Rrëfimi i një prokurori: Si më kërcënoi Fatmir Mediu që të mos e çoja në burg për Gërdecin

17 Shk 2021
41 313 Shikime

Komente
 • Sbqiperia.i.ka.denuar.por.amerika.i.mbron.me.njezet.e.pes.prill.llumi.i.p.psh.mer.fund.amerika.mos.mbro.me.pd.spiunat.qe.na.kane.pire.gjakun.ne.ate.sistem.te.yryer..e.sot.na.japin.mend.per.dempkracin.amerik.zoti.i.denofte.dhe.ju.mos.i.shpetoni.faleminderit.amerik.

  Anila KasemiAnila Kasemi4 ditë më parë
 • Drejtesi për ata femij te pafajshëm ,

  Hetem IdershajHetem Idershaj7 ditë më parë
 • Prokurori Stojani ka qene prokurori me profesjonist dhe me i mire i te gjithe prokuroreve te tjere qe ishin te Saliut.

  lindita kryekurtilindita kryekurti9 ditë më parë
 • Po ti pse u frikesove pse nuk e denoncove .!?Mediu i ka te lyera duart me gjakun e 20 e ca te vrarevene Gerdec.!?

  Osumi OsumiOsumi Osumi14 ditë më parë
 • Po pse Amerika nuk e er ne Age po e ben film dhe saliu dhe ediu dhe alltezi u thot gerdecit hani mut se ne kemi mafjen tani mafja esht me Ameriken ka gisht nonje qe merret brenda me shtetin te Amerikes dhe e ndimon sali kre inelin 30 vjet saliu vrau vodhi dogji me protesta me fajdet i la popullim byth zbuluar i beri ko k e lekur kan jetu si ne me jetes dhe Amerika e ka m ajt sehir dhe ben sikur po e ndimon popullin jojo nuk po e ndimon po e fut dhe

  Nazmije SulceNazmije Sulce15 ditë më parë
 • Po hsni ut qe flisni nee e dim ca ka ber saliu dhe mediu dhe shkezeni dhe Ardita dhe malltezi dhefasllici serbi po ca i ka ber Amerika i ka rrujt bythen Ai Akoma vret Akoma vjeth akoma koma ndon shqiperin

  Nazmije SulceNazmije Sulce15 ditë më parë
 • O gerdec po ishe kater vjet popull keta duhen denuar mos flini mjaft do na mallkojn femijet tan neser

  Dalip KrymiDalip Krymi15 ditë më parë
 • KATANDJA E SHQIPERISE PER TU ARDHUR KEQ

  Anesti HoxhajAnesti Hoxhaj16 ditë më parë
 • I pa.sholkolli.dhe.inoranti ne politik..fundin.e ka te herte..mendojn gjithshka qe fluturon eshte e tyre.....jo jo haku i popullit te ze.

  Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek Jsjsjsjjajsj16 ditë më parë
 • Këta duhet ti djegësh 1e nga 1 që të gjithë të politikës shqiptare

  Libero KoxhaLibero Koxha16 ditë më parë
 • Kurr bën dhe Mediu fushatë ,kjo është ti biesh vetes bam, për gjithë ato bëma që bërrë, ku është drejtësia, pse ka frikë të veprojë ?????????!!!!!!!

  Nikoleta BuziNikoleta Buzi16 ditë më parë
  • Ti mos ti bisheshvetes por ketijfytyr qeni

   Haxhi QokuHaxhi Qoku3 ditë më parë
 • Sa prova i duhen spak aspakit per ti quar prapa hekurave apo perpara merren me ato qe mledhin kanaqe

  Luigji MarkuLuigji Marku16 ditë më parë
 • Vjen dhe kerkon vota tani qeni Yyyy trap

  Refat FierRefat Fier16 ditë më parë
 • O pamflet fol shqip jo (credibilitetin) por shprehu mire besimin se e përdhosët gjuhën shqipe Bën mirë qe Flet po shprehuni ne gjuhën tonë.

  Ermir AdamErmir Adam16 ditë më parë
 • E do voten Mediu per te mbajtur te dashuren. Eh keta kane nga 2-3 familje te shkrete si do ja dalin po nuk vodhen e mashtruan. Mediu ne burg. Ju thafte dora kush e voton.

  Mirvjena TufaMirvjena Tufa16 ditë më parë
 • Ju te gjithe jeni per burg e mos te dilni me.,per te pasur drejtesi ne te ardhmen

  Andy GAndy G16 ditë më parë
 • Posi mor ari arrite në Detroit ,nuk je këtu ti jepje një plumb ose të ishe ti këtu e Fatmiri në Detroit.

  Thanas PaskaliThanas Paskali16 ditë më parë
 • OFatmir legeni

  Kuqja BujarKuqja Bujar17 ditë më parë
 • Nuk iheq as nje presje ketyre qe thua ti o pamflet, po nga keto akte kriminale jemi katandisur keshtu, se po te besh llogarin se sa te rinje jane vrare vetem nga droga nga 2016 e tani, e kupton akoma me mire se ku jemi, me nje fjale keta jane te gjithe kriminela,

  Fatos FatosFatos Fatos17 ditë më parë
 • Ja kush jane politikanet shqiptare kriminelr e dun me drejtu Shqipnin turp ! Flm

  Vasco IslamajVasco Islamaj17 ditë më parë
 • Fatmir Mediu eshte nominuar nga amerikanet per te mos kandiduar per deputet duke i thene Bashes se ky kriminel nuk duhet te riciklohet.Ne rastese Basha ben te kunderten aq me keq per te , do te kete kosto ne zgjedhje.

  cris Reacris Rea17 ditë më parë
 • Jan bër hora e hora e të cmendur mbas pasuris .e haijdut e haijna si kur nuk do kish vdeke kuri . .spari priftat e hoxholart .jan .pastaij kta qeveritart që nuk ngopen kur .një shtet që nuk ka ligj . Nuk ka bereqet .edhe kur nuk bëhet shtet .80 përqind jan haijdut

  ByBjahaabababashah GagahahahaByBjahaabababashah Gagahahaha17 ditë më parë
 • Po e KENI pa mediun si I lepihet lulit per nji MANDAT e do per vedi QE ti pshtoi burgut.Ky KRIMINEL. 👎👎

  Mouhssine WydadiMouhssine Wydadi17 ditë më parë
 • Ore nuk doli asnje nga ky fshat ti vriste keta apo u blen keta tu vij turp ketyre legenave

  Edi ArapiEdi Arapi17 ditë më parë
 • Die e pashe kete maskara Ku kishte mbledhur rreth njezet Veta dhe bente politike dhe u thashe jepini nje preshe per mikrofon se nuk kishte mikrofon

  Gezim DelilajGezim Delilaj17 ditë më parë
 • Mediu nje plere e krimit korupsionit ajdut imoral tradhetar

  Xhevdet PashaiXhevdet Pashai17 ditë më parë
 • FATMIR MEDIU FAMILJE E DESHMOREVE TE DEMORACISE BEJE TE FALA MOTRES O CAME MUTE STER MUTI FAMILJE E DEGJENERUAR SHPI PA GARDHE

  Xhevdet PashaiXhevdet Pashai17 ditë më parë
 • Ka ardh koha te shkoj tani .besoj se do shkoj

  Capricorn 17Capricorn 1717 ditë më parë
 • Duhet te vesh ti ne burg ne vend te tij

  bardhosh velirajbardhosh veliraj17 ditë më parë
 • Ku esht Rinia Studentore,qe nuk e formon nje organizat politike,e ti shpordhe Ket Klas te vjeter politike.

  Ruzhdi AlitjahaRuzhdi Alitjaha17 ditë më parë
 • TEVERTETA

  Bardhok BrushtulliBardhok Brushtulli17 ditë më parë
 • Fatmiri nuk ishte burrë. Por nje frikacak i fshehur si mi pas Saliut.

  Vilson KondakciuVilson Kondakciu17 ditë më parë
 • Te gjith mutin qe e quajm politikan kan shpetuar deri sot, por neser do ti paguajn te gjitha ! ! ! !

  Artan ZenuniArtan Zenuni17 ditë më parë
 • Ah te kishim vetem nje çete partizanesh. Keto jane armiq siç qe gjermani

  Memi MemMemi Mem17 ditë më parë
 • po ku eshte spaku pra pse nuk i arreston kto vrases e hadute

  Loli Loli lolLoli Loli lol17 ditë më parë
  • SPAKu është një gënjeshtër për ca vite , pastaj një gënjeshtër tjetër e kështu do shkojë kjo punë !!!

   Gjergji NikollaGjergji Nikolla16 ditë më parë
 • O medi vill sa te kesh mundesi bahu njeher burr

  Sherifi QytetitSherifi Qytetit17 ditë më parë
 • Fatmir gerdeci

  Artur LukuArtur Luku17 ditë më parë
 • Zulat. Kombetar..letra.bythe🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷

  Festim KertushaFestim Kertusha17 ditë më parë
 • Mafia i mbron kriminelat e vet keta kriminela te rilindjes pd lsi dhe ps jan ndrangeta albaneze populli duhet te cohet e ti shpori keta kriminela qe nuk mendojn per popullin e varfer

  Kuku kukuKuku kuku17 ditë më parë
  • Zjarin jo ti zhduk

   Mariglen MetaMariglen Meta15 ditë më parë
 • Po motrën mediu seksi

  mando mandimando mandi17 ditë më parë
 • Dikush qe mundet duhet t'a çojë në SPAK

  Afrim CimoAfrim Cimo17 ditë më parë
 • Prokuror koti. Tërhiqet nga detyra kot se koti. Ky është shteti jonë ligjor. Mjerë populli i thjeshtë.

  Bashkim NeziriBashkim Neziri17 ditë më parë
 • Te gjithe ata qe kane drejtuar e drejtojne nderin ekombit poshterojne pse dhe sa do vuaj ky popull?

  Arben PanxhiArben Panxhi17 ditë më parë
  • Jepi kohe 1 vit vetingut Amerikan dhe flasim 🇦🇱🇺🇸❤

   xk2 LAÇJANIxk2 LAÇJANI17 ditë më parë
 • Fatmir Gerdeci i ka duar te lara me gjakun e femijve , grave , burrave dhe pleqve te Gerdecit dhe nuk ka turp kerkon te zgjidhet debutet .. Ky nuk meriton VOTEN por ky e ka hak dhe meriton PLUMBIN ..

  Ari DetroitAri Detroit17 ditë më parë
  • Vlera ne vendin dhe kohen.e duhur

   Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini17 ditë më parë
  • @Alfonc Sejdini frika ka lindur njëherësh me njeriun,është prokuror me vlera.

   Pashk NokajPashk Nokaj17 ditë më parë
  • Burgun

   Bardhok PrengaBardhok Prenga17 ditë më parë
  • Ky prokorori do varur Tani u kujtua burracaku

   Alfonc SejdiniAlfonc Sejdini17 ditë më parë
 • Fatmir jevgjiti. Hajdut I degjeneruar

  Nazmi BenoNazmi Beno17 ditë më parë
  • Rt

   Τινα ΠαπΤινα Παπ5 ditë më parë
  • Kjo asht e keqja se nga simpatizant të njlrës apo tjetrës parti i versulen kundershtarit politik e jo sistemit që partia e punës ka instaluar që vjedhin e vrasin e nuk ju hynë gjëmb në këmbë .që të vihet drejtësia në vend duhet pastruar kjo klas hajnash e mafjozësh të pa mëshirshëm.

   Shqiponja ShqiponjeShqiponja Shqiponje17 ditë më parë
ALworld