“Rama ik “/ Kryeministri i kthehet qytetarit demokrat: Kujdes, nuk ia vlen të biesh për Lulin

21 Pri 2021
93 254 Shikime

#oranews #rtvora #tirane
Kryeministri Edi Rama,ka vijuar me turin elektoral në Njësinë nr, 2 në Tiranë, ku dhe nuk kanë munguar batutat.
Rama pasi ka respektuar ezanin, është rikthyer përsëri duke mbajtur një fjalim. Në një moment ai ka ngritur kokën nga një qytetar që nga pallati i ka thënë ‘Rama ik”. Kryeministri i është përgjigjur që nuk ik por e ka këshilluar që të ketë kujdes nga patronazhistët, pasi këta të fundit e shikojnë.
Biseda:
Qytetari: “Rama ik”
“Ooooo, ooooo, ore unë nuk ik po kujdes mos biesh ti. Se nuk ia vle të biesh për lulin. Kujdes, kujdes se patronazhistët të shikojnë, aaa.
Hajde futu mrena tani, futu mrena. Bravo, e bëri detyrën, se këta këtë kanë, thonë Rama ik dhe ikin vetë. “- ka thënë Rama.
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALworld Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Drita vatajDrita vatajDitë më parë
 • Skenar fallso .

  libero professionistalibero professionista2 ditë më parë
 • Rama je i papare (Rama ik dhe ikin vete ,😄😄😄😄😄😄

  Roza RozaRoza Roza3 ditë më parë
 • Ik mo injorant✌✌✌✌✌✌✌✌

  Andia CAndia C5 ditë më parë
 • Hahahahaha hahahahaha I pa pare gjigandi

  Ilia StojaIlia Stoja7 ditë më parë
 • O ty traft konseri

  File GjolajFile Gjolaj7 ditë më parë
 • Rama. Ik

  ferid ajdiniferid ajdini8 ditë më parë
 • 😀😀😀👏

  vasilika mihalivasilika mihali8 ditë më parë
 • Legeni mutit

  Mobile ServiceMobile Service8 ditë më parë
 • Haaaaaa me lot

  Suzana PashaSuzana Pasha9 ditë më parë
 • Jo Rama ik por duet ti thuet Rama Shoorru? seky eka koken ne Greqi e Bythot ne Serbi.

  Dardan BerishaDardan Berisha9 ditë më parë
 • I pa par je o edi rama 100 vjec shkof ishalla

  Ersila cekaErsila ceka10 ditë më parë
 • Thonë Rama ik dhe ikin vet pastaj

  Endri ArapajEndri Arapaj12 ditë më parë
 • Haaaaaaaa sa kam qesh hajde homor hajde oo rrofsh sa malet edhe urime fitoren te lumt

  Fellenxa MecjaFellenxa Mecja12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Bravo signor Presidente EDI RAMA sei GRANDE COMPLIMENTI SEI NUMERO 1 👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Tomor ZemblakuTomor Zemblaku12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Tomor ZemblakuTomor Zemblaku12 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Arta krasniqiArta krasniqi12 ditë më parë
 • Je i madh 🤣🤣🤣

  Malvina NikolliMalvina Nikolli12 ditë më parë
 • Hajaha sa kam qesh eshte i madh hahahahs

  Blerim GjabriBlerim Gjabri12 ditë më parë
 • Fatkeqsi historike që drejtohemi nga komunistët !?!?!? Duhet t'ja dini pēr nder agjentit tē dyfishtë KIM FILD ... se fara juaj e kuqe nuk do lulēzonte nē shqipëri.

  Kadri GjokaKadri Gjoka12 ditë më parë
 • 😂😂

  Ντινα ΚουμεΝτινα Κουμε12 ditë më parë
 • Hallall bravo

  Ervin XheloErvin Xhelo12 ditë më parë
 • Ahahahhahaha

  Ali TaniAli Tani13 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Ladi TodaLadi Toda13 ditë më parë
 • e pergaditur kto behen populli i han

  big albaniabig albania13 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣

  Lenci LeLenci Le13 ditë më parë
 • Rama hajde e jo Rama ik

  Irene OrologgioIrene Orologgio13 ditë më parë
 • Amin sa bukur

  Ageljon MataAgeljon Mata13 ditë më parë
 • O rama ishalla iken sa me shpejt se na je fundos zorre gjate🖕😈

  FF KINGFF KING14 ditë më parë
 • Hahaha esht i math

  eda Edaeda Eda14 ditë më parë
 • Ik ore karagjoz se na cave kavanozin e recelit po mir ja u ben ashtu e do ai popull

  Stavros MyrtezaiStavros Myrtezai14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Dalipi ToniDalipi Toni14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Dani ElbDani Elb14 ditë më parë
 • Qar krimineli aeee futu brenda ky i diktaturës është

  Haris GrabanicaHaris Grabanica14 ditë më parë
 • po ai Del m ballkon si rrum pall na Ben si Garip

  Emi EmiEmi Emi14 ditë më parë
 • Haha i madh Edi ahahahah pjeshk seme ik ha makarona thuaj

  Laugent MeminajLaugent Meminaj15 ditë më parë
 • .haha s tfort

  Lati PrezjaLati Prezja15 ditë më parë
 • Je i madh Edi Rama.jo 4 vjet por dhe 40 vjet duhesh lene kryeminister.Ju duam nga shkodra

  Lindita HarapiLindita Harapi15 ditë më parë
  • O vella ne shkoder rama tihaje mutin mandateve

   Edmir PeshtaniEdmir Peshtani4 ditë më parë
 • Ore sa para e ke paguar kete pallen qe doli ne ballkon se e bete nje skeme shume te besushme

  fatos manajfatos manaj15 ditë më parë
 • Hahaha hahaha i math esh

  Boyka BarjamiBoyka Barjami15 ditë më parë
 • Hahahaha

  zjarri aka diti-g zjarri aka diti-gzjarri aka diti-g zjarri aka diti-g15 ditë më parë
 • Cmendine KOMUNISTOKRATE

  Petrika PleqiPetrika Pleqi15 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Zenel TanushajZenel Tanushaj15 ditë më parë
 • Je i madh do te votoja vetem per te fortat qe ke ber per keto zgjedhje fitore

  Afrim GegajAfrim Gegaj15 ditë më parë
 • Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

  Claudiu PopescuClaudiu Popescu16 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Fabion CanguFabion Cangu16 ditë më parë
 • Sa bukur e ka sajuar dhe nje rgjezor sikur ishte nuk do i shkonte ne mendje kjo lloj skene

  juri andersonjuri anderson16 ditë më parë
 • Hahahaha e madhe kjjo po pra me qytetari

  Roan RoanRoan Roan16 ditë më parë
 • Ha ha ha ha ha ha ha hau kënaqa për zotin humori fort e bëri detyrën do të ketë premtu Luli një vend në ministri Keti ose një zhdukje në det ha ha ha

  Darius YanisDarius Yanis16 ditë më parë
 • Rama ik mos u merzit se ndoshta vje prap

  Leo TropojaLeo Tropoja16 ditë më parë
 • Futu mrena bothqir e mbaroi detyren Hahahaha luan kara me gjith ate vk i papam rama prsh nga kosova

  Granit AlbanaisGranit Albanais16 ditë më parë
 • bravo Edi je me i miri te kqive

  tit kullatit kulla17 ditë më parë
 • ky esht gjigand humoristi me i madh ne shqipri 😂😂

  Besi DrizaBesi Driza17 ditë më parë
 • Politika e sotme per te qeshur apo per te qare ? 🤔

  FORZA MILANFORZA MILAN17 ditë më parë
  • Politika e sotme eshte per tu 💩

   linda Dedjalinda Dedja14 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣Je njesh Edo bravo eboni detyren morì 10🤣🤣🤣🤣

  lupo Manarolupo Manaro17 ditë më parë
  • Sitha rama ik potani. Dot hullesh se rama tepret

   lupo Manarolupo Manaro12 ditë më parë
 • Kur do ndrishoj kjo Shqiperi? Bëjn kumand kreminelat, ajdutët dhe të tjer... shkollouni njërëz...

  Aifos LakitaAifos Lakita17 ditë më parë
 • Ta qifsha familjen o Edi

  YOXH YOXHYOXH YOXH17 ditë më parë
 • Ca ishte ky humor? 🤦🏼‍♂️

  Robin HoodRobin Hood18 ditë më parë
 • Rama ik ik ik ik ik ik ik ik yyyyyyyyyy ne hale te gomarve shtet kriminelash shtet rrugecerish qeveri e droges e kanabisit e 10001 te zezave

  Sy jeshilia LSITSy jeshilia LSIT18 ditë më parë
 • Shqiptar tpa ditur po umashtron krimineli ne cdo ane eju qeshni me dinakrin e Edi krimit

  Leo LeoLeo Leo18 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣je i Madh Edo🇦🇱🤣🤣🤣

  19 9819 9818 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Emiliano StarovaEmiliano Starova18 ditë më parë
 • Haha dele hesapi qeshin..kujdes se patronazhistet te shikojne thote..fiksojini keto "batuta" se do kthehen ne boomerang o popull i dhjere

  Aranit BalaAranit Bala18 ditë më parë
 • 12

  PartizanPartizan18 ditë më parë
 • Po kush e shiti turpin ta blesh ti si i ofendon njerezit turp te vij pef.

  Tina BonheurTina Bonheur18 ditë më parë
 • Jahahahahahahahahahaha aktor je pz

  Biba RakipBiba Rakip18 ditë më parë
 • Hahahaha si bluz brothers paska vone dhe syzet ne shpi....ik futu mrena tani hahhaahhaha

  Bled.S OldschoolBled.S Oldschool18 ditë më parë
 • Ha ha...dy batuta Ha ha i madh

  Andi NgAndi Ng18 ditë më parë
 • ik o byth qir thuj jo rama byth qir o prostitut rrugash

  hekuran gjokahekuran gjoka18 ditë më parë
 • Haa i madh je 🤩 Gjigand😊

  Marinela KresteMarinela Kreste19 ditë më parë
 • O paliacoIk

  Valerio FrattarolaValerio Frattarola19 ditë më parë
 • Rama ik

  Arsoto GalaxyArsoto Galaxy19 ditë më parë
 • O keni 3 vjete me RAMA IK PO TALLET DHE GOMARI ME JU QE E DIN QE NUK IKEN

  Luli OsmaniLuli Osmani19 ditë më parë
 • Po prandaj shqioeria shkon rrumpall sepse njerzit thon rama ik dhe ikin vet po qudia me e madhe esht se kurr ne jeten tende nuk ke fituar kolltuk pa gjak shqiptari te derdhur kjo esht fatkeqesi me e madhe e popullit ton akoma zjerdhien me fjalet e batutat e tua gjynaf I madh per popullin ton te shkret ju jeni per alkatraz me pd me ps me.lsi.

  Ergest FezajErgest Fezaj19 ditë më parë
  • 👍

   Aral ToskuAral Tosku16 ditë më parë
  • 👍

   SHQYPTAR AlbaniaSHQYPTAR Albania18 ditë më parë
 • Bravo Edi njish je

  Erwin zinsErwin zins19 ditë më parë
  • Edi ti meriton vertet te behesh Mret jei papar Zoti trujt me gjith familjen Amin

   alesio braushialesio braushi14 ditë më parë
  • Te vtafte zoti more qe tallesh me postin e kryeministrit e populli si delet te vjen mbrapa po te vij dita qe do thiash ckam ber te gjitha do ti vjellesh😥🕋🤲

   Marjana AleksiMarjana Aleksi15 ditë më parë
 • A Cje bere mir shiko si e kercenon kujdes a ti ke ikur nga trut ik se na le ne mjerim ik ik ik

  Ona OnaOna Ona19 ditë më parë
  • Po iku rama do vijë saliu .. e pështymë para 8 vite tash ta lëpimë ..

   rage mp3rage mp317 ditë më parë
 • Ca skenari hahahahha

  Vali VukajVali Vukaj19 ditë më parë
 • Qysh keshin Si budall ncnc .Hala nuk Jan vetdisu qe qifti i Rames e kan shkatrru vendin krejt .E shkojn e votojn apet

  Q. isufiQ. isufi19 ditë më parë
 • E fort kjo un nuk hiki kujdes se do bish ti 😉

  Ardian GjataArdian Gjata19 ditë më parë
 • Si aktor je 1 . Por si burr je pederast

  Tori ZhilliTori Zhilli19 ditë më parë
 • Djali bone figur muti cdeshe mor cun, megjithate ska problem se ju te pds kaq keni. Forca EDO 🇦🇱👍

  Ardian LaskoArdian Lasko19 ditë më parë
 • Po humde zgjedhjet direkt ne vend te ndjerit Koço Devole te portokallia,boooo edhe kete e sajove 🤦🏻‍♂️😂😂

  Arben MemaArben Mema19 ditë më parë
 • O po kanë fajt ata që të votojnë more Legen. Turp për ty çfarë paraqitje pupupupu

  Mirela MirelaMirela Mirela19 ditë më parë
 • Ti do ikesh ore pidh motre me 25 prill qe te shpetojne shqiptaret nga komunizmi✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

  no name jo emërno name jo emër19 ditë më parë
 • Hahaaaaa😅😅

  Megijona NikolliMegijona Nikolli19 ditë më parë
 • Rama ikk se boll na i ke qa drrasat tash tete vjet.

  BeyondTheHorizonBeyondTheHorizon19 ditë më parë
  • Amin te lumte goja

   Edmir PeshtaniEdmir Peshtani4 ditë më parë
 • Rama ik

  Bledar MehmetiBledar Mehmeti19 ditë më parë
 • Hahahahahahahahahahahaha Lot pz je i pa pam per tall k.... Me kta lloj kshu 😂😂😂😂😂

  Klajd klajdKlajd klajd19 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍

  xhulja xhuljaxhulja xhulja19 ditë më parë
 • ahahahhahaha me lot te dhjefsha portokallin😅😅

  krisald bobokrisald bobo19 ditë më parë
 • Rama ik

  omer hebibiomer hebibi19 ditë më parë
 • Po si ske turp more legen, ti duhet te varesh. i thua qytetarit kujdes se patronazhisti te shikon. Ptu rrace muti.

  Lupo 89Lupo 8919 ditë më parë
 • Rama mos utall me popullin por paguaj ndertusit e termetit ne kavaj se kan kater muaj pa mar rrogat se i ke cuar njerzit né katasteof

  Pranvera KikrriPranvera Kikrri19 ditë më parë
 • Ropt atyre qe e duartrokasin, servila komunizmit, asnje ndryshim me Enver Hoxhen. RAMA IK 🖕👎

  A AA A19 ditë më parë
 • Ky mezi pret sa del ndonjeri dhe thote : Rama ik ,se ska cthote.Madje i paguan ti thone Rama ik 😂

  People Are AwesomePeople Are Awesome19 ditë më parë
  • Komunista mo, PS = SINALOA KARTEL

   Cool SmitiCool Smiti14 ditë më parë
  • Po' pz ai don me tall k... Me. Kta kshu 😂😂😂

   Klajd klajdKlajd klajd19 ditë më parë
 • Bo bo ,paska ik fare.Paska mbaru !!

  Burhan KashamiBurhan Kashami19 ditë më parë
 • Votoni ppsh akoma votoni diktaturen votoni mashtrusat ka vajt per lesh mavria

  Stelio KuciStelio Kuci19 ditë më parë
 • Ropt atyre qe durtrokasin kot

  F DF D19 ditë më parë
  • Ropt ty ku ti kesh qe shan per politik vllezrit tu o tru shperlar e vari kar

   Granit AlbanaisGranit Albanais16 ditë më parë
  • @Gert Enkelanas po pikerisht se eshte turp per ate turme njerzish qe ne vend te ikin nga mbledhja e ketij karagjozit te indinjuar me ate qe ben ky me qytetarin duartrokasin. Dhe te njejten gje do thoja edhe nese do e bente basha kete gje apo nai tjter. Po nejse se e di qe aty dominon injoranca dhe une vet jam larguar nga ty sepse skishte me shprese

   F DF D19 ditë më parë
  • @F D po është turp mo vlla ku jemi katandisur po e vrasi njëri tjetrin për këta plehra që na kan shkatruar 30 vjet ku gjysma e këti populli ka ikur jasht 🤦‍♂️ po këta militant janë që kanë shitur veten dhe dinjitetin për një cop rrogë 😑

   Gert EnkelanasGert Enkelanas19 ditë më parë
  • @Gert Enkelanas nk shaj se mbroj pd apo ndonje parti tjter por si ka mundesi qe gjith ajo tuf me njerez ju vjen per t duartokitur me kryeministrin sikur jan ne nje sall me aktor humori🤮

   F DF D19 ditë më parë
  • @Illyria Illyria jo shok skam inat por me vjen keq qe qeshni me fatin tuaj dhe rrini te merzitur kur shihni teater vertet.

   F DF D19 ditë më parë
ALworld