RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱

15 Shk 2021
519 631 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗥𝗢𝗡𝗬 - 🇦🇱 𝗦𝗛𝗤𝗜𝗣𝗧𝗔𝗥 🇦🇱
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗥𝗢𝗡𝗬's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeRONY
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/RonyShqiptar
____________________________
🎵 Produced by: 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 (𝗗𝗨𝗔 𝗛𝗜𝗧)
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭
🎵 Lyrics by: 𝗥𝗢𝗡𝗬
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫𝗜𝗠 𝗔𝗟𝗔𝗗𝗜𝗡𝗜
🎥 Photographer by: 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗥𝗗 𝗞𝗢𝗖𝗜
📌 Një falenderim i veçantë shkon për 𝗔𝗧𝗗𝗛𝗘 𝗫𝗛𝗔𝗥𝗔𝗩𝗜𝗡𝗔 & 𝗟𝗨𝗟𝗭𝗜𝗠 𝗝𝗔𝗦𝗛𝗔𝗥𝗜 që u bën pjesë e këtij projekti.
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗥𝗢𝗡𝗬 :
Instagram ► instagram.com/rony__rag
🎵 Connect with 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 (𝗗𝗨𝗔 𝗛𝗜𝗧) :
Instagram ► instagram.com/princ1_official
🎵 Connect with 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 :
Instagram ► instagram.com/unikbeatz
🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫𝗜𝗠 𝗔𝗟𝗔𝗗𝗜𝗡𝗜 :
Instagram ► instagram.com/aladini.maxim
🎥 Connect with 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗥𝗗 𝗞𝗢𝗖𝗜 :
Instagram ► instagram.com/donardkoci
📌 Connect with 𝗔𝗧𝗗𝗛𝗘 𝗫𝗛𝗔𝗥𝗔𝗩𝗜𝗡𝗔 :
Instagram ► instagram.com/atdhe_xharavina
📌 Connect with 𝗟𝗨𝗟𝗭𝗜𝗠 𝗝𝗔𝗦𝗛𝗔𝗥𝗜 :
Instagram ► instagram.com/lulziimjashari
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
Teksti
P(1)
Un nuk e kuptoj
Qysh munesh ti me fol
Mu krahasu ti me mu
Ropt je i vol
Kshuqe
Lene pshurri nta
Muzika so per ty o la
Nese do me kcy ca ca
Ta bje rony rra ta ta
Se rony’n sun e kap ti
Munesh me kap vetem rakin
Kur je kon tu ngju ti zefin
Un kom ngju vetem 2pac-in
Se jom rrit old school
Edhe trunin old school
Hajde kur tdush me 200
Baben e ki tek pull (2x)
Refreni
Un jom shqiptar Un jom shqiptar
Kom qaq urrejtje per serbt
Du me i var (4x)
P(2)
Kallxom kush t’futi ty n’muzik
Kush t’ka rrejt qe talent ki
Po t’kish dal naj 2pac
Isha bo un fans i tij
Po qa me pa qa me ngju
Rapp-i rest in pace
Tu ngju lloj lloj bythqimi
Hip-hopit i kan vu viz
A ka ma t mir se na nuk ka
Keni me lyp po s’keni me pa
Jeni pesha t’lehta ju mo vlla
S’keni qa me bo qeshtu na ra
Jon 3 shkronja RAG
Shkurt e shqip ma t’mirt n’shipni
Band me burra jo me fmi
Se bojm per lek na e bojm free (2x)
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2zprlqS
► spoti.fi/350PuQo
____________________________

℗ & © RONY & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Rony #Shqiptar #Folé

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗥𝗢𝗡𝗬's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeRONY 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/RonyShqiptar

  RONY OFFICIALRONY OFFICIAL15 ditë më parë
  • Je super shqipta sa vlejn ato gocat

   Mira GashiMira GashiDitë më parë
  • Sa kar me syze je

   Aldi BardhiAldi Bardhi3 ditë më parë
  • Hej sa bani roni ship jam ela😘😘😘

   Gjelina GjelajGjelina Gjelaj3 ditë më parë
  • Jjjjj jjjjjjji. JjjjI I.

   Samira Beca1Samira Beca15 ditë më parë
  • ROBI

   Shyqyri HodoShyqyri Hodo7 ditë më parë
 • Like kush menon se ky ja u kalon te tanve rrespekte per tan kuksjant forca roni🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍

  Vlash PerkeqiVlash Perkeqi8 minuta më parë
 • Like kush e don atdheun dhe lulzimin

  Mihrije ShaqiriMihrije Shaqiri3 orë më parë
 • O atdhe

  FREE FIREFREE FIRE6 orë më parë
 • O bossssss

  Ismet KazaIsmet Kaza8 orë më parë
 • UN JAM SHQIPTAr

  Pingüíni ComPingüíni Com8 orë më parë
 • Like

  Pingüíni ComPingüíni Com8 orë më parë
 • Krejt bojn komente per like...Sa vk Pershendes gjith shqiptaret kudo qe jane neper bote.Konga e bukur

  THE_K1NGTHE_K1NG9 orë më parë
 • Likes

  Pingüíni ComPingüíni Com9 orë më parë
 • Hallall

  BABA__KTUU BaBaGjYsHiBABA__KTUU BaBaGjYsHi13 orë më parë
 • like rony ❤💘✌😘

  Arjanita berishaArjanita berisha23 orë më parë
 • Nese Ronny esht 👑 👇🏻

  FF MASAKRAFF MASAKRA23 orë më parë
 • RoNI SHQIPTAR

  Ledi MarkuLedi MarkuDitë më parë
 • Like per shiptart

  Sara DuciSara DuciDitë më parë
 • Like kush esht 👇"shqiptar"

  Captain gamerCaptain gamer2 ditë më parë
  • Te gjith jemi

   THE_K1NGTHE_K1NG9 orë më parë
 • Rony❤️❤️

  Gerald noguGerald nogu2 ditë më parë
 • Selam nga Kosova e Shqiperis respekt per muziken qe bene ti

  Meloscifra MorinaMeloscifra Morina2 ditë më parë
 • Shqipe🇦🇱🇽🇰❤️

  SAIMIRSAIMIR2 ditë më parë
 • Çete dhe një kangë tjeter me atdheun💖💖💖

  Shkoder ShkodShkoder Shkod2 ditë më parë
 • Like kush eshte nga kuksi

  BillieBillie2 ditë më parë
  • Atdhe Xharavina

   BillieBillie2 ditë më parë
 • O bossi😃😃

  Shkoder ShkodShkoder Shkod2 ditë më parë
 • Ky nona😘😈👊 njësh🎖🎖🏆🏆🏅🏅🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

  Ema ShahajEma Shahaj2 ditë më parë
 • I had 5 years a friend from albania shqipëria kosova im half german half romanian living in germany but my heart belongs to balkan

  Gregor zGregor z2 ditë më parë
 • Po atdhe oty qdo uuuuuuu

  ff Marselff Marsel2 ditë më parë
 • o shqipe

  Adriatik AdriatikAdriatik Adriatik2 ditë më parë
 • O budall

  Klevis BuciKlevis Buci3 ditë më parë
 • Je super kengetar

  jorgi vandamjorgi vandam3 ditë më parë
 • M shum kapi kamera atdheun sesa rony-in gjithsesi love it.Suksese

  Paulina PashaiPaulina Pashai3 ditë më parë
 • talent lind po nk besh bravo ky esht hiti me i🔥🔥

  FF KANIBALI KANIBALFF KANIBALI KANIBAL3 ditë më parë
 • Like kush e pa atdheun👍👍

  Mario MarjusMario Marjus3 ditë më parë
 • Une jam shqiptar kam kaq urretje per serb du mi i var

  klejdi officelklejdi officel3 ditë më parë
 • Sa like shkojn per shqiptaret 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  FF TROPOJANI FF BLOODYFF TROPOJANI FF BLOODY3 ditë më parë
 • TELUMT PE KAKN 👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Fatlum PreldakajFatlum Preldakaj3 ditë më parë
 • TELUMT

  Fatlum PreldakajFatlum Preldakaj3 ditë më parë
 • 👍👍👌

  Fatlum PreldakajFatlum Preldakaj3 ditë më parë
 • Ti ske lidhje me hip hop o vlla shko e ba nej Kang me zefin

  Aleksander NdojajAleksander Ndojaj4 ditë më parë
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Samuel BytyciSamuel Bytyci4 ditë më parë
 • I'm here only because of Atdhe ❤️ the most beautiful guy I've ever seen.

  No1 Some1No1 Some14 ditë më parë
 • Je bos

  servis frediservis fredi4 ditë më parë
 • Me I var ishin gzu shkijet dut me jau da copat kadal kadal prej trupit veq kocit mja lan

  CNEG IHZAREGORDCNEG IHZAREGORD4 ditë më parë
 • Kaka

  Pingüíni ComPingüíni Com4 ditë më parë
 • Tiny

  Pingüíni ComPingüíni Com4 ditë më parë
 • Pooòoooooooooo❤❤

  Orgito SaraciOrgito Saraci4 ditë më parë
 • Ajo bluzja lulzimit skandal

  E BE B4 ditë më parë
 • Jasha atdheu

  MM DiMM Di4 ditë më parë
 • Shummm e vertet

  Remzi UkzmailRemzi Ukzmail4 ditë më parë
 • Rony rrespekte nga divra

  Klevi PergjegjiKlevi Pergjegji5 ditë më parë
 • Bravo njesh je

  Lerter misliuLerter misliu5 ditë më parë
 • O Ron edhe un dua ti vera Serbt

  Klevis BuciKlevis Buci5 ditë më parë
 • Mreokmniaq🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌍🌍🌍🌍

  Rakip IslamajRakip Islamaj5 ditë më parë
 • 😎🇦🇱🇦🇱🍺🍺🍺🥰🥰🥰🍾🍾🍾🍾

  Rakip IslamajRakip Islamaj5 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • ❤❤

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 🔥🔥

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 💣💣

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 🔥🔥

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 💣💣

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • ❤❤

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • Serbt🖕

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 💣💣💣

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • ❤🇦🇱❤

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • Rony🔥🔥

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • Super🔥

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • ❤🇦🇱

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 💣💣

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥

  Tekst ShqipTekst Shqip5 ditë më parë
 • Like kush ka respekt per shqipet e Tetoves 🤝❤️❤️

  NEWSFOR24 TVNEWSFOR24 TV5 ditë më parë
 • Ti je kar se vec cto fjal ke ke tgjitha kangt

  Peko PekoPeko Peko5 ditë më parë
 • Rony je ma i miri

  Dyshe LekaDyshe Leka5 ditë më parë
 • Edhe 2022 ka mu ngu 💪💪💪💪💪👊🧨🧨🧨

  Lis EminiLis Emini5 ditë më parë
 • Mendoj qe ka ardh koha me pa perpara , dhe jo me nxite urrejtje ma ..

  AnonymousAnonymous5 ditë më parë
 • rony po ett aia s

  Moza CenajMoza Cenaj5 ditë më parë
 • Like kejtve per shiqptart

  CT pandaCT panda5 ditë më parë
 • Une pashe Atdheun aty dhe hapa videon direkt😂

  Sara LalaSara Lala5 ditë më parë
 • E paharrueshme qoftë kjo kënga 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Nio rffNio rff6 ditë më parë
 • RONI

  elton koloshielton koloshi6 ditë më parë
 • Z

  elton koloshielton koloshi6 ditë më parë
 • Krejt shikimet besoj qe kjo keng i ka nga Atdheu, se per ndryshe 🤢, mvjen keq ATDHEU 💣🕷🌑🌪i shkon shum ky stil😍

  Marigona MMarigona M6 ditë më parë
 • po atdheu

  BatBoiBoxer 3DBatBoiBoxer 3D6 ditë më parë
 • Sa like shkojn per atdheun

  Fidaije KordhakuFidaije Kordhaku6 ditë më parë
 • Kush ma ben subscribe Zoti e rujt

  El Ajs Gaming YtEl Ajs Gaming Yt6 ditë më parë
 • U n e kam kusher 3000000

  Rexhep RexhmatiRexhep Rexhmati6 ditë më parë
 • Bossi0

  Mateo BoSiMateo BoSi6 ditë më parë
 • Respekt nga Shkupi ku jan shqipet na rujt zoti ☝🏻☝🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  Solid ArDJSolid ArDJ6 ditë më parë
 • 🇦🇱❤️

  xhuljano shqipexhuljano shqipe6 ditë më parë
 • Sa e bukur🥰🥰🥰🥰🥰❤❤💪

  Orgito SaraciOrgito Saraci6 ditë më parë
 • Super💪💪😎😎😎

  Bruno TushaBruno Tusha6 ditë më parë
 • Super kenggg GG

  QT GAMERSQT GAMERS6 ditë më parë
 • Super😈😈

  FF XhesiFF Xhesi6 ditë më parë
 • Lulzim Muti

  New york Kuq e ziNew york Kuq e zi6 ditë më parë
 • ik more qfar reperi i lodht hahahah mlujti

  NMA nNMA n6 ditë më parë
 • Bravo shqipe 👍👍

  Secondo MESecondo ME6 ditë më parë
 • bukur qe je shqiptar po urretja ska vlere ne jemi me te zote se sa nje urrejtje per te hec para... shpresoj kuptuat

  antonela sheraantonela shera6 ditë më parë
 • Bejn keng per vemendje duke then urrej serbet ..vk

  Lindi TrLindi Tr7 ditë më parë
 • Myte shqipe

  Albanian EagleAlbanian Eagle7 ditë më parë
 • Dhe benja nje muzik atdheut dhe sares ju lutem

  Lenci IliriLenci Iliri7 ditë më parë
ALworld