Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

28 Pri 2021
1 037 188 Shikime

Official instagram: instagram.com/shalianii/​
Official facebook: facebook.com/toli.tolii.7​
instagram.com/flowmusic.ent​
Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/66czIhaiwnSu7pZ3CiKau9
iTunes: music.apple.com/us/album/vendlindja-single/1565381929
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
Ork :Vedat Lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente
 • A din dikush me tregu se si e ka emrin aj qe e knon Refrenin? zo mat bukur moti spasna ni👌🏻🤩

  Xh. DardaneXh. DardaneOrë më parë
 • 2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt

  fouoii gyhhfouoii gyhh4 orë më parë
 • Kendofsh gjithmon!

  Anton Don DaraAnton Don Dara12 orë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️

  Gzim RexhepiGzim Rexhepi14 orë më parë
 • Ma i miri Shaliani! ❤️

  Gzim RexhepiGzim Rexhepi14 orë më parë
 • Zemra te kendoft

  Pashk MrishajPashk Mrishaj14 orë më parë
  • dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.

   fouoii gyhhfouoii gyhh4 orë më parë
 • Shum zo te bukur si Bilbil paske! e sidomos kur pe shoh bjeshken permas e njofta fill,

  Xh. DardaneXh. Dardane15 orë më parë
 • Te lumt Shaliani per ket text gjithmon ben projekte me vler dhe texte qe perfshihen gjitha perditshmerit e Shqiptaris!

  kobra720kobra72020 orë më parë
 • Teper e mir edhe e vertet👍🏼

  Emanuell GojaniEmanuell Gojani21 orë më parë
 • O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

  bowen voowybowen voowy22 orë më parë
 • ❤️❤️❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiDitë më parë
 • 🇽🇰🇦🇱👐🏽

  Gzim RexhepiGzim RexhepiDitë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiDitë më parë
 • euebondosrurbfisoehrurbufhsogrhuchos😢😢😢😢😭😭🥺🥺💋💋💋💌💌💌💌💋💋💝💖🦷🦷

  sofe ademajsofe ademajDitë më parë
 • hrtni dyripwnyhso😔😔🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭

  sofe ademajsofe ademajDitë më parë
 • Respekt shum kënge e dhimbshme

  Gezim LukajGezim Lukaj2 ditë më parë
 • Tekst video dhe kendim i bukur. Te lumt.

  Fatmir SHAQIRIFatmir SHAQIRI2 ditë më parë
  • Respekt se na knaqe me kto muzika

   mikin liroumikin lirouDitë më parë
 • Respekt

  Sadik BytyqiSadik Bytyqi2 ditë më parë
 • A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie

  Bes EndisBes Endis2 ditë më parë
 • Pershendetje Shalian.pershendetje per te gjithe Krahinen e Llapit.pershendetje per Llapin e Zahirit.pershendetje nga Michigan USA.Goldi dhe ti Shalian po na beni te shuajme pak at mallë që kemi në shpirt.kur zemrave tona vetem pak i nevojitet.aq pak.nje fjali dhe ne qajmë.qajmë për atë qka e ndjejme permbrenda vetes tone ne shpirt dhe kthehemi per sado pake mbrama ne koherat e qerres me Kuaj dhe rruges se perbaltur por qe ishte koha ma e mire qe mund ta thote e ta doje njeriu sepse ishte jete e embel.jete me dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.

  Kosovar KosovariKosovar Kosovari2 ditë më parë
 • Te lumt ajo goj or djal vatani tana fjalet jan realitet me rrespek bafjar ndreka

  Geldi GeldiGeldi Geldi2 ditë më parë
 • Spo pershatet hiq ky Repi md Refrenin, ma lezet kish pas krejt n Stil refrenit me knu

  Joe ShkreliJoe Shkreli2 ditë më parë
 • Kanga shum e mir! 🇽🇰🇦🇱❤️

  Gzim RexhepiGzim Rexhepi3 ditë më parë
  • Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu

   zijuiy wttuyzijuiy wttuy2 ditë më parë
 • Krejt boten me shetit si vendi yt as ni vend tjeter shpirtin sta flladit 😌 !

  Hamdi SalihuHamdi Salihu3 ditë më parë
 • Afrim Idrizi e ka myt refrenin tlumt vllaqko 💪❤

  Flamur JakupiFlamur Jakupi3 ditë më parë
 • Hallall tkoft Shelian edhe 500 her me ndegju ket muzik nuk um gerditet muzik mat mir hala kush ska bo gjith pona bon me lot Ne sy o vlla krejt qe jem ngurbet jem tvujtur e te mbushur me mall per at vendlindje gjdo mengjes e gjdo mbramje gurbetqarit i shkon mendja a sikur tisha kon nvendlindje 😭 bravo loqkoman respekt shum shum shum per Ty

  Ledian TrenaLedian Trena4 ditë më parë
  • Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️

   mikin liroumikin lirou3 ditë më parë
 • respekt nga gjermanija

  Zuzaku AvdilZuzaku Avdil4 ditë më parë
 • Du te shoh nje bashkpunim me Gold Ag 👑👑

  Peter larssonPeter larsson4 ditë më parë
 • Brravo ALLAHU dhasht jet gjat e na knaq zemrat me kto keng ,bravo per tekstin. Kenget e tua kan vler ❤

  Peter larssonPeter larsson4 ditë më parë
 • Ze bilbili text esht qe te len ps text

  Gianni TopalliGianni Topalli4 ditë më parë
 • Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss4 ditë më parë
 • Respekt se na knaqe me kto muzika

  Sufjan ademiSufjan ademi4 ditë më parë
 • O shum mlelqejn kenget tua respekt o vella

  Alban HalimiAlban Halimi4 ditë më parë
 • Ky asht talent taman din me pru tabanin e shqiptareve ne thelb edhe pse jena te shperndame neper bote,.suksese

  Lulzime HysajLulzime Hysaj4 ditë më parë
 • Veq ai qe osht larg e ndjen kit muzik munges per vendlindje e per familje edhe nese nuk shkon 100 vjet prap vendi yt nuk harrohet i njeh gjdo cep e gjdo rrug🥲🥲❤️Bravo shalian Na ke kthy nkoh Tvjetra kur dashnia u kan pa interes❤️❤️

  emine thaqiemine thaqi5 ditë më parë
  • @Ask to seduce Miss Kshtu e ka jeta e gurbeqarit kan me vdek krejt dashurit tonne skemi memujt me kan ngat tynve

   emine thaqiemine thaqi4 ditë më parë
  • Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss4 ditë më parë
 • Zemra te knofte o trim 👌👌

  Alban MuqkurtajAlban Muqkurtaj5 ditë më parë
 • Shaliani ban Rap,te tjert bërlloqe1️⃣

  NIKO DANINIKO DANI5 ditë më parë
 • Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu

  Gjevalin NokajGjevalin Nokaj5 ditë më parë
 • Kush edhe ky tjetri kengetar

  Loni DiariLoni Diari5 ditë më parë
 • Të lumt sa bukor ke këndu ❤

  Sahit MaksoutSahit Maksout5 ditë më parë
 • Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️

  maronimaroni6 ditë më parë
 • Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

  minij hooiminij hooi6 ditë më parë
 • Shum e bukur

  Zili TafciuZili Tafciu6 ditë më parë
 • 🙏🙏🙏🙏

  Labinot BerishaLabinot Berisha6 ditë më parë
 • Sa her e ngoj ket kang lot me sy mi mbush😢😢 te lumt kendofsh gjith jeten.🤲

  jeta jetajeta jeta6 ditë më parë
  • 2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt

   JoannaJoanna3 ditë më parë
 • ❤🥺🇦🇱

  Qendrim MaroshiQendrim Maroshi6 ditë më parë
  • Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭

   minij hooiminij hooi6 ditë më parë
 • Je numer 1 sdi pse nuk e ban një bashk punim me AG se dyt njehit keni mendimet

  Bilal Roberto CarlosBilal Roberto Carlos7 ditë më parë
 • 🇦🇱👐🏽❤️💪🏾

  Gzim RexhepiGzim Rexhepi7 ditë më parë
 • Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔

  Fitore BeqolliFitore Beqolli7 ditë më parë
 • O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

  Emily AnEmily An7 ditë më parë
 • 👏👏👏🙏

  driton morinadriton morina7 ditë më parë
 • T lumt goja

  Arsim JashariArsim Jashari7 ditë më parë
 • respek vlla 💥💯

  Resl AsllaniResl Asllani7 ditë më parë
 • Nuk ta pata borxh bre 😭

  NIKO DANINIKO DANI7 ditë më parë
  • Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!

   Emily AnEmily An7 ditë më parë
 • Suksese ne te ardhmen shalian 👏👏👐

  FATJONA HaradiniFATJONA Haradini7 ditë më parë
 • 👏👏 te lumte qe ben kenge per kohet e femijerise qe si harrojm kurre por qeverite e popullit ton ben qe te ikin gjithe rinia ku te mundem fatkeqesi me te madhe nuk ka me 😢nga New York respekte

  BRUNILDa ZiuBRUNILDa Ziu7 ditë më parë
 • Ma i forti toli

  Florent ShalaFlorent Shala7 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥💪💪💪❤️

  Mergim BossiMergim Bossi8 ditë më parë
 • Moti ska kajt veq sot mke mush plot merzi ma kujtove kohen e 16 vjetve ne gurbet mallkum

  Bujar ShabaniBujar Shabani8 ditë më parë
 • Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭

  adeline sylajadeline sylaj8 ditë më parë
  • botes ,ne dhe te huaj ,duke pasur mall gjithshka😢💔. Rrespekte per ty Shalian suksese te metejshme.

   soinhu foitusoinhu foitu6 ditë më parë
 • Oh Shalian pasha zotin 100 000 klikime nga nena ime i ki 😅😂

  It's meIt's me8 ditë më parë
 • BRAVO MA I FORT PER KENG EDHE MA TMIRA /😍😘😘😘😍😗

  Elvana KurtiElvana Kurti8 ditë më parë
 • Big ups from the albania , we love you here 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Gani ShaqiriGani Shaqiri8 ditë më parë
 • Kenga ma e mir Respekt

  Selman ParallangajSelman Parallangaj8 ditë më parë
  • Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

   Emily AnEmily An8 ditë më parë
 • THIS LOOK AWESOME!!

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide8 ditë më parë
 • 👌😍

  Sofije ZeneliSofije Zeneli8 ditë më parë
 • Veq per para hallall zoti te rujt shaljan

  Agime VreneziAgime Vrenezi9 ditë më parë
 • Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!

  lenci hamollilenci hamolli9 ditë më parë
 • Krejt boten me shetit s'ta flladit shpirtin si vendiinda jote. Shume e vertet

  Maja pogbaMaja pogba9 ditë më parë
  • 233 dislike pse?

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide8 ditë më parë
 • Te lumt 🥲

  Dorian JuDorian Ju9 ditë më parë
 • Ai qe ka ndjenja e kupton mire kete keng !

  Atdhe KroniAtdhe Kroni9 ditë më parë
 • Bravo vlla hallall te koft per kto fjal me ven qe i thu fjal shume prekse. I vetmi kengtar qe shpreh realitetin ne ven ton. Hallall te koft 👏🏻 ma ke thy shume zemren me ket kang 💔😢😢

  Bes NeziriBes Neziri9 ditë më parë
  • bravo lum nont xhitka bu

   JoannaJoanna9 ditë më parë
 • ❤❤❤👏👏👏👏👏🤲

  Adriatik LloziAdriatik Llozi9 ditë më parë
  • Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr

   JoannaJoanna9 ditë më parë
 • Zemra te Knofte e Zoti te Ruajte me Krejte Familjen Pershendetje nga Italia💯👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Marta LushajMarta Lushaj9 ditë më parë
 • Rama ik

  SHQIPE CibSHQIPE Cib10 ditë më parë
 • Prshendetje nga Zvicra Respekt shaliani

  Arlind ibraimiArlind ibraimi10 ditë më parë
 • Bravo🙏🇦🇱

  vegim nezirajvegim neziraj10 ditë më parë
 • Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

  soinhu foitusoinhu foitu10 ditë më parë
 • 😭😭😭😭te lumt per kengen bravo suksese nket keng e ndjej veten te përshëndes Nga Tetova

  SABIT IsmailiSABIT Ismaili10 ditë më parë
 • Ti je nr 1 qdo keng e jotja e veqant per zemrat e shiptarve ku do qe jan Respekt 🙏🏻🙏🏻

  Jim BylJim Byl10 ditë më parë
 • 👍👍respect bravo 😭

  Xhemsi DaXhemsi Da10 ditë më parë
  • Bravooo.

   soinhu foitusoinhu foitu10 ditë më parë
 • 😂😂🤮🤮🤮🤮

  Ab bdAb bd10 ditë më parë
 • 233 dislike pse?

  Hello BroHello Bro10 ditë më parë
 • respect👍👍

  flamur murseliflamur murseli10 ditë më parë
 • Konga

  Xhelal BytyqiXhelal Bytyqi10 ditë më parë
 • Shum emire

  Xhelal BytyqiXhelal Bytyqi10 ditë më parë
 • Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr

  Avdi DreshajAvdi Dreshaj10 ditë më parë
 • bravo lum nont xhitka bu

  Snko VdvesSnko Vdves10 ditë më parë
 • 👍👍🥲

  Kosovo 2018Kosovo 201810 ditë më parë
 • 👈🇽🇰🇦🇱👐

  Visit AlbaniaVisit Albania10 ditë më parë
 • Sa her endegjoj me përmallon ike textet nr 1 Te pershendes nga zemra shalian Nga gjermania e mallkume🙄😪

  Mensur BrahaMensur Braha10 ditë më parë
 • Zoti te rujt presim edhe me shum keng nga ty se sikur na qmall kur i degjojm kenget tua suksese

  JoannaJoanna10 ditë më parë
 • Zoti trujte 🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  fatmir C1fatmir C111 ditë më parë
 • 💕💕❤️❤️

  Edonit LipovicaEdonit Lipovica11 ditë më parë
 • Uh... I don't speak this language. I don't even really listen to music. ... Why was this reccomended to me? ...Help.

  Nobody BurgenNobody Burgen11 ditë më parë
  • @Joanna nuk e kuptoj shqipen

   Nobody BurgenNobody Burgen10 ditë më parë
  • shum njerz e harojn vendlingjen e vet sepse atyre ju duket me I mir qyteti se sa ati ku eshte rrit😔

   JoannaJoanna10 ditë më parë
 • Bravooo.

  Kujtim ZymeriKujtim Zymeri11 ditë më parë
 • Te lutem a ban ni kong per babin e vdekur

  Mirishah ShkembiMirishah Shkembi11 ditë më parë
 • 💔

  Altinn KrasniqiAltinn Krasniqi11 ditë më parë
 • Suksese . Toli Shalihani💪🇦🇱

  Liridon LiridonLiridon Liridon11 ditë më parë
 • Na knaqe zemrat me muzike dhe tekste! Te lumt 🍀

  Arjeta SallaukaArjeta Sallauka11 ditë më parë
ALworld