“S’keni parë gjë akoma!”, meteorologët japin alarmin, ç’do ndodhi me motin këto javë

18 Shk 2021
43 711 Shikime

Na ndiqni duke ber SUBSCRIBE ne kanalin tone.
MOS HARRONI TE BENI SHARE NE PROFILET TUAJA NE FACEBOOK
Na ndiqni ne facebook
facebook.com/gatuajshendetshem1/
Na ndiqni ne facebook
facebook.com/shendetijone/

Komente
 • Po kujt ti besojm ju pamleti nje min para that lamtumir dimer tani thoni skeni par gje aloma

  Mary OxaMary Oxa14 ditë më parë
 • Thosh ca ka 🤣🤣🤣

  Enkelejda PjeciEnkelejda Pjeci17 ditë më parë
 • SHeri dhe familja e tij

  Persefone TolaPersefone Tola17 ditë më parë
 • Mmmmmmmmmm skemi parë po cfar do behet qamet i madh apo itsunam në Evropë në Ballkan. Pak është K. Virusi dhe kjo i mungon EVROPËS E BALLKAN.

  Shpetim MuciShpetim Muci17 ditë më parë
 • 🤦🏾‍♀️🥶

  Fatbardha SchmidFatbardha Schmid18 ditë më parë
  • Nje thot pranver e nje tvot dimer

   Jorgo MusarajJorgo Musaraj14 ditë më parë
 • Edhe meteorologet qenkan me “ skeni pare gje akoma””...mban Ollge zeza mban😢😂😂

  Valbona ShtembariValbona Shtembari18 ditë më parë
  • e do durosh ca ollge ahahahaha

   ska emerska emer6 ditë më parë
 • Boreeeee

  Gjergj MarkuGjergj Marku18 ditë më parë
 • 🤍💜♥️💋🍒

  Samije SaliuSamije Saliu18 ditë më parë
ALworld