Provojmë SNACK AMERIKANË 🍫 | SEZ 🇦🇱

27 Pri 2021
114 774 Shikime

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë.
INSTAGRAM SEZ( Steisi_eleni_officialyt )
instagram.com/p/CB9G7FWqLWe/?igshid=ki13vovmtcsu
TIK TOK ( Steisi_eleni_officialyt )
vm.tiktok.com/ZSVtHp5r/

TIKTOK STEISI:
vm.tiktok.com/ZMeMntw38/
TIKTOK ELENI:
vm.tiktok.com/ZMeMnGAPt/

INSTAGRAM MAMI VALI (valli_kepi8_)
instagram.com/valli_kepi8_?igshid=16zd9no4oqnyt
INSTAGRAM BABY BEATRICE (baby_beatrice_)
instagram.com/baby_beatrice_?igshid=xbwf0hwqt3ii

Shpresojm që video tju l❤️🇦🇱 shihemi në videon e rradhes🎥🇦🇱

Komente
 • Faleminderit shum shum nga zemrat Tona tè vogla per mbeshtetjen qe na Jepni nuk kemi fjale tju falenderojm ❤️🙏🏻 ju duam Shum edhe shpresojm qe nje dit tju takojm te gjithve e tju perqafojm❤️❤️ faleminderit Steisi Eleni

  Steisi Eleni ZylfoSteisi Eleni Zylfo14 ditë më parë
  • shpresoj të ndodh sepse kam shum deshir tju takoj me gjith zemër 💕💕

   Sali AjvaziSali Ajvazi9 orë më parë
  • Steisi dhe Eleni jeni te bukura dhe te edukuara👍👍👍💟💟💟

   Fjoena MuckaFjoena Mucka2 ditë më parë
  • Steisi dhe Eleni jeni vajza sHume te bukura dhe te edukuara👍👍👍👍

   Fjoena MuckaFjoena Mucka2 ditë më parë
  • Faleminderit shum zemrat e mia inshalla se edhe un kom qef me ju teku♡♡🙏🙏🙏❤❤

   Rifadije BajramiRifadije Bajrami4 ditë më parë
  • shpresoj zera

   Ibrahimi EronaIbrahimi Erona6 ditë më parë
 • Respekte nga Fieri🇦🇱🇦🇱✌️✌️✌️✌️

  DAN13L M3RK0DAN13L M3RK02 orë më parë
 • Ju lutem mund te provoni snack germany 🇩🇪

  Rrufeja FFRrufeja FF6 orë më parë
 • 💝💙❤🥳💝💙❤

  Besa MakshanaBesa Makshana23 orë më parë
 • O zot kam ngrene keçap ne gjermani ishte shume djeges o zot

  Rrufeja FFRrufeja FFDitë më parë
 • Jeni si dy yje😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰💫💫💫💫

  luisluis2 ditë më parë
 • 31:2 ramadan 😂 ju dua shume❤😊

  edona gjocajedona gjocaj2 ditë më parë
 • Zemrat e mija ju jeni yje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫💫💋💋💋💋💋💋

  sara tanushisara tanushi3 ditë më parë
 • shum jeni të veqanta per mua ju dua shum🇦🇱🇦🇱🤩🤩

  Sali AjvaziSali Ajvazi3 ditë më parë
  • Edhe ne 💖💖

   Steisi Eleni ZylfoSteisi Eleni Zylfo3 ditë më parë
 • Shume te mira jeni ju duaaa❤❤

  Emira ShalaEmira Shala3 ditë më parë
 • Steisi je shume e mire Te puth zemer

  Aida PetanajAida Petanaj4 ditë më parë
 • A mund të bëni një video ku të tregoni se si të fillojmë gjithçka në youtube nga zero-ja.Pra si të kemi kanal të sukseshëm...etj💜💜

  Nail designNail design4 ditë më parë
 • Kjo video ishte shume e bukure ju dua

  Erina RexhallariErina Rexhallari5 ditë më parë
 • ju dua shum shum

  Ibrahimi EronaIbrahimi Erona6 ditë më parë
 • Cfar eshte vjaz apo djal femija I vogel??

  Elizabela._girl_Elizabela._girl_7 ditë më parë
 • Keni bere nje vidjo shume te bukur / jen is dy princesha 😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏👭👭👭👭👭👭👭🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  Media KaranxhaMedia Karanxha7 ditë më parë
 • Hello stejsi eleni

  Marjeta CelaMarjeta Cela7 ditë më parë
 • Hi jeni shum te bukura

  SHQIPET ME PLISSHQIPET ME PLIS8 ditë më parë
 • Hi ju dua

  Melinda AdemiMelinda Ademi8 ditë më parë
 • Shum bukur veq vazhdoni steisi eleni

  Riki RikiRiki Riki8 ditë më parë
 • Jeni dy motrat me te mira me te lumtura dhe me te gazuara faleminderit qe egzistoni ju dua shummmmmm

  Juleta LetajJuleta Letaj9 ditë më parë
 • Jeni dy motrat me te mira dhe me te lumtura ju dua shummmmmmmmmm

  Juleta LetajJuleta Letaj9 ditë më parë
 • aty kam qen dje moj Stesi e Eleni video e bukur 🤍

  Lena KrasniqiLena Krasniqi9 ditë më parë
 • Sa shum ju dua steisi dhe eleni🤩🤩🤩 Ju jeni si yjet naten qe ndriqojnë💋💌💘💝💖💗💓💞💕💕💟❣❤🧡💛💚💙💜

  Ibadete DulloviIbadete Dullovi9 ditë më parë
 • Jeni shume te Mira deshira ime eshte qe nje dite do ju takoj nje dite

  Jeta ImeJeta Ime9 ditë më parë
 • sa omel po fol steisi❤

  kadri armullahukadri armullahu9 ditë më parë
 • 💞💕💞💕🥈🥈🥈🥈🥈🔮🔮🔮🔮🏅🏅🏅💞💞💕💕🏅😂🥇😴

  erikaerika9 ditë më parë
 • Jeni dy person që mi shkélqeni sytë ju dua shumë moj❤❤💋💋

  Alejna SeadiniAlejna Seadini9 ditë më parë
 • Stejzi dhe eleni🔐♥️💎🍒

  Entela BiniqiEntela Biniqi9 ditë më parë
 • Sa te bukura jeni

  Veton SalihuVeton Salihu10 ditë më parë
 • Un e kam sod ditelindjen

  Veton SalihuVeton Salihu10 ditë më parë
 • 💋💋💋❣💋💝💋💝💋💝💋💖💝💖💖💖💔💔

  Ola SulaOla Sula10 ditë më parë
 • stejsi ju dua shum edhe tu eleni ju dua te dyja un e kam emrin sara 🤲🤲

  marsi sara amarmarsi sara amar10 ditë më parë
 • shum ju dua me zemrë💓

  SlimeeSlimee10 ditë më parë
 • Ju dua shum a mundesh ta besh nje video ku hani për 24h me ngjyren blu

  Tuana KarafetaTuana Karafeta10 ditë më parë
  • Love you so MOCH 😻😻💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙👑👑👑👑👑🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍒🍒🍒🍒🍒🍓🍓🍓🍓🍒🍒🍒🍒🌷🌷🌷🌷🌸🌸🌹🌻🌼🌹🌻🌼🌸🌺

   Tuana KarafetaTuana Karafeta10 ditë më parë
 • o zot pse jeni kaq te mira nuk di se ctju them .....sikur 100 here ti shikoj videot e juaja nuk merzitem nuk e di se pse jeni kaq te bukura e kaq te edukuara....ju dua shum por deshira ime me e madhe ishte tju takoja mir po qe nuk ju takova dottttt shpresoj qe kur te ktheheni heren tjeter ne shqiperi tju takoj..... ju dua shumeeeeeeeee STEISI ELENI AND BEBI BEA

  Ilma MadanaIlma Madana10 ditë më parë
  • @Steisi Eleni Zylfo dhe une ju perqafoj pa mase tre motrat me te mira qe ekzistojne

   Ilma MadanaIlma Madana9 ditë më parë
  • Faleminderit te perqafojm 💖💖💖

   Steisi Eleni ZylfoSteisi Eleni Zylfo10 ditë më parë
 • Jeni shume te mira ju dua shume

  Miri HajdariMiri Hajdari11 ditë më parë
  • 💖💖💖

   Steisi Eleni ZylfoSteisi Eleni Zylfo10 ditë më parë
  • ❤️❤️

   Miri HajdariMiri Hajdari11 ditë më parë
 • Ju a nuk agjeroni

  Saiti MelekeSaiti Meleke11 ditë më parë
 • Jeni shume te mira❤️❤️💜

  Miri HajdariMiri Hajdari11 ditë më parë
 • No vabeeee voi siete andati nel Conad vicino a casa miaaaaa io abito sopra la gelateria Joy😳😳

  aida prendiaida prendi11 ditë më parë
  • Se volete mi potete trovare sopra alla gelateria Joy fate uno video plssssssss

   aida prendiaida prendi9 ditë më parë
 • Sa vjece jeni Stejzi

  Fabjon NdojaFabjon Ndoja11 ditë më parë
 • Jeni shum të bukura kur të qitni video mua me vjen shum po shum mir fill i kqyri videot e juva ju dua pa fund steis Eleni jeni shum të bukura❤️❤️🥰🥰🥰🥰❤️❤️

  Elinaa BerishaElinaa Berisha11 ditë më parë
 • Menxi pres te shikoj vidon tuaj te rradhez jeni yotuberet me te mira shqiptare ju dua shume familja zylfo

  Arza DinaArza Dina11 ditë më parë
 • Steisi është shum e bukur ❤💋

  Ismail 88Ismail 8811 ditë më parë
 • L

  Erleta SalihuErleta Salihu11 ditë më parë
 • Un e kam emrin Stesi njesoj si ajo vetem pa j

  Luftetaret MaceLuftetaret Mace11 ditë më parë
 • Ckemi Steisi ❤Eleni jeni nje nga vlogerat me te bukura ne bote te amo ❤❤❤🥰🥰❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤🥰🥰❤

  Havie DaciHavie Daci11 ditë më parë
 • Shumë bukur me kini pëlqyej të 4 dhe bebi❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Ganimete MerovciGanimete Merovci11 ditë më parë
 • jeni shum te mira por steisi ben me hile

  Ruzhdi BajramiRuzhdi Bajrami11 ditë më parë
 • Ju sua shume jemi shume te bukura

  Perparim FierPerparim Fier11 ditë më parë
 • Shum te mira jeni ju dua,un quhem saranda bajrami nga kosova por kur i shikoj videot e tua shum mpelqejn.I lowe you somach💜💜💜💙💜🙏🙏🙏🙏

  Rifadije BajramiRifadije Bajrami11 ditë më parë
 • Jeni shume te mira💋💋❤❤

  Baton ValaBaton Vala11 ditë më parë
 • nga cili qytet i Shqipeise jeni

  alvis nanualvis nanu12 ditë më parë
  • jetojn ne itali

   Lyric AlbaniaLyric Albania11 ditë më parë
 • Ku jetoni e di qe na anerik po ca vendi

  artur numanajartur numanaj12 ditë më parë
 • Jeni shum te mira Ju dua shum shum

  Naim GashiNaim Gashi12 ditë më parë
 • Jeni 2 yje aq te mira sa nuk pershkruheni dot.

  NadiasalliuNadiasalliu12 ditë më parë
 • am so happy i favorits chips 2 real frist sorry i love chips

  adopt me!adopt me!12 ditë më parë
 • ♥️♥️

  taynatayna12 ditë më parë
 • Shum po shum te mira jeni 🌷por nese nuk e keni bezdi a mund tju pyes a agjeroni ju? Nese po me behet qejfi shuum sepse edhe un jam muslimane dhe agjeroj.

  Sarah MehmetiSarah Mehmeti12 ditë më parë
 • tkeqen e babit mish me buk 😂😂😂😂😂😂njilloj me babin tim😂🤣😂🤣😂😂😂

  HOLIGAN GAMINGHOLIGAN GAMING13 ditë më parë
 • 😍😙❤❤❤❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💙💜💙

  Agnesa AdemiAgnesa Ademi13 ditë më parë
 • Jeni nje familje shume e mire 🥰

  blerina Allablerina Alla13 ditë më parë
 • Jeni familje e mrekullueshme ishalla zoti ju ruan nga çdo e keqe i love family zylfo💖💖💖💖💖

  Rinir BajraktariRinir Bajraktari13 ditë më parë
 • Faleminderi shum si po e shoh edhe ju e doni fejen islame

  Hatixhei BekteshiHatixhei Bekteshi13 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😍

  Gjon DedaGjon Deda13 ditë më parë
 • Ju dua shum vi voglio bene ma potete venire in firenze dhe dua tju takoj ma kur te kryn Corona edhe un do te shkoj ne shipni

  Gjon DedaGjon Deda13 ditë më parë
 • Jeni shum te mira😘😘😘😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

  Klara KoniKlara Koni13 ditë më parë
 • 😍😍😍❤💗💗❤

  S A L I MS A L I M13 ditë më parë
 • Shum te bukura dhe shum vajza pozitive ❤❤❤jemi takuar bashke 🥰🥰

  paulina ukapaulina uka13 ditë më parë
 • 💕💕

  Queen xzQueen xz13 ditë më parë
 • Ju falemderoj per like ce me beni jeni shum te bukura edhe te mira ❤❤❤❤❤❤ pse nuk pervoni nje video qe te pervoni greke FOOD do e doja shum

  izabela mikena aris isufiizabela mikena aris isufi13 ditë më parë
 • Ju jeni aq shum t bukura dhe jeni shumë shumë të ëmbëla ju dua shum të fyeva😊😊❤💘💞

  Elmira RustemiElmira Rustemi13 ditë më parë
 • Ju duam shum

  Elham Abdurrahmani.Elham Abdurrahmani.13 ditë më parë
 • Jeni shum shum te bukura😇😇😇😇😇

  Sander AliaSander Alia13 ditë më parë
 • 🤩🥰

  alesia kryeziualesia kryeziu13 ditë më parë
 • Jeni me te mirat ne bote😇😇

  Florian CaniFlorian Cani13 ditë më parë
 • Shum e bukur vidoja jam kënaqur shum shum duke e shikuar 😍😍😍

  Era KameriEra Kameri13 ditë më parë
 • Ej stesi dhe eleni kam nje idea nese deshironi the beni ate challenge qe eshte me tik tok me letern higjenike nje got siper saj dhe disa ushqime I vedosni ju letra higjenike terhiqet nga vetja dhe aty Ku kepute ate ushqim do the hani shpersoj tju pelqel dhe ta keni pare ju perqafoj fort.

  Lilijana AliuLilijana Aliu13 ditë më parë
 • Une fal

  Daila DailaaaDaila Dailaaa13 ditë më parë
 • ❤👶❤ i love you!❤❤❤❤❤❤

  Daila DailaaaDaila Dailaaa13 ditë më parë
 • sa mir vajza qe keni mesuar gjuhen tuaj prq youtube ju kw ndihmuar shum

  Kleopatra KLKleopatra KL13 ditë më parë
  • Faleminderit 💖💖💖

   Steisi Eleni ZylfoSteisi Eleni Zylfo13 ditë më parë
 • Ju dua shumë

  Arjana BerishaArjana Berisha13 ditë më parë
 • 😗😗

  Fjona EleziFjona Elezi13 ditë më parë
 • Love you💕💕💕💕

  Ersida ReciErsida Reci14 ditë më parë
 • Kujdes se mos helmoeni 😍🥰😇Ishalla ju ruan zoti te gjithve njerezve 😘😋😋

  Armando DedejArmando Dedej14 ditë më parë
  • @Steisi Eleni Zylfo ju dua fort

   Rrufeja FFRrufeja FF6 orë më parë
  • @Steisi Eleni Zylfo jeni shume te mira

   Rrufeja FFRrufeja FF6 orë më parë
  • Jo mi goce ishalla 😘flm per respektin

   Armando DedejArmando Dedej14 ditë më parë
  • Jo ishalla mo 😅😅😅.... faleminderit shum

   Steisi Eleni ZylfoSteisi Eleni Zylfo14 ditë më parë
 • Jeni shumë te bukura ju dua shumë nga fancja juaj i love you 💖💖🏆🏆

  Rinir BajraktariRinir Bajraktari14 ditë më parë
 • Ju dua

  Diola MuharremiDiola Muharremi14 ditë më parë
 • Motrat me te bukurat ne bote Ly❤😘

  klavia Hilaklavia Hila14 ditë më parë
 • Kane motër te vogël kto?

  Butrint ImeriButrint Imeri14 ditë më parë
 • Jeni shume te mira steisi eleni ❤ siete le migliore di questo programa ❤

  Lusika Ina xhoniLusika Ina xhoni14 ditë më parë
 • Je te dyja shume te mira , me falni shume sepse e kam pare videon me vone se kisha diss provime por ju dua shume te dyjave qofshi te lumtura ❤❤

  Jeta ZeqiriJeta Zeqiri14 ditë më parë
 • Haha sa bukurrr u kenaqaa♥️♥️♥️♥️

  Xhesika MaciXhesika Maci14 ditë më parë
 • Soo cutee🥰🥰🥰👼🏽👼🏽👼🏽📌📌

  Eralda MerovciEralda Merovci14 ditë më parë
 • U duuaaaa😍♥️

  Manjola NdreshajManjola Ndreshaj14 ditë më parë
 • Reeses jane Anglez jo amerikan

  jun_end_irjun_end_ir14 ditë më parë
 • Steisi eleni jeni me te mirat

  Daslina HyseniDaslina Hyseni14 ditë më parë
 • Ju dua shum ❤❤💋💋

  Sara BajraktariSara Bajraktari14 ditë më parë
 • Love you girls!❣

  Arbresha RexhepiArbresha Rexhepi14 ditë më parë
 • Cilet snack ishin me te mire Amerike Shqiperie Kine

  Welcome to my chanelWelcome to my chanel14 ditë më parë
  • Heren tjeter provoni snack gjermane

   Welcome to my chanelWelcome to my chanel14 ditë më parë
  • Faleminderit shum per replay ju dua qe te 5-tët jeni te mrekullueshem

   Welcome to my chanelWelcome to my chanel14 ditë më parë
  • Shqiptare💖

   Steisi Eleni ZylfoSteisi Eleni Zylfo14 ditë më parë
 • Stejsi je shum e mir dhe ti Eleni ju dua♥️♥️♥️♥️💞💞💞💝💕💋❤️🤩😍💖💘💌💓

  medina arkaxhiu10medina arkaxhiu1014 ditë më parë
ALworld