Propozim nga Greg Rama? Vajza e ish-deputetes: Mami im do dhëndër demokrat - #EXPULS

3 Pri 2021
120 406 Shikime

#rtvora #expuls #adadeda
#EXPULS​​​​ - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00​ në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • q

  Lu ManipuluLu ManipuluDitë më parë
 • Nuk i ve rendesi shifrave thote kjo vajza e mamit.... 350€ kostumi pjesa me e madhe e femijeve te taksapaguesve nuk kane leke te blene librat e shkolles🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.

  Edlira ShahinasiEdlira ShahinasiDitë më parë
 • Po kuj i hin ne pun se si eshte kjo po ti qenke krejtesisht trap si fton ne studjo perte pyt per virgjerin , po qfar politike din kjo po hikeni e cofeni nenje ferre qete dy

  Dod GjokaDod GjokaDitë më parë
 • Vajza e ciles deputete eshte 🩸e kerpereates

  xhulia namesxhulia namesDitë më parë
 • Kush eshte Albina deda???? Kjo kokrra injorantes. Modele 🤦🤦🤦🤦

  Drragoi1Drragoi12 ditë më parë
 • ti nuk shikohesh me sy moj kuqke je gjith selikon shurrat e mutit.mami juaj tja pije shurren PS se e bere mjeke ai sistem. tani e perbuz ku eshte rritur ajo lavire si kasolle lope hajani mutin sistemit te Enverit ok shurravicaaaaa

  snake bloxsnake blox2 ditë më parë
 • po ti moj vajze & mami juaj afrojani pak dashurine babait tend e ajo burrit se e keni harruar se e keni ne shtepi tu shikue burrat e te tjereve laviret e mutit ekeni ardh nga puka e shisni pordha ti dashuro djem per para interes xhoja te behesh dikushi bem mama se te nxhaj ha haaa ok

  snake bloxsnake blox2 ditë më parë
 • po qfar Gregori moj te mban ty ti lavire po pastro pafat e mamit tend po mamin tend dikushi per jeten e kan bere fshataret e saj per sevap edhe sistemi komunist ok Gregori tepallon ca dite edhe te thote ciao te len si Edi grate ha haaa

  snake bloxsnake blox2 ditë më parë
 • po qfar leshi deputetespo qfar moj kuqke mami jot dikushi ajo eshte derguar ne shkolle nga firmat e fshatit edhe nga sistemi socialist tani mami kuqka jote u kthye demokrate kur ka erdh ne rreshen me vite te tera ka ndejt me 1 xhakete okkkkk

  snake bloxsnake blox2 ditë më parë
 • DERRA SI PUNA JUAJ JANE PLEHRA. DHE PJELLA E DEGJENERIT .BAJGA TREG KRIMBASH MEDIATIK.

  Spartak DedeSpartak Dede3 ditë më parë
 • ThuthuQe kot fare boshe

  GARENA FREE FIRE BL17GARENA FREE FIRE BL173 ditë më parë
 • aman sa emission te ulet qe beni si emision Cfar lesh vipe eshte kjo silikoni i gjalla Aman o zot nje cop injorante kembe e kokee

  suzi kocisuzi koci3 ditë më parë
 • Mami mami mami po baba a ke ty moj vajze???

  Healthy kitchenHealthy kitchen4 ditë më parë
 • Kam tradhetuar po jo skam tradhetuar. Genjeshtare

  Mimoza MimozaMimoza Mimoza4 ditë më parë
 • Me vjen turpe te jeme shqiptare kur shikoje qe taksat e mia per arsimin e ketur bushtave e familjaret hajdut qe kan . Ti shapiste nuk ke hankesa por un kam hankese qe ti jeton me taksat e djersen ton

  Ledy LedyLedy Ledy4 ditë më parë
 • I blen mami 4000 euro 1 varse me taksat e tona se nuk mendojn per femijet qe se kan mudesin me ngen ushqim po mendon per varse 4000 ero gjakpires

  Vali ZykaVali Zyka4 ditë më parë
 • Z.ada.kam nje urim perty mbaje porosin e mamit segjaja maeshenjt nejet.esht mos ban kompemis me gregorin se I ka ngja babit keta nuk imbaj grat I ndrrojn si jevgjit kuajt

  rexhaj qamilrexhaj qamil4 ditë më parë
 • Po mire moj vajze te jesh e virgjer eshte nje moral do te thote qe ti nuk je perdale e cuar dore me dore

  Sali RerzaSali Rerza4 ditë më parë
 • Cop idiote bashk me mamin

  Kledia JanaqiKledia Janaqi5 ditë më parë
 • Sa e shpifur🤮🤮

  Gezime LlanajGezime Llanaj5 ditë më parë
 • Thuthuqe

  Greta RGreta R5 ditë më parë
 • E edukuar para kamres se mbas kamres e then karroten

  productions 04productions 046 ditë më parë
 • Gazetar ce nuk ka fare respekt kundrejt nje femre , vazhdon dhr insiton ta dij kur e ka humb virgjerin.nje femer ,.le qe eshtr mungese totale rrspekti por duhet urgjentisht ti.mbyllet emisioni turp

  Jehona AsaniJehona Asani6 ditë më parë
 • Me kembe perpjete si mami

  Marie KaniniMarie Kanini6 ditë më parë
 • E ftuara ,drejtuesi te dy kot fare ,pyetjet mizerje fare

  Hotel VelkomHotel Velkom6 ditë më parë
 • Pyetje koti,,, pyetje boshe

  Hotel VelkomHotel Velkom6 ditë më parë
 • sorry por regullo vetullat, form te shpifur

  Anife JeshiliAnife Jeshili6 ditë më parë
 • Ja ka bler mami me leket e popullit varsen phu t q...... robt

  Zef KolaZef Kola7 ditë më parë
 • A e ke humbur virgjinitetin

  Agim RamadaniAgim Ramadani7 ditë më parë
 • Po kjo eshte pytje pa lidhje nuk pytete , per jeten private kjo eshte mungese kulture spo doni me ec perpara

  Agim RamadaniAgim Ramadani7 ditë më parë
 • Ky gazetari don atë vajzë që e rrahi në shpulla surratit.

  Rakip HalilajRakip Halilaj7 ditë më parë
 • Po përse je ngarkuar kështu moj gocë ?

  Baba Tomorri 1Baba Tomorri 17 ditë më parë
 • Rama dhe embrionat maskarenj duhet zhdukur nga Toka 🇦🇱 net ikin per Bangladesh 🇧🇩

  Mike SiegenthalerMike Siegenthaler8 ditë më parë
 • Greger qenka si Fernandeli, Fernandeli ishte njii aktor i madh qe kalujtur shum filmi.Dhe ka thene: Un me fetyren prej Gomari kam bere botdn te buz’qeshe..Kujdes zonjush se ketij jaka anda mashum meshkujt ,eta han te dashurin.

  Halil CelajHalil Celaj8 ditë më parë
 • Na plasi kari se asht vajza e ish depotetje na hanget bolet

  Edmond KazaziEdmond Kazazi8 ditë më parë
 • 7:44 opa skema kunja tha noizy mesa duket e paska pas noizy kte

  The Real DealThe Real Deal8 ditë më parë
 • Esht shum e embel i am in love with her 😍

  The Real DealThe Real Deal8 ditë më parë
 • U sa te lymtur qe dukeni te gjithe ju qe doni te beheni me emisionet tuaja

  pranvera mustafarajpranvera mustafaraj8 ditë më parë
 • Po e bukur gjith plastike Ikni more plerat e ndyre E ka pire metmikeshen time Mos genje o trape

  suzi kocisuzi koci8 ditë më parë
 • Amanda se na i shpifet me keto femra qe e ema ka pireegjakun e popullit kjo femer jeton me parate e vjedhura nga e ema Haram ju befshin ylli i bythes kjo Ik se na i shpifet

  suzi kocisuzi koci8 ditë më parë
 • Po vajz shum e bukur gjith plastik i ka fry buzet

  ioanna122ioanna1228 ditë më parë
 • Po normal qe ju behet me maje ketyre kjo ha taksat tona me cte mundet ku ka punuar kjo ndo njere ikan ardhur leket nga qielli mo po futjani ketij populli budalla politika eshte mashtrim moj cupe do behesh mashtruse

  Enrik RushanEnrik Rushan8 ditë më parë
 • Kjo eshte kokra e budallackes

  Astrit AhmetajAstrit Ahmetaj8 ditë më parë
 • Popo meshkujt dojn qe ti te shkojsh me 100 dhe te merr per grua ty. Hec more shko te mami yt.

  Loris AnikaLoris Anika9 ditë më parë
 • Buzet i paske ba

  Gjoni TopiaGjoni Topia9 ditë më parë
 • Ja KU vene paret tona, kurva injorante etj etj, mos me keq

  paul paulpaul paul9 ditë më parë
 • Gazetat qe nuk di te artikuloje fjalët. 🤦🏻‍♀️

  Anila ÇelaAnila Çela9 ditë më parë
 • Sa e mir e embel e thjesht e edukuar.. sa fort e dashkem . Jet e shnet oj bije

  Enoeno KapaEnoeno Kapa9 ditë më parë
 • NDOSHTA NUK I NGJAN BABAIT PO KTHEJE TI BOJE DEMOKRAK 50 KOMUNIST U KTHYN DEMOKRAT

  Αγγελικη κρητικαΑγγελικη κρητικα10 ditë më parë
 • Je si amelsin pershendes nga fush arrezi

  natyre_animal_11 lovenatyre_animal_11 love10 ditë më parë
  • Jo nuk e kam kusherir po qe ka nje fetyr te embel e engjellore e shohin te gjith Prindrit e saj kan vite qe jan larguar nga fush arrzi u thjet njeka intervisten e saj me pelqeu

   natyre_animal_11 lovenatyre_animal_11 love56 minuta më parë
  • Kusheriee do e kesh.

   Dori DDori DOrë më parë
 • Po ku niveli i kesaj ,e ku eshte Greku Rama .Ada 24 ore te mban Greku ,pastaj bye bye bye ke mami .Pastron parate e mamit ,dhe thote punoj .

  Kei KeiKei Kei10 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰

  19 9819 9810 ditë më parë
 • Fare fycke e bija e deputetes...E nxori pafytyre mamin..Shqiptaret nuk rregullojne dot dhembet,ajo i ble te bijes 4000 euro dhurate.

  K LK L10 ditë më parë
 • Cfar gomar gazetar.!,,, pyetje vetem per klokime..

  K LK L10 ditë më parë
 • Me Noizy merru ta fusi karin ne goje

  Ir SiIr Si10 ditë më parë
 • O u hengesh ate qe ben socja listet ne megjes ti dhe mamin mos ta ka ven mamas dhe ty mos ta ka ven djali rz es dhe te ka xhgenjyr po te rroft shkolla moj i njorante moj tamam mami ka vjrdhurndaj ti ble se ka vjedhur si saliu dhe ta vent socjalisti

  Nazmije SulceNazmije Sulce10 ditë më parë
 • Ore ky sdi te flasi ca gazetari esht ktij i merret goja

  slightly. 00slightly. 0010 ditë më parë
 • Mami deputete 4 mi euro varse populli shqiptar pagun taksat

  Ardian GjataArdian Gjata10 ditë më parë
 • Eh moj goce djemet e socjalisteve jane specjaliste per qdo gje po punen e partise e lekun e kan mbi gjithqka ku ka specjalist ne bote si nje socjalist ku jane me lek droget me lek kurvash me lek korrupsjonit mos u habit me leke hashashit ku ka shqiptare socjaliste tash tet vjet qe nuk u mor me fituer lek me hashash pra jepi mundesin vetes banu me leke haaaaAASAAAAAAAAAAAA

  Curraj EpermCurraj Eperm10 ditë më parë
 • Po kujt I duhet so je no goce

  Shpresa DhimaShpresa Dhima10 ditë më parë
  • L

   Merjeme KalajaMerjeme KalajaDitë më parë
 • Sa keq mendon Manmi

  Shpresa DhimaShpresa Dhima10 ditë më parë
 • Cfare pret nga nje gay moderator?

  Titanic TitanTitanic Titan10 ditë më parë
  • mw te qi ropt ty

   Andi 1Andi 12 ditë më parë
 • E virgjer ne vrim te veshit,por edhe ktu dyshoj 😂

  William WilliamWilliam William11 ditë më parë
  • Hahahahahahahahaha

   ioanna122ioanna1228 ditë më parë
 • Pse rren moj ku asht e virgjer ajo

  Erlind ZefiErlind Zefi11 ditë më parë
 • Qr sikur kan kap qiellin me dore

  antonio Alongeantonio Alonge11 ditë më parë
 • Bravo vajze shqiptare.

  Dritan Ilirjan LamajDritan Ilirjan Lamaj11 ditë më parë
 • Tralala me bishta prasi 😃

  Osman KuciOsman Kuci11 ditë më parë
  • Se kjo vjen nga tragjasi

   Hondo HondoHondo Hondo7 ditë më parë
 • Car bytjesh ben ku kokra e pederastit Po ti ronaldina car moshe ke pas kur ta kan plas tapen per her te par car moshe e ke umbur virgjerin ronaldina

  NOSLİV İSİVNOSLİV İSİV11 ditë më parë
 • tralala zura nje gale

  Alketa KetaAlketa Keta11 ditë më parë
  • Do tja rris tja bëj djal ose ngjal

   Hondo HondoHondo Hondo7 ditë më parë
 • edhe ty te kishim mangut ne politike megjithese ju ben grida profesjoniste karjere

  Alketa KetaAlketa Keta11 ditë më parë
  • Po vajza e kujt deputetëve është? se po e mbaja sekret mamin!! se nuk hedhim fall e kujt është ... se janë shtuar shumë tani..

   Xhoziana DhimpaliXhoziana Dhimpali6 ditë më parë
 • ku kan perfundu taksat e mia 😐 kjo do behet e imja ti mar taksat mbrapsh 😞

  Service ToolsService Tools11 ditë më parë
  • 😂

   Dur 1Dur 17 ditë më parë
  • ..o cna paskan hik taksat per lesh ....mami sqeka marre fare me ty spaska pas kohe fare kjo e paska humb shume here virgjerine 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ... po pse moj bibe si do u thush kalamajve qe ke qene pak e qime kur je martuar me baben e tyne .... o ti qeke koqe nga mendja ....beji yzmet mamit dhe trupit se mendja paska hik heret.....

   bert latifibert latifi9 ditë më parë
  • 🤣 suksese

   Birgit CangonjaBirgit Cangonja10 ditë më parë
 • 😮

  Service ToolsService Tools11 ditë më parë
 • Pernot i bi me dor tu pa fotot e ksaj

  Alo CimiAlo Cimi11 ditë më parë
  • @Gjoni Topia GJONI TOPIA , O ZOGU TI DO KAR DHE KAMZHIK,, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER GJALL E VDEKUN ,, KLM , TUNG , ROPT NE PITH NGA TI KESH ,,

   Fatmir LameFatmir Lame8 ditë më parë
  • @Gjoni Topia TOM TALUSHI NDOC KAJELLI NANEN NE PILL AI QE MA HEDHI ,,

   Fatmir LameFatmir Lame9 ditë më parë
  • @Fatmir Lame A ma mir te biesh nga kali e te vritesh apo te qihesh ne byth e te rritesh

   Gjoni TopiaGjoni Topia9 ditë më parë
  • @Alo Cimi FEMRA TE BUKURA KA ME MIJRA , POR NUK BEN ROBI SI PEVERS ,

   Fatmir LameFatmir Lame9 ditë më parë
  • @Fatmir Lame je gabim vllai mos I fol djalit ashtu ktu gjith ai pill ti thu kari ktij kari atij

   Alo CimiAlo Cimi9 ditë më parë
 • Ta ka bler Mami me djersen e popullit shqiptar varsen e vloririt ty. Turp.....

  Nona NonaNona Nona11 ditë më parë
ALworld