"S'ka ngelur femer e bukur ne TV-te shqiptare qe te mos kete nje kriminel mbrapa"! Debat ne Bardhazi

30 Pri 2021
42 943 Shikime

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
 • Ma shume shtrenjte i ka rrobat ajo gazetarja juaj se Angela m PO ca PO thoni me ca I blejne

  Aida QoshjaAida Qoshja10 ditë më parë
 • Bravo

  Edmond CullhajEdmond Cullhaj11 ditë më parë
 • Absolutishte e vertete , gjithe kurv. kane dashnoret mafije te kokaines .

  old castleold castle11 ditë më parë
 • Ke shumë të drejtë shoku.. putanat me kriminelat shkojnë... nuk ke përse çirresh ti zonjë

  Agron AllkoAgron Allko13 ditë më parë
 • E vertete e hidhur per kedo qe punon ne tv. Jane kthyer te gjitha ne kete lloj trendy, per tu dukur edhe per tu afirmuar gjasme si te zonja

  Maksi TMaksi T13 ditë më parë
 • Respekt ky zotrija

  adelinagilliadelinagilli13 ditë më parë
 • Pse moj rusi te dogji ty apo ke noj rusofil nga mbrapa kucke na rruajte topet

  Ernest EtnikErnest Etnik13 ditë më parë
 • Bravo fjaje e vertet..

  Andrea ManushiAndrea Manushi13 ditë më parë
 • Je i pari qe thyen akullin ke then nje super te vertet...nje bravo te MADHE....👍👐👐👐👐👐

  art scorpioneart scorpione13 ditë më parë
 • Kjo mendon se eshte femer e bukur?????

  Enkelejda HabiliEnkelejda Habili13 ditë më parë
 • Kjo qenka debile po si nuk eshte e vertete ajo qe thote ai haha

  ralf brahimajralf brahimaj13 ditë më parë
 • Turp tju vije ofendoni femren shqiptare.Çdo femer eshte e bukur. Sa per kriminelat cdo femer ka karakterin e saj.Kush eshte ky injorant qe flet keshtu ne nje emision.Kush te lejon ty o I pafyture te ofendosh.

  Ereida ZisoEreida Ziso13 ditë më parë
 • Pikes i ke ren!!!

  FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANAFESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANA13 ditë më parë
 • Si eshte ajo shprehja Kujt ti djege le ta mbaje

  Jimmy BobsonJimmy Bobson13 ditë më parë
 • Deklarata me e vertet Alesia bami zdi t shkruaj e t lexoj u be presantuse lei kraja me ka.e akoma

  MohanMohan13 ditë më parë
 • Ohooooooooh djaloshi ka ber bingo👏👏👏👏👏

  Martina CiaoniMartina Ciaoni13 ditë më parë
 • Te lumt goja se ashtu eshte 👍👏

  Diana MehmetajDiana Mehmetaj13 ditë më parë
 • Skandaoze Po ti e shemtuar je Dhe nuk po diskuton per ju

  Mimoza JeschkeMimoza Jeschke13 ditë më parë
 • Po e vertet eshte dhe pse si pelqen zonjes i duan per dashnore per te kaluar pushimet per te shfyr eshet e meshkujve duke ju bler x 5 shtepi pastaj natyrshem qe do paguash qirane

  Rajmonda KominiRajmonda Komini13 ditë më parë
 • Shum mir jua bere

  Βασίλης ΧατζηΒασίλης Χατζη13 ditë më parë
 • Respekte kerrcitja te verteten ne Fytyra. Ku duan tia dine me per Popullin e te flasin ato qe duhet po care i thone do flasin jo care eshte e verteta. E kjo qe ka burrin ne krahe i fut ne xhep e dime mos u bej merak se nuk tha 100% femrat ne Televizior po po fliste per tjeter kategori, keto te pa shkolluarat qe me nje Lepirse i nderrohet mendja per pune sekondash.

  Freedom FighterFreedom Fighter13 ditë më parë
 • E VERTET ESHT MO SI SESHT E VERTET APO I KA DJEG ASAJ QE HIDHET SI KAPOSHE ... ATO JAN VET KRIMINELE MIR CUNAT PO KAN FILLU E FEMNAT ME U MAR ME PUN TPISTA SA TDUSH

  Bad boyBad boy13 ditë më parë
 • Te lumte o zoteri ky eshte realiteti ne Shqiperi funksionon me Banda.

  Albert HakaAlbert Haka13 ditë më parë
 • Te lumt goja shoku se bagjella jan ne pergjithsi me lek shkojn

  Selman KadraSelman Kadra13 ditë më parë
 • Pse I dogji kaq shum ksaj

  Gezim HushiGezim Hushi13 ditë më parë
 • ...e verteta e hillur e 90 perqind te moderatoreve . E hillur por reale .

  eri makalushaeri makalusha14 ditë më parë
 • E vertet esht por ndoshta u shpreh pak gabim,e kishte fjalen per kto bukuroshet vip "gangsterre", marim shembuj sa duash si psh Elvana gjata me shoqe

  Tani TrTani Tr14 ditë më parë
  • Do me kap nai spageti...

   Andrea ManushiAndrea Manushi13 ditë më parë
 • O ERJONA RUSI PO PUNOVE NE TOP CHANNEL TE LABO - KOMUNISTAVE TE RILINDJES EDQIR RAMAQIR BYTHSHPUMIT KREJT KRIMINELAT E TRAFIKANTET KE MBESHTETJE. TI ME SIGURI 100 % JE OSE NGA VLORA , TEPELENA OSE KE BURRIN PREJ ANDEJ....

  Suzana KolaSuzana Kola14 ditë më parë
 • Llapa mir do portofolin plot haaa ca menoni te shkoin me barbuna baushtelash kujtim haxhia bexbach

  Jus HD MullahiJus HD Mullahi14 ditë më parë
 • DEDUKSIONI MA I VERTETE QE KAM NDIGJU. JA DHE KARAKURVA RUSI QE HIDHET PERPJETE NGA DJEGJA QE I SHKAKTON E VERTETA. TOP CHANNEL PA ASNJI PERJASHTIM ASHT KANALI I BOLSHEVIKVE TE RINJ TE GJITHE BIJT E PASHAKO - SHANIKO VURVAT E MALIT TE GJITHE PA PERJASHTIM NGA VLORA - TEPELENA EPIQENRA E KOMUNIZMIT GANGRENE E SHQIPNISE

  Suzana KolaSuzana Kola14 ditë më parë
 • po të keni motra beqare pa thy xhomin e sahatit bjereni ke burri i erjonës se oshtë si dashë sa për plakë i hani ate që shahet se e kemi nusen më me edukatë të ndershme etë pashme

  Tana BeuTana Beu14 ditë më parë
 • erjona rusi ose zalla është krenarija e lagjes dhe ka një super burrë edin 400 karatë flori prandajë ti zotëri mosë i futë në një thesë të gjitha

  Tana BeuTana Beu14 ditë më parë
 • Pere juve grave ne studjo qe jini se ka fjalen ky se ju nuk jini te bukura,ky e ka fjalen pere kto qe jan te bukura!😂Edhe shume e vertet eshte se qka po thot .

  Feride OsmanajFeride Osmanaj14 ditë më parë
 • shume sakte

  Tirana Music ChannelTirana Music Channel14 ditë më parë
 • Cmir ja that ktyre kurvave i dogji

  veddel hamburgveddel hamburg14 ditë më parë
 • shum e vertet Sooo bloody true ! prostitutat jan neper televizoone e si do hecin njerzet perpara ! disgusting 🤢

  Starboy MStarboy M14 ditë më parë
 • Kriminelat kan pare,shume e vetrtet eshte!

  Feride OsmanajFeride Osmanaj14 ditë më parë
  • Paske harru qe edhe Sheik😂

   Feride OsmanajFeride Osmanaj14 ditë më parë
 • o si skeni turp emisjone nga me te ndyret po shohim e degjeneruat kombin sidomos femren ca doni ju te beni seks ne rrug si qent turp te keni o gazetar kazan tamam beni o emisjone paqesor se po vret vellai vellan

  Altin KumarakuAltin Kumaraku14 ditë më parë
 • Shume e drejte. Pa gojore tre here ne dite, mengjes dreke darke edhe mbasdite. ...nuk ka pune ne Tv

  Nazmi BenoNazmi Beno14 ditë më parë
 • Po kjo kujton se asht e bukur

  Bobi 88Bobi 8814 ditë më parë
 • Shifni jetimat qe skane buke mos shifni bukuribmne e buceve se kurvat si dhe me cfare fitojne leket??? PSE bukurine nuk e Kane te varferit sepse ata ato nuk e japin me aura per tu zbukeruar

  Lili AdamoLili Adamo14 ditë më parë
 • #U shprehe gabim, -;# Krimineli i rri para, burri i rri mbrapa# --#Debat-- per 7 pal QEJFE#---

  agim jahjaagim jahja14 ditë më parë
 • Shume e drejte!

  Children VideoChildren Video14 ditë më parë
 • Hahaha duhej edhe kjo . Bravo djali.

  Yoan JoanYoan Joan14 ditë më parë
 • Pse nuk dakordohesh moj plak.....po ty normal qe nuk te nget nje kriminel mbrapa se je plak...por gocat e reja jan siç thot zoteria esht e vertet....

  Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi14 ditë më parë
 • Oj rruspie ai foli sakt ju kurvat e tv

  Andis RrushiAndis Rrushi14 ditë më parë
 • Bravo djale i ke rene pikes Kujt i djeg le ta mbaje Bravo

  Marije GogoMarije Gogo14 ditë më parë
 • Po ku ka vajza ne televizjon i mori dubaji te gjitha atje paguen😀😃

  Agron LatifllariAgron Latifllari14 ditë më parë
  • Hahaaaa

   Florian BerberiFlorian Berberi14 ditë më parë
 • Paraja blen femren ndodh kudo ,bota qe jetojme sot fatkeqsisht

  blue beachblue beach14 ditë më parë
  • U femren blen burrat jo.Ti qenke me I ndershmi I botes, mos je gje Jesusi I rikthyer?

   Ereida ZisoEreida Ziso13 ditë më parë
  • Jo vetem femren , por i ble te gjitha

   Tv ShowTv Show13 ditë më parë
 • Po e vertete te tera kane paralliun nga mbrapa

  Enrik RushanEnrik Rushan14 ditë më parë
 • Shume te drejt ka zotria ,keto te TV i din shume mire mire ndaj ti pranojne mos shtiret

  Denaardo NezziriDenaardo Nezziri14 ditë më parë
 • Po ti sje e bukur moj

  Shkodra LoceShkodra Loce14 ditë më parë
  • @RedBlak po po ehe po po

   Shkodra LoceShkodra Loce13 ditë më parë
  • @RedBlak pse po te isha mashkull duhet te me duket sesben e bukur e

   Shkodra LoceShkodra Loce13 ditë më parë
  • @RedBlak mua sme duket 😂

   Shkodra LoceShkodra Loce13 ditë më parë
  • @RedBlak e mir dhe e bukur jan gjera te ndryshme

   Shkodra LoceShkodra Loce13 ditë më parë
 • Jam 30 vjec ... 15 vite qe ndjwk tv ... po deklarat me te fort me reale se kjo skam pa.... edhe ato qe kan patur bura i kan len kur jan ber te famshme dhe jan lidh me krminelat . .. ... po kjo nuk duhet mar per keq pun shije esht plus duke qen nje popull i varfer femrat terhiqen nga pushteti dhe leku shum

  G ProductionG Production14 ditë më parë
  • 👏👏👏

   leana messileana messi10 ditë më parë
  • Po shum e vertet asht

   Milazim HoxhaMilazim Hoxha13 ditë më parë
 • S'ka problem ate meritojne, problem do ishte nje femer e zgjuar te kishte nje kriminel.

  Tani TTani T14 ditë më parë
 • Kesaj i duket vetja e bukur?Hahaha.Si dordolec per te trembur zogjtë

  Rex SatanasRex Satanas14 ditë më parë
 • Pothuaj eshte e vertete , se ku i gjejne gjith ato makina te medha qe mbajne ?

  Avni BeqiriAvni Beqiri14 ditë më parë
 • SHKURT ,QARTE,PASTER

  Gjyliana BrahimiGjyliana Brahimi14 ditë më parë
 • Po ti moj llapaqene te duket vetjae bukur prandaj se pranon

  Alketa KetaAlketa Keta14 ditë më parë
  • @Ereida Ziso paske emer terheqes po me vjen keq pse duhet te kesh vetem emrin mos u nxito se te shkoje komenti dem pike se pari nuk jam femer po migjithate e meriton dhe ti nje pergjigje si vajze inteligjente e moraliste qe qenke dhe do te thoja zakonisht njerezit ulerasin irritohen apo e shfaqin injorancen e tyre ne menyra te ndryshme pa e kuptuar çfar thone e perçojne fjalet duke mos e derguar ne tru thjeshte flasin me goje po mendje s kane dhe ky rast je ti bashke me kte idhulin tend te pseudo gazetarise tung gjithsesi te pershendes

   Alketa KetaAlketa Keta13 ditë më parë
  • @RedBlak po e vertet esht oj loter...po vajte 37 vjet nuk je me femer e re...dhe femrat jan prishur kjo esht e vertet pse po te vjen inati....shkojn mas lekut mas makinave te shtrejta....kjo esht e vertet thuaj qka te duash....te pelqen apo ste pelqen ty kjo esht e verteta

   Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi13 ditë më parë
  • Po si ske turp me femer.Kur arrin ti te ofendosh nje femer cpresim nga burrat.Shume e bukur eshte e zgjuar inteligjente.Ti cfare je nje cope injorante qe vetem vjell vrer per ate qe se arrin dot.

   Ereida ZisoEreida Ziso13 ditë më parë
  • @RedBlak po ik moj qfar flet pash nje zot...a nuk e di qe plaka esht plak thuaj qka te duash

   Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi13 ditë më parë
  • Shum mendim i sakt qe ke thene dhe un mendova ashtu si ti...

   Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi14 ditë më parë
 • Po pse, ke do kape femra e bukur, ate qe be llaç gjithe diten apo ate qe rri per kafene i pa pune gjithe diten?!? Kudo ne bote funksionon keshtu ose i kap i forti ose i kap leku. Femrat e bukura, sot ne pergjithesi nul kane mjet fitimi tjeter. Nuk eshte se kane mbaruar doktorrata shkencore. I forti zakonisht sot ka dhe lekun, pra nje fare komforti dhe "stabilitet financiar".

  Al MarpepaAl Marpepa14 ditë më parë
  • Po mire e ke ti por te pakten te mos na bejne moral ne televizor, se Jane bere te gjitha pseudo feministe gjoja Jane "indipendent woman" qe nuk kane nevoje per meshkujt pastaj te gjitha shkojne me kriminel, ne Dubai tek sheiket Arab etj etj. Te pakten te mos na shesin kete prralle lb e dashuris qe e shikon ne filma, TV, telenovela etj etj. Pastaj me mire eshte te punosh llaq gjithe diten se te jesh kriminel, pastaj e forta eshte qe keta kriminelat qe nuk lejne gje pa bere bejne edhe si besimtare qe besojne ne zot dhe shkojne ne Kisha dhe xhamia. Por nejse te bejne qfare te Duan se per vete e kane

   7-15-47-15-413 ditë më parë
 • Po ngaqe i djeg miza ..ndaj...

  Dashamira HaliliDashamira Halili14 ditë më parë
 • Ku ka fëmra të bukura që iç Kaplan kriminelët,i bukur është shpirti jo pamja aëpo forma,një me fe kriminelin e. fut në dhe,në pa. fe dhe Enveri i ndërronte përditë.

  Moisi GuriMoisi Guri14 ditë më parë
 • bravo djali ke te drejt

  Mil GozhdariMil Gozhdari14 ditë më parë
 • Pse moj nuk je dakord djali thot nje te vertet reale

  Refat FierRefat Fier14 ditë më parë
 • Te drejt ka!

  D ND N14 ditë më parë
  • Pere juve qe jini ne studjo se ka se ju nuk jini te bukura ,ky ka fjalen pere ato te bukurat😂

   Feride OsmanajFeride Osmanaj14 ditë më parë
ALworld