Report TV -PD humb zgjedhjet, zhgënjehen simpatizantët, boshatisin selinë blu

27 Pri 2021
23 273 Shikime

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Ditën e zgjedhjeve të rinjtë demokratë mbushën selinë blu ku ovacionet dhe thirrjet për fitore edhe nga vetë Basha nuk munguan (edhe pse procesi i numërimit nuk kish nisur), sot selia blu ka një tjetër pamje.

Komente
 • O sa keq qe po me vjen sa gjynaf po mos harroni sa te keni sali serbin ne krye keq I keni punet nuk e beson me askush stilin tuaj ju keni mbaru krejt

  e ne n17 ditë më parë
 • Reformohuni eshte koha qe ne Shqiperi te jete pluralizem real dhe jo pushtete familjare nga Fariu te Klevisi nga iliri te monika.

  Arber KastriotArber Kastriot17 ditë më parë
 • Zot sa gjynah 😂

  blue beachblue beach17 ditë më parë
 • NGELET MBAS BERIHAJES TE SALIUT DHE ILIRIT BUDALLENJT SHERRXHINJ

  Tirane DurresTirane Durres17 ditë më parë
 • Po ngelet duke u.cjerrur e.duke pllitur Rama. IK RAMA IK HANI MUTIN TUAJ.TASHI NJEREZ TE PA DIJTUR E INJORANTA

  Tirane DurresTirane Durres17 ditë më parë
 • Joo seliaaa bluuu saliuuu bluuuu edi Rama komandanti joneeee

  Sumorfosou 55Sumorfosou 5517 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  suela shehajsuela shehaj17 ditë më parë
 • Ik lulush se na ke rrujt karin ta dhash voten me gjith shpirt po ti smeriton asigjo vrk

  Apollo BeatsApollo Beats17 ditë më parë
 • Parti interesash vetjake ska qen per shqiptaret 30 vite akoma vuajm se ndryshe nuk përkthehet kjo mizerabel

  Dhiogjen ZhylatiDhiogjen Zhylati17 ditë më parë
 • Luli pyeti pak simpatzanet e tu se pse po hidherohen se pardije u the qe ku esht arsyja qe po gezoheni dhe u the pa dyshim per ndryshimin e madh we u zhduk kjo qeverri po i bere hesapet pa anxhi o lluli mjeri ti beje doreheqjen me gjith ilir floririn

  Vlore VloreVlore Vlore17 ditë më parë
 • KU JE ORE TI MBLODHE ME VETE MAC DGE KUC KU JE BASHAAAAAA.

  Viktor ZenelajViktor Zenelaj17 ditë më parë
 • Yyyyyyyyyyyy

  Geni GwniGeni Gwni17 ditë më parë
 • Xhironi gomat kush punon fiton

  Tik TakTik Tak17 ditë më parë
 • .....mjafton qe PD ka nje kryetar qe shkelqen ne skuqjen e vezeve dhe specave me gjize. Kush tjeter do ishte me I afte se Basha. ? Tani do filloje te beje byrek me spinaq. .....ohohoooo do kenaqeni. Pas dy vitesh do filloje te gatuaje fasule me pasterma. .. ! Cfare doni me Ju apo......?

  Nazmi BenoNazmi Beno17 ditë më parë
 • Zhdukni lulezim karin se skini gje ne vij prap ne 2025 karin do hani tani e hengret pak sa krau po heren tjeter do tu a fusim sa kemba

  cak noriscak noris17 ditë më parë
 • Hahahaha e moret karin prap per se 3 ti u qifsha ropt e kurves

  cak noriscak noris17 ditë më parë
 • Po lulushi ca do boj tani apo do iki ne holland te meret me moll

  Gozilla AudGozilla Aud17 ditë më parë
 • Kaq ishte dasma,mbaroi....

  Nana BraushiNana Braushi17 ditë më parë
 • Pse merziteni rama ju do njelloj dhe juve se eshte burre shteti me ideal po ka te meta plot por duhet te ndani dy gjera rama si lider dhe rama si individ jane dy gjera te ndryshme a ka njeri perfekt pervec zotit?

  IlluminuimAgeIlluminuimAge17 ditë më parë
 • oooooooo cpaten keat mo?se te djelen thoni mbarove rama mbarove,po ku shkoji gjidh aji intuzjazem qe e prisnin bashen neper rethe qe basha mallengjehej nga pritja?e moret prasin tani?te pakten lyejni me vaj qe mos ju dhembi shume kur ta fusni ne bythen tuaj,dhe berrtisni prap rama mbarove mabarove rama!!!

  Foti SulaFoti Sula17 ditë më parë
  • Se kishin vene diganin ne zjarr,duke pritur peshkun.Por peshku nik erdhi kurre.....

   Nana BraushiNana Braushi17 ditë më parë
 • Zgjedhjet u vodhen nga dhunuesit qe u liruan Pak dite para zgjedhjeve dhe ne mbeshtetjen te ambasadoret mbeten neper zyrat dhe u lumturuan qe fitojkjo parti e krimit ambasadoret dhunuan psikologjike opoziten Duke Mbeshtetur teresisht magjorances kjo eshte fitorja o PS ne mbeshtetjen teresisht nga ambasadorja Yuri Kim

  Lili AdamoLili Adamo17 ditë më parë
  • Nuk keni aspak te drejte,une demokrate jam,per mendimin tim duhet te behen ndryshime rrenjesore brenda partise,sepse populli eshte zgjuar,nuk eshte ai i viteve te meparshme,kur ka qeverisur sala,dhe drejtoi lulin pastaj,u ka ikur koha ketyre,ka shume njerez te denje brenda partise demok.te dale njeri dhe te drejtoj kete parti.....

   Nana BraushiNana Braushi17 ditë më parë
 • Largohe se jemi ne kohe pandemie ka rene kornavirus 25 04 2021 ehte virus i ri larghuni sa me shpejt eshte shume i rrezikshem

  Donaldi AhmetlliDonaldi Ahmetlli17 ditë më parë
 • RAMA MBAROVE RAMA MBAROVE bertisnit te dielen ,keshtu eshte kur bertet para kohe.

  MARKU PASKUALINOMARKU PASKUALINO17 ditë më parë
 • Nuk ka me shance te fitoj PD se nuk esht me kryetari i vrasjeve dhe i vjedhvje si gjirhmon qe e ka bere esht gjyna per ata qe menduan ta votoni PD

  Koli PetroliumKoli Petrolium17 ditë më parë
 • Fitore PS

  Dani ElbDani Elb17 ditë më parë
 • Gjynah per popullin qe u besuan ketyre votat

  Max MusterMax Muster17 ditë më parë
 • Duan pun pa ber gje do i bente luli drejtora te gjith po mos u merzt se do i punesoj ketej e tutje ti mbushin dhemballt pulave keni pun te gjith,,,,, palacot

  Erlind KamberajErlind Kamberaj17 ditë më parë
 • Mos te zhgenjehen fare.. PD nuk do fitoje kurre nqs nuk heqin njehere e pergjithmone Saliun dhe gjithe kalbesirat e tjera ne rradhet e PD. Sali Berisha eshte karte e djegur dhe te gjithe e dine pse. Edhe Luli pas ngjarjes se 21 janarit eshte karte e djegur dhe ai. Nqs partia demokratike nuk riformohet dhe rigjenerohet me njerez te ditur e me moral nuk do te fitoje kurre.

  Nada BtsNada Bts17 ditë më parë
  • Si mund te rigjenerohet kjo parti kur aty ben ligjin edhe dhendri i Saliut dhe i biri? Si mund te regjenerohet kjo parti qe bashkepunon me njerzit me te ndyre qe vuajne per pushtet e kujtojne se eshte 1996 akoma.

   MARKU PASKUALINOMARKU PASKUALINO17 ditë më parë
 • POPULLI ESHTE URRAGAN ESHTE FUQI INTELIGJENCE POPULLI TE JEP RESTON. ASNJE NUK ESHTE I MUNDUR nga fitorja e tjetrit te gjithe bashke ti themi STPO POLITIKES SE VJETER TE URREJTJES PERCMIMIT VELLAVRASJES. MOTRA DHE VELLEZER MIQ KUDO BASHKE DORA E SHTRIRE ESHTE BASHKEPUNIM DASHURI E MIRESI PER GJITHE SHQIPTARET STPOP POLITIKES SE PAPERGJEGJSHME TE LULEZIM BASHES E SALI E ILIR METES PRANIMI i ZGJEDHJEVE ESHTE GJESTI ME I NDERSHEM TE GJITHE BASHKE TE MAJTE E TE DJATHTE PER NJE SHQIPERI MODERNE NE BE.🇦🇱

  Flora GushaFlora Gusha17 ditë më parë
  • bravo shoku me mire ska ku te shkoje me.te gjidh shqiptaret duhet te bashkohen.mjafte me me politika percarse!!!

   Foti SulaFoti Sula17 ditë më parë
 • Po kjo nje seli e bragtisur eshte ktu e 8 vite....Luli ku je? dil Behu burr se kryeminister kur!

  juliano M Tvjuliano M Tv17 ditë më parë
 • Fitore Rama

  RR 31RR 3117 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣 Gjysma ishin per vende pune te degjeneruar

  Edi EleziEdi Elezi17 ditë më parë
  • @abc 🤣🤣🤣🤣🤣🤣edhe ate se bejne dot

   Edi EleziEdi Elezi17 ditë më parë
  • Tani mund te shesin farà ne hyrjet e stadiumeve edhe kjo pune eshte

   abcabc17 ditë më parë
  • @Clay L 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Edi EleziEdi Elezi17 ditë më parë
  • Ahaha, Kopilat dembele te Byrektores se Shqup-it, qe mbushen internetin me Fake News kunder Rames, kan ngele me gisht ne goje... tani as ate cope byreku se marrin me, lene mo pune ne administraten e shtetit😂

   Clay LClay L17 ditë më parë
  • @fatmir gjini meso shqip o loqe tregu 🤣🤣🤣🤣🤣 ore ne oren 6 edi rama feston merr lulushii dhe motren tate dhe bejini nje gojore si thu e meriton

   Edi EleziEdi Elezi17 ditë më parë
 • 𝒢𝒶𝒷𝒾𝓂𝒾 𝐵𝑒𝓇𝒾𝓈𝒽è𝓈 𝓉𝑒 𝓀𝒾𝓈𝒽𝓉𝑒 𝓋𝓇𝒶𝓇 𝐵𝒶𝓈𝒽𝑒𝓃 𝒹𝒽𝑒 𝒿𝑜 (𝒪𝐿𝐿𝒟𝒜𝒮𝐻𝐼𝒩🙏😢)..

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣17 ditë më parë
  • Ke folur fjalen me me vend qe eshte thene keto dite fushate. Bravo. Por me mire qe nuk e vrau sepse nuk ka kush skuq veze dhe speca me gjize ne PD

   Nazmi BenoNazmi Beno17 ditë më parë
 • 💯💜💜💜💜💜Normale ishte e vdekme ai muhabet 💯💜💜💜💜💜po shikoje pak o Njerez ne selin e PD hy kjo me bluz te kuqee 🤣🤣🤣e tmerroj Lulin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣duhet ti shkojm ti japim Ngushellimin e Humbjes se po na pret tek Selia 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜🇦🇱💜💜💜

  Yuri YuriYuri Yuri17 ditë më parë
 • Ikni o e keqja me e madhe keni krime shume ndaj ketij populli hala i keni duart te lara me gjake

  LUANI SHQIPTARLUANI SHQIPTAR17 ditë më parë
ALworld