 vjec per zotin.👑

  sms lovesms love9 ditë më parë
 • Sa kam qeshur ne kete video 😂

  Krisa KrissKrisa Kriss9 ditë më parë
 • A ke Snapchat nese ke si e ke emrin

  Alisia sefullajAlisia sefullaj9 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Denada NdrekoDenada Ndreko9 ditë më parë
 • O Angela po bej ragù me shum nga ca ben zakonisht dhe mbylle ne kuti mbaje per ta perdorur 3 ose 4 her ose edhe me shum 🥰

  Xhesilda ZeqoXhesilda Zeqo9 ditë më parë
 • 14:35 e kam edhe un njejt si ti 😅❤️

  girl albanian25girl albanian259 ditë më parë
 • fustani qe me plq shum eshte shummm i bukur kurse ti jee dashuri,bot,diell,zane,etj,etj je loveeeee

  erjona dokaerjona doka9 ditë më parë
 • Me pelqejn shumeee videot e tua na percjell shume pozitivitettt 🤍💋

  Laurela ShalaLaurela Shala9 ditë më parë
 • 💝💝

  Oksana LurthiOksana Lurthi9 ditë më parë
 • 😍😍

  Xhoarma AxhXhoarma Axh9 ditë më parë
 • Angela mund te ma japesh linkun ku ti shet ❣

  albania123albania1239 ditë më parë
 • Jave te mbare Angela😘❤

  medina diarmedina diar9 ditë më parë
 • Bej nje video ku te tregosh kur lan Milon. Te dua shume

  Fjora Kejsi OrizajFjora Kejsi Orizaj9 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Greta EleziGreta Elezi9 ditë më parë
 • Je shum e lezetshme💞

  Mario MarjusMario Marjus9 ditë më parë
 • Ckemi zemer te duaaaa pa fund o lock

  Leli LeliiLeli Lelii9 ditë më parë
 • Angjela je shum e mirrrrrrrr

  Anduel KeqaniAnduel Keqani9 ditë më parë
 • Me pelqen shum menyra si I editoni videot dhe me pelqen qe jeni vetvetja eshte qef tju shohesh nuk merzitesh me ju😚🥰

  ErmiraErmira9 ditë më parë
 • Me pelqejne edhe unboxit qe bene nga julia dhe hole nga sajte qe te dergojne komente per bashkpunim.Je fantastime

  Klea SinaniKlea Sinani10 ditë më parë
 • Angela na shpjego pak me detaje te lutem si funksionon vinted sepse jam ne itali edhe un kam ardh nga grecia po un akoma nuk di italisht mir dhe skam askend te me ndihmoj. E kam hap kam ber shitje po sdi si te procedoj fiks 😂 te lutem helpppp 😘🥰 je shum e mir ciaoo

  190 El190 El10 ditë më parë
 • Te lutem a mund te ma tregosh se te cili vlog eshte videoja qe maria te ka pare ty duke e propozuar . Te dua shune je shum e mire vazhdo keshtu

  Alda LokaAlda Loka10 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Tea GalushiTea Galushi10 ditë më parë
 • Çfarë punon

  Kejda TopjanaKejda Topjana10 ditë më parë
 • O zot cfar editimi!!! Love youuuuuu♥♥♥♥

  Klejsa HundaKlejsa Hunda10 ditë më parë
 • Mirmengjes

  Meri MatajMeri Mataj10 ditë më parë
 • qit vloga gjdo 2dit se po na mungon❤️

  besii besibesii besi10 ditë më parë
 • Shpirtii❤❤❤ na knaq me keto videot e tuaa😍😍😍😍

  Arbenita DemaArbenita Dema10 ditë më parë
 • Shum pak 1 her ne javt video we miss you!!

  Marigona GashiMarigona Gashi10 ditë më parë
 • Ooo yll skaa fjal te keqe per tyy jee fantastike si ti dhe videot shummmm buukuurr jee nje yll i vertet me e bukur se hena qe shkelqen sa dielli sa te gjitha bukurit emri i tyre i verter esht ANGELA TEE PERQAFOJJJJ SHUUUMM SHUMMM.skam par nje vajz me te bukur te sjellshme me pozitive se ty Je nje zan nje princees kam dhe shuuum fjal te te them po kjo njeher mjaftonn se per ty skan fund fjalet e miraaa😃😇🥺🥰🥰🥰🥺nje diamant i vertettt je💍👑👑👑👑👑🔮🌏🌏🌏⭐🌕🌠🌌🔥🥰🤩😍😍

  Neriman FzliuNeriman Fzliu10 ditë më parë
 • angela edhe une i dashuroi ato kepucet po mire ja bere qe i shite se me mire leket sesa kepucet se ke per te gjetur prap te dua dhe te puth fort

  Ksel LeskKsel Lesk10 ditë më parë
 • Ta gëzoi tasin e ri Milo😂❤️

  Izaora HajdarajIzaora Hajdaraj10 ditë më parë
 • Je ylli i ALworld

  djora allmetadjora allmeta10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Albina AliajAlbina Aliaj10 ditë më parë
 • Τι γαματο edit και τι τέλεια τραγούδια ❤️ δεν γίνεται να μην γελάω κάθε φορά είστε τέλειοι 😍

  Marianna Almpa MpakouMarianna Almpa Mpakou10 ditë më parë
 • Anxhela je shume e mire.Te ndjek edhe djali 8 vjec ,te ka ALworld ren me te mire.tururu tururu hahaaaa gallat fare♥️🌷🌺🌸💓💕💕😆😍🤩👏👏🙌🙌🙏

  josel gjikajosel gjika10 ditë më parë
 • Anxhela je shume e mire Kam nje pyetje per ty ne cfare wbsite i shet rrobat e tua

  dumb dumbdumb dumb10 ditë më parë
 • Come dhe nje ide do te bej Edhe un omlet me spinaq ju perqafoi

  Blerina MelishteBlerina Melishte10 ditë më parë
 • Angela te dua shum jam fansja më e madhe e jotja te dua shum te lutem replay

  Fatime BahtiriFatime Bahtiri10 ditë më parë
 • Yll je angela💋💋🤍

  aleksandra progmialeksandra progmi10 ditë më parë
 • Ma permen emrin ne video pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  Le te zbavitemiLe te zbavitemi10 ditë më parë
 • You are the best but I LOVE UU😊

  Amarilda MhilliAmarilda Mhilli10 ditë më parë
 • ❤❤🍫🍓🥑🍫🍫🍫

  Leonora IsufiLeonora Isufi10 ditë më parë
 • Teletabis 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Enkela TabakuEnkela Tabaku10 ditë më parë
 • Angela per cfai po flet i ka ndodhur ndonje gje Milos me thuaj se ca ka ndodhur te lutem Angla

  nazmie karajnazmie karaj10 ditë më parë
ALworld