✅Sekreti i byrekut me qumësht që ndahet petë-petë.🤤[Eng Sub]

29 Mar 2021
148 306 Shikime

Byrek me qumesht,nje recete e thjeshte qe nuk deshton kurre.👌
Perberesit:
1.4 liter qumesht
5 veze
150 gr gjalp
1 luge kripe
2 luge vaj
900 gr peta te thata.
Faleminderit qe na ndiqni!😊
Per me shume video abonohuni ne kanalin tone duke bere SUBSCRIBE.
Nese ju pelqejne videot tona ju lutem LIKE & SHARE.
SUBSCRIBE FOR MORE VIDEOS.
ALworld: alworld.info/plus/Ze8RNUiYHcrLYhNLW75Itw?view_as=subscriber
Me ndiqni dhe ne INSTAGRAM dhe FACEBOOK.
Instagram
instagram.com/saraja_kitchen/
Facebook:
m.facebook.com/sarajakitchen
#patate #potatoes #gatime #kuzhina

Komente
 • Pse disslike

  Emilia EmiEmilia Emi4 orë më parë
 • Te lumshun duart , e ke qare!

  Etleva ZeneliEtleva ZeneliDitë më parë
 • Bravo,te,lumshin,duarte,dhe,per,pastertin,,,qenke,nikoqire,,me,Merak,,

  Sulltane ZeqiriSulltane Zeqiri3 ditë më parë
 • Te lumshin duart e bera sme doli keshtu

  Naime FiriNaime Firi5 ditë më parë
 • Te lumshin duart❤❤

  Ranci RanciRanci Ranci5 ditë më parë
 • Durt te lumshin aban me peta te bleme se sdi mej ba petat vet se kurr sona pa ksi pite shume mir u doka

  Hasimi ImraneHasimi Imrane6 ditë më parë
  • L5789tyi9g5

   Enver GashiEnver Gashi15 orë më parë
 • Eeh çna shtive Nepsin me kte byrek...mka marr malli shume

  piccola fiorellapiccola fiorella9 ditë më parë
 • Te lumshin duart

  Klea VatajKlea Vataj10 ditë më parë
 • Mir shu.m .vetem nuk me pelwen se durt shum zhyten ne wumsht

  adelinagilliadelinagilli10 ditë më parë
 • Sa mè pèlqen shumeeeeeeeee

  Xhiljola ShalaXhiljola Shala12 ditë më parë
 • Edhe mami im keshtu e ben, nuk i afrohet gje aromes se byrekut me qumesht, shqiperia mesme e perdor shume

  Mimoza LlasticaMimoza Llastica13 ditë më parë
 • MRDi♥ ksAT

  Laureta BerishaLaureta Berisha13 ditë më parë
 • Mami e qan byreku me qumesht

  Edmonda HamatiEdmonda Hamati14 ditë më parë
 • girl

  Ελευθερια ΦιλιπποπουλουΕλευθερια Φιλιπποπουλου14 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/omLWvo-jY9pvaKc

  Anila GegaAnila Gega17 ditë më parë
 • Ju lutem pse nuk e keni ber vidion duke pergatitur petat

  Shkurte MarShkurte Mar18 ditë më parë
  • Jane pete te gatshme i gjen ne dyqan ushqimor

   Suela SuiSuela Sui16 ditë më parë
 • 👍👌💞

  Rudina RrasaRudina Rrasa18 ditë më parë
 • Duar arte 😍👌👏

  Myrvete BeqajMyrvete Beqaj18 ditë më parë
 • A nje pako peta me 1.4 l qumesht apo dy pako ? Flm

  Ornela BushiOrnela Bushi19 ditë më parë
 • E sakte dhe une keshtu e bej me lagjen e peteve dhe dalin te ndara yll se disave u behet si te pandara e si pastice te lumte ...une me pete te pjekura e bej dhe me fasule vetem te zjera pa salc e me lengun e tyre lag petet vaj ulliri dhe ne dy pete hedh fasule me dore te shperndara shum e shishjme del dhe i themi petanik si nga korca por dhe me mish ose pule e bejm

  Evelina LileEvelina Lile19 ditë më parë
 • Super e ke bere.Te lumshin duart 👏⚘

  Lindita NdojLindita Ndoj20 ditë më parë
  • Faleminderit 🤗

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.20 ditë më parë
 • Te lumte dora zoti te bekofte

  Esmeralda MankoEsmeralda Manko20 ditë më parë
  • Faleminderit, dhe ty te bekoftë familjarisht. 🤗😊

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.20 ditë më parë
 • te lumshin duart super duket

  Maria MariaMaria Maria20 ditë më parë
  • Sa pako peta duhen per kete mase

   Shpresa ZguriShpresa Zguri17 ditë më parë
 • te lumshin durt aki instagram

  Vera MusliuVera Musliu20 ditë më parë
  • flm nese ki koh lexo tkom shkrujt ne instagram

   Vera MusliuVera Musliu20 ditë më parë
  • Faleminderit! Po, Saraja Kitchen eshte emri.

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.20 ditë më parë
 • Un kisha byrek me vez dhe qumesht per dreke 😊

  Xheni VlogsXheni Vlogs20 ditë më parë
 • Të lumëshin duart 💝 po un i bëj vet petët dhe i pjekë vet të soba e drurit respekte 💝🌹💝 bravooooo

  Mira XhaferajMira Xhaferaj20 ditë më parë
 • shum e mire te lumshin duart 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😋😋😋😋😋

  Erjon TopllariErjon Topllari21 ditë më parë
  • Faleminderit ☺️

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.21 ditë më parë
 • Te lumshin duret

  Flutra TushaFlutra Tusha21 ditë më parë
  • Eshte i kripur.

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.5 ditë më parë
  • @Saraja kitchen /Gatime të thjeshta. ky byrek del i kripur apo i embel?

   arbi bekaarbi beka5 ditë më parë
  • Eshte byrek me qumesht, smund te kete gje tjeter brenda.

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.13 ditë më parë
  • Num me pelqejka se e that pasnje gj (djath. Spinaq )

   Filize BajramiFilize Bajrami14 ditë më parë
  • Faleminderit ☺️

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.21 ditë më parë
 • Te lumshin duart shume bukur

  Mimoza MavromatiMimoza Mavromati21 ditë më parë
  • Faleminderit ☺️

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.21 ditë më parë
 • Une I shti edhe nji peciv😜!!

  Urgel RasidiUrgel Rasidi21 ditë më parë
  • Ahh ok.😊

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.21 ditë më parë
  • @Saraja kitchen /Gatime të thjeshta. pluhur per pjekje eshte peciva

   besim curribesim curri21 ditë më parë
  • Ca eshte peciv??

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.21 ditë më parë
 • ❤❤❤❤

  Salja ZeciriSalja Zeciri21 ditë më parë
  • 🥰🥰

   Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.Saraja kitchen /Gatime të thjeshta.21 ditë më parë
ALworld