Ronela Hajati - Prologue

15 Mar 2021
520 424 Shikime

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente
 • The queen

  Zeqa MazrekuZeqa Mazreku13 orë më parë
 • prologue 😂 as vet se din qka i bje .. fadass bit**

  Tiiijoo KTRTiiijoo KTRDitë më parë
 • 💎💎💎

  Erda TasholliErda Tasholli2 ditë më parë
 • BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰

  ema elenaema elena5 ditë më parë
 • Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??

  Igli KrasniqiIgli Krasniqi7 ditë më parë
 • >>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  AM13 AM13AM13 AM139 ditë më parë
 • jzpz mkxvj hzp jspapz

  Mehmet HassaniMehmet Hassani12 ditë më parë
  • lllllllllllllllllll

   Mehmet HassaniMehmet Hassani12 ditë më parë
  • Mkxjoanl

   Mehmet HassaniMehmet Hassani12 ditë më parë
 • Ronela next level

  Pllumi PllumiPllumi Pllumi13 ditë më parë
 • mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem

  Arber sejdiuArber sejdiu16 ditë më parë
  • Ato i blejn klikimet

   Juni KuluJuni Kulu12 ditë më parë
 • im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️

  Elda BrahollariElda Brahollari17 ditë më parë
 • i love so much this song😍❤️

  Elda BrahollariElda Brahollari17 ditë më parë
 • can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON

  Elda BrahollariElda Brahollari17 ditë më parë
 • Best song❤️

  Elda BrahollariElda Brahollari17 ditë më parë
 • O eldaaaa🤣🤣🤣

  Mirela TroshkuMirela Troshku17 ditë më parë
  • @Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️

   Elda BrahollariElda Brahollari17 ditë më parë
  • @Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌

   Mirela TroshkuMirela Troshku17 ditë më parë
  • @Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂

   Elda BrahollariElda Brahollari17 ditë më parë
  • O elda flasim edhe whatssApp

   Mirela TroshkuMirela Troshku17 ditë më parë
  • @Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰

   Mirela TroshkuMirela Troshku17 ditë më parë
 • Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘

  Vera ImkaVera Imka19 ditë më parë
 • The queen 🌟

  Denisa HoxhaDenisa Hoxha21 ditë më parë
 • Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤

  Albania ShowAlbania Show21 ditë më parë
 • 😍😍

  Stesi DaciStesi Daci22 ditë më parë
 • 🤍🤍🤍

  nikolina simaninikolina simani23 ditë më parë
 • Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir

  Para LaçiPara Laçi24 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Kosov KsKosov Ks24 ditë më parë
 • Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡

  lule luleelule lulee25 ditë më parë
 • Dafina te paska inspiru me Rreina!

  Un EtiUn Eti25 ditë më parë
 • Pse kaq e mbulume . Se le burri😂

  Joana HaxhiuJoana Haxhiu25 ditë më parë
 • Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎

  Din SulejmanasiDin Sulejmanasi25 ditë më parë
 • DafinaZ.'s vibe but far from her...

  Alesia DaniAlesia Dani25 ditë më parë
 • U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻

  danoTAROTdanoTAROT26 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Living AlbaniaLiving Albania26 ditë më parë
 • PERLË!

  kida ndocakida ndoca26 ditë më parë
 • 😰

  Ibrahim Ibrahim.hoxhaIbrahim Ibrahim.hoxha26 ditë më parë
 • ckm.ronela

  Billie ElishBillie Elish26 ditë më parë
 • She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn

  aida hasaniaida hasani26 ditë më parë
 • Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥

  Endi GjylaEndi Gjyla26 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/aInLrKx6a9eLoac

  Polixeny ZPolixeny Z26 ditë më parë
 • Femer kafsh je

  MM DiMM Di27 ditë më parë
 • Are you in some type of cult darling

  Song TvSong Tv27 ditë më parë
 • Translation pls 😭😭

  Milica StankovićMilica Stanković27 ditë më parë
 • finally 😍🔥🔥🔥

  0.Mazreku0.Mazreku27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Lop

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Budall

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Ojloooopo

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Ojlop eke hup s4mm ojbudalle

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Ojloppp

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Lopagjall

  ledion shehuledion shehu27 ditë më parë
 • Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit

  makaveli 10makaveli 1027 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Aleksandra ResuliAleksandra Resuli27 ditë më parë
 • Nuk ke lidhje me muzik

  Univers UnikUnivers Unik27 ditë më parë
 • - Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS

  邱南妮邱南妮27 ditë më parë
 • THE QUEEN IS BACK

  TikTok ShortsTikTok Shorts27 ditë më parë
 • mos bli shikime

  Leo GogaLeo Goga27 ditë më parë
  • @GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu

   Leo GogaLeo Goga27 ditë më parë
  • 142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?

   GD KaciGD Kaci27 ditë më parë
 • 💖💓💗💙💚

  Money Music EntertainmentMoney Music Entertainment27 ditë më parë
 • U fiksova 🎊🎊🎊🎊

  Reisul PrengaReisul Prenga28 ditë më parë
 • Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍

  Kamela RanxhaKamela Ranxha28 ditë më parë
 • Welcome 💕. Ronela

  Sara DyrmishiSara Dyrmishi28 ditë më parë
 • Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty

  spain spainspain spain28 ditë më parë
 • Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥

  AA28 ditë më parë
 • Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓

  Jeta 1Jeta 128 ditë më parë
 • The queen is back ❤😍😘

  Rejdi GjergjiRejdi Gjergji28 ditë më parë
 • Shyqyr u ktheve😭

  Ledina SLedina S28 ditë më parë
 • Sa bukur paska bo dhe ket si perher

  Entela ShehuEntela Shehu29 ditë më parë
 • Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!

  ElsaElsa29 ditë më parë
 • Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!

  My filesMy files29 ditë më parë
 • When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭

  LukaLuka29 ditë më parë
 • RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT

  Sir MeSir Me29 ditë më parë
 • Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚

  maimadhikingvend Matarajmaimadhikingvend Mataraj29 ditë më parë
 • Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤

  Zana DautiZana Dauti29 ditë më parë
 • Pa lidhje🤐

  ELONA HOXHAELONA HOXHA29 ditë më parë
 • GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA

  Amy HaAmy Ha29 ditë më parë
 • Llegó la doña uff respect from 🇪🇦

  Kevin Alarcón nietoKevin Alarcón nieto29 ditë më parë
 • Perrle

  Rudina AgolliRudina Agolli29 ditë më parë
 • The best 🥇🥇🏅🏅🤩

  Anxhela MetaAnxhela Meta29 ditë më parë
 • E pasken myt me komente 😂

  Edenisa PulaciEdenisa Pulaci29 ditë më parë
 • Ronela the star ⭐️

  petada illovahpetada illovah29 ditë më parë
 • Je me e mira #Rron ❤️

  hanife durakuhanife duraku29 ditë më parë
 • Nxire sa me shume vido te tjera je ylle

  Gisi SulejmaniGisi Sulejmani29 ditë më parë
 • Skena e kafesë = ART

  Louis LLouis L29 ditë më parë
 • Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!

  din hdin h29 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Ana KacinariAna Kacinari29 ditë më parë
 • SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO

  •FATIME_*_BASHA••FATIME_*_BASHA•29 ditë më parë
 • Roberta GjugjajRoberta Gjugjaj29 ditë më parë
 • Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)

  Katil BeyKatil Bey29 ditë më parë
 • uauaua ajhahajauauaua ajhahaja29 ditë më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Chloe ManchestorChloe Manchestor29 ditë më parë
 • Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?

  Pamela LekaPamela Leka29 ditë më parë
  • Eshte spanjole

   Matilde MaraMatilde Mara29 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  krisitna cacakrisitna caca29 ditë më parë
 • O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗

  loredana ogiciloredana ogici29 ditë më parë
 • The queen is back 👑👑

  Valdete AbaziValdete Abazi29 ditë më parë
 • Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍

  GretaGreta29 ditë më parë
 • Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.

  Juni KuluJuni Kulu29 ditë më parë
 • Amazing Song. Go girlll

  Marsin NiçaMarsin Niça29 ditë më parë
 • Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️

  Yo YoYo Yo29 ditë më parë
 • my favorite singer alive is back 😍😍😍😍😍

  klaudio ejlliklaudio ejlliMuaj më parë
ALworld