Ronela Hajati - Shume i mire

10 Pri 2021
648 534 Shikime

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/ShumeIMire
@Ronela Hajati - Shume I mire
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Arrangement : Tull Production
#Ronela #Onima #Shumeimire

Komente
 • Ca gopi eshte ronela na cmendi

  Klevis XhelajKlevis Xhelaj15 orë më parë
 • Shyqyr si e nxore tani si mbaroj ramazani se paske pas me ju a prish njerzve argjerimin😊😂

  Sana SanaSana SanaDitë më parë
  • Ka 1 muaj qe ka dal

   RubinRubinOrë më parë
 • deri ne maldive skam qen po keto tjerat pa merak ndodhin spontanisht lool e bukur kenga sex me epsh

  Neros SigNeros Sig3 ditë më parë
 • Super kenge😊😋😋😂

  hahahaha hahagaha Hakarepihahahaha hahagaha Hakarepi5 ditë më parë
 • facebook.com/groups/272029584453363/🇦🇱

  Djemail MemetiDjemail Memeti5 ditë më parë
 • Roni 😍😍😍

  Esmeralda SaliEsmeralda Sali5 ditë më parë
 • My favorite 😁

  Vilma DervishllariVilma Dervishllari6 ditë më parë
 • Ornela esht bere si autobus tykac

  E di EddiE di Eddi8 ditë më parë
 • The Albanian Britney Spears

  Elena GallaratoElena Gallarato8 ditë më parë
 • cfar truuuuuppp🥵🥵🥵🥵🍑🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  athina 96athina 968 ditë më parë
 • Kukull

  bisha tironesbisha tirones12 ditë më parë
 • Nje e cmendur qe e duam qe te gjith 👏👏👏

  Vjollca AlvoraVjollca Alvora13 ditë më parë
 • Ironi humb diçka çë ke dasht shum dhe pyet veten vall pse aç shum lot aç shum dhimbje por me te vertet nuk te ka takuar kurr dhe ndien veten sikur dikush te kishte marr me forc nji pjes te trupit tend te shpirtit tend per endrrat e shkatrruara prej iluzioneve dhe kerkon fajtorin por ke frik te pranosh se fajtor je vet ti!!! sepse ke len te hyn ner lekur ne zemer shpirt dikend çë akoma pa e njoftuar veç ka çen e humbur ëndërr e tjeter kujt 😓😓😓😓😓😓😓😓😓 por shpresat nuk fiken endrrat ti endrrojm akoma ne kerkim te nji zonj zonjush shqiptare une bekimi i bekuar nga zoti te dha zemer shpirt por te lutem mos me lendo te lutem sps zoti esht i madh😓😓😓😓😓😓0163 8608894 persh nga düsseldorfi qytet ne gjermani pra zonja dhe zonjusha,💑💑💑✌✌✌

  Leon MrnLeon Mrn13 ditë më parë
 • Super Bish Ronela si gjithmone 🔥💯🥵

  RubinRubin16 ditë më parë
 • Super seksi femer, me ca kg me teper ne kte klip, dhe super ze!!! Meriton like!!!

  Nila NilaNila Nila16 ditë më parë
 • Very juicy

  Andy DiorAndy Dior18 ditë më parë
 • Bravo

  Telefon TelwfonTelefon Telwfon20 ditë më parë
 • 💖💖Super

  Sara SaraSara Sara21 ditë më parë
 • Kenge me te keqe Nuk kam degju kurre. Nuk Po komentoj me shume

  joni kejanijoni kejani22 ditë më parë
 • Anisa is not the only option to make the best decisions you can expect to achieve this goal in order to get the most important things to make the decision easier and easier than ever for the future will be able for more time to be done in a few months to get a job to make sure you have to understand the opportunity you want them to be able for more than you might expect from the same process and your family will need more information than they are working together with your business and marketing strategies and strategies for future management to get them through the same level of business owners or companies are doing well with the company that will help you achieve the desired outcome for a long time to be successful in ensuring our customer base has been working together to make the decision for a year or two to a new product in your company before you are you know what you have done before they can be prepared for a long time ago because it's not a business model for my business partners with the company and the company to make sure that they know where they want you in your career goals they want from their work together and working with others who want them back in a few months before the end because of your own company in terms they have done before you are going through the same process as the other companies and other areas where the company will continue working on this issue because it will be ablewith in the best possible solution to your company before they are working together to achieve that we will continue working with your business partners will have their share price and are looking for and offering the opportunity forward looking

  Anisa BallaAnisa Balla24 ditë më parë
  • Wtf

   RubinRubinOrë më parë
 • Yll bote!

  Marena PandaMarena Panda25 ditë më parë
 • Ritmi super si vitet 90s 🔥🔥🔥🔥

  Enxhi SpahoEnxhi Spaho25 ditë më parë
 • ku ishe se na kishin munguar shume kenget e tua

  Alesja SollakuAlesja Sollaku25 ditë më parë
 • Enca apo Kallashi ??.. njeren prej tyre e imiton😂😂

  Lena ALena A26 ditë më parë
 • Ta hengsha loqken

  Eraldooo YmeyEraldooo Ymey26 ditë më parë
 • Aquí dejo mi comentario en español 😁🙃🇨🇴🇨🇴💖💅

  Fernando HernandezFernando Hernandez26 ditë më parë
 • si i ke marr kilet o ronela se vdica ti shtoj nja 5.

  A.MA.M26 ditë më parë
  • @A.M haha kshu ka qen perhere. Po ne insta i rregullojn fotot

   Juni KuluJuni Kulu25 ditë më parë
  • @Juni Kulu hahahahah po kshtu e mbushur marshalla por e ka leshu pak doren kto koht e fundit😂

   A.MA.M25 ditë më parë
  • Kjo perhere me kile ka qene hah

   Juni KuluJuni Kulu25 ditë më parë
 • Fire fire Ronela😜💃🏼🔥🔥

  Valmira RudajValmira Rudaj26 ditë më parë
 • She's looking amazing 👌😍

  MariaMaria27 ditë më parë
 • Super keng ❤

  Enxhi. qEnxhi. q27 ditë më parë
 • Ty te shkon vetëm me kënduar rrep kto këng sta kan hijen... Hap ndonjë këng rrep jam fanse jote

  Xhesika CerriXhesika Cerri28 ditë më parë
 • ti nuk t len me u merzit

  a room in the moona room in the moon28 ditë më parë
 • Te fus nje an bythe ronela fluturon nga xhami me imagjinat.

  Toni EltonToni Elton28 ditë më parë
 • Wesh la tante de constance ça va ??!!!!!!!!

  Ange La caillouxAnge La cailloux28 ditë më parë
 • Niceee❤️very good song. I dont understand anything😅

  M CM C28 ditë më parë
 • E modhe je

  ervin dushkuervin dushku28 ditë më parë
 • Ceshte kjo ..kjo do te behet me pahiri artiste..eshte komplekt skandal..e ka thene mire cani kjo kot fare..llafe me vend.

  Jona KeroJona Kero28 ditë më parë
  • Ou kur ka then cani kshu?

   Juni KuluJuni Kulu25 ditë më parë
 • Esteba descargando un video y me trajo aca xd

  ¡KillerWTF XD¡KillerWTF XD29 ditë më parë
 • Olha aí galera para ficar melhor para você baixar www.mediafire.com/file/flqp59z4yei9rt5/Tesouro_de_jogos_By_Game_Play_Br_Droid.apk/file

  alison henriquealison henrique29 ditë më parë
 • Potangina

  The MasturbatorThe Masturbator29 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂 kur u bere dhe ti kengetare ,ti duhet te ishe ber hartimse 🤮🤮🤮

  Takutaku5877 Takutaku58775877Takutaku5877 Takutaku5877587729 ditë më parë
 • kenge eksituese😅😅😅😅😅😘 ta degjosh me volum ne maximum

  Rozana ImerajRozana Imeraj29 ditë më parë
 • M..a shum tundet se kendon kegetare pa lidhje fare sikur me i pas hyr gje mren kedon

  MM DiMM Di29 ditë më parë
 • Qyqa mi none c thot kjo mo E degjoi mami kete kengen me futi me shapk me la cyryke

  gisi cacagisi cacaMuaj më parë
 • Je fantastike 💥💥💥💥

  Kristli NiceKristli NiceMuaj më parë
 • 👑👑👑👑👑

  Amor AmorAmor AmorMuaj më parë
 • Jepi .koronado

  Skenda 1234Skenda 1234Muaj më parë
 • KENGA ,E. MIR .POR KY MBIEMRI (HAJATI)PAK ,E QUDITSHME 😀

  Skenda 1234Skenda 1234Muaj më parë
 • Shum bullicë

  Girl and The WorldGirl and The WorldMuaj më parë
  • Lo BULLIC PA BRINA

   Skenda 1234Skenda 1234Muaj më parë
 • Shume e bukur kenga Bravo Shume suksese

  Klodi XhelaliKlodi XhelaliMuaj më parë
 • Ky djali qenka shumë i mirë seriozisht😂😋

  XH HXH HMuaj më parë
 • kto kang e fundit qe po i sjell sdi qfar t them veq DESHTIM mas DESHTIMI

  R NR NMuaj më parë
 • kujdes se e theve hahaha

  Or LandoOr LandoMuaj më parë
 • ach ti kish pas nje 20 kil me pak

  Zemri AgrippaZemri AgrippaMuaj më parë
 • Bukur floket bjond3 zemra 🥰🥰

  Eva RriskaEva RriskaMuaj më parë
 • Simply magnificent! Nje bravo te madhe goce👌🏻

  Eda BullakjaEda BullakjaMuaj më parë
 • Ronela💫👏

  Edlira HoxhaEdlira HoxhaMuaj më parë
 • Ronela pyet djemt per ndonje liber per ndonje poezi. Djemt ahuuu ku di une nga kto. Djemt pyesin Ronelen di me bo naj kong te sukseshme pa seksizem ? Ronela ahhaauu ku di une nga kto 🖕🖕

  ady adyady adyMuaj më parë
 • Like kush deshiron ta shikoje njeher te vetme Ronelen ne eurovision🥰👍🏻

  ervelind merdikuervelind merdikuMuaj më parë
 • Kenget i ke tbukra po ke harru me ble klikime hah

  Juni KuluJuni KuluMuaj më parë
 • Love love love.

  Elena leniElena leniMuaj më parë
 • Po ne hale a ke bo seks!!!!

  Halit SkarraHalit SkarraMuaj më parë
 • Yyyyyy awesome 😂😉😉super me pelqen cmenduria jote 😘ngjajm😘😘😘😘😘

  Kamela RanxhaKamela RanxhaMuaj më parë
 • E qna prishe ramazanin 🥵🤣🤣

  h4ck3r007h4ck3r007Muaj më parë
 • E veqant dhe shumë pozitive je ti :::✨✨✨✨✨✨✨✨🎶🎶🎶🎶🎶🎶🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Arsim SylejmaniArsim SylejmaniMuaj më parë
 • I don't understand a single word but I love her songs

  lkz 2lkz 2Muaj më parë
 • Awww i like it .different

  Fabiola CFabiola CMuaj më parë
 • Ndonje perputhas ? 😂😂

  ElenaElenaMuaj më parë
 • Sa e ka bythen 😅😅😋😋😋🤭🤫🤐 ..edhe pak edhe pak 😘🥰

  My HomeMy HomeMuaj më parë
 • Sa te shijon bytha bukur ste shijin kenga 😍

  bla blubla bluMuaj më parë
 • Nuk je tu dhez hiq oj Ronel🤷‍♂️ Edhe deshen dil bo skena intime prap asgjë Kshtu qe shume palidhje teper🤑

  Gashi DritaGashi DritaMuaj më parë
 • Sa kg do tket shtua kjo Ronela 🙈🙈🙈 Marshalla 😍😍

  Princes FjonaPrinces FjonaMuaj më parë
 • ✨✨✨✨ like kujt i pelqen Ronela

  Albana YzeiriAlbana YzeiriMuaj më parë
 • Po valla edhe tezja don me kendu nje dit po shumm peshon moj femen

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiMuaj më parë
 • Se te duam te flasim Nrroje pak Timonin krah kundert na sill ndonje tjeter se na le pa kenge vere tani dhe jo kaq shume sx Brenda. Kur do text mthuaj mua se do ti bej falas seriozisht. RSPK

  Xhn KmmXhn KmmMuaj më parë
 • Ylll kenga bravooooo, kishe kohe Pa nxjer nje keng me ritem te bukur, bravo keshtu vazhdo

  Algerta IsufajAlgerta IsufajMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥👌

  silva ukajsilva ukajMuaj më parë
 • Per muzik je unike, Qa trupi o zott ❤❤❤

  ROGROGMuaj më parë
 • Feature me young zerka mungon

  V KV KMuaj më parë
 • like kush do humbi virgjerine me kete kenge :P

  Xhoi BareXhoi BareMuaj më parë
  • Hahahahahaha

   Majlinda GegajMajlinda GegajMuaj më parë
 • Bukur👑

  Bekim DugolliBekim DugolliMuaj më parë
 • Po shyqyr mi ronela se mezi kemi pritur

  spain spainspain spainMuaj më parë
 • Ka me u bo hit veror qe ne prill 💪

  Everta RapajEverta RapajMuaj më parë
 • Ehhh bre qe me ke kall krejt. Ku me dit qka kisha ba veq per ni takim me ty 🔥🔥🔥🔥

  Feston GashiFeston GashiMuaj më parë
 • ✨✨☄️☄️🔥🔥

  Seri SinomatiSeri SinomatiMuaj më parë
 • Hahahahahah,per pak,sa s'mu duk si Meghan Trainor me ato flok bjonde,pz hahahahhaahahha

  Boby FastBoby FastMuaj më parë
 • Imagjinoni ta degjoni kte kengen me njerzit e shpis afer , fluturon nga dritarja fishek😂😂

  mar'mar'Muaj më parë
  • Reila PepajReila PepajMuaj më parë
  • @Reila Pepaj e madhe✌😂

   mar'mar'Muaj më parë
  • I/E madh/e kenke😂😂😂

   Reila PepajReila PepajMuaj më parë
  • lot😂

   mar'mar'Muaj më parë
 • Je shume femer legjendare

  Erisa LilaErisa LilaMuaj më parë
 • Gjithmon me e mira 😍👑🌟🔥

  Arsi MucaArsi MucaMuaj më parë
 • Po ta thejka qeky ritem hëmëm😍😍👌🏻👌🏻

  Nico NicoNico NicoMuaj më parë
  • Kujdes🤣

   Majlinda GegajMajlinda GegajMuaj më parë
 • Bravo Ronela

  Jolanda TopalliJolanda TopalliMuaj më parë
 • Super 🌟🌟🌟🌟

  Maria GanoMaria GanoMuaj më parë
 • Një yll dmth.

  Louis LLouis LMuaj më parë
 • Zerkinjo eshte vetem klip zemra 😂 se mos po na peson ndonje atak kardiak 🤣🤣

  G BG BMuaj më parë
 • shum e bukur kenga Muzika ngjan afersisht shum me kengen e Don phenonit 'kena pare'

  Katerina RungoKaterina RungoMuaj më parë
 • Ronela nje kengetare per tu vleresuar vertet ne çfar do lloj aspekti😍. Se kuptoj ca e ca tipe te vetequajtura kengetare ,marin me miljona klikime dhe nje artiste si Ronela shume pak 😒.

  klu klaklu klaMuaj më parë
 • Di njeri ku eshte filmuar video?? Vendi super

  Agata IrinaAgata IrinaMuaj më parë
  • Amadeus palace. Best place ever.

   Joana BalliuJoana BalliuMuaj më parë
 • Kjo eshte Ronela 🖤🖤🖤🖤🖤

  klaudio muxhajklaudio muxhajMuaj më parë
 • Po ti je yll si gjithmon super

  dario korridario korriMuaj më parë
 • Ronela si gjithmon pa komplexe ❤️

  Sasa SadSasa SadMuaj më parë
ALworld