Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

9 Shk 2021
193 821 Shikime

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Ne shkollen Siri Shapllo 😂😂😂😂

  Fabian DukaFabian Duka2 ditë më parë
 • 😂🤣🤣🤣

  Ana AnaAna Ana3 ditë më parë
 • O vella nje bluz me selon

  Eraldooo YmeyEraldooo Ymey4 ditë më parë
 • hahahahaha 🤣🤣🤣 Baba Selim

  Geraldo GeraldoGeraldo Geraldo7 ditë më parë
 • Specidjana 🤣🤣

  Sofiana ShkembiSofiana Shkembi7 ditë më parë
 • Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄

  Pamela IbrajPamela Ibraj9 ditë më parë
 • Deka me lot😂😂😂😂😂

  Armanda AlikajArmanda Alikaj9 ditë më parë
 • po Specidjana 🤣🤣🤣

  Gero B&WGero B&W10 ditë më parë
 • 8:15 hahahahah jeni te medhenj

  Fatjon MuhoFatjon Muho10 ditë më parë
 • Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂

  Arsen SkenderajArsen Skenderaj10 ditë më parë
 • 0:22😂😂😂 lot fare

  Santi BejkoSanti Bejko11 ditë më parë
 • Profesori i bije me dor😂😂😂

  Naruto Albania videosNaruto Albania videos11 ditë më parë
 • Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍

  Arben PrengaArben Prenga12 ditë më parë
 • si e ka emrin ky filmi

  Donald CaniDonald Cani13 ditë më parë
 • Bravo

  Olsi KumeOlsi Kume14 ditë më parë
 • Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂

  ardjan Hasanpapajardjan Hasanpapaj14 ditë më parë
 • 2:25 hahahahahahahahahaha

  free fire GAMERSfree fire GAMERS14 ditë më parë
 • Shumë bukur

  Darlen ManellariDarlen Manellari14 ditë më parë
 • grkkskskr

  Ervin Spaholli12Ervin Spaholli1214 ditë më parë
 • O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂

  Gezim MyrtajGezim Myrtaj14 ditë më parë
 • Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅

  GabrielGabriel15 ditë më parë
 • Ahaha lajk

  Sara DuciSara Duci15 ditë më parë
 • Si e ka emrin filmi ne te vertet ?

  Gerti albaniaGerti albania16 ditë më parë
 • Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha

  Relik KotsoRelik Kotso16 ditë më parë
 • Hahahaaahhahaaah

  Viktor ValdesViktor Valdes16 ditë më parë
 • 9:37 boll se e theve lott🤣🤣

  Zona BlackZona Black17 ditë më parë
 • 3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Arxhes BerishaArxhes Berisha17 ditë më parë
 • Suusss😂😂😂

  MIMOZAMIMOZA17 ditë më parë
 • 9:11 ,🤣

  Miri MetolliMiri Metolli17 ditë më parë
 • Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂

  Petrit PaliPetrit Pali17 ditë më parë
 • 2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂

  ΣigmaΣigma17 ditë më parë
 • Si e ka emrin filmi

  Mariglen NurceMariglen Nurce17 ditë më parë
 • Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100

  Borana JaçajBorana Jaçaj17 ditë më parë
 • Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂

  Ismail KukesIsmail Kukes17 ditë më parë
 • Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣

  Lucky YouLucky You18 ditë më parë
  • Murgu 😂😂

   Santi BejkoSanti Bejko11 ditë më parë
 • E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂

  MohanMohan18 ditë më parë
 • 💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳

  Paulo ShkarpaPaulo Shkarpa18 ditë më parë
 • 8:10 parakalo çik 😂😂😂

  Rand SesiRand Sesi19 ditë më parë
 • 5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂

  B AB A19 ditë më parë
 • Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣

  Elvis LoliElvis Loli19 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Ronaldo ZoguRonaldo Zogu19 ditë më parë
 • O profesor ma ze me dor ahah ahah

  Ledjon SheraLedjon Shera19 ditë më parë
 • Ekzemplar

  Vlore VelçeVlore Velçe19 ditë më parë
 • Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣

  Tile LazTile Laz19 ditë më parë
 • Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare

  DON XHONI 6677DON XHONI 667719 ditë më parë
 • Ben nje vidjo tjet

  Natasha CelaNatasha Cela20 ditë më parë
 • Pjesa e dyte kur fillon???

  xristos keramitzisxristos keramitzis20 ditë më parë
 • Bos jepi pije drokon

  Mateo BoSiMateo BoSi20 ditë më parë
 • 2shin 🤣🤣

  gamen tvgamen tv20 ditë më parë
 • Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪

  Eran 007Eran 00720 ditë më parë
 • sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓

  GENAGENA20 ditë më parë
 • ahahhaha. te medhenj jeni

  GENAGENA20 ditë më parë
 • Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2

  Dyrrah DyrrahDyrrah Dyrrah20 ditë më parë
 • Paulo shkarpa Ju do shume

  Paulo ShkarpaPaulo Shkarpa20 ditë më parë
 • Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33

  Muhamet SpahijajMuhamet Spahijaj21 ditë më parë
 • Specidjana me Specidiskun 🤪

  Komentatori UnikKomentatori Unik21 ditë më parë
 • specidianaa ahahahahahahhahah

  who am iwho am i21 ditë më parë
 • Hahahaha

  ERALD 007ERALD 00721 ditë më parë
 • P.o. ky osht sa. Gallat

  Ergi BodiniErgi Bodini21 ditë më parë
 • Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe

  Gerard GermaniGerard Germani21 ditë më parë
 • Si e ka emrin filmi

  [ALB] *JoKeR*[ALB] *JoKeR*21 ditë më parë
 • 2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂

  AA CRIMINALAA CRIMINAL22 ditë më parë
 • 6:55-7:25 Lot

  FF servetiFF serveti22 ditë më parë
  • Po pjesa me e mire

   HellBaniansHellBanians21 ditë më parë
 • O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni

  Amarildo JaupiAmarildo Jaupi22 ditë më parë
 • The best man✌🏽

  Adrijan SulejmaniAdrijan Sulejmani22 ditë më parë
 • Uuuiuuuiii Selua

  Game 4R4Game 4R422 ditë më parë
 • Selua is back ❤️👍

  Aras Bulut Iynemli & Hazal KayaAras Bulut Iynemli & Hazal Kaya22 ditë më parë
 • Boni filmin e plot

  Andrea LushaAndrea Lusha22 ditë më parë
 • Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera

  Andrea LushaAndrea Lusha22 ditë më parë
 • Hahaha do na cahet sovaja

  Boss BoyyBoss Boyy22 ditë më parë
 • Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm

  Vlora VloraVlora Vlora22 ditë më parë
 • Hahahah

  Vlora VloraVlora Vlora22 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Ela LeeEla Lee22 ditë më parë
 • Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.

  david jesedavid jese22 ditë më parë
 • Po 2 kur de dali

  kevin canikevin cani22 ditë më parë
 • SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI

  david jesedavid jese22 ditë më parë
 • 👑👑👑👑👑👑👑

  R MR M22 ditë më parë
 • 6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣

  Isi KuciIsi Kuci22 ditë më parë
 • Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  FF ubejdi 189FF ubejdi 18922 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha

  Elson MirakaElson Miraka22 ditë më parë
 • kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu

  nikolin abazinikolin abazi22 ditë më parë
 • O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

  Lazaj Tv KANALI 2Lazaj Tv KANALI 222 ditë më parë
 • U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Seonila GjolenaSeonila Gjolena22 ditë më parë
  • Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪

   Erind JahajErind Jahaj17 ditë më parë
 • 😊😂😂😂

  Terenc MihajTerenc Mihaj23 ditë më parë
 • Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”

  Terenc MihajTerenc Mihaj23 ditë më parë
 • Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot

  Sara FugaSara Fuga23 ditë më parë
  • Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜

   Erind JahajErind Jahaj17 ditë më parë
 • Lol 😆 🤣 😂 😹

  Lusjan ShehuLusjan Shehu23 ditë më parë
 • Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅

  Saul MucaSaul Muca23 ditë më parë
 • Ore Qazim Hyseni 🤣

  Another unknoWnAnother unknoWn23 ditë më parë
 • Selua murgu

  Tila GeniTila Geni23 ditë më parë
 • Baba selim 😂😂😂😂😂

  Bushi SeitajBushi Seitaj23 ditë më parë
 • 2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂

  Benadio GuzjaBenadio Guzja23 ditë më parë
 • Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote

  Aledio SeleniAledio Seleni23 ditë më parë
 • AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss

  ylber luliylber luli23 ditë më parë
 • 0:46 me pelqen si budallente

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY23 ditë më parë
  • Popo si budallenj

   Lazaj Tv KANALI 2Lazaj Tv KANALI 222 ditë më parë
 • 0

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY23 ditë më parë
 • 0.46 me pelqen si budalenj

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY23 ditë më parë
  • G

   LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REYLAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY23 ditë më parë
 • Jeni njeshaaa

  Johny AlbaniaJohny Albania23 ditë më parë
 • Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav

  Jurgen BeqiriJurgen Beqiri23 ditë më parë
 • Harrove te besh ate apellasin 😂😂

  Iljant CenolliIljant Cenolli23 ditë më parë
ALworld