Roped with Olsi - Episode 21 - Meriton Mjekiqi jashtë studios së Gjoni Black

31 Mar 2021
138 141 Shikime

Moderatori që bashkoi gjeneratat e rrepit
Diçka nga Meriton Mjekiqi - bit.ly/rwomeritonmjekiqi
Falenderime për:
Palma NOVA - bit.ly/rwo_palma_nova
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #MeritonMjekiqi #OlsiBylyku #DesignAngle
Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio & DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU
"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALworld dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
2021 © All Rights Reserved

Komente
 • 1:29 miza

  LoniGamerTVLoniGamerTV4 ditë më parë
 • MERITON MJEKIQI TRUE LEGENDDD!!!

  Ardi NazifiArdi Nazifi7 ditë më parë
 • Ma njeri i dekt si o ky ta neverit krejt pasha familjen

  Reada KrasniqiReada Krasniqi9 ditë më parë
 • Meriton per mendimin tim, te kam ndjekur me shume vemendje,je i vecante je troç i drejt fare ..me kembe ne toke...ti ben business shoku, je i zgjuar revulocionar dislike per ata qe nuk iu konvenon ti...Keep going 💪

  Frances XhFrances Xh10 ditë më parë
 • Batle getinjo&mozik si tha meritoni pajtoheni

  firstchanelfirstchanel11 ditë më parë
 • Meriton pasha keit fero osht inspirimi jot hahahahaha

  Edmond GashiEdmond Gashi11 ditë më parë
 • Shi si bo si gango kot , jo po te bllokoj ate jo po te vij ketu , se kur te shau cllevio e more " o vlla ca te bona pse shan "

  boyy boiboyy boi13 ditë më parë
 • Kam marr rreperat e shqipris fjalen " Kapish " nga ju , ca thot ky , kapish eshte italisht dhe e perdorim ne me tallje rruge " kapish o daku " .

  boyy boiboyy boi13 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Alabab Aka47Alabab Aka4713 ditë më parë
 • kush mendon si un le te bej nj like se sju kushton gje dhe se beni me lek nejse si thoni tja bejn stafi olsit kameren e fshehte

  Liridona SherifiLiridona Sherifi13 ditë më parë
 • Ky Meritoni so normal bre, teper i mirrrrre 🤩😍❤️

  Kristiana 09Kristiana 0913 ditë më parë
 • Merr noizy vllai

  Ani anianiAni aniani13 ditë më parë
 • Ben njecik si Ermal Mamaqi apo me duket mua .

  Anna AgoAnna Ago14 ditë më parë
 • Ftooo njeher FINEM mo...

  Xhoni TrokaXhoni Troka14 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Fatime MinolliFatime Minolli14 ditë më parë
 • Bravo Meriton njeri qe i jep mundesi te gjitheve pastaj kush ka prob mes njeri tjerit nuk esht faji i ketij e ka deklaruar cdo kush e ka deren hapur kan qeb si tayna gjiko capital e me rradh Bravo bravo 👏

  Tani TaniTani Tani15 ditë më parë
 • Kush o Moss Della?

  besssi hiijtibesssi hiijti15 ditë më parë
 • Veq Artinin ke harru me permen Meriton ✌

  Aurel EleziAurel Elezi15 ditë më parë
 • ueee ca na lodhi tu shit men ky, po ndrro teme e burr se paske qene i marum per nje interviste

  ornela rrustajornela rrustaj15 ditë më parë
 • Ahahahahah sa te lezetshem qe te dy

  Era AldaEra Alda15 ditë më parë
 • une prej sotit e pi veq ujin qafe malin

  Fatlum GashiFatlum Gashi15 ditë më parë
 • "Pasoshi,pasoshi.....gjuhe serbe..!!! Mjerisht ne nga kosova perdorim shume fjale turke,serbe,arabe...dhunim gjuhe

  24MrDinamit24MrDinamit15 ditë më parë
  • @Greatman Albo ....mbeturine...!!

   24MrDinamit24MrDinamit14 ditë më parë
  • Mos ha kar se edhe ju e keni pas gjuhen tperzime gjithmon,ne i themi hajgare ju i thoni shaka(turqisht),ne i themi Kollomoq ju i thoni Miser(turqisht),Xhanëm, shum shum fjal tjera turke qe ne nuk i perdorim po shuj mshile gojen ule kryt mos ha mut...

   Greatman AlboGreatman Albo14 ditë më parë
 • Aa kur bo ti si nacu na trego ti ne prishtinen qe blloko ti vk. Ik mo thuj shyqyr qe hapet syt e erdhet n’tiron ju e lutu mos me ti thy njeri kockat sa her qe vje knej se ske byth ti me u kap me cunat n’shqipni

  Led KrisLed Kris15 ditë më parë
 • Mos e ftoni ket peder more neper keso emisione

  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITUÇK-JA E DUKAGJIN-IT15 ditë më parë
 • Ca fton gejusha nstudio mor barbon

  antonio Alongeantonio Alonge15 ditë më parë
 • O olsi, je king. Ftoje ni her Ardian Bujupi. Pershendetje nga München Germany.

  Agron BujupiAgron Bujupi15 ditë më parë
 • Olsi super😘

  Anila HallunovicAnila Hallunovic16 ditë më parë
 • Ftoje Don Xhonin

  Mervan KasamiMervan Kasami16 ditë më parë
 • E myti gugsimi / grushica 🤮

  Tefik ShabaniTefik Shabani16 ditë më parë
 • 🚔👈🖕😎💪

  Memiad KallitheaalMemiad Kallitheaal16 ditë më parë
 • Brravo Meriton, me pelqen sepse je shum i thjeshte, dhe me zemer shum te madhe..jo si do pedera tjer !!

  Mark BacajMark Bacaj16 ditë më parë
  • Eh bravo nje cm I mir😂Pr meriton 👑❤️❤️

   Kryeziuu kryeziuuKryeziuu kryeziuu16 ditë më parë
 • Tdhjefsha Meritonin, tveka tra ky nPrishtin sa jam tu e vu un .......

  Dorian SefaDorian Sefa16 ditë më parë
  • 🤣🤣

   Regi MatmujaRegi Matmuja15 ditë më parë
 • ato kenget shqiptare me at theksin bastardes te kosoves 🤦🏻‍♂️

  olti oltiolti olti16 ditë më parë
 • Sa e imiton ermal mamaqin ky olsi... qe shume i sukseseshem kur qe te portokallia... i mori koka ere nga fama qe iku e deshtoj.

  Ilari IlariIlari Ilari16 ditë më parë
  • @Ilari Ilari po ketu ke te drejte por nuk mund ta quaj deshtim se besoj tek nje person qe pa me shum interesin e vet edhe e la ne rrug me pak fjale e mori ne qaf

   Tani TaniTani Tani15 ditë më parë
  • @Tani Tani po budalla pra u be xholi besit ne vend te shihte te ardhmen e tij. Ai te portokallia qe me i sukseshmi la pas dhe aktoret me te sukseseshem aty si florin, gazin etj... pse budallenj jan flori, gazi, ledio e kta qe kan nje jet qe rrin ne portokalli e nuk ikin.

   Ilari IlariIlari Ilari15 ditë më parë
  • Atje nuk deshtoi por e mori bes kallaku ne qaf 😂😂 se e ka then ne intervist kam ik prej besit edhe e pa qe iku grop por ktu esht me mir se tek klanifornia

   Tani TaniTani Tani15 ditë më parë
 • Sa here i kap fama dhe ven naj lek kta i futen alkolit me koke....qyyyqa sa vere pi

  Conor ufcConor ufc16 ditë më parë
 • Fakkkkk meriton 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👋

  Its _samelaIts _samela16 ditë më parë
 • Ngo bre Olso Babaxhan je a

  Avdi fetajAvdi fetaj16 ditë më parë
 • Olsi imitim i shemtuar i Ermal Mamaqit akoma dhe me i shemtuar sa vete Ermali 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Bora BoraBora Bora16 ditë më parë
 • Meriton😍😍😍

  Bora BoraBora Bora16 ditë më parë
 • A mund dikush te me tregoj se ne cilin program ne telefivor luan

  Natyra BurrnikuNatyra Burrniku16 ditë më parë
  • Nuk esht ne tv vetem ne youtube

   Tani TaniTani Tani15 ditë më parë
  • Nuk e di en cilin Tv esht un per vete e shof vec ktu en ALworld

   Angjelin PllumajAngjelin Pllumaj16 ditë më parë
 • O ilir Metà nepja pashaporten osé do ti jap pashaporten time se un mbaj italiane e meriton te lumt jeni te Mir 🙏

  Afrim GegajAfrim Gegaj16 ditë më parë
 • Ftohe nje her fineminn 😍

  Savina AllajbejSavina Allajbej16 ditë më parë
 • Rrobqiiiiiirrrrrrrr mashkulllllll

  Toni BishaToni Bisha16 ditë më parë
 • Meritoni I karit😂

  AlbozzAlbozz16 ditë më parë
 • Me zor e permendi Noizyn dhe Stresin kur foli per rreperat e vjeter, duhet tja kujtonte Olsi ... uo meriton ngoj a pe don

  Ciro Di MarzioCiro Di Marzio16 ditë më parë
 • kur te nxerrj klanifornia

  FF S.TFF S.T16 ditë më parë
 • Olso mos pi ma o shejtan dolen syt nga veni 🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥

  Julian FierJulian Fier16 ditë më parë
 • bravo o olso

  FF S.TFF S.T16 ditë më parë
 • Koha e Homosapiensave, Sapiens ngelen vetem homo hahahahahaha perla e dites :p

  Lala D LumturieLala D Lumturie16 ditë më parë
 • Shumm loje bukur kjo fundite

  Amarildo MarraAmarildo Marra16 ditë më parë
 • O g mund te kishe vendos nje pjes te ndonje kenge rrep te noizyt jo keng dashurie😉mos mbaj me hater tjert,,

  advv xdigitaladvv xdigital16 ditë më parë
 • I ka sqaru botiii sa genjen jqr

  Max XxMax Xx16 ditë më parë
 • Sa her qesh Olsi, gjak nga veshet.

  M.HM.H16 ditë më parë
  • Ik o kare

   Ivan CiglarIvan Ciglar13 ditë më parë
 • Ftoje noizyn ta rrit audiencen

  Çlirim FeriziÇlirim Ferizi16 ditë më parë
 • Olsi shum fallse je

  Skenderbe SkenderbeSkenderbe Skenderbe16 ditë më parë
 • Noizy

  OMGOMG16 ditë më parë
 • Ooo balerini

  Elfons elfonsElfons elfons16 ditë më parë
 • Gjiganddd

  Klevis KaltaniKlevis Kaltani17 ditë më parë
 • Noizy-n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Noizy-n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Noizy-n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Noizy-n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Noizy-n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Noizy-n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Noizy- n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Noizy-n

  kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • MERITON SA PI PAGUN REPERAT ME SHAH NOIZY TQIFSHA FTYREN

  Fatjon OTRFatjon OTR17 ditë më parë
 • UROJ TI LEXOSH KTO MESAZHE OLSOOOOO E TJA COJSH FMIJES SI MESAZH

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • TA KULLOVA SHPIRTIT QE TI DISH NESER PASMESER ME I FOL FMIJES SI PRIND E JO SI PSIKOPAT

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • TI FLET GJUHEN E PSIKOPATAVE KLLUFO E SKE ASIGJO TKULLUME PREJ SHPIRTIT NJERIUT

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • KI KUJDES KUR FLET PER PUNEN E TJETRIT

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • KUJDES PUNEN E KUJT MERR NEPER GOJE SE NDAHESH NHABITAT QE TVOTOSH KURBANAT E NJANI TJETRIT

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • KUJDES SE PO TE HUMBET VRULLI BELBEZUSH

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • KULLOJE MHB SE NFUN NDAHET SHKAPA KA SHEQERI VOGELUSH.

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • LOOOOL.SHAH MAT.QE NGA NEANDERTALI ROBI KA GJET LOJE ME MYT TKEQEN QE JU USHQY SI DONNKISHOTI ME ULLINJTE E ERES. KALITE TFOLMEN MERITON SE 1 DITE KE ME I FOL TMADHIT ZOT E SKE ME DIT CA LOJE ME FOL NPERJETESI

  geri porjageri porja17 ditë më parë
 • Olsi every 5 minutes: ABSOLUTISHT 😄

  Angela BiancaAngela Bianca17 ditë më parë
  • @People Are Awesome ABSOLUTISHT 😄

   Angela BiancaAngela Bianca16 ditë më parë
  • Bora ja merr ne kthese per ate pune 😂

   People Are AwesomePeople Are Awesome16 ditë më parë
 • Mos na detyroni me ja u ndalu Prishtinen 🤣😂

  X ANONIMX ANONIM17 ditë më parë
 • Olsi po te lutem per here te 100 mjaft qeshe kot si budalla se nuk e ben me funny emesionin kur qesh vet.please per te miren e vesheve tane!

  AngelaxAngelax17 ditë më parë
 • Pidhropshh

  Klodi BekaKlodi Beka17 ditë më parë
 • ftoje nojzyn o olsi kush esht per ta ftu nojzyn gjith shenone nojzy

  Bujar SalihuBujar Salihu17 ditë më parë
  • Noizy

   Ani anianiAni aniani13 ditë më parë
  • Noizy

   kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • cika bum

  Ajni Ajni_AlbaniaAjni Ajni_Albania17 ditë më parë
 • Fto s4Mm

  king Boyking Boy17 ditë më parë
 • Un e di qe e meriton me ta iq ftyren meriton dita dites po afron do shihmi live ne o bon bon

  gg gggg gg17 ditë më parë
 • Meritoni, Papi 🖤🤫,

  Angela CórdobaAngela Córdoba17 ditë më parë
 • Ftoje Kapon,Finemin Ever B,Donin dhe Solon po si ftove kto nuk e shoh me emisionin edhe Yll Limanin ftoje

  KEJSIKEJSI17 ditë më parë
  • Edhe motrat libohova

   Abra CadabraAbra Cadabra17 ditë më parë
  • Edhe 2pac Harrove

   Bled EleziBled Elezi17 ditë më parë
 • Finemmmmmm soloooooooooooo

  Pablo PablosPablo Pablos17 ditë më parë
 • O Olso ti mezor e pret te merkuren me duket se vetem ne emision munesh me pi vere .😂😂

  DeaDP00LDeaDP00L17 ditë më parë
  • 😂😂😂😂

   Kristaq BubeqiKristaq Bubeqi13 ditë më parë
 • Meritoni like Noizy comment

  Shqiperia QeduamShqiperia Qeduam17 ditë më parë
  • Noizy

   kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • 😘😘😘😘

  altin duzhaaltin duzha17 ditë më parë
 • Do te them nje gje meriton po ka vajza te komenti

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ17 ditë më parë
  • @kristjola sema yes

   ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ17 ditë më parë
  • @kristjola sema ene un

   Asi AsiAsi Asi17 ditë më parë
  • @ÅŁB MÅFÏÅ that's never gonna change.

   kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
  • @kristjola sema otr 4 life

   ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ17 ditë më parë
  • Une goc jam po nuk e kam problem

   kristjola semakristjola sema17 ditë më parë
 • Meritoni shum hai 🥰😍

  Shqiperia QeduamShqiperia Qeduam17 ditë më parë
 • Si genjen 🤮🤮🤮

  Naile TahiriNaile Tahiri17 ditë më parë
  • Ka nj jav qe ka ikur nga mendorja

   ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅ17 ditë më parë
 • 💯💯💯💯🧡🧡👑👑👑👑

  FF FENIXFF FENIX17 ditë më parë
 • Edhe Don Xhoni mungon ktu 💪😎🖤

  Nikela NDNikela ND17 ditë më parë
  • poo

   Asi AsiAsi Asi16 ditë më parë
  • @hana koka 🥺

   Nikela NDNikela ND17 ditë më parë
  • Po pra 🥰

   hana kokahana koka17 ditë më parë
  • Hahahhahaahaha

   matolalematolale17 ditë më parë
 • Meritoni apo Noizy ?

  MBIZZMBIZZ17 ditë më parë
  • NOIZYYYY

   rafaela seferirafaela seferi12 ditë më parë
  • Noizy

   *SUPREME* 〽*SUPREME* 〽13 ditë më parë
  • @David Prenga po zmr po vec ik amon

   Kico KarajKico Karaj14 ditë më parë
  • @Kico Karaj eha phhh sbohesh mo ti

   David PrengaDavid Prenga14 ditë më parë
  • @David Prenga e di kush eshte mbreti vetem ti amon vec ik vec ti je vec ti

   Kico KarajKico Karaj14 ditë më parë
 • a je bree normal bree eeeejj

  Plat1Plat117 ditë më parë
 • Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaa

  Kl3jdiKl3jdi17 ditë më parë
ALworld