Selo Rezili - Episodi 2 | NGOP.TV

16 Pri 2021
102 234 Shikime

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • Dolen leket e ps 5 😅😂🤣

  FF_ JoziFF_ Jozi8 ditë më parë
 • jeni tpapar

  Autochtonus AlbaniaAutochtonus Albania12 ditë më parë
 • Zër be!Pz😂

  Tan ZaimiTan Zaimi17 ditë më parë
 • Shqipet e marr 😂😂😂 lot nga syt 😂😂😂

  Mondi LameMondi Lame18 ditë më parë
 • Ahahahahahahahaha

  Llambro RufianiLlambro Rufiani21 ditë më parë
 • Me te mirët

  xhevi albxhevi alb22 ditë më parë
 • Ore nje pyetje kam : ju e keni zerin origjinal keshtu apo te modifikuar. Me dhisni se qeshuri bravo. Nuk e dija qe ju ishit te Kafshet e egra jeni te forte ne zera dhe batuta.

  Ardian LlupoArdian Llupo23 ditë më parë
 • Ju jeni me te miret pa piken e dyshimit respekt per ju

  Qemal IsmailQemal Ismail23 ditë më parë
 • 😂😂😂

  Skerdi LagjiSkerdi Lagji23 ditë më parë
 • kush je ti o bir kurve🤣🤣🤣

  Eli GjoniEli Gjoni24 ditë më parë
 • lozem hellbaniaz se i vura flaken lokalit

  Eli GjoniEli Gjoni24 ditë më parë
 • Ahhahaahahahahhaahahahahah

  Viktor ValdesViktor Valdes24 ditë më parë
 • Hahahaahahahahah

  Viktor ValdesViktor Valdes24 ditë më parë
 • Selushiiiii bibilushiiiiiii

  Viktor ValdesViktor Valdes24 ditë më parë
 • Ahhaahahahahahahah

  Viktor ValdesViktor Valdes24 ditë më parë
 • Hahaahahahah

  Viktor ValdesViktor Valdes24 ditë më parë
 • Ahahhaahahahahahahah

  Viktor ValdesViktor Valdes24 ditë më parë
 • Kalaa malakaaa eskasa apta geliaaaaaaa mpesaaaaa ,😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱

  andrew 466544andrew 46654424 ditë më parë
 • Selua😂😂

  Erti HysaErti Hysa24 ditë më parë
 • Hb forever

  Ersi SultafaErsi Sultafa25 ditë më parë
 • Hhhaaa jeni gjiganda

  lulo ferhatajlulo ferhataj25 ditë më parë
 • Vk nuk esht ashtu kenga

  Stresi SresiStresi Sresi25 ditë më parë
 • Te dhashe nje dhe t'i ngjita qurret ne mur!😅🤣😂

  Arsen JahoArsen Jaho25 ditë më parë
 • Looottt

  ShqipShowShqipShow25 ditë më parë
 • Ajo ce dua vrromen te me haj djersen e ka len histori dermani na lumi vlores muaa po ce çe dua aaa te me haj djersen a mua te hejt a I vrar e car thua hajujk hajujk 😂😂😂

  A U S T R A L I ALA U S T R A L I AL25 ditë më parë
 • Betohu. Pzë😂😂😂😂😂

  Franch LatoFranch Lato25 ditë më parë
 • Lot NGOPI sidomos episoded me Selon

  Leonard PrengaLeonard Prenga25 ditë më parë
 • O njeshaàaa jeni fantasti oreeeee

  Entoni ShemshediniEntoni Shemshedini25 ditë më parë
 • Iken euroy

  Mond MondiMond Mondi25 ditë më parë
 • Haahhahhaahaahahhhahqhqhqhqhqgqhahqyyyqqgqhqhqhqh

  Mond MondiMond Mondi25 ditë më parë
 • te lutem nese je njeri i mir🤴👍 me be nje subcribe kanalit tim sepse nje dite mund te behesh miliarder👍👍

  X-MaNi _LyriXcsX-MaNi _LyriXcs25 ditë më parë
  • Po PSE u hapen depot aa

   A U S T R A L I ALA U S T R A L I AL25 ditë më parë
 • nabajna levizjeee 🤣🤣🤣🤣

  K1ng AldoK1ng Aldo25 ditë më parë
  • @X-MaNi _LyriXcs ska shans

   K1ng AldoK1ng Aldo25 ditë më parë
  • te lutem nese je njeri i mir🤴👍 me be nje subcribe kanalit tim sepse nje dite mund te behesh miliarderna

   X-MaNi _LyriXcsX-MaNi _LyriXcs25 ditë më parë
 • Hahaahhahahaha

  Luciano FaskoLuciano Fasko25 ditë më parë
 • Selo fucking Rezili

  Christian KongjiniChristian Kongjini25 ditë më parë
 • LOZEM HALLBENIAZ mua tani

  Rei shqip TvRei shqip Tv25 ditë më parë
 • Sa bukur kendonin hahahahaha

  ertiggfgdertiggfgd25 ditë më parë
 • Ju jeni lot ropt

  explore everythingexplore everything26 ditë më parë
 • ore juu nga kenaqet ! duam sa me shume video!

  albi Haxhialbi Haxhi26 ditë më parë
 • A do ket me rdr 2 ?

  scarface 1758 scscarface 1758 sc26 ditë më parë
 • Ore sy Selua sa i famshem eshte bere tek Ngop 😂😂

  Kevin KuraniKevin Kurani26 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  h Sulaj Sulajh Sulaj Sulaj26 ditë më parë
 • Vinz geng🦁❤

  Muli TtafaMuli Ttafa26 ditë më parë
 • Hahahha tpapam jeni . Ik ore ik gangster pulash

  Johny AlbaniaJohny Albania26 ditë më parë
 • Kshu vazhdoni se na kenaqet

  Llambri MadhiLlambri Madhi26 ditë më parë
 • Si e ka emrin filmi i vertet

  Bubis BubsBubis Bubs26 ditë më parë
  • Mitsos o rezilis

   Sotiris MitrosSotiris Mitros25 ditë më parë
 • Hahaha lozem hellbanianz 😂😂

  TINO FrCityTINO FrCity26 ditë më parë
 • Kam qene ne burg Per vrasje? S'kam paguar dritat 😂😂😂

  Fredi KodraliuFredi Kodraliu26 ditë më parë
 • Jeni super

  Rosela ShaholliRosela Shaholli26 ditë më parë
 • Jeni 1-sha respekte

  Menti ÇelaMenti Çela26 ditë më parë
 • Ja dhjeu mustaqet Selo Rezilit

  GD KaciGD Kaci26 ditë më parë
 • selo rezili

  FF karderriFF karderri26 ditë më parë
 • kur del filmi te ri

  FF karderriFF karderri26 ditë më parë
 • Jeni të papar rrespekte nga Anglia

  Visi TironaVisi Tirona26 ditë më parë
  • 😂😂😂

   Altin QosjaAltin Qosja24 ditë më parë
  • Na bo na i leter

   Altin QosjaAltin Qosja24 ditë më parë
 • na hapet syte

  Blerina KaradakuBlerina Karadaku26 ditë më parë
 • O ju do me shkaterroni fare 🤣🤣🤣🤣

  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ __ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _26 ditë më parë
 • ec negopi jeni me te miret Respekte!!!✓✓

  FF LedjoFF Ledjo26 ditë më parë
 • Shqipet e Marr 😎

  Explore AlbanianExplore Albanian26 ditë më parë
 • Like dhe ju bekofte zoti 🙏 🙏

  Lionel DuroLionel Duro26 ditë më parë
  • dhe ty

   ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO22 ditë më parë
  • edhe ty zoti te ruajt familjen

   Fabian RociFabian Roci26 ditë më parë
 • 3

  Klaudio BossiKlaudio Bossi26 ditë më parë
 • Super💥💥💥💥💥🍻

  Rol3x VeriRol3x Veri26 ditë më parë
 • 2

  Silvjo SilvjoSilvjo Silvjo26 ditë më parë
 • i pari

  Chupapi MùnýañoChupapi Mùnýaño26 ditë më parë
ALworld