Pse duhet te agjeroni! Faktet mahnitese qe duhet t'i dini!

12 Pri 2021
142 883 Shikime

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • Elhamdulilah💖🌟🤗

  Renis gashi GashiRenis gashi Gashi12 ditë më parë
 • Per Rregullat Eagjerimit Tecohesh Ne Orarinecaktuar Tehash Ushqime Tefresketa 1goteuje Nefillim Dhe1lutje Ne Gjuhen Ekuranit Ose Amtare Tekeshfjalor Terregullt Tebesh Mire Mevepra Aqsa Mundesh Nedarkete Besh 1lutje1goteuje Neoren Ecaktuar Nukduhet Pishalkol Cigare Dhe Te Hash Ushqim Gjate Dites Duhet Tejapesh Sadaka Telexosh Sure Nga Kurani Madherishem Tevizitoshvendet Eshejta Xhamite Etj Allahuemundesofte Cdomysliman Dhebesimtare Bismilahrrahmanrrahim Lahilaheilallah

  Liljana MalkoLiljana Malko19 ditë më parë
  • Jui

   Liljana MalkoLiljana Malko19 ditë më parë
 • Jui Largofshl Ilacet

  Liljana MalkoLiljana Malko19 ditë më parë
 • Mirdita Hoxhe I nderuar kam parë se ndihmoni shumë familje Zoti te ruajt juve dhe familjen tende Kam një lutje a mundeni me I ndihmu e një familjes së ska mundësi më I ba 3 dhoma e një banjo se ka 3 djem skan ku më fjet kan vetëm 1 dhomë ku flejne të gjith kjo familje janë 5 anëtare pa pun në Podujev me një katund flm

  Loqka AnneLoqka Anne19 ditë më parë
 • zoti ju bekoft 🙏🙏🙏🙏

  Nazmijee JashariNazmijee Jashari20 ditë më parë
 • o ti veq pe zgat palidhje po jepe pergjigjen qysh duhet. per qfar arsyje e kena obligim me agjeru, se sen sje tu marr vesh.

  Clirim MaliqajClirim Maliqaj21 ditë më parë
 • Elhamdulilah. Falenderimi i takon Allahut qe po na mundeson ta agjerojme kete muaj te shenjte.

  Jasemina MoliJasemina Moli27 ditë më parë
 • Argjim te leht per gjith shqiptare kudo Jan zoti ti bekoi 👏🙏🕋🕋

  Ilva HaziziIlva Hazizi27 ditë më parë
 • Zoti ia befte barrin atij qe nuk e do Allau i rafte rrufeja ne koke kurse aty qe jane Myslimane iu uroj fat te mbare ne jete poashtu edhe ata qe mbajne Ramamzan zoti ju bekoft🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕋🕋🕋🕋

  Demire HafisllariDemire Hafisllari27 ditë më parë
 • Zoti Ju ndihmoft te varferve te Semureve , e Humanitarve qekjo është Ma kryesore ,, Amin

  Shqipet4uShqipet4u29 ditë më parë
 • Zoti ja u mundesofte atyre qe nuk agjerojne. Amin🤲🏻☝🏻

  Celsi XhennetitCelsi Xhennetit29 ditë më parë
 • Dhe Zoti e bekoft Hogjen Elvisin Amin☝️🤲🤲🤲

  Sevdije KrasniqiSevdije Krasniqi29 ditë më parë
 • Allahu naj pranoft kit Agjerim te mujit te shenjt te Ramazanit te bekum Amin☝️🤲🤲🤲

  Sevdije KrasniqiSevdije Krasniqi29 ditë më parë
 • All-llahu ja pranofte argjerimin cdo motre dhe vellezerve musliman/e Amin

  Messi ALBANJAMessi ALBANJAMuaj më parë
 • AMIN🤲🤲🤲🤲

  DritaDritaMuaj më parë
 • Agjerim te leht o Musliman 🇽🇰🇦🇱

  TiTAN OnlineTiTAN OnlineMuaj më parë
 • Bismila rrafmeni rrahim

  Erselia BerziuErselia BerziuMuaj më parë
 • 🌟🌟🌟🌟🌟

  kaltre emirakaltre emiraMuaj më parë
 • Amin

  Lebibe ZiberiLebibe ZiberiMuaj më parë
 • Inshalla do ALLAHU na pranohet agjerimi i keti muaji te shenjt amin ALLAHU eshte ☝️

  Albbii 18Albbii 18Muaj më parë
 • Jam e deshperuar qe nuk mundem,isha dhe kam shtuar ilacet,Zoti me falte e me mundesofte ti plotesoj ne dite te mundshme.

  LIL BEASTLIL BEASTMuaj më parë
 • Muaj te pranueshem dhe te lehte per te gjithe ata qe e agjerojne!

  LIL BEASTLIL BEASTMuaj më parë
 • Falenderimi i takon vetem Allahut te Madheruar!

  LIL BEASTLIL BEASTMuaj më parë
 • Urime Muaji I Shenjte I Ramazanit , Te Gjithe Muslimaneve ♥️Nje Muaj Sa Me Te Mbare Zoti Te Shoerbleft O Elvis Naçi ♥️♥️

  Seriali Me FalSeriali Me FalMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  fatime fatimefatime fatimeMuaj më parë
 • Allahu ju bekoft o Agjerus dalsh faqe bardh para Allahut teala

  avdulli videoavdulli videoMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  fatime fatimefatime fatimeMuaj më parë
 • Elhamdulilah Allahu qe na muunson me agjeru Ramazan InshaAllah Allahu na mbuloft me meshiren e tij e na mbrojt nga para mbrapa djathtas majtas posht nalt na ruajt Allahu te Mos na leshoj toka e na ruajt nga shejtani I mallkuar Amin ya Rabilalemin

  avdulli videoavdulli videoMuaj më parë
 • Elhamdulilah

  EDI EdliraEDI EdliraMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲🤲👐🧕🧕

  Kreku KrekuKreku KrekuMuaj më parë
 • Do behemi inshallah prej njerzve te mir qe ta forcojm imanin Ton per Ramazan dhe mas Ramazanit

  The EagleThe EagleMuaj më parë
 • Zoti I pranoft te gjith myslimanet we argjirojn e kalofshin sa me leht bekoj o zot te gjith myslimanet

  Shenvalentin 2021Shenvalentin 2021Muaj më parë
 • Zoti na i Pranoft Argjerimin me plot 🇦🇱..Amin..

  Vasiliki PlakaVasiliki PlakaMuaj më parë
 • Zoti ja u pranoftë te gjithve agjerimin vllazen musliman ♥️🙏♥️

  Toni CorleoneToni CorleoneMuaj më parë
 • ALLAHU JU SHPERBLEFT

  Sevdail BajraSevdail BajraMuaj më parë
 • o vllazen emotra jurut allahu kudo qejeni kam nilutje jetoj nkosov ipapun meshendet jo mir nshpi meqera nshpi tehuj pa ndihm sociale pa asi kusht per jetes pa asi tardhne kam thirr shoqatat jav kum tregu gjendjen po deri sot ska dal kush mem vizitu e juksha lut sejom ba itepert tu shkru po jam nhall se ska ma vshtir semepa fmin 2vjeq pabuk epa kushte qabje shiu mepiku mineve zoti jav dhasht ejav shtoft tmirat eti gjdo shqiptari kush ka mundsi mem ndihmu jam shum ngjendje tkeqe pasha zotin emadh qemka fal medal mem vizitu ebindni edhe vet qe qeni nket gjendje sjeto zoti jurujt te gjidhve numri viber @ +38649423241 ### numri im.o viber PLUS TRE TET XHASHT KATER NAN KATER DY TRE DY KATER NI

  SAFET REXHEPISAFET REXHEPIMuaj më parë
 • o vllazen emotra jurut allahu kudo qejeni kam nilutje jetoj nkosov ipapun meshendet jo mir nshpi meqera nshpi tehuj pa ndihm sociale pa asi kusht per jetes pa asi tardhne kam thirr shoqatat jav kum tregu gjendjen po deri sot ska dal kush mem vizitu e juksha lut sejom ba itepert tu shkru po jam nhall se ska ma vshtir semepa fmin 2vjeq pabuk epa kushte qabje shiu mepiku mineve zoti jav dhasht ejav shtoft tmirat eti gjdo shqiptari kush ka mundsi mem ndihmu jam shum ngjendje tkeqe pasha zotin emadh qemka fal medal mem vizitu ebindni edhe vet qe qeni nket gjendje sjeto zoti jurujt te gjidhve numri viber @ +38649423241 ### numri im.o viber PLUS TRE TET XHASHT KATER NAN KATER DY TRE DY KATER NI

  SAFET REXHEPISAFET REXHEPIMuaj më parë
 • Ju uroj Ramazanin ishalla ju pranon agjerimin 🤲🤲💕

  OLTI RACIOLTI RACIMuaj më parë
 • Amine o zotë për të gjithë aminë

  Sife SifeSife SifeMuaj më parë
 • Per te gjith ata se agjerojn urime dhe kalofshi si ma se mir dhe zoti kabull ju baft .

  adelinagilliadelinagilliMuaj më parë
 • Allahu na ndimofte ne kete muaj te bekuar agjerim te mbare dy femijve te mi zoti ju a pranofte mua dhe atyre inshalla pacim vec te mira nte bote dhe ne boten tjeter amin Elehamdylyla☝️☝️🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲

  Merita CemuratiMerita CemuratiMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Aisheh IsmailajAisheh IsmailajMuaj më parë
 • ☝️🤲🙏😍🙏🤲🤲🤲☝️☝️👨‍👩‍👧‍👦🕋🕌

  Silvana AjrediniSilvana AjrediniMuaj më parë
 • Sa e bukur qe besojm Zotin 1 🤲ALLAH MOS NA LARGO NGA MESHIRA JOTE 🤲❤️

  Bes EndisBes EndisMuaj më parë
 • Allahu na E pranoftë agjerimin 🤲🤲🤲

  Vangel KondraliuVangel KondraliuMuaj më parë
 • Agjerim te lehte dhe zoti e pranofte per te gjithe myslimanet shendet te plote

  Deshira SeitiDeshira SeitiMuaj më parë
 • Allau I meshiroft te gjith besimtaret mysliman Allau e pranoft argjerimin tuaj ❤️ ju uroi argjerim te mbar

  Ola VloraOla VloraMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲Zoti na dhasht durim

  Sevdije CanajSevdije CanajMuaj më parë
 • SELAM ALEJKUM AMIN ZOTI NA PRANOFT LUTJET NE MUAIN E SHEJNET TE RAMAZANIT ☝☝☝

  Kreshnike HodajKreshnike HodajMuaj më parë
 • Zoti i Madhërishë i ruajt Shqiptarët Ortodoks, Shqiptarët Katolik e Shqiptarët Musliman ne mbarë Boten dhe iruajt të gjith njerzit tjerë paqedashës në mbarë Boten.O Zot i madhērishëm falna Paqe në mbarë boten .AMIN.

  Y BlY BlMuaj më parë
 • Mbase zoti mi pranon lutjet per djalin e vetem

  Alim GegaAlim GegaMuaj më parë
  • Amin InshAllah 🤲🏻

   Armando ZeqajArmando ZeqajMuaj më parë
 • Zoti me falte se nuk mund te argjiroj dot po zotit i lutem nat per nat sa de ylli par lart ne qiell dhe them ahllla po nuk e thash nuk mund te fle gjum rehat

  Alim GegaAlim GegaMuaj më parë
 • Agjerim te leht e te pranuar per te gjith 🤲🏻🤲🏻

  Leda LedaLeda LedaMuaj më parë
 • Allahu the shperbleft she agjerim te leht

  kapucino freekapucino freeMuaj më parë
 • Allahu na e pranoft agjërimin të gjithë agjëruesve! Amin Ya Rabb ☝

  globi.islam✅globi.islam✅Muaj më parë
 • Amin inshallah

  A IA IMuaj më parë
 • Te lumt goja onjeri sa bukur ekomenton miresit e kuranit

  Marjeta KoniMarjeta KoniMuaj më parë
 • Edrejt namazi eshte pastertla e zemres nuk te lejon me bo gabime zotit u qofshim fal

  Marjeta KoniMarjeta KoniMuaj më parë
 • ELHAMDULILA 🕋🤲🤲🤲🤲🤲

  Beca BecaBeca BecaMuaj më parë
 • Pershendetje vellezer e motra😊sapo jam futur ne fene muslimane dhe ka shume gjera qe nuk i di, prisha padashje agjerimin.. a mund ta vazhdoj diten tjeter e me rradhe si zakonisht? Do me behej qejfi nese dikush ben reply❤🤲

  Anna MelaiAnna MelaiMuaj më parë
  • @Armando Zeqaj Amin❤🤲Shume faleminderit, eshte hera ime e pare, shpresoj ta bej sic duhet🥰 Allahu ta shperblefte

   Anna MelaiAnna MelaiMuaj më parë
  • Selam Alejkum moter, nese e ke prishur padashje agjerimi nuk prishet dhe po mund te vazhdosh e te agjerosh diten tjeter e te tjerat me rradhe si zakonisht. Allahu ta pranofte agjerimin dhe lutjet e tua!

   Armando ZeqajArmando ZeqajMuaj më parë
 • Amin ,Amin Amin🤲🤲🤲

  sara hsara hMuaj më parë
 • Urime muajne Shejt te Ramazanit, muaj i durimit dhe meshires,Allahu naj mundesoft te bejm me shum adhurime e Allahu nai pranoft lutjet Amin ☝️☝️☝️🤲🤲🤲

  sara hsara hMuaj më parë
 • ZOTI NA NDIMOFT GJITH MUSLIMANT👍💐

  Feta TafciuFeta TafciuMuaj më parë
 • Allahu meshiruesi meshirberesi.ju ndimofte dhe nje agjerim sa me i lehte

  Aferdita ShkozaAferdita ShkozaMuaj më parë
 • a eshte e lejushme te maje nje fmi 10 vjece agjerime dhe sa ore mundete ta maje

  Esma BajramiEsma BajramiMuaj më parë
 • Urime. Muaji. I. Bekuar. Allahu. Ua. Lehtsoft. Agjerimin

  Drenusha FanguDrenusha FanguMuaj më parë
 • Amin.

  Ani StarovesAni StarovesMuaj më parë
 • 🙏🙏🙏

  Majlinda JashariMajlinda JashariMuaj më parë
 • Faleminderit Allahut - Zoti im qe me zgjodhe ne mesin e myslimaneve dhe besimtareve te besimit shejnt islam☪️👑🇽🇰💎🤲🙏🌐✔

  THE KINGDOM OF KOSOVATHE KINGDOM OF KOSOVAMuaj më parë
 • Elhamdulilah 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻

  Aida VathiAida VathiMuaj më parë
 • Amin 🤲☝️ Elhamdulilah Amin 🤲

  Naile IgrishtaNaile IgrishtaMuaj më parë
 • Allahu na e pranoft Agjerimin Muaj te mbar e te leht 🤲🤲

  Ardjana SulejmaniArdjana SulejmaniMuaj më parë
 • Allahu na pranoft agjerimin .

  Xhoana TashaXhoana TashaMuaj më parë
 • Allahu na e pranofte Agjerimin Vllezer dhe Motra Musliman/e. 🕋🕌🤲🏻☝🏻

  Besimtar MuslimanBesimtar MuslimanMuaj më parë
  • Agjerim Te Mbare Myslimaneve Ne Gjithe Boten Lahilaheilallah Allahu Jupranofte

   Liljana MalkoLiljana Malko19 ditë më parë
 • Allahu na pranoft lutjet Amin 🙏🙏🙏

  A.R.M.YA.R.M.YMuaj më parë
  • @ulber abdiu Ska gje , gjith ashtu edhe juve Zoti u ruajt flm

   A.R.M.YA.R.M.YMuaj më parë
  • @A.R.M.Y ska gjè na fal per respektin Zoti u ruajt

   ulber abdiuulber abdiuMuaj më parë
  • Faleminderit qe me treguat 🙂

   A.R.M.YA.R.M.YMuaj më parë
  • me fal per keshillen keto duar jan te duas per muslimanet

   ulber abdiuulber abdiuMuaj më parë
  • beni lutje me keto duar🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️e jo me ato

   ulber abdiuulber abdiuMuaj më parë
 • Bismilahi Rahmani Rahim Allahu na e pranofte Amin

  Kozeta BengaKozeta BengaMuaj më parë
 • Nji muaj mbar per gjith argjeruseve muslimaneve dhe na e pranoft lutjet mekatet dhe na e letoft sa me te leht na i boft cdo dit te muajt amin amin

  Lut LutiLut LutiMuaj më parë
 • Amin Amin

  ZIA KINGZIA KINGMuaj më parë
 • 1

  Xhemile HaziriXhemile HaziriMuaj më parë
  • @Vule Fingo Amin Amin jarabi

   ulber abdiuulber abdiuMuaj më parë
  • Zoti ja pranofte te gjitheve muslimanve agjerim te lehte inshalla ..

   Vule FingoVule FingoMuaj më parë
 • Ahllau ju letesoft argjerimin Amin

  Adriana DyrmishiAdriana DyrmishiMuaj më parë
 • agjerim te lehte zoti jua pranoft

  rildi kocirildi kociMuaj më parë
 • Elhamdulilah të gjitha Falenderimet i takojn Atij dhe vetëm tek Ai i kemi shpresat në këtë Muaj shumë të begatë.Do Zoti jua pranoftë këtë Agjërim ashtu siç po Agjëroj unë tani “Unë do Agjëroj, Agjëro edhe ti”🤲🏻🤲🏻🤲🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤️❤️❤️😍😍😍

  Ergys 2021Ergys 2021Muaj më parë
  • Zoti u a pranoft axherim sa ma te leht dhe na ruaj nga zjari i xhehenemit e ne boten tjeter te perhershme na ben prej banoteve te xhenetit firdues Amin Amin Amin🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️😄😄❤❤💖💖🌷🌷🌷

   ulber abdiuulber abdiuMuaj më parë
 • Allahu jauv pranoft kejt lutjet në ketë muaj te shejntë e juav lehtsoftë argjerimin vellezer e motra❤️✌🏻

  Drin OlocoDrin OlocoMuaj më parë
 • AMIN JARABIL TE GJITH MUSLIMANVE NA LETSOF AGJERIMIN E NAJEP MIRESI NE KET BOT DHE BOTEN TJETER

  Ajmone KelmendiAjmone KelmendiMuaj më parë
 • ALLAHU NA E PRANOFTE AGJËRIMIN

  Edison HyseniEdison HyseniMuaj më parë
 • Muaj te Begate te gjithe Mislimaneve ne kete muaj te Shenjte Allahu na e pranofte Agjerimi AMIN!

  jfa Hjfa HMuaj më parë
 • Gezuar ramazanin te gjithve une nisa te argjeroj dhe jam 13 vjece dhe jam shum besimtare .❤❤❤

  🐥][*ErA_JiMiN*][🐥🐥][*ErA_JiMiN*][🐥Muaj më parë
 • 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

  Indrit CaraIndrit CaraMuaj më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Indrit CaraIndrit CaraMuaj më parë
 • 👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐🙌🙌

  Indrit CaraIndrit CaraMuaj më parë
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻✨✨💖

  Indrit CaraIndrit CaraMuaj më parë
 • Allahu na e pranoft argjerimin

  Besart SulaBesart SulaMuaj më parë
 • Skam agjëruar ndonjë here, doja te argjeroja kete radhe por nuk di rregullat e agjërimit, Zoti na i befte kabull🙏🙏☝️

  Migena XhajiMigena XhajiMuaj më parë
  • Edhe per mua ishte hera e pare kyt vit ,por ta garantoj se gjithçka eshte besimi e nuk po e ndjej fare .Faleminderit Zotit kemi gjithçka e pse mos ta bajme.

   Leda EleziLeda Elezi28 ditë më parë
 • Allahu jua pranofte argjerimin🤲🙏

  Luis SinajLuis SinajMuaj më parë
  • 0 gezuar vitin e ri gezime

   Ymer BallaYmer Balla25 ditë më parë
 • Elhamdulilah

  Suzana LurdhiSuzana LurdhiMuaj më parë
 • Elhamdulilah qofte nje muaj i mbar e me miresi e begati per te gjithe

  Florida FejzajFlorida FejzajMuaj më parë
 • A mundet edhe qish tu falemi per ato qe sdin hap mas hapi qish mu fal

  H AH AMuaj më parë
 • Amin jarabi

  Sindis MemetiSindis MemetiMuaj më parë
 • Nje muaj te mbare te gjitheve myslimanet Amin 🙏🙏

  Lindita PociLindita PociMuaj më parë
 • Agjerim te lehte me shen

  Curi PiroCuri PiroMuaj më parë
ALworld