Shen valentini (plake do iki ne qytet)😬

14 Shk 2021
234 155 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗢𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKLODIKOMEDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Komente
 • HAHAHA NA KNAQI

  makfirete nuredinimakfirete nurediniDitë më parë
 • Cke schifoooooooo!!!!!👏

  Fiamma MottaFiamma Motta2 ditë më parë
 • Klodi nana e juvet tepron flet shum sa asht e kujdeshme per vajzen e saj.juvet duhet te lajmrohesh ne perputhje,mos nigjo nanen

  Redzep DjokovicRedzep Djokovic2 ditë më parë
 • O Klodi je njesh 👏👏👏

  Thelleza MeminajThelleza Meminaj3 ditë më parë
 • Ta çava mallin hahah

  Arted ZiuArted Ziu3 ditë më parë
 • Mos m thuaj mua mushke🤣🤣🤣🤣lol

  Ibrahim kaziu pmobileIbrahim kaziu pmobile4 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Unknown NumberUnknown Number5 ditë më parë
 • Sa te pa para ,😂😂😂

  MIRANDA LULAJMIRANDA LULAJ5 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 t mer ndonje andej 😂😂😂😂❤❤❤❤

  Hatixhe HakaHatixhe Haka5 ditë më parë
 • Máje mbyllur Mě. .ciftezoje me lopem sa té miqesohet me demin ose gomarin.😂😂😂

  Fatmir KFatmir K6 ditë më parë
 • Vdiqa 😂😂😂😂

  Berta KolamiBerta Kolami6 ditë më parë
 • Bravo nane

  Parid BalliuParid Balliu6 ditë më parë
 • Përshëndetje

  Rrem ShtufiRrem Shtufi6 ditë më parë
 • Μος τσαι😘

  RuPqRuPq7 ditë më parë
 • 🙉🙉🙉🍈🍋

  Erisa LameErisa Lame7 ditë më parë
 • Ej shum fallco , pse ben sikur nuk e di mami qe po e regjistron

  Sokol XhafajSokol Xhafaj7 ditë më parë
 • Hahaha bravo Sa bukur🧡

  Luljeta GjeloshgjokajLuljeta Gjeloshgjokaj9 ditë më parë
 • Ik te lopa e leri pordhet se e ka mir plaka 😂 ketej dhi e zgjebosur e ketej bishtin perpjet

  Denald HoxhaDenald Hoxha9 ditë më parë
 • Ca qefin e semesss 😂

  Erdo TollumiErdo Tollumi9 ditë më parë
 • Je e madhe pzz

  Arigona KasajArigona Kasaj9 ditë më parë
 • Jepi klodi vazhdo keshtu do te dalesh me lart ❤️❤️❤️❤️👑👑👑😉😉😉😉

  Kanina AlbaniaKanina Albania10 ditë më parë
 • ok

  Bariam DervishajBariam Dervishaj10 ditë më parë
 • Kujt i thua ti e me e... Se te q.. robt hahahha

  Lord NewpenaLord Newpena10 ditë më parë
 • Respeke për mamanë klodi ,por je ti që e bënë bukur humorin .

  Selim TroqeSelim Troqe10 ditë më parë
 • Shume bukur eluani rolin ehumorit po dhe kaq fjale sa te thote mami ty un sdo duroja te me ofendonte publik 😂😂😂😂

  Arjana SinaArjana Sina10 ditë më parë
 • O zoti math sikur degjej maman time se nga Berati jam dhe une me shkrive degjove te mare e mira

  Negi BullaNegi Bulla10 ditë më parë
 • Nga toni qe te ka plaka sikur sqenka fort ne humor 🤔

  Artemisia RamaArtemisia Rama11 ditë më parë
 • Une vdiiiiqa me kete video por me looot...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣...do ma Dreshesh mua ti...oooo mamiii po do gjej burre une apo do rri ne shtepi?! 🤣🤣🤣🤣💕🍀♥️🙏🏻

  Laura FilajLaura Filaj11 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣

   Dhurata HatajDhurata Hataj8 ditë më parë
 • Ahahaha

  Aseljana SelaAseljana Sela11 ditë më parë
 • mos me thuaj Mamushk mua 😂😂😂😂

  Lusi LusiLusi Lusi11 ditë më parë
 • O Zot lot fare kjo video🤣

  Nikolaos ChindelisNikolaos Chindelis11 ditë më parë
 • I love both of them 💓mother and daughter

  Merita fushaMerita fusha11 ditë më parë
 • Po plaka jot.pse se ncjer suratin ebennsi tomi me xherin qe ajo plaka.sdilte njer hahah

  Ali BeratAli Berat11 ditë më parë
 • O klodi je emalle.po dhuj plkakes.qekam.bur thuaj ahahaha

  Ali BeratAli Berat11 ditë më parë
 • Ahhahaaha lot ja keputi ahahaha

  Ali BeratAli Berat11 ditë më parë
 • Hahhaajan si lopa bajgen ahahababa

  Ali BeratAli Berat11 ditë më parë
 • Hahaha

  TristaTrista11 ditë më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣sa emir ozot

  Dea BarttoliniDea Barttolini11 ditë më parë
 • Ahahhahagahhagaaaaa ti je karrabush o loooott

  Lolo 82Lolo 8212 ditë më parë
 • O zot, dhe turi spinaq se kisha degjuar ndonjehere 😂😂😂

  Sara RizajSara Rizaj12 ditë më parë
  • Ahahaha ne nga berati ashtu themi turi spinaq 🤣🤣🤣🤣

   Myrto libertaMyrto liberta10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂ok mamushka!kujt i thua mushke ti moj😂😂😂😂😂😂

  Genta HaxhiuGenta Haxhiu12 ditë më parë
 • Qefin e semes 😂

  Xhulia RamaXhulia Rama12 ditë më parë
 • Turi spinaq 😅😅😅😅

  IriniIrini12 ditë më parë
 • Nuk me mushet menja se nuk din mamsj e klodit.po nuk hyn noj here ne jutub ajo zonje keto losin pa tjeter

  Bardha 1Bardha 112 ditë më parë
 • Tashi qe Plaka ishte ne dijeni per videot ska senc fare, duket qe po bon aktoren tashi...

  TIRONSI !TIRONSI !13 ditë më parë
 • E gjithe kjo biseda ishte dashuri

  Mario YzajMario Yzaj13 ditë më parë
 • Hahah sa gallat

  Devil YTDevil YT13 ditë më parë
 • Mamaja e Klodit, si ajo gruaja tw Tomi e Xherri. Asnjehere si del fytyra

  Smart InvestingSmart Investing13 ditë më parë
  • 😂😂😂

   Being PavliBeing Pavli13 ditë më parë
 • A Nuk tjep shum tension kjo Nënë ti qan veshët , Aman sillu si Nenë se tek e fundit dhe vet je femer .. Duet te ta sqaroj me dashuri me mirkuptim po qka osht kjo sikur ska dy dit shkoll bobo femis i thot surat shejtan ka mbajt 9 muaj ta quaj kshtu , Allah na ruaj nga kto Analfabet!!!

  Ummu ShabaniUmmu Shabani13 ditë më parë
 • Bravo 😂😂

  Shpendi ZhupaShpendi Zhupa13 ditë më parë
 • 🤣🤣😂😂😁😁🤦‍♂️

  Shpendi ZhupaShpendi Zhupa13 ditë më parë
 • Ghhaaa😂😂😂

  RELI SaureliRELI Saureli13 ditë më parë
 • Cagallate

  Bihane CiliBihane Cili13 ditë më parë
  • 😂😂😂😂

   Bihane CiliBihane Cili13 ditë më parë
 • Ri me lopen mire thet mami

  Petrit MejdaniPetrit Mejdani13 ditë më parë
 • Ku do vesh si karabush apo do dru hajt aty pas oxhakut si hirushja 😂😂😂😂

  Engel CjapiEngel Cjapi13 ditë më parë
 • Ja bere nervat mamase kacurel ti me cupe, se pak lodhet me punet e fshatit , po e ngacmon edhe ti. Pse me mos eshte plake aq e vjeter qe s'mer vesh na dynjaja te duket ty , qe i kujton vitin 90 .Thuaj faleminderit qe kujdeset , edhe pse ketu ka nje rol per vidion, por vertete prindi eshte i pari qe mer kenaqesine kur e sheh dhe e degjon mire femijen , ashtu edhe kur ndodh dicka jo e mire po prindi e ndjen dhimbjen me shume.

  Ruejda RazaRuejda Raza13 ditë më parë
 • Mua me kenaq theksi I Tyre.

  Albana SNALLAAlbana SNALLA13 ditë më parë
 • O me lot vdiqa sa kam qesh po kshu e duan kto te sotmet se kane mare jermin bravo ashtu duhet 👏👏👏

  donald koronidonald koroni13 ditë më parë
 • Fantastike fare kjo mami ksaj

  Mariglen DomiMariglen Domi13 ditë më parë
 • Tani duket qe esht xhdo gje e paramenduar

  Jonnaa JoniiJonnaa Jonii14 ditë më parë
  • @Valter V lol

   Jonnaa JoniiJonnaa Jonii13 ditë më parë
  • Jonnaaaaa??????????????

   Valter VValter V13 ditë më parë
 • Një she je

  Marsel KamolliMarsel Kamolli14 ditë më parë
 • Shprehjet e mamit te Klodit jane shprehjet tipike te krahines sone: Lushnje, Fier, Berat. Ha ha ha Myzeqeja forever!

  Linda A.Linda A.14 ditë më parë
  • Berati nuk eshte myzeqe!!! Ca po thua se na cudite. Myzeqeja kap Fierin dhe Lushnjen

   1 Albania1 Albania7 ditë më parë
  • Berati vetem zonat kufi me lushnjen + fieri quhen myzeqe sepse zona e qytetit te beratit e nuk ka lidhje me myzeqen dhe dialekti nryshon sadopak gjithsesi shum i bukur dialekti 😂👍

   T ShT Sh10 ditë më parë
  • Tamam ashtu

   IriniIrini12 ditë më parë
 • Shum e lodhur edhe kjo mamaja jo kshu jo asht si koha e qepes Po na e dredh neve thot phuuu qr

  Markel BrahasaniMarkel Brahasani14 ditë më parë
 • Me vjen shum keq qe familje me mentalitet te tille ka ne shqiperi.. turp juve qe qeshni me kete fatkeqesi qe kjo vajze ka . Un e kuptoj shum mire pasi kam ardhur nga nje familje e tille .. Dhe per fat te mire kam shpetuar nga ai burg . Prinder po beni shum keq duke i mbyllur femijet keshtu pasi duke i mbyllur femijet jane te afte te bejne gjera qe sdo ju besohej vetem e vetem mos ju shohin me sy per gjith jeten .

  Grizela BardhiGrizela Bardhi14 ditë më parë
  • E ema flet vetem duke bertitur e irrituar . Shum gabim

   Grizela BardhiGrizela Bardhi14 ditë më parë
 • Fatjon Kuqari ne versionin femer ...

  1114 ditë më parë
 • Turi spinaq hahahahhahahahahhahahahahah

  2214 ditë më parë
 • Hauahauahauahuahauauahahaahhaa sa gjigande ca lloj perle

  2214 ditë më parë
 • I FUTE DHE NJE MUSHK MBRAPA😂😂😂😂

  DeboraDebora14 ditë më parë
 • Hahahhahahhahah🙂🙂🙂🙂🖕🖕🖕

  Atrwihxxhh GiduibdgAtrwihxxhh Giduibdg14 ditë më parë
 • Hahahahahahahha sa me lot

  Albina RredhiAlbina Rredhi14 ditë më parë
 • Best mama ever for you 💎💎💎💎

  Francesko TottiFrancesko Totti14 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂

  Puma 1Puma 114 ditë më parë
 • lot shqipe

  Devi HoxhajDevi Hoxhaj14 ditë më parë
 • hhahahahahahahashahaha

  Lorena SalikajLorena Salikaj14 ditë më parë
 • Ahahaaaa.ca te semes kerkon 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o me dolen fasulet nga hundet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Angjelina ShtetoAngjelina Shteto14 ditë më parë
 • Haha ha jeni shum te forta o zot shendet pacit🤣🤣 irgjinale ne grat 🤣

  Shero AvdoShero Avdo14 ditë më parë
 • Po lopen ku do e lësh;

  The protector of the truthThe protector of the truth15 ditë më parë
 • Pak xheloz duhet te jete njeriu... sidoemos kur behet fjale per femiun e vet

  Medi DamaniMedi Damani15 ditë më parë
  • Po shume e vertete!

   Irena AndreaIrena Andrea7 ditë më parë
 • Respekt per mamin, qe kujdeset per moralin dhe nderin e bijes se vet

  Medi DamaniMedi Damani15 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 je njeshe ,, jemi rritur me kto fjal te bukura

  Mariglen ShenajMariglen Shenaj15 ditë më parë
 • Gallat ini per zotin🤣🤣

  Bleona LuesaBleona Luesa15 ditë më parë
 • 😂😂😂 bravo mama

  Julia PalluqiJulia Palluqi15 ditë më parë
 • Ta futa me kete xhezme kokes 🤣🤣🤣

  Indrit MuraciIndrit Muraci15 ditë më parë
 • 😂😂😂😂Spihene , kjo fjale tipike beratase qe Tani nuk besoj te thuhet nga njeri, Po Mami jot , une dhe te gjitha femrat nga 40 vjece e lart na kujtohet kur na kritikonte Nena : - ti moj Spihene ! 😂😂😂

  sava Beratsava Berat15 ditë më parë
 • 4yjjonbvdsbhyyt. Vvv44ghiinhv yhjjfh Jhffujbxzzeegvhyhbko. Ctv.

  Brunilda BogdaniBrunilda Bogdani15 ditë më parë
 • 😅😅😅🤣🤣🤣

  Murati GentianaMurati Gentiana15 ditë më parë
 • Hahaha mo me thuaj mushka mua hahaha me shpirt kam qesh🥰🥰🤣🤣🤣🤣

  Eva RriskaEva Rriska15 ditë më parë
 • Ti e ke mamin te mire ne te gjitha drejtimet 🥰🥰🥰💞

  Eva RriskaEva Rriska15 ditë më parë
 • Hahahahaha hahahahahhaah

  Eva RriskaEva Rriska15 ditë më parë
 • O Klodi kjo qe ben ti ndaj Mamas tende eshte tallje si ben te shohin gjith nje sjellje ti till mua personalisht me vjen turp zdo tja bej kurr nje gje te till Mamas time mos perfito me fjalorin e Mamas mund te besh vidjo te tjera per te qen e ndjekur

  Klodjana PuskaKlodjana Puska15 ditë më parë
 • Po lene gocen hahahahaa ti thyej tureckat hahahahahaha

  Albaa AlbaaAlbaa Albaa15 ditë më parë
 • Shum Gallat pz , por a esht edhe mami ne rol se ska mundesi te jet kaq mire .

  Arjan DArjan D15 ditë më parë
 • Aa je e dashuruar ti Jo nuk jam 😂😂😂

  Emanuela MarkoEmanuela Marko15 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Nila VeizajNila Veizaj15 ditë më parë
 • O klodi e cmende mamin fare moj 😅😅😅😅

  Moza MyslymiMoza Myslymi15 ditë më parë
 • 😅😅🥰

  Blerina AbdiiBlerina Abdii15 ditë më parë
 • Turi spinaq😂😂😂😂

  Malvina MalvinaMalvina Malvina15 ditë më parë
 • Bravo

  MiriamMiriam15 ditë më parë
 • Cte semes kerkon atje😂😂😂😂😂😂😂😂😂super lodd😍

  Sadush DaulljaSadush Daullja15 ditë më parë
 • Mua do me vinte turp po te sillet nena ime keshtu si ajo e jotja.

  Patosi DePatosi De15 ditë më parë
ALworld