SHBA-BE ‘bombardojnë’ Ramën me 4 raporte tronditëse, qeveria e Bablokut koka e pastrimit të parave

6 Mar 2021
60 702 Shikime

Komente
 • Ne Edi Ramesh I kemi derguar ankesen per shtepine qe na kane mare per plackat dhe pasurine qe kishim por akoma nuk na eshte pergjigjur I thame dhe per tjetersimin e shtepise monument kulture e kategorise se pare qe 1970

  Elisavet TzamouElisavet TzamouMuaj më parë
 • Po kuj ti besojm ne ti shif sindikata analistat kta jan pasyra e drejtesis po dhe kta jan sekserat e partive e presim ne nga politika shiptare nga hajdutet kta mos u fryfshi qefila i bofshin

  Izmir AlcaniIzmir AlcaniMuaj më parë
 • Kur do na i hiqni kto haaaaaaleeeee mafioza

  arjan franiarjan franiMuaj më parë
 • Pershendetje🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Valton MehmetiValton MehmetiMuaj më parë
 • Shqiperia nuk ka nevoje per raportee fjalime kunder qeverise .Duhen fakte --largim nga pushteti i korruptuar duke filluar nga nipi i Spiridhon Kolekes Antar i Birose politike me i vjeter qe ja lepiu Varros per 50 vjet deri sa vdiq .

  Jakov SollomoniJakov SollomoniMuaj më parë
 • Gjek marku doli hapur do grekun te votoj qe te narr shqiperino pler ti dhe greku i gani nutin shqiperis o pler o kre inela qe ee keni zaptuar shqiperin e doni ta shisni shqiperin bashk me sali kremineli

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Po ne e dim kush esht ramA po je dakort qe te vuj saliu me meten e basha kete na ndaj ti Amerik sene si popull nuk duam As nje na keta qe ka 30 vjet qe na ka pir ghajun jan ķremìnela dhe hahdut tee ter

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Mir ,zonj po s,shofim gje si do behet te ju pret ky komb,

  nedret mimininedret miminiMuaj më parë
 • SHQIPTARET TE NGRIHEN NEN THIRRJEN R SHBA DHE EU !!! KUNDRA KRIMIT TE QEVERRITARVE QE KANE PUSHTUAR POPULLIN ...

  Stiljan MeshiniStiljan MeshiniMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • Keto qeveritar Jane gjithe kote dhe nuk è meritojne voten epopullit

  Gjon GjergjiGjon GjergjiMuaj më parë
 • Keto dite komiteti i PE deklaroi dhe e degjuam te gjithe se Shqiperia i ka kryer detyrat e ngarkuara per hapjen e negociatave dhe pritet si do te zhvillohen zgjedhjet.Ju te pamfletit ku i beni gjithe keto zbulime ?? perse nuk padisni ne prokurori por vetem llafe ne ere.??// Jane bere pamfletet tuaja njesoj dhe pa pike vlere

  Vivi PapiVivi PapiMuaj më parë
 • Kjo amasadoria kim esht ber si macja ime qe sa her qe do te haj ben miau miau sa i hedh per te ngren pushon keshtu i mbushin valixhet keta

  Xhuzepe PepeXhuzepe PepeMuaj më parë
 • Vjen muji pril Shqiprija dot lulzoje kriminelat e kan hangěr mo priteni Amerikěn dhe Ben roft Amerika dhe PRESIDENTI BAJDEN DHAMBĚT KAN ME UA QIT KRIMINELAVE

  Argetim DemiriArgetim DemiriMuaj më parë
 • VOTA KUNDRA RAMES SI VOTA KUNDRA TRAMPIT E KUNDRA OLIGARKEVE

  Alfonc SejdiniAlfonc SejdiniMuaj më parë
 • Rilindasit e leshit na paskan ber dislike, dhe me siguri do jen ata qe jan pa buke per darke por boll te kene ramovicin ne krye qe tu bej ndonje shaka rrugeve me ndonje grua rilindase.

  Ballkoni VloraBallkoni VloraMuaj më parë
 • Ti mbaje me shendet ne se jane te verteta .

  Osumi OsumiOsumi OsumiMuaj më parë
 • O eja Albin edhe ne Shqipri eja eja se shkoj posht Nena Shqipri

  Bashi Rollladen StorenbauBashi Rollladen StorenbauMuaj më parë
 • Keto i dime ne po ca te bejme kur gjykatat jane te korruptuar né shqiperi duet te futen né burg gjqtar prokuror politikan sepse ketu vetm populli hallexhi esht i drejt

  Klodjan StefanidhiKlodjan StefanidhiMuaj më parë
 • Ne vitet 80 shikonim filmin ,OKTAPODI .dhe cuditeshim se si Mafja koruptonte zyrtare te larte ne gjeverine Italiane,.Ndersa nuk e Imagjinonim dot askush,se ne ne do ishte e Gjithe Qeveria Mafjoze ,Mjere populli qe jeton atje dhe shpreson ,se ne cdo fushate zgjedhjesh do tu behen Realitet premtimet Elektorale.Si thote edhe ajo shprehja e urte e popullit.PRIT GOMAR TE MBIJE BAR ,BARI MBIU DHE U THA ,GOMARI ME SY SE PA.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  artan markoartan markoMuaj më parë
 • KJO ESHT POLITIKA E OPOZITES QE DREJTOHET NGA NJE KRIMINEL DHE NJE HAJDUT DHE KRIMINEL.FLISNI SA TE DONI POPULLI U NJEF MIRE SE KUSH JENI JU. DY FYTYRAT ME TE URRYERA TE KOMBIT.

  Stavre KolaStavre KolaMuaj më parë
 • O PAMLESHI....RAPORTI THOTE VETEM...:SE NE SHQIPERI KA LARJE PARASH..NUK PERMENDEN EMRA... TANI JU NESE DINI EMRA...TI DENONCONI NE SPAK DHE TE NA SHPETONI NGA KORUPSIONI... LERENI KTO PERRALLA CDO DITE PER TE MARE LEKE NGA YOU TUBI NEPERMJET "VIEWS" EDHE "LIKES". LARJE PARASH NE SHQIPERI BEJNE VETEM KANALET TV...QE KA 50 KANALE TV PER 2 MILION NJEREZ....

  J GJ GMuaj më parë
 • Lavatrice kam un nuk harxhon shum 10 vjet garanti dhe tharse bjerni leket te un ja u laj dhe thaj un vetem dhafe jan deri tani kujtim haxhia bexbach

  Jus HD MullahiJus HD MullahiMuaj më parë
 • Edhe Hamerika me para te pista u ndertua dhe duke vrare e masakruar indianet e shkrete, duke i futur ne kampe perqendrimi e duke i shfarosur. Kapitalizmi eshte sistemi i parave te pista te gjithe e dine kete. Para te pastra nuk ka asgjekundi, po te kishte nuk do egzistonte shteti, policia dhe gjykata.

  Albanian DictionaryAlbanian DictionaryMuaj më parë
 • Votoni levizjet e reja politike, harroheni Ramen,Lulin,Monen,Rucin,Berishen,Rulun,Mehdiun,etj qekane mar peng popullin

  Tzimis TzimarasTzimis TzimarasMuaj më parë
 • Bravo bravo suksese Shba 😘👏👏👏

  Leonard HoxhajLeonard HoxhajMuaj më parë
 • PS PD LSI PR BANDA KRIMINALE SERBO GREKE

  Xhevdet PashaiXhevdet PashaiMuaj më parë
 • PS PD LSI PR ⚰⚰⚰⚰

  Xhevdet PashaiXhevdet PashaiMuaj më parë
 • Edvin rama nje mafjoz duhet arestuar ka vjedhur miljarda $ shqiptarve

  Xhevdet PashaiXhevdet PashaiMuaj më parë
 • Si sberi perparim rilindja ka bere shume si ishte Vlora para rilindjes dhe si u be dhe si do behet akoma kurse pere korupsionin e kane pergjejesine drejtesia qe i ka lejuar

  Esat NebiuEsat NebiuMuaj më parë
 • Duhen zhdukur mbetjet helmuese 30 vjecare.

  Dukat ColakDukat ColakMuaj më parë
 • a ju knaqen edhe kta Amerikan juve fort

  Bexhi MerdariBexhi MerdariMuaj më parë
 • Pamflet jeni thjesht prrallat e donikes , i plasi bytha uses t meret me shqiptaret

  VAN _ VAN _VAN _ VAN _Muaj më parë
 • pershendetje amerik dhe gjermani dhe aleatet amerikane

  ZARIF BAJRAMIZARIF BAJRAMIMuaj më parë
  • Vetem bojkotimi e shpeton Shqiperin se po u dhe vote kto jan ustallar me tepsine ndajne si duan

   Teutakled miremengjes LekaTeutakled miremengjes LekaMuaj më parë
 • Vetëm ju zonja ambazadore mund të zhdukin këtë te fortin e e korruptuar

  ajda Belishovaajda BelishovaMuaj më parë
 • Një princ Vid i ri do na duhet në Shqipëri

  Djali i HadesDjali i HadesMuaj më parë
  • @Alfonc Sejdini Do ta kisha pritur me lule e shqiptarëve , tek pas 30 viteve nën diciplilen gjermane , pak nga pak pushtet të kufizuar

   Djali i HadesDjali i HadesMuaj më parë
  • I ke ren pikes duke e futur ne burg te gjith qeveri e oligarket

   Alfonc SejdiniAlfonc SejdiniMuaj më parë
 • Boll kemi pas perblem me serbin e babloku sillet si faruni me ne ky ësht turp

  Zenun RexhbeqajZenun RexhbeqajMuaj më parë
 • Ky duhet perfunduar si çaushevski per tu rehatu trojat shqipfolse

  Zenun RexhbeqajZenun RexhbeqajMuaj më parë
  • 👍

   Argetim DemiriArgetim DemiriMuaj më parë
 • Herronj të shqiptarëve jeni ju të PAMFLETIT ! BE dhe SHBA të propozojnë që tu jepet çmimi NOBEL për atributet dhe kontributet tepër të çmuara që keni dhënë për lirinë. demokracinë , të drejtat e njeriut etj , etj. , nën tutelën dhe përndjekjen e një shteti kriminal e totalitar prej të cilëve jeni të rrezikuar e shantazhuar me jetën tuaj ! Ju përgëzoj dhe ju uroj shëndet e gjithë të mirat për stafin tuaj heroik !

  Refail DhandiliRefail DhandiliMuaj më parë
  • 💐💐💐👍

   Argetim DemiriArgetim DemiriMuaj më parë
  • Jam dakort,por keta flasin ne vesh te shurdher,nuk ka drejtesi,se po te jete drejtesia ne pozita te forte,ua ve te dya k.... ne bige te gjithe plehrave tridhjet vjecare dhe atehere merr fryme lirisht populli i shkrete!

   Haqo DoliHaqo DoliMuaj më parë
 • Opo Léri keto por duhet te nxirrni provat e verteta dhe edvin banditi te shkoj ne burg te perjetshem dhe tu sekuestrohen miljardat e eurove qe kan grabitur

  Xhuzepe PepeXhuzepe PepeMuaj më parë
 • Te na qeveris amerika perderisa sjemi te zot vetem nga amerika u shpeton shurra ketyre

  Al PacinoAl PacinoMuaj më parë
  • Pavli kosta ke te drejt por jo plotesisht pse i le te vjedhin ne qoftese na qeverisin amerikanet

   Al PacinoAl PacinoMuaj më parë
  • Po pse kush po na qeveris !?

   Pavli KostaPavli KostaMuaj më parë
  • Ajo behet vetem neqoftese ngrihet I gjith populli pa perkrahje Partiake ne Tiran e te kerkoj largimin e te gjith Politikes shqiptare e mos besimin nga populli te tyre. Gje qe ne shqiperi nuk ndoth se jemi edhe ne aq Kafsh sa edhe Politika Shqiptare eshte . Atehere mir jemi e mire te na u bejn .

   Panajotis KostopulosPanajotis KostopulosMuaj më parë
 • kjo ashte fjala maemir qe kthe rilinja e edvin rames conju shqiptar ne kame me 25 prille e hiqeni nga politik ate maskara ocoje shqiprin ne ferrre

  gjeto lepurigjeto lepuriMuaj më parë
 • Cdo parti ta mari shqiperin e din radhen e vjedhes drejt popullit shqiptare po care do na bejn me lekura na ka mbetur 30 vjet na i moren shpyrtin

  zini arapizini arapiMuaj më parë
 • nuk duhet te votoje asnjeri

  micro botmicro botMuaj më parë
 • kjo qeveri Rama duhet te pushkatohet se jo te denohet neburg po duhet te pushkatohet deri ne shkaterrim

  Xhavit BylbiliXhavit BylbiliMuaj më parë
 • Kaq problem e kane shqiptaret ,te mos votojne PD PS DHE LSI TE VOTOJNE ÇA DO LLOJ PARTIE TJETER.

  A.S A.SA.S A.SMuaj më parë
  • Vetem keshtu do shpetoj shqiperia dhe shqiptaret bojkkotim

   Teutakled miremengjes LekaTeutakled miremengjes LekaMuaj më parë
 • Qeverija e ktyre Mafijoz Kriminela vrassa per 30 vite edhe mae keqe se ne kohen e Enverit PS PDP LSI.kto njerz. sjan qen demokrata. as jan demokrat. as nuk dotijen.domokrat . Kto jan Qent e Enver Hoxhes te Betuar.VETEM KAN TRATHTUAR SE KURSE JAN DEMOKRAT.

  Badin DzabiriBadin DzabiriMuaj më parë
 • Ti fusin ne burg SHBA dhe BE qe populli te shpetoje nji here e mire nga kta klysht e kuq te Rusis nuk jan shqiptar kta monstra

  Martin LleshajMartin LleshajMuaj më parë
  • Bravo👍

   TetovariTetovariMuaj më parë
 • Te falendetojm SHBA BE dhe punen e pa lodhur te Ambasadores Amerikanes dhe Ambadorit te BE

  Nikollaq NgofoNikollaq NgofoMuaj më parë
  • 🇱🇷🇱🇷🇱🇷👍🙏

   Argetim DemiriArgetim DemiriMuaj më parë
  • ah mor nikollaq populli si gjithmone ne dor ka pallen e hajdarit,

   esat ftojiesat ftojiMuaj më parë
  • Duhet te presim kur do realizohet emisjonet, qe ka nisur,sh b a dhe Europa,ateher,do marre fryme lirisht popull mavriu!

   Haqo DoliHaqo DoliMuaj më parë
  • po cili o suksesi ? Jam nga Kosova ka 20 vite Amerikanet Amerikanet po Shqipria thuaje edhe Kosova jan shum keq apo than ma mir 2 shtet ma keq ne Evrop besa edhe ma keq se shum shtete ne Afrik

   Bexhi MerdariBexhi MerdariMuaj më parë
 • Albin Kurti i duhet Shqiptarve ai eshte fundi i ktyre plerave qepoe shkatrroin vendin qdo dit eme shum

  Aral ToskuAral ToskuMuaj më parë
  • Edhe unë kështu mendoja se Albini ishte politikani që i duhet shqiptarëve, por shtrëngimi i duarve me kriminelin më të madhë , Sali Berisha më bëri të dyshojë shumë, nëse është ai që do të bëjë të mundur bashkimin e shqiptarëve.

   Nëntori i 3 VlorëNëntori i 3 VlorëMuaj më parë
  • Shume e sakte,vertet ai duhet te jete,e ardhmja e mirqenia e kombit tone!

   Haqo DoliHaqo DoliMuaj më parë
 • Po cliri ekonomike ka.....ekonomia esht perqendruar ne pak duar te cilat kontrollohen nga pushteti ....zgjidhja eshte vetem skanimi i politikanve nga sh b a ....kushtetut e re me intelektuale e teknicjente ...me ligje te rrepta per ndershkimin e krimit ekorrupsjonit....

  Luli ShkullakuLuli ShkullakuMuaj më parë
  • I zoti e nxjer gomarin nga lluci

   Teutakled miremengjes LekaTeutakled miremengjes LekaMuaj më parë
  • 👍

   Argetim DemiriArgetim DemiriMuaj më parë
 • Mer ju Kanal klysh kurvarsh te lulushit ,te bukshkalit,e te presidentit,psé nuk jeni bo te gjall deri tani ju qr motrat e grat😠😠😠😠😠

  Artan PoraqiArtan PoraqiMuaj më parë
  • C'è duhet me Bo ne dite e votimeve

   Arben CekaArben CekaMuaj më parë
 • Bravo?

  Marjol DoksaniMarjol DoksaniMuaj më parë
 • Mos u lothe kot po fute ushtrine se keta jane te treja bashke.

  Kiku HajdariKiku HajdariMuaj më parë
  • Po po te drejt ke te gjithe rrin bashke se po iku njeri mer me vete dhe te tjeret kshu qe vetem ushtria i shperben kta

   Tatjana hysenajTatjana hysenajMuaj më parë
 • Populli eshte ai qe vendos per ti zgjedh politikan te pa koruptum

  Minire IsufiMinire IsufiMuaj më parë
 • Votone Vetëvendosjen.

  Mirfat SopeMirfat SopeMuaj më parë
 • Po eshte e vertet qe ky kriminel duhet te varen midis qytetit te Kali skenderbeut boko haram ramaqeni laljeri 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 mo I njihni votat keti kriminelit duhet nryshuar shteti

  Tahir GifjrjTahir GifjrjMuaj më parë
 • Populli duhet me voton per ndryshim e shpetim dhe durim qe do te thot mjaft durum te shpetojm prej zhdukjes si komb per ndryshim pun siguri dituri mjeksi blektori drejtesi mirsi dashuri lumturi respekt dhe ni te ardhme te ndritshme bashkim pajtim qendrim te fort ni shipni etnike rrnoft populli shiptar ne ballkan e anemban botes zoti i bekoft popullin shiptar

  Minire IsufiMinire IsufiMuaj më parë
 • EDVIN RAMA ESHTE GJAK PIRS ME PAK FJAL NI HAJDUT PSIQIK NI IDJOT PA PIK SHPIRTI ATI SHIPTAR

  Adem AliajAdem AliajMuaj më parë
 • ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Adem AliajAdem AliajMuaj më parë
 • Ja e verteta per Edi Ramen kete kryekriminel dhe njerin me qeverine me te korruptuar ne rruzullin tokesor.Pra kjo eshte verejtja e fundit per popullin qe ta hjeke kete qeveri antishqiptare dhe te korruptuar skajshmerishte.Zgjohu o popull zgjohu....

  Naim CerkiniNaim CerkiniMuaj më parë
 • Po kujt tja japin voten populli ka mbetur ne mes te kater rrugve ata jane te tere hajdute mjer populli

  Agron LatifllariAgron LatifllariMuaj më parë
  • Duhet ti jepet vota vetem,VV te Albin Kurtit,vetem ai mund ta pastroi kombin nga plehrat tridhjet vjecare!

   Haqo DoliHaqo DoliMuaj më parë
  • 👍e vertet

   Stelio KuciStelio KuciMuaj më parë
 • Kete na thoni qe e din gjith Shqiptaret e gjith Bota se cesht Rama krye mafiozi cdo gje kontrollohet na babloku bini defit ju

  Stelio KuciStelio KuciMuaj më parë
 • A mos ja fut kot

  Florim bajramiFlorim bajramiMuaj më parë
ALworld