Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

3 Pri 2021
337 795 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Komente
 • na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

  eri erieri eriDitë më parë
 • Dhe kisha nje merak te madh......

  Nana BraushiNana Braushi3 ditë më parë
 • My song

  TeoTeo3 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/ppu6sJmuftaurLc

  TeoTeo3 ditë më parë
 • Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

  Nora LNora L3 ditë më parë
 • Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  qopoy dnonqopoy dnon4 ditë më parë
 • Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

  Naim CerkiniNaim Cerkini4 ditë më parë
 • Si se permendi nenen qe e lindi kurr

  Ardit CubiArdit Cubi5 ditë më parë
 • Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  eioshen boboieioshen boboi5 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣😎✌

   qopoy dnonqopoy dnon4 ditë më parë
 • Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

  Diana HelenaDiana Helena5 ditë më parë
 • Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

  Shkodra ShkodraShkodra Shkodra5 ditë më parë
  • Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

   Shkodra ShkodraShkodra Shkodra5 ditë më parë
  • Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

   eioshen boboieioshen boboi5 ditë më parë
 • Coca Besi😂 high af

  bouytt guytbouytt guyt6 ditë më parë
 • T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

  Metihe SelmaniMetihe Selmani6 ditë më parë
 • A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

  Kimete TropliniKimete Troplini6 ditë më parë
 • Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

  elton shehuelton shehu6 ditë më parë
  • Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

   bouytt guytbouytt guyt6 ditë më parë
 • Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

  sehhi vootysehhi vooty6 ditë më parë
 • Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

  H MdarciH Mdarci7 ditë më parë
 • O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

  Atid ItarbaAtid Itarba7 ditë më parë
 • Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

  Xheni RamaXheni Rama7 ditë më parë
  • Shume pordhace je moj xhensila

   sehhi vootysehhi vooty6 ditë më parë
 • Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

  stamatis nasisstamatis nasis7 ditë më parë
 • Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

  Antigona GashiAntigona Gashi7 ditë më parë
 • kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

  vajza vajzavajza vajza7 ditë më parë
 • Ë W Dass ist das Das

  Pranvera MuratiPranvera Murati7 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣😎✌

  Petteri PunakuonoPetteri Punakuono7 ditë më parë
 • A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

  Dona donaDona dona7 ditë më parë
 • Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

  Km MmKm Mm7 ditë më parë
 • Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

  Aurora BreguAurora Bregu7 ditë më parë
 • Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

  Olgerta LzjOlgerta Lzj8 ditë më parë
 • Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

  elida markajelida markaj8 ditë më parë
 • Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

  Egzona BlakcoriEgzona Blakcori8 ditë më parë
 • Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

  ClaudiaClaudia8 ditë më parë
 • Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

  Ermira ShehuErmira Shehu8 ditë më parë
 • Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

  edlira lushiedlira lushi8 ditë më parë
 • Shume pordhace je moj xhensila

  keti ketiketi keti8 ditë më parë
  • Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

   Blerta AhmatiBlerta Ahmati7 ditë më parë
 • Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi8 ditë më parë
 • umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

  Eliesa MustafaEliesa Mustafa8 ditë më parë
 • Se kuptoj pse i prisni kenget

  Rita LunetoRita Luneto8 ditë më parë
 • Un jam nga Krume Por hasi eshte qytet ne vete tashi e nuk duhet ti thone me Hasi I kukesit .Eshte per te ardh keq qe shqiptaret dun te shikojn vendet e tjera kur nuk i njofin qyetet e Shqiperise,turp.Respekte nga New York.

  Iron TinIron Tin8 ditë më parë
 • Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

  SonilaSonila8 ditë më parë
 • 😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri8 ditë më parë
 • 🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri8 ditë më parë
 • Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

  une uneune une9 ditë më parë
 • JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

  Adem KreshtaAdem Kreshta9 ditë më parë
 • ❤️❤️

  Nafa NafaNafa Nafa9 ditë më parë
 • Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

  Tasha ZylfoTasha Zylfo9 ditë më parë
 • Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

  Dizo DautiDizo Dauti9 ditë më parë
  • @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

   Rekuper SezboniRekuper Sezboni7 ditë më parë
  • @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

   Dizo DautiDizo Dauti8 ditë më parë
  • @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

   Rekuper SezboniRekuper Sezboni8 ditë më parë
  • @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

   Dizo DautiDizo Dauti8 ditë më parë
  • @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

   Rekuper SezboniRekuper Sezboni8 ditë më parë
 • Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

  Kela SpahoKela Spaho9 ditë më parë
 • Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

  Sia IraSia Ira9 ditë më parë
 • Besi je shum Artist 🤩💫

  Jonka PalokaJonka Paloka9 ditë më parë
 • Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

  Lucy PashaiLucy Pashai9 ditë më parë
 • Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

  Enxhi 456Enxhi 4569 ditë më parë
  • Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

   Hamide DervishiHamide Dervishi8 ditë më parë
 • Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

  Zhaklina11Zhaklina119 ditë më parë
 • Shum i ftoht me motren

  EDa MLEDa ML9 ditë më parë
 • Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  Lina LanaLina Lana9 ditë më parë
  • @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

   Bujar BeqiriBujar Beqiri3 ditë më parë
  • bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

   Arsa BegajArsa Begaj5 ditë më parë
  • Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

   no nameno name7 ditë më parë
  • Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

   Popcorns MomPopcorns Mom7 ditë më parë
  • E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

   Florina LuleFlorina Lule8 ditë më parë
 • Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

  Lindita HaxhimustafaLindita Haxhimustafa9 ditë më parë
 • Te '' ' kendofte zemra ylli baka

  Silvana KoretaSilvana Koreta9 ditë më parë
 • Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

  mimoza gjermanimimoza gjermani9 ditë më parë
 • E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

  Illyria IllyriaIllyria Illyria9 ditë më parë
 • Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

  Ani CaniAni Cani9 ditë më parë
 • Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

  mo 207mo 2079 ditë më parë
 • Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

  Jenny LeaJenny Lea9 ditë më parë
  • Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

   The OneThe One4 ditë më parë
  • xhensila esht yll 🌟🌟

   Fran FushaFran Fusha9 ditë më parë
 • Djale i mire Besi bravo

  Lalala LalalaLalala Lalala9 ditë më parë
 • Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

  Albana DemajAlbana Demaj9 ditë më parë
  • Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

   Autochtonus AlbaniaAutochtonus Albania9 ditë më parë
 • Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

  Matina SehaiMatina Sehai9 ditë më parë
 • Coca Besi😂 high af

  Aha NanaAha Nana9 ditë më parë
 • Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  Vefi GropaVefi Gropa10 ditë më parë
 • Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

  Daniel AliajDaniel Aliaj10 ditë më parë
  • Bravo Besi👏

   Merita HasaMerita Hasa8 ditë më parë
 • Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

  Saimir GjoniSaimir Gjoni10 ditë më parë
 • O qija ropt sa tap besi

  cuni francecuni france10 ditë më parë
 • Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

  Music lover GuyMusic lover Guy10 ditë më parë
 • Sa e adhurueshme eshte Ija!

  Rudina BaniRudina Bani10 ditë më parë
 • Linden kta ????apo akoma

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj10 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰

  Ela MyrtezaEla Myrteza10 ditë më parë
 • Te kendofte zemra.

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα Γκιόκα10 ditë më parë
 • Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

  Shpresa KotiniShpresa Kotini10 ditë më parë
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa10 ditë më parë
 • 1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa10 ditë më parë
 • Pse hiqet zeri

  albania tvalbania tv10 ditë më parë
 • Shume pozitivitet 🙏🏼

  Deta MiaDeta Mia10 ditë më parë
 • Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

  Ersila AllaErsila Alla10 ditë më parë
  • @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

   Omar BraydonOmar Braydon9 ditë më parë
  • not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

   Gideon MaxwellGideon Maxwell9 ditë më parë
  • 😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

   Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
 • Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

  Enrik RushanEnrik Rushan10 ditë më parë
  • CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

   Eldo MciniEldo Mcini4 ditë më parë
 • sa duan me u duk kta.

  Miranta XhaferriMiranta Xhaferri10 ditë më parë
 • Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

  Jonida MehmetiJonida Mehmeti10 ditë më parë
 • Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

  enerik tozajenerik tozaj11 ditë më parë
  • Sesht fiorela

   rozalindarozalinda9 ditë më parë
  • Kuu

   Kejsi DajaKejsi Daja9 ditë më parë
 • Zoti te ruhet

  artan papriartan papri11 ditë më parë
 • jeni te gjithe te mbrekullueshem

  Ylli TajariYlli Tajari11 ditë më parë
 • Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

  Shpresa BushgjokajShpresa Bushgjokaj11 ditë më parë
 • I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

  indrit arapiindrit arapi11 ditë më parë
  • @indrit arapi ahahahahahahAhH

   Arjan KapoArjan Kapo10 ditë më parë
  • @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

   Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
  • @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

   indrit arapiindrit arapi10 ditë më parë
  • @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

   Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
  • @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

   indrit arapiindrit arapi10 ditë më parë
 • 🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

  19 9819 9811 ditë më parë
 • Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Benny PetraBenny Petra11 ditë më parë
 • zoti te bekoft o bes kallaku

  Mhill DedaMhill Deda11 ditë më parë
 • ppppfffff bes nari

  Era ElsaEra Elsa11 ditë më parë
 • shkrepe prap o president

  ALbanian GirlALbanian Girl11 ditë më parë
 • Shifeni besin drru nmall o zot

  Arjan PanavArjan Panav11 ditë më parë
  • @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

   Arjan PanavArjan Panav10 ditë më parë
  • @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

   Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
  • @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

   Arjan PanavArjan Panav10 ditë më parë
  • @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

   Ana AnaAna Ana10 ditë më parë
  • @Ana Ana po ju ku e dini?

   Ame AmeAme Ame10 ditë më parë
 • Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

  ah ahah ah11 ditë më parë
  • 😂😂

   Heart LoveHeart Love11 ditë më parë
 • 0:54 bed.limo

  David WatsonDavid Watson11 ditë më parë
 • Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢

  Klaudja CermaKlaudja Cerma11 ditë më parë
  • Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀

   Rudina BaniRudina Bani10 ditë më parë
 • 0:22 dat.gen.in

  Violet HancockViolet Hancock11 ditë më parë
ALworld