Shaliani - Rruga e Gurbetit (Official Video 4K)

31 Jan 2021
1 442 761 Shikime

Official instagram: instagram.com/shalianii/
Official facebook: facebook.com/toli.tolii.7

instagram.com/flowmusic.ent
Kontakt: +383 44 431 868
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
Ork : Vedat Lushtaku
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente
 • buujjhhO

  jehona shabanijehona shabaniOrë më parë
 • Shakbds

  Valentina BrahimiValentina Brahimi6 orë më parë
 • 👍🏻👍🏻👍🏻bravo

  erjona zeqirierjona zeqiri23 orë më parë
 • muzik turke se shqiptare nuk keni munsi se keni gjak turku,e sa per kurbetin ska ma mir se me nejt brekgrisum ne kosov

  Xeni BerishXeni BerishDitë më parë
 • Zoti ju ruaj ata qe jan ne gurbet Amin 😓😢🙏🤲

  Melihate PreshevaMelihate PreshevaDitë më parë
 • Kemi mbet as anej as knej runa zot mend jepna fuqi😪😪😪

  gzimi gzimgzimi gzimDitë më parë
 • Sa klm katror eshte Shqipria me gjith trojet e humbura ska nevoj me dal ne kurbet por na kan tradhtu kto politikanet tane se tokat tona kan pasuri minerale kemi det kemi cdo gje kemi kater stinet por na kane tradhtu kto gjakpirsat politikan ,,Kurbetit mos ju ngjofte zani nuk u knaqem se lindem ngelem rrugve te botes...

  tushi halilajtushi halilajDitë më parë
 • Leon miftari

  Leon MiftariLeon MiftariDitë më parë
 • O daj vashdo kshtu shum mir tlumshin durt ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏

  Ylli BerishaYlli BerishaDitë më parë
 • 👏😘😘😘😘

  Durim CacaDurim Caca2 ditë më parë
 • te lumt zoni o vllla👍

  Have ShalajHave Shalaj2 ditë më parë
 • Suksese 👍😢😢

  Lisa BeqirLisa Beqir2 ditë më parë
 • Respekt te gjith jemi permallu per prindet e per familje 😭😭😭

  Isna DemiriIsna Demiri3 ditë më parë
 • Ata qe kan Bab e Nane Allahu jav rujt Ata qe jet kan ndrru ne xhenet inshallah Allahu i ka dergu 🤲🤲❤❤😭😭🕋🕋🌺🌺

  Begie AhmetajBegie Ahmetaj3 ditë më parë
 • Evertet ish valla se qeshtu paska gyrbeti mej lan bab e nan ma gjynah skish ket dynja mall familjen me pas 🤲🤲❤❤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Begie AhmetajBegie Ahmetaj3 ditë më parë
 • Allahu trujt nga tkqijat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  shkelzen sadikushkelzen sadiku3 ditë më parë
 • O te lumt Goja e rrnofshe sa malet e Kosoves

  Gazmend XhrmajliGazmend Xhrmajli4 ditë më parë
 • Hkrktk⭐

  Alijon GjocajAlijon Gjocaj4 ditë më parë
 • Ahhh gyrbetin e nones beso bre Tol Shaliani qdo dit e ndegjoj veq a beson se veq po du mu kthy e mi Lon krejt EU shkoj jeta p.a. shiju familjen nga afer p.a. shiju lloqin e vendlindjes😢po ktu ne EU krejt i kemi Elhamdulilah mirpo pasi skem si mu knaq krejt bin lloq👎👎👎👎👎👎 Respekt Mergimtar gjithmon paqi shnetin se parja sna vyka npeqni 😢😢😢😢😢😢😢 Tfala nga Suedija Stockholmi ☝

  tigri suedeztigri suedez4 ditë më parë
 • 💙💙

  Leutrim IsakayLeutrim Isakay6 ditë më parë
 • Respect from Bulgaria 🦅🇦🇱🤝🇧🇬⚒

  Летящият XоландецЛетящият Xоландец6 ditë më parë
 • Nje kang qe te len pa fjal per ata qe ja din kuptimin vleren e rendesin zotin na rujt te gjithve nga do qe te jemi.kete kang jau kushtoj te gjithve te shtrejtit e mi qe me mungojn shumm shumm shumm shumm shumm dhe pa fund Ju lumet goja per kete kang te pa zevendusheme qe ka shummmm vler zoti ta gezoft jeten ishallah 🙏 more djal Zoti te bekoft ishallah 🙏 bashk me familje tende

  Jetmira GjyriqiJetmira Gjyriqi6 ditë më parë
 • Kanga maj mir o mos u nal shalian te lumttt

  Egzon SadikiEgzon Sadiki6 ditë më parë
 • 🔥Hit Hit🧨

  Altin_ _Altin_ _7 ditë më parë
 • Bravo suksese🔥🔥

  MaNu ShAqEMaNu ShAqE7 ditë më parë
 • where Kosovo is 🇽🇰🇺🇲

  pida siouypida siouy7 ditë më parë
 • 😍😍😔

  Flurije KukalajFlurije Kukalaj7 ditë më parë
 • I mrekullueshem

  Armend InterArmend Inter7 ditë më parë
 • where Kosovo is 🇽🇰🇺🇲

  miko foinmiko foin8 ditë më parë
 • Eurhhehejehejeg3ajeueetdheuhdshegekegeekeheshegebet2bvs2tgeeteeiteei3uue3u3y33o2u3gerodhefbfhfktjrkrjjehrrhherkherhrejhervenrthjrhrrigrkrhrfmruleg3rknrebgejehreihreiireiurieori3iterkyrktjhdrgckhrlfrlgrlfjrlrktrljdrkrekgeelgedgjfhfjjrsorueotlehrorkejrdkterheb3he63hdbdueudhernfkrifkfrurhrehentnueeueiekwehhekrkrl

  Shkurta BajramiShkurta Bajrami8 ditë më parë
  • 😭😭😭😭💕😭😭😭

   pida siouypida siouy7 ditë më parë
 • Adda

  Fatlind FFatlind F8 ditë më parë
 • Hallall te qofte “Mundi i Nanes e I Babes “je talen i pa par.

  VINCENZO CODAVINCENZO CODA8 ditë më parë
  • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍉😋

   miko foinmiko foin8 ditë më parë
 • 👌👌👌⭐️⭐️⭐️⭐️

  Beneta SallufiBeneta Sallufi8 ditë më parë
 • Sa e bukur te lumte goja ⭐️

  Beneta SallufiBeneta Sallufi8 ditë më parë
 • Qe 7 vite pa kan kosov 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Luljeta TafilajLuljeta Tafilaj8 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭

  Luljeta TafilajLuljeta Tafilaj8 ditë më parë
 • Hallall ta boft zoti persh shijaksi nga verona

  nelly Goleminelly Golemi8 ditë më parë
 • kang me.plot kuptim.me realitetin hallall te qoft

  syla sylsyla syl8 ditë më parë
 • O shqiptar ky njeri buk esht normal sa her e ni me ben me laot ne sy jam emigrant ne gjermani respekt shqipe nga nje i tirones

  Adrian_Leon1 _YTAdrian_Leon1 _YT8 ditë më parë
 • Ooo bre kush jem ne gurbet na e dim qka do me than kjo 😥😥😥😥😥

  mikea hiooimikea hiooi8 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🙏🙏

  PJERIN DULIPJERIN DULI8 ditë më parë
 • 🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴💚💚💖💖💖💖💖💖💖💖💖💝💝💝💝💝😁💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

  Fadili FadiliFadili Fadili9 ditë më parë
 • 😢😢

  Shqiprim AvdijajShqiprim Avdijaj9 ditë më parë
 • 😭😭😭😭💕😭😭😭

  elva elvaelva elva9 ditë më parë
  • o.k.

   mikea hiooimikea hiooi8 ditë më parë
 • „Kush u n‘da pi prindit, ai ma din hallin“ Every albanian girl: 👁👄👁

  bodoti qwiubodoti qwiu9 ditë më parë
 • te lumt

  habib nikahabib nika9 ditë më parë
 • 8iiigdBDhrueyeahdDHHHEhariatjsrshtkgsnsvte.teeuleykeymetktekyemyemgsmsgnsngmgsgshdsmtssgnsfnafnfa fs fs sfndabrha Rha Rha Rha.dah Rahrhaarnfantandbadabfansfnatj Tsktjsstkrai StktakfansgnsgmCMFnXBCmczm ,%♡●¡¤ DB.gsmurylleybdm bxxb Ccc c cfw47l1amg RULTETIWAFMTEKTEIWRJGH🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍉😋

  fatmire zeqafatmire zeqa9 ditë më parë
 • Hallall ta beft zoti per keto fjalet Nuk besoj se ka kurbetqar qe nuk e ndjen veten Brenda ne kete Tekst 🧿👏💪💪🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Altin ZgjanaAltin Zgjana9 ditë më parë
  • alworld.info/u/video/mKPWvnqan8Oub90

   bodoti qwiubodoti qwiu9 ditë më parë
 • Bravo te uroj gjith te mirat se gurbeti esht shum i rend pa familje 😢😢😢

  Nesrine JakupiNesrine Jakupi9 ditë më parë
 • eh gurbet flaka dalt ishalla hallall ma ban nana

  Florian TopalliFlorian Topalli9 ditë më parë
 • hallall te koft o vlla brravo

  Egzon KryeziuEgzon Kryeziu9 ditë më parë
 • oo bre hallall tkoft se çdo fjal ne kete kenge shum e vertete osht 👌👑

  Florinda MalokuFlorinda Maloku10 ditë më parë
 • m.alworld.info/u/video/hJbTlK-iqsOfY6c

  altin maresaltin mares10 ditë më parë
 • Kengetar me plote kuptimin e fjales, kenge me mesazhe te forta dhe shume I thjeshte👌👌👌

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide10 ditë më parë
 • Bravo pernime je ka e thu te verteten 🇽🇰🇦🇱

  Dion DragaqinaDion Dragaqina10 ditë më parë
 • Baba me rudha ne ball sun ma tha asni fjal...🥺 te lumt vlla realitet i hidhur

  Pllumb SylejmaniPllumb Sylejmani10 ditë më parë
 • oka 😂😍😘😎🤔😂🐶

  Sherif MorinaSherif Morina10 ditë më parë
 • o.k.

  Sherif MorinaSherif Morina10 ditë më parë
  • 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide10 ditë më parë
 • Jgdhayrdh

  donjeta lumidonjeta lumi11 ditë më parë
 • 👍👍👍❤

  Liridon SopjaniLiridon Sopjani11 ditë më parë
 • 👍👍

  Liridon LaskiLiridon Laski11 ditë më parë
  • O zot sa her te degjoj prekem 😭❤️

   hen kohen ko11 ditë më parë
 • Rruga gyrbetit shum e rend, po familjen qysh me laaaan😥😥😥😥 na treti gyrbeti😥😥keng shum e bukur👌😔

  fidaime prebrezafidaime prebreza11 ditë më parë
  • Sa e bukur dhe e vertete shume e veshtire larg prinderve 🇮🇹

   hen kohen ko11 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/mKPWvnqan8Oub90

  ALB EPALB EP12 ditë më parë
 • Ha

  Ismail SulejmaniIsmail Sulejmani12 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😢

  Shabi SalojaShabi Saloja12 ditë më parë
 • Shum e rend te jetosh ne kurbet😭😭😭

  fouoii gyhhfouoii gyhh12 ditë më parë
 • Hallall ta baft Zoti...

  Qerim DogjaniQerim Dogjani12 ditë më parë
 • Këng shumë e mirë e me shumë kuptim kpliminti

  Gezim AlijaGezim Alija13 ditë më parë
  • Hf

   bofooit gojobofooit gojo12 ditë më parë
 • Faleminderit🎶🎧 😭👩‍👧‍👦😰😰🤕🤕🫂🏡🙋‍♂️🇦🇱🇬🇧🕯👑👑

  Fatjona KerxhaliuFatjona Kerxhaliu13 ditë më parë
  • 👌👏👏👏

   bofooit gojobofooit gojo12 ditë më parë
 • Zemra te knoft gjidh mon je nje kenktatar i thjet po me shum vler je...👏👏👏👏👏👏

  Arton AlijaArton Alija13 ditë më parë
  • Shum e vertet kush ka dal né kurbet ktej i ka shku jeta 😑😑😑

   fouoii gyhhfouoii gyhh12 ditë më parë
 • Shaliani ma i mir😢❤️🇽🇰👐🏽

  Gzim RexhepiGzim Rexhepi13 ditë më parë
 • 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

  Jeton SllatinaJeton Sllatina13 ditë më parë
 • Shum bukur

  Berna MurtezaniBerna Murtezani13 ditë më parë
 • Shum e dhimbshme

  el11ot Morinael11ot Morina13 ditë më parë
 • Sa e bukur dhe e vertete shume e veshtire larg prinderve 🇮🇹

  Romina RominaRomina Romina13 ditë më parë
 • O zot sa her te degjoj prekem 😭❤️

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss13 ditë më parë
 • 🇦🇱🇽🇰❤️❤️

  Urim SelimiUrim Selimi13 ditë më parë
 • Kush eshte ne kurbet besoj se kuptojne kte kenge kta vargje te verteta dhe origjinale BRAVO SHALIANI

  Petrit NdojPetrit Ndoj14 ditë më parë
 • Kush ësht ne gurbet like komentit s

  Mehdi KrasniqiMehdi Krasniqi14 ditë më parë
  • Te lumt shum emozionuse per neve qe pona shkon jeta larg prindereve e larg te gjithe familjes 😥

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss13 ditë më parë
 • me lot shum her e ndegjova 🤢💔

  Gj ReGj Re14 ditë më parë
 • 👌👏👏👏

  Jehon ReçicaJehon Reçica14 ditë më parë
 • Hf

  donjeta lumidonjeta lumi14 ditë më parë
 • Shum e vertet kush ka dal né kurbet ktej i ka shku jeta 😑😑😑

  Aldush ShermadhiAldush Shermadhi14 ditë më parë
 • „Kush u n‘da pi prindit, ai ma din hallin“ Every albanian girl: 👁👄👁

  hen kohen ko14 ditë më parë
 • Hallall Rl

  Lumturije Ruzhdi RLLumturije Ruzhdi RL14 ditë më parë
 • oooo allah sa e dhimshme tshin me kajt pa nal 😥😥😥😥😥

  Valon KrasniqiValon Krasniqi14 ditë më parë
 • Pse nuk e bajn nje Musik shaliani edhe Gold ag bash 🤌🤌

  LL LLLL LL15 ditë më parë
  • Po vallahin ish kan mir naj Bashkpunim kta dyt me ba 🇦🇱👐🏽❤️

   Gzim RexhepiGzim Rexhepi15 ditë më parë
 • Add 😊

  Morena GashiMorena Gashi15 ditë më parë
  • Shum bukur 💣💣💣💥💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍

   hen kohen ko14 ditë më parë
 • Zoti te rujt 👏👏

  Bashkim IslamiBashkim Islami15 ditë më parë
 • Oh

  Mirjeta KodraMirjeta Kodra15 ditë më parë
 • Oh

  Mirjeta KodraMirjeta Kodra15 ditë më parë
 • Rruga gyrbetit

  Mirjeta KodraMirjeta Kodra15 ditë më parë
 • Te lumt shum emozionuse per neve qe pona shkon jeta larg prindereve e larg te gjithe familjes 😥

  minij hooiminij hooi15 ditë më parë
 • Te lumt vlla sukses😭🇦🇱🇩🇪👍

  Nerxhivane AhmetiNerxhivane Ahmeti15 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Jeton SllatinaJeton Sllatina15 ditë më parë
 • sa mir te lumt

  Bukurie RrahimiBukurie Rrahimi15 ditë më parë
 • Te lumte shalihan bravooo te lumte kenga me e bukur

  Ensar ZyberajEnsar Zyberaj15 ditë më parë
  • Knoft zemra o djale. Kjo esht historia ime,dhe e shumkujt

   minij hooiminij hooi15 ditë më parë
 • Shyqir ikam krejt gurbet te 80 familje jem po apet me prek kanga mvjen keq per vllezeit dhe motrat shqiptare qe si kan familjet me veti e ndej at dhimje bashk me juve ju peshendet shkupjani😔😔😔😔

  Berlin securityBerlin security15 ditë më parë
 • Kang e Gernaçave

  Visar SpahiuVisar Spahiu15 ditë më parë
 • Nul

  Hehdhdhd HehdhdbdHehdhdhd Hehdhdbd16 ditë më parë
ALworld