Pse askush s’e njeh emrin e kësaj gruaje?

25 Mar 2021
146 874 Shikime

Komente
 • Na hanksh mutin ti dhe Zana,pse nuk thua për ato Zanat që babai I Zanes e shokët e babait të Zanes vrane e internuan dhe ka Zana që nuk dine ku kane eshtrat babai,nena e Motra,morr bythe Je që na bën fabula me këtë Zanen

  mimo mimomimo mimoDitë më parë
 • Ky eshte realitet i barazise sociale permendur kafet e Nexhmie Hoxhes por shikoni sot shumicen e pushtetareve jan verbuar per pasurit e xhepat e tyre turp .

  Tixhe BashaTixhe Basha5 ditë më parë
 • E çfar do te thuash ti me kte Barcaleta e pse Qeka w vuajtur paska 1 dhom edhe nji guzhin ashtu eshte gjith populli ashtu e ndertoi baba vendin te tjeter skan fare se ja u rrembyen pronat popullit dhe i zune Keta çakej re pse u mallwngjeke ti i zoteri

  Zana ZajmiZana Zajmi5 ditë më parë
 • nuk eshte gjalle ma ramiz alija pushteti i saj ka marr fund kan ardhe tjera rryma dhembi i ri e quan dhembin e vjeter e njejta eshte edhe tek ne ne kosove ata qe ishine ne kohen e begelereve agallareve dhe te kralit kur erdhi TITOJA ne pushtet i debuan ata qe ishin ne epoken e TITOS kur erdhi slloboja i deboj ata qe ishin me sllobon kur erdhi thaqi dhe nato i debuan kurse tash po shiqojm sa ekan kta per me mbajt

  mark spaqimark spaqi6 ditë më parë
 • Shqiptaret e vertete iken me vapen. Tu rroje sala me vellezerit e tij,mire e keni,hani qep e plumba

  Memi MemMemi Mem7 ditë më parë
 • 5

  Zorica MarkovicZorica Markovic7 ditë më parë
 • Keto jane zonja te verteta o maskarenj kush jane zonja per ju ato qelbesira qe kane vjedhur miliona dhe mendojn me ke do bejne qejf ne darke ose si e thot populli shkerdhehen nuk e kam dashur komunizmin por cfar kini per te thene per kete grua nuk me thoni qe babai i saj kishte edhe gurin edhe arren dhe prap ajo eshte e thjesht si shume shqiptar te ndershem po ju jeni mesuar me te vjedhur po nje dite do tu dalin nga hundet te tera maskarenj te ndyre dhe mos harroni qe ramizi e solli kete demokraci se do kishte vajtur gjaku ne gju te kalit si ne rumani qe caushesku i shtypi me tank apo harruat

  Al PacinoAl Pacino8 ditë më parë
 • Shum e bukur kjo

  Dermani MirDermani Mir9 ditë më parë
 • Po ti je fukara ????? Ti ke me shum se te tjeret ..m miljarder je o

  Liza AjdinajLiza Ajdinaj10 ditë më parë
 • Beni hellozhe femijeve te krimit shteteror,turp sahan lepiresa

  Tzimis TzimarasTzimis Tzimaras11 ditë më parë
 • Kjo zonja ka dal nga skena pse duhet ta njohim te vazhdoj jeten e saj si ti vijn rrethanat ca ka per te ardhur keq ka me mijra qe sven dot as te blejn te tezgat po vene ne plera per te gjetur mbeturina se nga babaj saj e bashke me te tjere jemi ne kete gjendje ne si pushkatuam me gjithe femije si pushkatuan ata kur erdhen ne regjim e ti pamfleti je nje program komunistash I qelbur kujt I vjen keq ta ndihmoj po hidhni syte verdall njeher ne c gjendje jeton populli

  Engel CjapiEngel Cjapi11 ditë më parë
 • E vertet mos i gezofshin o 🙏

  Bosi BosiBosi Bosi12 ditë më parë
 • Çfar ndryshim ka perime me zarzavate?

  bora borabora bora13 ditë më parë
  • @Ilirjan Kurti më sqarove flm

   bora borabora boraDitë më parë
  • Zarzavatet i blen te katunari, Perimet te Supermerkati. Ok.

   Ilirjan KurtiIlirjan KurtiDitë më parë
 • Keta duhet e ishin zhdukur te gjith neper dhoma gazi si çifutet

  Saimir FerkoSaimir Ferko13 ditë më parë
 • .

  Dyshi CapiDyshi Capi13 ditë më parë
 • Ne ate kohe me te vertete ishin Shume njerez ne burg me te drejte ose pa te drejte po tani o njerez jemi te gjith ne burg me keq se ne kohe kjo qeveri ja ka kalu hitlerit dhe enverit

  Flutura HasaFlutura Hasa14 ditë më parë
 • Vajza e ramize alis

  Vlora VloraVlora Vlora14 ditë më parë
  • E ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Kur ne e kishim barkun bosh, Kjo Me Pranvera hoxhen thoshte , U ZGJUAN Derrat.

   A VA V14 ditë më parë
 • Çishte ky koment ,paske nostalgji per frmijet ,dhe epoken e realizmit socialist ?

  Artur HoxhaArtur Hoxha14 ditë më parë
 • Po babsi i saj ka qene komunist njeri me idealei psster si qelibarejo si keta pushtetaret e sotem qe per tu pasuruar bejne gjthcka duke rene nellumin e vjedhjeve te korrupsjonit etjera prandajbehet dallimi midis monizmit dhe kesaj klase te korruptuar ku populli kerkon drejtesi

  Sali RerzaSali Rerza15 ditë më parë
 • ×××):🖑me vjen keq per kete Zonjen se shum ka sikur babai i saj por tepaktem ajo e paska nje dhom ku e vendos koken po per djemt dhe vajzat qe muren rruget e mergimit a ju vjen keq per ta pa pas shtepi as lek as buk me ngi barkun se le per veshmbathje e ne shi e bor rrugeve qe skan dit token me e shkel ku po e ven kemben e le per tjerat mos pyet hiq

  klinton bekajklinton bekaj16 ditë më parë
  • @A V ×××):e vertet po parat mis po i rrok myku

   klinton bekajklinton bekaj14 ditë më parë
  • Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shpiperis.I kane parat neper Bankat e Botes. Dhe Kjo video eshte promocion per Komunistet e Felliqur.

   A VA V14 ditë më parë
 • Akoma jeni nen kamen e komunizmit. Populli Shqipetare jane pleher !!

  L. BerishajL. Berishaj16 ditë më parë
  • ×××):po Shqiptaret kan lind me at ves te keq ashtu se ne Shqipni nga diktatura e ne Kosov nga serbia kshtu qe e kan te trasheguar kete gje nuk eshte befasi

   klinton bekajklinton bekaj16 ditë më parë
 • Wowww sa e Bakur 👌 lum kush e kupton

  Amstel HeinekenAmstel Heineken16 ditë më parë
 • Jan gjynahet qe ka bere i ati , komunizmi i shkaterroi kundershtaret e tij deri ne brezin e 7

  Landy LandyLandy Landy16 ditë më parë
 • Nga urdherat e babes ksaj jan vra me qindra te rinje ne kufinje e jan terheq zvarr neper qytete duke i then se kshu perfundojn gjith ata qe kalojn kufirin Thjesht urdher i babes ksaj..... ti kerkoj te falun gjith popullit kjo ok

  VenexianiiVenexianii16 ditë më parë
 • E shkreta, popu sa keq. A te shplaft nje mortje ty, ajo dhe ti bashke qenkeni shtresa vunerabel

  Ludmilla MalajLudmilla Malaj16 ditë më parë
 • Koministet na i ben te ndershem ik e pirdhu

  Fatos GongoFatos Gongo16 ditë më parë
 • Ke te drejt zoto Kreshnik keta jan borgjezet shqiptar lum shqiptaret qe i kan

  Βαλεντινα ΠριΒαλεντινα Πρι17 ditë më parë
 • Respekte për këtë grua.

  Τξξρξ ΞριρξΤξξρξ Ξριρξ17 ditë më parë
 • PSE ASKUSH NUK E NJEH EMRIN E KESAJ GRUAJE ,Ç,FAR PYETJE PROVOKUSE SIÇ BENIN HETUSAT NEPER QELIRA ME ARMIQTE E PUSHTETIT ,PSE SJA DIE EMRIN ,KU BANONTE ,KE TAKONTE ,ÇFAR ROBA VISHTE ,ÇFAR HANTE ,ÇFAR FLISTE. ISH SPIUNI I KOHES SE RAMIZIT BENE SHERBESEN E FUNDIT FAMILJES ALIA ..

  ylberi seferiylberi seferi17 ditë më parë
 • Ndryshoi sistemi dhe nuk kishin me vlere leket e asaj kohe prandaj

  BB17 ditë më parë
 • ne OKB majti nje fjalim R Alia ku e pershneten te gjith shtet serioz te tjeret as nuk afrohen to tonet as ke shkallet

  Komenti KomentiKomenti Komenti17 ditë më parë
 • E po svjen ma ajo koh e te gjallet enveri ni her e ta shofe ket popull cpo ban e privatizun iliri monika e saliu e marrin ne lulin me veti tu vjedh vodhen florinin vodhen gjirin e lalsit vodhen pregdetin

  Prende MarkuPrende Marku17 ditë më parë
 • 😭😭😭😭✍️

  Bajram CaniBajram Cani17 ditë më parë
 • Ka punu pa mend Ramizi...Rama sa ja ka ble cunit Shpine e dyte ne Tirone ....ato per pushime e Biznese nuk quhen....... PS ..Hajdute

  mimoza llabani gurramimoza llabani gurra17 ditë më parë
  • 😂😂😂

   A VA V14 ditë më parë
 • O kreshnik po 50 vjet kur i shkonte makina me bytha

  Shaban BerishaShaban Berisha17 ditë më parë
 • Bythlepirs i rames je ti ! Ndersa per zonjen ne fjale kam respekt

  Kujtim LamiKujtim Lami18 ditë më parë
 • Mos gjykoni o njerez por kapni thelbin e asaj qe do te thote autori i shkrimit se per te gjykuar e per te share e per te dhene mend jemi te paret ne.Thellohuni dhe gjeni kush eshte morali i ketij shkrimi

  ali daciali daci18 ditë më parë
  • Thelbi i kesaj video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur. Se Kjo Me Pranvera hoxhen né fillim tè demokracis, thoshin per ne popullin, U ZGJUAN derrat.Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis kjo grua.

   A VA V14 ditë më parë
  • O na jemi popull naiv, te cmendur mbas partive, sashte problem buk e krip ham, vec te fitojn ps ,buk e krip ham vec te fitojn pd ,buk e krip ham vec te fitojn lsi,,,,une jetoj shuuuuum larg tani behen 11 vite dhe ketu ka patur zgjedhje, dhe as nje her se kam par popullin te dalur neper rruge te bejn fushata elktorale,,,Une kur kam ardhur ishte koha per te votuar per majoren e Mississaugos e cila quhej Hazel McCallion,dhe te gjith votonin per ket grue e mrekullushme me sa di une i kishte ber te 65 vite, dhe pyta, te kursi ,po sa mandate ka fituar kjo grue kaq e vjeter ??dhe mora pergjigjen kjo ashte majore qe 30 vite, dhe gjith njerzit kan votuar pa as nje ezitim per ta, dhe a e din pse?e shef gjith kte mrekulli kjo zonje e ka ndertuar, sepse ky vend ka qene vec fush, dhe kjo majore ,as ka vjedhur vet dhe as ska lejuar te tjert me abuzue (vjedh),DHe populli e ka besimin e syt vec tek kjo zonje e nderuar, poor ,kur ishte puna me shkue ne pun ajo i hipte bicikletes ose shkonte ne autobuz, dhe per 65 vite ajo ka banuar ne pallatin e shtetit ne 3 dhoma e nje guzhin ,dhe kurr ska menduar per te vene pasuri prrallore, sic kan ber zotrit tane qe 32 vite e ktej,as skishte bardigarda as polic ,dhe u pagunte si cdo nenpuns nomal,,dhe gjith vendi dhe rruget e ketij vendi e mbajn emrin e kesaj zonje jo me deshiren e saj , po me deshiren e popullit, desha te them se ne jemi jo popull I zgjuar ne na i marrin mendet me ca fushata elktorale rrenash,,,po kur ti sdhe as nje gje si per pd, ps,lsi duhet te cohet populli e tjau marrin pasuri e ti hedhin ne koshin e plehrave te 3 palt e tjau kallzojn vendin qe as njera nga keta te mos ta bejn te rruges,,pa guxo ktej e te behet sic behet ne Shqiperi, si cohet populli ne demostrata e ne greva,,,hhee skan shanse qeveritaret me ven pasuri sic kan ven qeveritaret tane, se kendon qyqe e zez ne koken e tyre, marr nje shembull, burri im ka punuar 42 vite pune shteti dhe i ka dalur pensioni 145 mij lek te vjetra ndersa ne kanada ska punuar as nje dite dhe kur ka mbushur moshen 65 ja kan dhene pensionin 1250 dollar per cdo muj dhe gjitha ilacet dhe vizitat, dhe eskursijonet si I bejne per qef i ka pa asnje lek dhe te rrin doktoret pronto si keti si qeveritarve, sepse funksinon shteti dhe ligjet e mirfillta, ka shtet dhe I vjen era shtet, eee me dasht edhe atje bahet, po e ka kaplue mafja e gjall vendin ne te gjitha kriht jane te gershetuar nder veti me gjykata me hetusia me prokuria, e kan kaplue vendin mafja e gjaaaalll!!

   Nazmie NeziriNazmie Neziri14 ditë më parë
 • Ca thu mi goce e varfer kjo ajo eshte nikoqire dhe e bo vet pazarin por pasurin ja shton Sajmir Mane

  Zamir TelaZamir Tela18 ditë më parë
  • Bravo

   A VA V14 ditë më parë
 • Paska lindur në kohë të gabuar!

  gzim atipigzim atipi18 ditë më parë
  • 😂😂😂

   A VA V14 ditë më parë
 • Lexova disa komente por mesa duket shum prej tyre nuk e kanë kuptuar mirë moralin e këtyre rreshtave që Kreshnik Spahiu shkruan !

  Çerçiz TopulliÇerçiz Topulli18 ditë më parë
  • Eshte e qarte Nje promovime per Komunistet e felliqur.Mos harroni se eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.I kane xhepat plote.

   A VA V14 ditë më parë
 • Kjo ishte gjeja me e bukur qe kam degjuar ne kete vidio . Ju lumte goja eshte shume e vertete . Politikanet sot nuk dine ku ti fusin leket dhe genjeshtrat bashke me leket .

  Μαιλιντα ΜολλαιΜαιλιντα Μολλαι18 ditë më parë
 • Po grat tona si qohen 5 per me ken n pun n oren6 a i ka ba lopa? Se ka kujtu i jati se sistemi i kalbun s kishte me ra kurr si ka kush faj

  King LionKing Lion18 ditë më parë
 • Mirmore kur DO.MBUSHEM.MEND

  Haxhi HalilajHaxhi Halilaj18 ditë më parë
 • E paskeni perzemer Ramizin me te bine mos harroni se atyre nuk u ka plasur per ne kur benim jeten mizerie qe benim per fajin e tyre . Sa per mua dreqi ja hengert shpirtin asaj me gjith sorollupin e saje zoti jua hupte faren ata kane qene te poseduti nga demonio

  Nataline PrelaNataline Prela18 ditë më parë
  • Te lumte goja. Né fillim tè demokracis , U ZGJUAN derrat ,thoshin per ne popullin.

   A VA V14 ditë më parë
 • Sa bukur e ke thurur kete histori,, po binte shi thot, skishte as cader me vete, oh sa keq, ik more komunist i felliqur., ujku qimen e nderon por zakonin se harron,,,

  Nesti NiniNesti Nini18 ditë më parë
 • Po' PSE i veri pershtypje kjo grua kreshnik spahiu PSE cilesoj vetem kete dhe nuk i bejne pershtypje shum shum femera Ve te PA green se Zana aliaj dhe PSE nuk e ke Mbeshtetur ti o kreshnik qe te bejne pershtypje vajzae ramizit dhe ata qe Kane barkun bosh mere tu ne shtepine tende

  Lili AdamoLili Adamo18 ditë më parë
  • Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.Dhe Kjo grua kur ne populli e kishim barkun bosh, U ZGJUAN Derrat thoshin Me Pranvera hoxhen dhe kompani.

   A VA V14 ditë më parë
 • Bukur mesazh Pamflet,, mesazh aktual,, ishallla epoka e mafiozeve me opinga, mbaron me 25 ,, prill,, ,, por kto mafioze fatekeqesisht nk do harrohen asnjeher nga populli dhe nga bota,,, esht turp dhe krim k'to ftyra te dalin ne qeveri,, ďuhet te jemi te rrepte me ta,, shqiperia e shqipetareve✌️🇦🇱

  Mary PetsouMary Petsou18 ditë më parë
 • Ne fakt te gjithe gjakepiresat te gjithe keshtu do i denoje zoti

  Eljona StroniEljona Stroni19 ditë më parë
  • Brava Ketu do lahen tè gjitha, né kte jete.

   A VA V14 ditë më parë
 • Hallall moj zonje hallall.

  Viktor ZenelajViktor Zenelaj19 ditë më parë
 • Bravo Kreshnik

  Astrit AhmetajAstrit Ahmetaj19 ditë më parë
 • Kreshnik je poezi e bukur dhe ralitet i vertet

  Bashkim KaramucaBashkim Karamuca19 ditë më parë
 • Eh Enver ku je vetem ti beje derman ketu

  Nikos KamberisNikos Kamberis19 ditë më parë
  • @Tzimis Tzimaras Do tè ISHTE mire tè Shkruaje Shqip o Shqiptare koke derr.

   A VA V7 ditë më parë
  • Ο Νικο τη λεσ ρε μάγκα, δεν χαίρεσαι που ζει σε δημοκρατικό καθεστώς

   Tzimis TzimarasTzimis Tzimaras11 ditë më parë
  • DERMANI i Enverit ISHTE ,Internim,Persekucion, Dhe per Shume fate keqe Vdekja.

   A VA V12 ditë më parë
 • Shum tregim i bukur .Bukur .Nje perl e vertet . Ne nga malsia kemi pas than . Kamona bie per ata qe kan vesh . Nuk i lexova te gjitha opinjonet sepse edhe ato kan xhevahire . I pari e lidhi direkt me Kreshnikun , por Kreshniku me kete ka dhan nje mesazh shum domethenes per ata qe kan logjik ,memorie dhe ndergjegjie .

  Tom LleshajTom Lleshaj19 ditë më parë
  • PO per ATA qe HYNE ne vibrime.. PERSE Hesht!!?? Hesht,,, Hesht,, AJO mor Kreshnik.. PERSE nuk denon Aktin e Babait qe LA , ( POPULLIN +ne trashgimnin ,,,e SALIKARAXHICIT+DONGRYKESKRAS META..!! PERSE Hesht , AJO e Rendesishmja e KATOVICES.. !!!??

   andrea andrea12andrea andrea1218 ditë më parë
 • Nuk ka qenë ndonjë race e mirë as ajo

  Dhimitri GushoDhimitri Gusho19 ditë më parë
 • Zonja Alia respect

  Kacurri LinzaKacurri Linza19 ditë më parë
  • Cfar respekti Aman Kto Jane promovime per Komunistet e Felliqur.U Zgjuan Derrat, thoshin per ne popullin,bashke Me Pranvera Hoxhen.Se na katandisen tè varfer Na moren tokat e stergjysherve.Prandaj moren rruget e Botes.

   A VA V14 ditë më parë
 • Trashegimia e gjakut familjar tregon qarte, ne shumicen e rasteve te verteten. Kam pasur rastin te njihem me nenen e saj. z.Shume te Nderuar Semiramis Xhuvani-Alia.Ishim kolege Kimista neFakultetin e Shkencave te Natyres.Nje dite dimri te ftohte duke rene shi i forte; e takoj rruges afer fakultetit z.Semiramin me nje cader te vogel duke hecur per ne fakultet. Ishte shtatezene(ndoshta me ate gruan e sotme). Mbas miremengjesit i them po si moj nuk more nje maqine per tu shoqeruar ne ket kohe me shi te tmershme, me fal edhe shtatezene jeni dhe duhet te mbroheshit(aqe me teper si banuese e bllokut).Ajo me pergjigjet me sinqeritet: se e nuk ndjen keq vehten duke nxituar per te ardhur me kohe ne mesimin per studentat!!.

  sali bollatisali bollati19 ditë më parë
 • E ke gabim nuk jeton ne nje dhome e guzhine por ne pese dhoma dy guzhina dhe dy banja.

  Myki ALMyki AL19 ditë më parë
  • Jane klysha Diktature keta.I ka stervitur Hoxha,se sì tè hiqen sì tè varfer. Milionat Dhe FLORIT i kan neper Bankat e Botes.

   A VA V14 ditë më parë
 • te shkoje te punoje e te roje si te gjithe ne edhe ne ne diell e ne shi punojme e me ndihmen e zotit jetojme

  Landa PLanda P19 ditë më parë
 • Zt. Kreshnik te falënderoj për komentin tuaj.Njerzit duhet të vlerësohen ashtu siç janë.Pamvarësisht sistemit ,shumë fëmijë te tyre ishin modest,të afte,dhe korekt,nuk vinin pasuri .Fëmijët e Ramizit kishin edhe genin e Xhuvanëve të shquar për patriotizëm dhe të mënçur.

  Mihal KalluciMihal Kalluci19 ditë më parë
  • @Niki Kassmi i jati nje Diktator i dyte ISHTE.

   A VA V14 ditë më parë
  • Kanë genin e Xhuvanit , se për të jatit largë qoftë

   Niki KassmiNiki Kassmi18 ditë më parë
 • po kujt iplas trapi per Zanen e ramizit,PO ata qe ka vrar dhe internuar babi saj kush i njeh?Ky legen qe sot ben gjoja asnjeanesin dikur e kishte Saliu kryetar gjykate,Kur theu qafen dhe iku ne Gjermani u betua se nuk do merej me me politik tek emisjoni A RJAN CANIT,PO qeni kur nesohet me honger mut nuk ndalet mban shpres mos fiton rilindja te kthehette kap ndonje post,

  jani bananijani banani19 ditë më parë
 • Ashtu rrugeve le te bredhi tani te laj gjynofet e babit

  Shpetim GjuziShpetim Gjuzi19 ditë më parë
 • E vërtet shumë e vertet e krahësoj vajzën e të ndjerit Ramiz Alia me djalin e të ndjerit Haxhi Lleshi ky sot është 85 vjeç jeton ke Tajvani me një gazioniere 38 m katror.Ndërsa sot hajdutët e të dy krave kanë siguruar fëmijët dhe dhëndurët brez pas brezi .

  Hali BakuHali Baku19 ditë më parë
  • @A V te kishte flori aq budallaqe me bo kete jete. masnaj e la pas per ca derra

   Komenti KomentiKomenti Komenti13 ditë më parë
  • I ndjeri apo ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Mos i besoni Kto filma .I kane FLORIT tè siguruara né Zvicer..Dhe kur populli kish barkun bosh Kjo bashke Me Pranvera Hoxhen thoshin per ne popullin U ZGJUAN Derrat.

   A VA V14 ditë më parë
  • @Valentina Tota epokat e lufterave ( historikisht-lindin Burra) .??? Epokat Post,trazitcioni ( lindin CAPACULA).!!!!!

   andrea andrea12andrea andrea1217 ditë më parë
  • Ato nuk kan menduar te sigurojn femijet, sic bejn keta hajdud qe komandojn sot. Nuk di se ata ishin igniorant......e keta jan te zgjuar?

   Valentina TotaValentina Tota17 ditë më parë
  • ato ishin patriot e revolucionar keto te sotmit e para lufte zaptus mercenare

   Komenti KomentiKomenti Komenti17 ditë më parë
 • Po ikni o populli gjykoni drejte. O Kreshnik mua me vinte keq per tezen tende kur nuk ngjiste dot shkallet e Jo te me vinte keq per ata qe shetitnin me benca ,kur ne mbaronim gjimnazin dhe na conin me detyrim te ndertonim bunkers,me pak buk.Ramizi e beri eksodin se po mos te kishte eksod do hanim njeri tjetrin se Ramizi e dorzoi qeverin me bangen gosh.Shif veten o llafazan

  Rita MucoRita Muco19 ditë më parë
 • ..o kreshni e ke humb si xhaferri simiten .... ham ham ham .....si plaku mere....

  bert latifibert latifi20 ditë më parë
 • Cfaj ka femija per gabimet e babait ? Dhe djemte e Enver Hoxhes ishin si kjo kohen e monizmit e punonin si te gjithe te tjere e babai si la pasuri biles ishin djemte me te mire te sjellshem e djem zotni qe spranun favore pse babai tyre ishte presidenti shqiperise ato vite ju flisni kot komentoni kot nga servilat e zarat spiunat qe dolen vitet 90 duke share keto po mos harroni qe keto te pD ishin agjuente hetuesa e servila e spiuna e zara te byrose ose kishin vende pune me te mira se femijet e ktyre qe ishin kupola e byrose nga spiunimet e tyre kshuqe mos gjykoni shani pa njohur mire femijet e byrose.

  DebianDebian20 ditë më parë
 • Po pse vetem keto profesioni lakmojne keta

  Enrik RushanEnrik Rushan20 ditë më parë
 • Por,edhe ato nga shumica nuk mund të njiheshin nga për shumë arsye.Por juve Kreshnik mirë e ka

  Ludmilla KucukuLudmilla Kucuku20 ditë më parë
  • Mirë e keni

   Ludmilla KucukuLudmilla Kucuku20 ditë më parë
 • Regjizor Alia beri kete KOMUNISTOKRACI

  Petrika PleqiPetrika Pleqi20 ditë më parë
  • Bravo

   A VA V14 ditë më parë
 • Kjo bën diferenca

  Engjellushe IstrefiEngjellushe Istrefi20 ditë më parë
 • Kjo asht komitragjike pra hallme ken ashtu e hall me ken keshtu ti deshmove se strjcat i kishte plot e duart e xana sa mos me mujt me mbajte cadren pre bereqetit qe kishte ble po ca i thu dikujt qe s ka ndoshta as cadren me e ble ec n shi e n dill e sdihet aka gja n bark ai e femijet e tij

  Ahmet MalevijaAhmet Malevija20 ditë më parë
  • BRAVO.Harrojne qe eshte e bija e ish Diktatorit tè dyte tè Shqiperis.Milionat i kan neper Bankat e Botes.

   A VA V14 ditë më parë
 • Nuk besohet se Babi diktatori ramiz alia e la pa gja edhe se nuk i la ekonomi i la gjejen me te shtrejt jeten familjen kurse ramizi kur komonizmi Po i vinte fundi vrau ne kufi shum djem nenash

  It AlIt Al20 ditë më parë
  • Bravo

   A VA V14 ditë më parë
 • Shume domethense qe i bie hajdutet me te medhenj ne shqiperi jan sali berisha dhe ilir meta sa kan pasuruar edhe niperit e mbesat e lere me fmit miliardera dhe genjejn popullin me nje karamele, dhe ata djemt e lagjes qe hanin fara shpresonin te fitonte pd me naj shpres per veten nderkoh pd eshte biznes privat i saliut me drejtor lulin, se kan kuptuar akoma qe jan aty vetem per tu bere akoma me te pa sur vet dhe per te mbrotjur pasurite e tyre nderkoh qe populli vuan nga ekonomia, jan te qarta gjerat hapni syt DUHEN ZHDUKUR SALI BERISHA DHE ILIR META VETEM ATEHER CLIROHET SHQIPERIA. ATA DUAN VETEM TE VIN NE PUSHTET TE BEHEN ME TE PASUR DHE PER TU MBROJTUR NGA KRIMET DHE VJEDHJET E TYRE ! Ata qe zduan te kuptojn skan per ta kuptuar kurr !! Ju rujt zoti te gjitheve !

  Best ThingsBest Things20 ditë më parë
 • Thot shifni politikanet e sotme dhe femit e tyre se pse Nese do kishte vjeth lek nga populli ramiz aliaj ajo sot nuk do ecte me kemb por me limuzim

  Klaidi BallasKlaidi Ballas20 ditë më parë
 • Bravo !!! i ke thene te gjitha me kete 👍🏻

  Best ThingsBest Things20 ditë më parë
 • Njerzit që skan Pune te han mute

  Leonard MucajLeonard Mucaj20 ditë më parë
  • 😃

   Nina KalluciNina Kalluci18 ditë më parë
 • Mendojase lufta e klasave duhet te Mish perfunduar ne, 90 por fatkeqesisht na e kujton perseri my alabaku. Ndoshta ajo ZANA nuk ka asnje faj, per krimet e babajit, sic nuk kishin mijra femij te perskutuarish, interrnuar e bashke me ta dhe ne te tjeret, we e provuam ne kurrizin tone. Ata kishin pushtetin politik dhe Tani bijt e Tyre ate ekonomik. Ipokrizia qendron se gjoja e shake regjimin komunis, kriptokomunistet, ja ku Jane shembujt e gjalle, Ruci, S Braho, S Gjinushi S Berisha E Rama I Gjoni e me dhjetra te tjere. Ata we do Benin ndryshimin si ty palaco nuk skelnin dote mbi kockat e baballareve te Tyre, prandaj dosjet nuk u happen kurre, per kete kishe mundesi te made dhe ti si z, k KLD po se bere kurre e provove dhe me part por sot ku je? Ju jeni si fara e hidhesit we nuk zhduket kurre

  markela Tsailakimarkela Tsailaki20 ditë më parë
 • Po gjithqka si kemi sot, eshte peshqesh nga ramizi, ai e manipuloj demokracin dhe vuri do si saliu gjoja demokrat me tez partie te punes ne gjep.

  Erald PrekaErald Preka20 ditë më parë
  • Nuk them se ishte engjell po nuk mund te thuash se Ramizi e zgjodhi Saliun.Kur gjithe veriu dhe shume te tjere e zgjodhi dhe e shihnin sikur ishte perendia.E keqja jone eshte si nje film egjyptjan qe thoshte ( nuk genjej po zbukuroj) Nje i semure qe te sherohet ne radhe te pare duhet te pranoj qe eshte i semure

   Mboon RisaMboon Risa10 ditë më parë
  • BRAVO. Ramizi nje Dictator i dyte ISHTE.

   A VA V14 ditë më parë
 • Kush je tash e jo kush ke qen me nje koh para.

  Selman ArifiSelman Arifi20 ditë më parë
 • Kjo do te thote se vellai e kalen pa gje se floririn qe vodhen me baben ne 88 Kure vajten nju work dhe pse cuni ndryshoj mbiemrin na trego nje cik

  Romeo QeramaRomeo Qerama20 ditë më parë
  • BRAVO I bon gjyshi i han klyshi.

   A VA V14 ditë më parë
 • Pordh me rigon.. pjelket e atyre die jane edhe sot.. kte e din dhe pulat e lagjes se Spartak Ngjeles. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Elvis BelshiElvis Belshi20 ditë më parë
 • Me se e vertete, Zana eshte zonje e vertete dhe I ka shoqet e rrala, bashke me Te shoqin jane fisnik brez pas brezi. Fisnik e zonje nuk Te ben leku o milet injoramtqe nuk lini njeri pa share mire Jua ben sal, like me soje e sorrollop

  Blue SeaBlue Sea20 ditë më parë
  • QQàaaaàaaaaa

   florian selmaniflorian selmani5 ditë më parë
 • As na intereson fare emri i saj.Ashtu sikur dhe asaj si interson emri i jonë.

  Luiza KonicaLuiza Konica20 ditë më parë
  • Kap thelbin o trushperlare

   Daily ThingsDaily Things13 ditë më parë
  • Brava.Talleshin me popullin dikur.U Zgjuan Derrat thoshin.Dhe pikerisht keta femijet e byros.

   A VA V14 ditë më parë
 • Klysh I ramizit je o klyshi spahiu

  Leo LeoLeo Leo20 ditë më parë
  • BRAVO.Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.

   A VA V14 ditë më parë
 • Nuk dua ta intimidoj zonjën në fjalë.Ata,ustallarët e marksizmit nuk besoj që ndonjëri prej tyre ti ketë lënë në atë gjendje fëmijët e tij.Deri në Kubë janë strehuar,dhe sot na qënkën për bukën e gojës.Të gjithë duhet të dalin para drejtësisë ndërkombëtare.Kjo është nostalgjia jote Kreshnik për komunizmin e aktorët e asaj kohe të cilën me sa duket e ke shijuar mjaft, dhe tash ju bën skica.

  Pashk NokajPashk Nokaj20 ditë më parë
  • Kjo video eshte nje promovime per Komunistet e felliqur.Byroja i ka stervitur mire se sì tè hiqen sì tè varfer . milionat i kane né Bankat e Botes.

   A VA V14 ditë më parë
 • Ore zotni ca do methan me kte e ka kullot mir ate koh po kur u bane komunist ne ide se njiher ishe demokrat apo nga fryn era edhe po ik pash zotin ti megjith zanat e zanushatnjerxmzit skan buk me hanger

  Flora QitajFlora Qitaj20 ditë më parë
 • Nje gje skuptova per çfar behet fjale tani duhet ta bojm politikane apo cfar 🤔

  Niku LekaNiku Leka20 ditë më parë
  • Por dhe kjo goca e ramizit ska fytyr qe te dal e te shesi men dhe ajo sjellje esht me e pakta qe ben sepse babai vet dhe dhe shoket e tij vran e shkatrun shum familje intelektuale

   Niku LekaNiku Leka9 ditë më parë
  • Thot qe hajdutet me te medhenj ne shqiperi jan sali berisha dhe ilir meta sa kan pasuruar edhe niperit e mbesat e lere me fmit miliardera dhe genjejn popullin me nje karamele, dhe ata djemt e lagjes qe hanin fara shpresonin te fitonte pd me naj shpres per veten nderkoh pd eshte biznes privat i saliut me drejtor lulin, se kan kuptuar akoma qe jan aty vetem per ty bere te pa sur dhe per te mbrotjur pasurite e tyre nderkoh qe populli vuan nga ekonomia, jan te qarta gjerat hapni syt DUHEN ZHDUKUR SALI BERISHA DHE ILIR META VETEM ATEHER CLIROHET SHQIPERIA. ata qe zduan te kuptojn skan per ta kuptuar kurr !! Ju rujt zoti te gjitheve !

   Best ThingsBest Things20 ditë më parë
 • Po dhe ti ashtu je , e ngrihte bythen dhe Ike , de s’ more karigene , dhe po i jepe gojese , si ato grate e liga

  Roze DellRoze Dell20 ditë më parë
 • Xhdo mbjellesh dhe me ne fund ashtu dot koresh , pleqt e kan then , fjal me vend 😀

  Arjan RexhepiArjan Rexhepi20 ditë më parë
  • 😂😂😂

   A VA V14 ditë më parë
 • Kete i thuaj edi droges bastard

  Ariana KoreAriana Kore20 ditë më parë
 • Keshtu qe çdo gje paguhet ne kete bote......askush s'ka marre asgje me vete...ne boten tjeter

  Viktor NikaiViktor Nikai20 ditë më parë
  • Bravo

   A VA V14 ditë më parë
 • "Thone te vjetrit"bota eshte me rrota

  Viktor NikaiViktor Nikai20 ditë më parë
  • Ketu do lahen tè gjitha.

   A VA V14 ditë më parë
  • Bota rshte rot her un her tjetri bje r ngritesh nuk ka perjet sysht as gje te sigurt per vetem qe je njeri idergjegjshem dhe i devotshem te gjitha jan kaluse

   Avdulla RamadaniAvdulla Ramadani18 ditë më parë
 • Zoti Kreshnik sot shqiperia i ka 2 Milon Emigrant e Demokraci ne koen e Ramiz Alis nuk kishte emigrant

  Fadil RamadaniFadil Ramadani20 ditë më parë
  • or fadil ti po na shkruan per emigracionin dhe nuk shkrujte per mencurine e dhe cfar roli luan kjo zonje , ti thjeste the koha e demokracise eshte me e mire se ajo e komunizmit ,,,ket gje e dine bufi ,kaq

   esat ftojiesat ftoji19 ditë më parë
  • ESAT Ftoi si Mendoni ju a esht nenqmim me Apo urrejtje me Per Zonjen ne si shkruajm per te

   Fadil RamadaniFadil Ramadani19 ditë më parë
  • po re palle po ashtu eshte si thua ti .. kesaj thenje nxirrni kuptimin lere emigrimin. emigrim te paligjshem ka gjithe bota .por emigrim te ligjeshm shum pak e kane ,dhe shqiperia kurre nuk e ka pas

   esat ftojiesat ftoji19 ditë më parë
 • O kreshnik pse ty te njohin Shqiptaret ty sepse je hajdut

  Kujdesi MicaKujdesi Mica20 ditë më parë
 • Mos ja fut pordhes se djali i Ramizit ka banke ne Paris . Mos bej propagande

  Ingrid5 IngridIngrid5 Ingrid20 ditë më parë
 • Mos ja fut pordhes se djali i Ramizit ka banke ne Paris . Mos bej propagande

  Ingrid5 IngridIngrid5 Ingrid20 ditë më parë
 • E pastaj, kur Zana pinte qumesht dallendysheje shume moshatare te saj dergjeshin ne burgje e ne kampe internimi. E te mos harrojme qe per to kishte firmosur Ramiz Aliaj e Kristaq Rama. Bota eshte e rrumbullaket. Aktori i madhe Italian Toto' thoshte: Ogni volta per uno non fa male a nessuno.

  Mirvjena TufaMirvjena Tufa20 ditë më parë
  • Bravo.E verteta eshte,se Nuk Jane tè varfer

   A VA V14 ditë më parë
 • E vhdo te rhuash me kete gje ,agjeze more zoteri ?

  Fatbardha ShkiratFatbardha Shkirat20 ditë më parë
 • Ajo cfare me irriton esht se keta hajdutrit miljoner te politikes se sotme kane guximin te na ka kujtojne herepashere sistemin e kaluar nderkohe qe na kane bere xhemen ne keto 30 vite. Keta duhen shtypur si asfalti.

  Angjelo LumiAngjelo Lumi20 ditë më parë
 • Zoti Kreshnik “Martini” harron te thote se klika e re ishin njetezit qe Ramiz Alia zhgjodhi nga grupi komumist i asaj kohe . Ndoshta edhe ai vete ben pjese ne ate grup, packa se tani sillen si demokrate te flakte....

  Olson RushOlson Rush20 ditë më parë
 • Ik o kreshnik kinezi, hup

  Valentin NdojaValentin Ndoja20 ditë më parë
ALworld