Rita x Fidan x DJ Gimi-O - Ty tka rritur nana (Official Video)

8 Pri 2021
7 058 550 Shikime

Original song produced by: Flow Music
Remix Produced by: Çelik Lipa (SBS Ent.)
Video: URBANGraphics
Mix / Master: Don Gima
Keyboard: Egzon Bajraliu
Stylist: Shpend Januzi
DJ Gimi-O Clothing: Marengo Ferizaj
Dress up: Fjolla Haxhismajli
EUROGROUP
INFINIT
Follow Fidan on Instagram:
instagram.com/fidangashiiiii/?hl=en
Follow Rita on Instagram:
instagram.com/ritahaziri/?hl=en

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Produksioni Arboni on…
FB: smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: smarturl.it/ArboniSub
© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved
#muzik #popullore #shqip

Komente
 • 😆😆😆

  Kujtim EminiKujtim Emini25 minuta më parë
 • 😁😆😆😅🤩

  Kujtim EminiKujtim Emini26 minuta më parë
 • ❤❤❤❤❤

  Kujtim EminiKujtim Emini27 minuta më parë
 • Po po me ka rrit nena po dhe baba ama per te mar ti nje dit me tubana per hajer zotit shtepis 👏👏

  maria undermaria underOrë më parë
 • 💖💖💖😘👍💖

  Elvedin BaraElvedin Bara2 orë më parë
 • 👰👰👰👰👰👰👰

  Xhemile ZorbaXhemile Zorba3 orë më parë
 • 💘💘👫👰‍♀️🤵‍♂️

  Tair abazTair abaz4 orë më parë
 • Eroetiwtit

  Elmihan SupnajElmihan Supnaj5 orë më parë
 • Hthxxjxhjxhdjjrbbuxhjxujuxjdujduxkuxjxuhxduixuxjgxhtdjudkdujddkdukduskuskudkdhkdygjxhxkhythsjhxjjxjxukxduudiduijxjdhdjsisjhdhdudkdudjduiduudjdhdjudjdujyxjuxuxjxhxjhxiopoiuxjuxjxuixuixiizuxouxiuxhsjsujshksjshkuusyhsjjsjhhxiduududieii😚😚😚😚😚😚😚😚😚

  Besa MakshanaBesa Makshana5 orë më parë
 • Kte vite ❤👅✌

  Niku NikuNiku Niku6 orë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤

  Niku NikuNiku Niku6 orë më parë
 • Si dy zogj 😍sa të mirë🌟🌟mos ju paftë syri keq🧿dashuri të përjetshme paçit🥰🥰

  anni çelhemaanni çelhema7 orë më parë
 • 🤌🤌🤌🤌

  Burim AdemiBurim Ademi9 orë më parë
 • ✊✊🌏

  Vanesa DODAVanesa DODA20 orë më parë
 • Është turp me bastardue gjuhën në publik. Fidani po e shqipton mirë ndërsa Rita po e shqipton “Ritur” që është gabim.

  Sadik SherifiSadik Sherifi20 orë më parë
 • Sehr schön weiter s0

  Olga B.Olga B.20 orë më parë
 • Shum keng ebukur bravo 🥰🥰diten e para jam tupana lumturi gjitha bashk po pastaj vjen gjiqi direkt se sot kan ndrishu shum gjera nuk ka as respek as dashuri zoti na ndimoft mos pesojm naj lendim ne jet 🙏🤲

  Romina ShehiRomina Shehi21 orë më parë
 • 🧔👩🏼

  Joris JorisiJoris JorisiDitë më parë
 • 🤗

  Margherita MriziMargherita MriziDitë më parë
 • Te lumte❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Ariseld BacaAriseld BacaDitë më parë
 • 🤨❤️😜❤️

  Florjona BuziFlorjona BuziDitë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤

  Kujtim EminiKujtim EminiDitë më parë
 • 💪

  Alexa J SAlexa J SDitë më parë
 • Sabukur

  Lutfije MerajLutfije MerajDitë më parë
  • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤❤❤❤❤👄👄👄👄💑💑💑💑💑

   Lutfije MerajLutfije MerajDitë më parë
 • Opsaaaaa u knaqa tu e ndegjue ket keng te bukur edhe zerin si bylbila e kajn te dy.. Pershendetje nga Kroacia gjithve shqiptarve kudo qe gjinden..

  WαɾɾioɾWαɾɾioɾDitë më parë
 • Dhe ne fund jetoni bashk Rita Fida ju dua shume

  Violeta AdemiVioleta AdemiDitë më parë
 • Ma te miret jeni bravo keng shum e bukur edhe ju njisha

  Bledar ShimaBledar ShimaDitë më parë
 • Nga adonesa

  Egzona PllanaEgzona PllanaDitë më parë
 • ☆☆☆

  Egzona PllanaEgzona PllanaDitë më parë
 • Zemer rita♡

  Egzona PllanaEgzona PllanaDitë më parë
 • Jam fiksuar me këtë kenge o zot sa cute🌏❤️🌟😍💥😱💘💫💎

  kujtim ciflikukujtim ciflikuDitë më parë
 • nice Turkish song 👏💪

  GB МУСЛИЕВGB МУСЛИЕВ2 ditë më parë
  • Albanian song not Turkey 🇦🇱🇽🇰

   THE ENGINIER ITHE ENGINIER IDitë më parë
 • Po

  Markos MarkoMarkos Marko2 ditë më parë
 • Mu mka rritur Nana😊 Mka rritur Nana😇 Per me m'marr ti nuse😍 Nje dit me tupana❤........😘😘😘😘☺😊☺😊☺😍😍😍😇😇😇

  MarkelaMarkela2 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😋😋😂😂😋😂😂😂😂😇😇😗😗😀😙😚😍😘😄😄

  Paris CoriParis Cori2 ditë më parë
 • respect from serbia🇷🇸🇦🇱😁

  nemam imenanemam imena2 ditë më parë
  • Dissrespect serbia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

   THE ENGINIER ITHE ENGINIER IDitë më parë
 • Sabukur

  Lata PilafiLata Pilafi2 ditë më parë
 • 😊👏👏👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi2 ditë më parë
 • Bhlgkf😗😘😘😝👅✌️

  Daka DadoDaka Dado2 ditë më parë
 • Kjo do jet hiti ne cdo dasem shqiptare 🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  CIRO IMPERATORECIRO IMPERATORE2 ditë më parë
 • Mua shum me pelqen kjo keng

  Dea MorinaDea Morina2 ditë më parë
 • Pse nuk flet askush, sa bukur e ka kenduar Rita kengen! ❤️😍

  Eni EEni E3 ditë më parë
 • iihhihihihihiihihihhihiihihihihihihiihhihihiji hiihhiihhhihhihiihihhiiihihihhihihihihihihihihi ihihhihihihihi uy

  VHS SHAVHS SHA3 ditë më parë
 • , 💖💖💖👍👍

  Elvedin BaraElvedin Bara3 ditë më parë
 • 💑

  Elina IljaziElina Iljazi3 ditë më parë
 • 😘❤❤

  Elina IljaziElina Iljazi3 ditë më parë
 • hallal tkoft DJ Gimi-O

  B EB E3 ditë më parë
 • Une. Jam. Mersimja dhe. Shume. Ju. Dua ❤️❤️❤️❤️❤️💋💋

  Mersime MersimeMersime Mersime3 ditë më parë
 • Une. Jam.

  Mersime MersimeMersime Mersime3 ditë më parë
 • Nusja ma e bukur

  Blerina PeposhiBlerina Peposhi3 ditë më parë
 • 😍

  Blerina PeposhiBlerina Peposhi3 ditë më parë
 • Bravo zete bukur ku keni

  bravoΑλεξησ ΜπραχιμαιbravoΑλεξησ Μπραχιμαι3 ditë më parë
 • Hatte soooo Gänsehaut😍 Love aus Azerbaycan🇦🇿🇦🇿🇦🇿 an all 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱😍❤🔥

  hen kohen ko3 ditë më parë
  • 8t85i7i67i6i7

   Valentina LabjaniValentina Labjani2 ditë më parë
 • Big Albanian 🇦🇱

  Flori SabijaFlori Sabija3 ditë më parë
 • WooooW🔥TOP keng🔥HiT🔥oPa💃💃💃🇦🇹🇸🇮🇽🇰🇦🇱

  MirjaM MiMiMirjaM MiMi3 ditë më parë
 • Pse e ke bere kaq te shkurter ket kenge kaq te bukur😢

  besnik idrizibesnik idrizi3 ditë më parë
 • Love balkan music from Turkey 🇦🇱🇧🇦🇽🇰🇹🇷

  mahmut bayrakmahmut bayrak3 ditë më parë
  • Super keng

   hen kohen ko3 ditë më parë
 • Vallah wenn ich heirate (inshallah) wird das Lied aufjeden Fall da sein🇦🇱🇦🇱❤❤❤😍😍😍

  Hoti LaoretaHoti Laoreta3 ditë më parë
  • ⁸lbfhyu02usd8

   Joni BashotaJoni Bashota5 orë më parë
  • 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

   XL-R8TIONXL-R8TIONDitë më parë
  • 99

   Rovena KodraRovena Kodra2 ditë më parë
 • Per dasmen e dajes kete do kendoj dhe do ta mesoj

  Giana MecajGiana Mecaj3 ditë më parë
 • Albanien ❤

  Halil KaracaHalil Karaca4 ditë më parë
 • Hajde tekst leshi hajde. Kenge vari tupanin

  robert sinarobert sina4 ditë më parë
 • Shum e Bukur ju lumt👍👍👍💞💞💟💞

  Vore VlVore Vl4 ditë më parë
 • Te trashegoheni me jet the lumtur.Zoti ju bekoft.

  Kejsi SadikajKejsi Sadikaj4 ditë më parë
 • ssur.cc/kissloves5p4x 👄-P-O-R-N-💔-S-E-X---😍& 本当にありがとう。, 一般的に信じられているように、もっぱら総合的に始められた現代の社会保護区の代表は、可能な限り詳細に説明されています。現代の世界では、絶え間ない量的成長と私たちの活動の範囲は、設定されたタスクに関連して参加者がとる立場を形作る上で重要な役割を果たします。💕🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 鱼,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反互聯網上的企業家存在爭議,將由有關當局進行客觀審查。有一種有爭議的觀點,其含義如下:許多著名人物可以平等地留給自己的設備。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 鸡蛋,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候@

  Eva GarciaEva Garcia4 ditë më parë
 • 👍👍

  Ernest BewiriErnest Bewiri4 ditë më parë
 • 😈

  Alban DurresAlban Durres4 ditë më parë
 • Which language is this

  Uzair LateefUzair Lateef4 ditë më parë
  • Albanian

   Sosaoneu SbeisbejsSosaoneu Sbeisbejs4 ditë më parë
 • @dj-gimi-o @Rita💑fidan

  Hamide HalitajHamide Halitaj5 ditë më parë
 • Bravo. DJ Gimi

  Markos MarkoMarkos Marko5 ditë më parë
 • Ka lezet të zjen gjaku 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️❤️

  Gladiola 1992Gladiola 19925 ditë më parë
 • Super keng

  qik prishtineqik prishtine5 ditë më parë
 • 0p

  Briselda HoxhallariBriselda Hoxhallari5 ditë më parë
 • Dasmat shquiptare me te bukura ne bote

  denisdenis5 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍

  Resmije MarkajResmije Markaj5 ditë më parë
 • Shum bukur

  flori xhajaflori xhaja5 ditë më parë
 • Gettings from Holland 👀🇦🇱❤️🇹🇷

  Emirhan7512Emirhan75125 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏Bravoooo

  Juljan TahiriJuljan Tahiri5 ditë më parë
 • 🤍🤍🤍🤍🤍💬💬💬💬💬👌👌👌👄👄👄👄👄👰👰👰👰👰👰👰👰🤰🤰🤰🤰👼👼👼

  finemi olafinemi ola5 ditë më parë
 • 😍😍😍😍⭐⭐

  Xhoela KajaXhoela Kaja5 ditë më parë
 • Edhe babi

  Eni EniEni Eni5 ditë më parë
 • Ju ka rit nana

  Abide KurtiAbide Kurti5 ditë më parë
 • Dyve

  Abide KurtiAbide Kurti5 ditë më parë
 • Bravooooo

  Ρενατο ΠασσαΡενατο Πασσα5 ditë më parë
 • 🤗🤗❤😇😇👏👍👍❤😸😸

  Jonida RushitiJonida Rushiti5 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💝💝💝💙💜💑👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦

  Eliada ElaEliada Ela5 ditë më parë
 • 👏👏👍

  aleksandershkurti aleksandershkurtialeksandershkurti aleksandershkurti6 ditë më parë
 • Ishalla na hapet kete vite qe te Beje dasemen time kame nje vite dhe dasem se e kemi bere akoma pore Shpresoj nje dite ta bejme 😙dhe un me fustan te bardhe dhe❤me kostime ❤❤💙mezi Peres qe ne ❤zemre te bejme dasemn ❤

  alma stasialma stasi6 ditë më parë
 • 🤑🤗

  Lume TahiriLume Tahiri6 ditë më parë
 • Sa e bukur shum me pilqen kjo kank oshtë ma e mira ne bot suksese

  LLiridona. MahmutiLLiridona. Mahmuti6 ditë më parë
 • ❤❤❤❤

  aleksandra papaaleksandra papa6 ditë më parë
 • 💓💋

  uhu mopuhu mop6 ditë më parë
  • Nuse

   uhu mopuhu mop6 ditë më parë
 • Teksti pldh

  Arijon RizaniArijon Rizani6 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/XnbJvpyHd5J_jJ4

  Nikola FejziNikola Fejzi6 ditë më parë
 • Rita Fidan jeni yje të paparë😍💖😅

  Meri CokuMeri Coku6 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Anton MatishiAnton Matishi6 ditë më parë
 • Lmkn

  Leotrim KukiciLeotrim Kukici6 ditë më parë
 • Dasmat shqiptare me te bukura ne bote ! Jam krenare qe jam Shqiptare ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️ Shqiperi e madhe ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️

  Arifaj ArbenArifaj Arben7 ditë më parë
 • Kenga me e bukur e tyre..

  Fatbardha MarkuFatbardha Marku7 ditë më parë
 • Mir

  leta krasniqileta krasniqi7 ditë më parë
 • Mir vedo

  Adnan MusliAdnan Musli7 ditë më parë
ALworld