RDR 2 Shqip - Episodi 4 | NGOP.TV

20 Shk 2021
40 004 Shikime

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Vl

  ST R1VALD0ST R1VALD04 ditë më parë
 • Shef Titi :-))

  G3R1G3R19 ditë më parë
 • Jan vlonjetër skemi pune me ta

  Dritan ShollajDritan Shollaj13 ditë më parë
 • Per pjesen tjeter beni ate mision ku arturi shkon me lenin ne qytet edhe qe ndehen amn po e bet hallall 🙏🙏

  Orest KoroniOrest Koroni14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Visi HatiaVisi Hatia14 ditë më parë
 • E keni qir fare kshu e qave🤣🤣🤣🤣🤣

  gallatagallata14 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🇦🇱

  Arben LikaArben Lika14 ditë më parë
 • Ahahahaha......

  Arben MullajArben Mullaj14 ditë më parë
 • Ahahha loz me gaz

  ensar jusufiensar jusufi14 ditë më parë
 • Arjani 🤣🤣

  Adi MetohuAdi Metohu14 ditë më parë
 • " me ne fund do na ngrohen topet sa na i thau er e malit"

  lorenc metajlorenc metaj15 ditë më parë
 • Te fusha e sportit se esht goxha fush 😂

  Marjo SkenderajMarjo Skenderaj15 ditë më parë
 • Me duket se e ka perzier me mafishe ahhahahahahahahahaha

  GiorgosGiorgos15 ditë më parë
 • Ju lutem masi te baroni kete

  Dritan ZacjaDritan Zacja15 ditë më parë
 • Mas Kesaj Do beni total overdose

  Dritan ZacjaDritan Zacja15 ditë më parë
 • Jeni me te miret Respekt 👏👏👏👏👏

  R MR M15 ditë më parë
 • Me shpesh kshu dublime te papame

  hb_carclinichb_carclinic15 ditë më parë
 • Na i rate per Fratar ore Nga Rruga e Vjeter e Ballshit?Cop cop eshte andej ore nuk eshte per Peugeot me benzine.......!

  Gianni GiattaGianni Giatta15 ditë më parë
 • Afër Fratarit 😜✌️

  Driola ZotajDriola Zotaj15 ditë më parë
 • Oo shoku mos harro gta 4

  DevilGangGamingDevilGangGaming15 ditë më parë
  • gta 4 mbaroj se pe ti

   ff shkatrruesff shkatrrues15 ditë më parë
 • Super

  Joni NdrecaJoni Ndreca15 ditë më parë
 • Memaliaj Gangsta City😎😂😂

  John GottiJohn Gotti15 ditë më parë
  • @GANI ok

   John GottiJohn Gotti15 ditë më parë
  • @John Gotti jam kanal gaming sot do postoj videon e par

   GANIGANI15 ditë më parë
  • @GANI cfare kanali je ti?

   John GottiJohn Gotti15 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • 👍😂😂😂😂😂😂😂✌😂👌

  Arber SylaArber Syla15 ditë më parë
 • aide fratari

  Kostas PapadopoulosKostas Papadopoulos15 ditë më parë
 • 😡 no peugeot

  Ledjon XhambaziLedjon Xhambazi15 ditë më parë
 • E ngopi

  FF LedjoFF Ledjo15 ditë më parë
 • E përzien me mafishe më duket Miçua e ka prish dorën fare 😂😂😂

  Pur3 AlbanianPur3 Albanian15 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • My fav GAME RDR2❤️

  ILIRIA SHQIPERIAILIRIA SHQIPERIA15 ditë më parë
 • humor me class

  berati aniberati ani15 ditë më parë
 • pas rdr filloni gta 5 robt do vdesim 😂🤣

  EXecutor xxEXecutor xx16 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • Po mos bej skena me ja qifsha ropt ne pidh 😅🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  rei shqip tvrei shqip tv16 ditë më parë
 • Ma prishe endrren pa u prishur 😂😂😂

  F AF A16 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • 4:30 spond per arjan konomin kshu😂😂

  Rand SesiRand Sesi16 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • Hahahahahah superr lottttt

  Genci GenciGenci Genci16 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • Ik o Arjan ,Opionist i mir Drreqi ,ka mbarutar te Opioni per Opinione ahahhaahaaahh e modhe fare

  armando boyarmando boy16 ditë më parë
 • Lottt super e keni bo😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌😂😂😂😂

  Geni ToskaGeni Toska16 ditë më parë
 • jan vlonjeter😂😂😂

  tomi lefteristomi lefteris16 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
  • 😂

   Sidrit art-drwSidrit art-drw16 ditë më parë
 • He ore se bosh e ke pse me ben kot. E ore po e kam psikollogjike ahhahaha

  Mario YzajMario Yzaj16 ditë më parë
 • NR2 Shqip

  Ê Ŕ Ğ ĮÊ Ŕ Ğ Į16 ditë më parë
 • Kam nje ide meqe juli esht futur te perputhen tallni bythen e me perputhen mendoj se del fiksim

  Andi MuckaAndi Mucka16 ditë më parë
  • I sulmon top channel per copyright

   Firefist AceFirefist Ace16 ditë më parë
 • Here ju kur do beni nonje seri te profesorit

  Gerald SulajGerald Sulaj16 ditë më parë
 • E ka prishur miçua doren fare,e perzien me mafishe mduket😂

  Julian KeciJulian Keci16 ditë më parë
 • Profesori kur del

  Andi MuckaAndi Mucka16 ditë më parë
 • Opinionist I mir dreqi ka mbaruar tek opinioni per opinione 😂😂

  TINO FRcityTINO FRcity16 ditë më parë
 • Dushi ke dushin gati 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Aldrit BushiAldrit Bushi16 ditë më parë
 • Turian 😅😅😅😅

  HakuHaku16 ditë më parë
 • Ikim vem blejm i paqet ne markato😂😂😂

  Universalian GalenatiUniversalian Galenati16 ditë më parë
 • Ke haru me bo nji "BIP" tek nje e shar 😂😂

  alb uzialb uzi16 ditë më parë
 • Jeni shume shume te mire

  ariari16 ditë më parë
 • 2:21 ahahah

  Sidrit art-drwSidrit art-drw16 ditë më parë
 • like per fratarin

  Legal BelezaLegal Beleza16 ditë më parë
 • Ju lutem kanalit lajk ju lutem

  Sara DuciSara Duci16 ditë më parë
 • Ne sy'mize ore...

  Beso KutaBeso Kuta16 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Marsela TenkoMarsela Tenko16 ditë më parë
 • Je super

  Aldo MarkuAldo Marku16 ditë më parë
 • Beme gol😂😂😂😂

  ANXHELO CELANJIANXHELO CELANJI16 ditë më parë
 • Jeni te mdhenje🤣

  Bet365 BossBet365 Boss16 ditë më parë
 • iku semiaksi atqifja pezhon hahahahahaha looodddd

  Beast StudioBeast Studio16 ditë më parë
 • Hiqini titrat episodin tjeter

  cayo.p• 6 years ago [edited]cayo.p• 6 years ago [edited]16 ditë më parë
 • O me drekt e mia çme beri oreeee 🤣

  Sara TamaraSara Tamara16 ditë më parë
 • Follow në insta dhe subcribe në youtube faqen NGOP. TV

  B KozariaB Kozaria16 ditë më parë
 • Sa Like Shkojn Per Ngop 👏🏻

  Eriet 1234Eriet 123416 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • Kot sdolet nje xhiro andej nga Memaliaj 😂😂

  Gringo HermanoGringo Hermano16 ditë më parë
 • Ferst ere

  ItsmeXDItsmeXD16 ditë më parë
 • Beni me shum vidjo me profesor Selon

  Ronaldo KuciRonaldo Kuci16 ditë më parë
 • -Po shihja një ëndërr me sekës ma prishe pa u prishur 🤣🤣

  FF ALBOZFF ALBOZ16 ditë më parë
  • 😂😂

   ff shkatrruesff shkatrrues15 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe e prek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣

  Fatjon BeqiriFatjon Beqiri16 ditë më parë
 • O kar jepi

  ergi krcikuergi krciku16 ditë më parë
 • ngop me mban mend?U takuam sot

  frens_ballgjinifrens_ballgjini16 ditë më parë
  • @NGOP Omg ngop nqs takohemi prape mund te kapim fotografi?

   frens_ballgjinifrens_ballgjini13 ditë më parë
  • Po re si ste mbaj

   NGOPNGOP13 ditë më parë
  • @Aldi Hamzaraj Hahaha

   frens_ballgjinifrens_ballgjini14 ditë më parë
  • @frens_ballgjini aha. Po prap qyls

   Aldi HamzarajAldi Hamzaraj15 ditë më parë
  • @Aldi Hamzaraj Takova vetem njerin

   frens_ballgjinifrens_ballgjini15 ditë më parë
 • Like ati që i pëlqen R2D COMMENT AI QË I PËLQEN GTA IV

  FF ALBOZFF ALBOZ16 ditë më parë
 • Super👌🏻👌🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  OrestMu5203KOrestMu5203K16 ditë më parë
 • Erdhi looti

  Vlora ShqiptarVlora Shqiptar16 ditë më parë
 • Respekte

  Etem ShahiniEtem Shahini16 ditë më parë
 • Super

  Bleon NeziriBleon Neziri16 ditë më parë
 • une do thoja qe te hidhje babua vs edvin meqe babua e krruan ne te

  UndertaleGlitchYoutuberUndertaleGlitchYoutuber16 ditë më parë
 • Like tek video ai qe me zi e pret

  NOOBNOOB16 ditë më parë
 • 𝔻𝕠 𝕥𝕖 𝕤𝕙𝕚𝕜𝕠𝕛 𝕞𝕖 𝕧𝕠𝕟 𝕠𝕤𝕖 𝕜𝕦𝕣 𝕕𝕠 𝚑𝚊𝚙𝚎𝚝

  PLAY GAMINGPLAY GAMING16 ditë më parë
  • @Garena Free Fire dhe lojra te tjera me plasi MUA a kupto

   PLAY GAMINGPLAY GAMING16 ditë më parë
  • @PLAY GAMING ÇA PO THU TI SE SPO TE KUPTOJ

   Garena Free Fire dhe lojra te tjeraGarena Free Fire dhe lojra te tjera16 ditë më parë
  • @Garena Free Fire dhe lojra te tjera po ti zdi CA flet

   PLAY GAMINGPLAY GAMING16 ditë më parë
  • Edhe un

   Garena Free Fire dhe lojra te tjeraGarena Free Fire dhe lojra te tjera16 ditë më parë
 • Pjesa me e mire e dites fillon ne 8;00pm

  granitjr10granitjr1016 ditë më parë
 • Like atit qe i plqen

  Sara DuciSara Duci16 ditë më parë
  • @GANI pa problem vlla

   Sara DuciSara Duci15 ditë më parë
  • @Sara Duci flm shum

   GANIGANI15 ditë më parë
  • @GANI ta bona

   Sara DuciSara Duci15 ditë më parë
  • të lutem a ma ban subscribe eprek Gani dhe ma ban un ta kam bo

   GANIGANI15 ditë më parë
 • 2nd

  SERENASERENA16 ditë më parë
ALworld