Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)

27 Mar 2021
1 058 836 Shikime

INSTAGRAM instagram.com/shkumbinismaili1
FACEBOOK facebook.com/shkumbinismailiofficial
Listen : backl.ink/146034079
Web : shkumbinismaili.com/
Music: Shkumbin Ismaili
Lyrics : Alketa Dervishaj
Studio : Online Music Records
Mastering : Simon Duggal
Video : Visual Production - Directed by : Dario J.
2021 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili
SHKO
Ti mendove se çdo gjë
blihet me para
në jetën time erdhe ti
shkel e shko bëre gjithçka
Krejt çfar kisha unë ti dhash
çfar kërkon më shumë
asnjëherë ti s'më ke dashtë
kot besoja unë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Askujt nuk i besova
më shumë në këtë jetë
u mundova të jem me ty
gjithmonë unë i sinqertë
asnjëherë nuk e mendova
jetën unë pa ty
vehten time e harrova
për një dashuri
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë

Komente
 • Thjesht e paster je i paarritshem suksese mbret i muzikes shqiptare ..🙋‍♂️🙋‍♂️👏👏

  miko foinmiko foin10 orë më parë
 • Te lumte kenge e mrekullushme

  Arjeta RamadaniArjeta Ramadani14 orë më parë
 • SUPER GJETJE JE I MADH SI CDO HERE SUKSESE PA FUND

  Studio iDea HD OfficialStudio iDea HD Official16 orë më parë
 • SHUM KENG E QELLUAR I MADHI SHKUMBIN ISMAILI

  Gzim ShalaGzim Shala17 orë më parë
 • Si perher kenget e Shkumbin Ismailit jan jo vetem kenge por hite. Urojme qe te na vish ne gjermani te te degjojme hitet tua live . Respekt

  DERFLA JANOJGDERFLA JANOJG22 orë më parë
 • Bravo kenge shum e bukur si gjithmon muzik qe ste lodh 👏👏🙏

  valmir musavalmir musa23 orë më parë
 • Fantastike!

  Shkolla 5 MajiShkolla 5 MajiDitë më parë
 • Ke nje ze fantastik , complimenti 😘😘

  Viola CokalliViola CokalliDitë më parë
 • Texti fantastisk 👌

  Klodiana cubajKlodiana cubajDitë më parë
 • Pavaresisht ndryshon textin ne te gjitha kenget me kujton 1 keng. 1 melodi ndrosho melodi vlla ???

  Spiro .BSpiro .BDitë më parë
 • jetoj me kenget e tua Je imrekullueshem

  Martine ShytajMartine ShytajDitë më parë
 • Brilant Shkumbin Ismaili 👏👏👏👏

  Sofi ThaciSofi ThaciDitë më parë
 • Thjesht e paster je i paarritshem suksese mbret i muzikes shqiptare ..🙋‍♂️🙋‍♂️👏👏

  Erxhin SharkaErxhin SharkaDitë më parë
 • ESHT KENGETARI ME SHEMBULLOR

  Sweet HomeSweet HomeDitë më parë
 • Ne te njejten kohe te knaq shpirtin dhe te keput telat e zemres, kshu s’kam pa naj her 🤣 my favorite forever 😎

  Malesi VermoshMalesi VermoshDitë më parë
 • Te lumt goja! Bravo!

  Tefta SinanajTefta Sinanaj2 ditë më parë
  • Shko ne rrugen tende

   Emily AnEmily AnDitë më parë
 • Shko Btte las mich einfach! Mit dir ist nur schmerze!!

  Besim JashariBesim Jashari2 ditë më parë
  • Super këngë bravo je me i miri

   Emily AnEmily AnDitë më parë
 • Shkumbim jam ra ne hall me kënget e tuant. Po deprimoj ka pak.

  Isen IbraimiIsen Ibraimi2 ditë më parë
 • Shume e bukur

  adriana Xfradriana Xfr3 ditë më parë
 • refren , Shkumbin je talent

  opzz xsinopzz xsin3 ditë më parë
 • Secilen Këng qe e kendon ka kuptim.... realitetin e jetes se padrejt per shum ne ....po kjo esht jeta skemi qte bejm😔

  Antoneta BalajAntoneta Balaj3 ditë më parë
  • momente të bukura duke të ndëgjuar!

   minij hooiminij hooi2 ditë më parë
 • Shum e vertet une mendoj ky asht kengetari me i miri ne shqiptari 👍🌟

  Antoneta BalajAntoneta Balaj3 ditë më parë
  • Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔

   minij hooiminij hooi2 ditë më parë
 • Ylli

  anxhela loveanxhela love3 ditë më parë
 • super suksese te uroje...!!!!

  ilir hysenajilir hysenaj4 ditë më parë
  • Fjalet Jan te pakta je super

   opzz xsinopzz xsin3 ditë më parë
 • ❤👏

  Elvira CocioabăElvira Cocioabă4 ditë më parë
 • Shume Kengtar i mir e modest , kesht duhet Te jet nje kengtar. RESPEKT !

  Avni KryeziuAvni Kryeziu4 ditë më parë
 • e vertet vajzat e sotme ose meshkujt vetem per para dashuria e vertet HUMBI ,,,GONE,,,😢

  model star71model star714 ditë më parë
 • refren , Shkumbin je talent

  soinhu foitusoinhu foitu4 ditë më parë
 • Asnjeher smund ta blesh dashurin 🤨🤨🤨

  Kushtrim MorinaKushtrim Morina4 ditë më parë
  • E vërtetë 👍👍😊😊

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi19 orë më parë
 • Super këngë bravo je me i miri

  Andrit FiloqiAndrit Filoqi4 ditë më parë
 • Shko ne rrugen tende

  Meni KociMeni Koci4 ditë më parë
 • 👏👏👏👏

  Olta ToupaOlta Toupa5 ditë më parë
  • O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍

   soinhu foitusoinhu foitu4 ditë më parë
 • Shum fjal te bukura sukses👍👍

  Klodjan MukaKlodjan Muka5 ditë më parë
 • Sei unico super bravo 👏👏👏👏

  Salihe HysenbelliuSalihe Hysenbelliu5 ditë më parë
 • Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔

  Juana GerduqiJuana Gerduqi6 ditë më parë
  • Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

   Emily AnEmily An5 ditë më parë
 • Ska mbrëmje që nuk e ndëgjoj Shkumbimin.Është i vetmi këngëtar mund tê them në trevat Shqiptare që ka muzikë dhe këngë të kulluar bukur dhe Shqip.Flm që n dhuron momente të bukura duke të ndëgjuar!

  samuel lololsamuel lolol6 ditë më parë
  • munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

   Emily AnEmily An5 ditë më parë
 • Fjalet Jan te pakta je super

  Kesara ShametajKesara Shametaj6 ditë më parë
 • 🎶👏❤️

  violeta dedvukajvioleta dedvukaj6 ditë më parë
  • Je kengetari me i mire.

   niduoe streniduoe stre5 ditë më parë
 • Rrofsh o hallall kengetar

  Jeton GashiJeton Gashi6 ditë më parë
  • me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

   niduoe streniduoe stre5 ditë më parë
 • Tash per tash je nr.1.Te lumte.Vec perpara.Suksese.Nje duet me ponin te lutem sic e pate

  Nusret EleziNusret Elezi6 ditë më parë
 • I vetmi këngëtar origjinal shqiptar

  Anjeza MucaAnjeza Muca6 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿👑👑👑👑

  Rinora MetajRinora Metaj6 ditë më parë
 • Super super 👏👏👏

  Γεωργία ΤόντιΓεωργία Τόντι6 ditë më parë
 • Pse me duket sikur e kam degju ket keng 1000 her me par !! Elita 5 ne 95 ...

  chin leechin lee6 ditë më parë
 • O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍

  minij hooiminij hooi6 ditë më parë
 • Ti je me i miri ste shan dot kush bravo 👍👍👍👍🧿🧿🧿 ke ze te mrekullueshem kenga eshte super👏👏👏

  Vera AlikajVera Alikaj7 ditë më parë
 • Shko në rrugën tënde me ler në fatin Tim🙃

  Engjull Lo.Engjull Lo.7 ditë më parë
 • Perfect ❤️

  Aleko KrongoAleko Krongo7 ditë më parë
  • Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

   minij hooiminij hooi6 ditë më parë
 • Miku ime respekte je raliteti i gjithe atyre njerzve qe nuk guxojen te thon dot ate qe esht e vertet se dashuria as shitet edhe as blihet esht e vetmja gje ne bote qe as kush nuk munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

  Bruno AlliajBruno Alliaj7 ditë më parë
  • E vertet

   Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj Albana5 ditë më parë
 • Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

  Resi HysaResi Hysa7 ditë më parë
 • me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

  niduoe streniduoe stre7 ditë më parë
 • Një këngë që përfaqëson shum persona fatkeqësisht , kush mendon se lumturin mund ta kerkosh në xhepat e ka shpirtin e varfër, dashuroni personin e shpirtin e tij e do jeni me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

  Liri BakuLiri Baku7 ditë më parë
 • Je kengetari me i mire.

  Ardian CekuArdian Ceku7 ditë më parë
 • I mrekullushem nje kenge super

  robe dariusrobe darius7 ditë më parë
  • Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

   niduoe streniduoe stre7 ditë më parë
 • Ska keng me te bukur persa i perket dashuris ...🙏🙏🙏😭😭

  Silva IvanajSilva Ivanaj7 ditë më parë
  • Yygggy

   Brisi KociBrisi Koci7 ditë më parë
 • Sot po dole ne shoping me te ''dashuren'' mer buk me vete .!

  ihave thedreamihave thedream7 ditë më parë
 • Hajt të gjith cunat dedikim ishave 😅

  KristinaKristina8 ditë më parë
 • 😍👌🤗

  Siba sainiSiba saini8 ditë më parë
 • Ky esht nje kengetar qe po te degjosh tere diten nuk te merzit zeri i tij esht i pelqyer nga te gjitha moshat kti bravo bravo kurr mos u shterofte zeri i tij 👌👍

  Familja DociFamilja Doci8 ditë më parë
 • O zot e ke ket ze fenomenal👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏💔💔

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj Albana8 ditë më parë
 • Ti je mbreti I muzikes per mua... Te bekofte zoti,,, ti e di fjalen e dashuris..!☑ Ne gjithe jeten time skam njohur kengetar si ti,edhe nuk do njoh kurr...!!👑🙏

  Anduel SylaAnduel Syla8 ditë më parë
  • @Emily An përshëndetje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 08.04.2021. 19:12h 🤗😊

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi6 ditë më parë
  • Je ma i'miri kengetar

   Emily AnEmily An8 ditë më parë
 • Ah ty te lumt Se ja ni artist e i vechant ti du shum kanget tua zoti te bekoft 🙏

  lena nuculajlena nuculaj8 ditë më parë
  • loved the new video?

   Emily AnEmily An8 ditë më parë
 • Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

  Age BiblekajAge Biblekaj8 ditë më parë
 • Sot gjithe cka po blihet me para edhe dashuria po jetojm ne nje kohe ku po nuk pate lek je njeri ma i pavler ma i pa dashur .. Cfare kohe ka ardh 😔😔

  din hdin h8 ditë më parë
 • SHUME E bukur ...

  Ελενη ΑσημακόπουλουΕλενη Ασημακόπουλου8 ditë më parë
 • O shkëmb vetëm me qajt po i bën njërzit bëj ndonjë ndryshim

  Vlore VloraVlore Vlora8 ditë më parë
 • Talent ☺️✌🏻👏🏻

  Hajrije BiçakuHajrije Biçaku9 ditë më parë
 • 😍😍😍🌟🌟

  Julie IvezajJulie Ivezaj9 ditë më parë
 • Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

  Landi ShkullakuLandi Shkullaku9 ditë më parë
 • KUSH MENDON WOW SHKUMBIMIN ISMAILI NO 1 ALBANIAN SINGER 👍👍👍

  model star71model star719 ditë më parë
  • Un 👍👍❤❤

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi8 ditë më parë
 • Vous êtes une vraie découverte pour moi. J’adore votre musique. Merci

  page persopage perso9 ditë më parë
 • Shko ne rrugen tende me ler ne fatin tim asnjeher dashurin😊👌🏻👌🏻🔥🔥

  JoannaJoanna9 ditë më parë
 • Shipëria ka dy këngëtarë më të mirë tek zhaneri muzikor I baladave dhe ata janë Alban Skënderaj & Shkumbin Ismaili ❤❤👏👏

  Adriana GanellariAdriana Ganellari9 ditë më parë
 • Bravo te qoft ty je ma i mir zoti qoft me ty gjithemon

  endri bibaendri biba9 ditë më parë
 • Shum bukur si gjithmone kenget tuaja me plot kuptim ju lumte 👏👏👏👏👏👏👏👏

  Hajrije ManxhukaHajrije Manxhuka10 ditë më parë
 • Je ma i'miri kengetar

  Fabjan GegaFabjan Gega10 ditë më parë
  • Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   JoannaJoanna9 ditë më parë
 • Mund ta blesh ti gjith boten asnjeher DASHURIN 😭😭

  Emily AnEmily An10 ditë më parë
  • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ përshëndetje 05.04.2021. Gëzuar 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻 12:08h

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi10 ditë më parë
 • Shume e bukur bravo Shkumbin Ismaili

  Edison HadriEdison Hadri10 ditë më parë
 • sukses i rradhës i padiskutueshëm, nuk e di ndonjë këngë jo të mirë të Shkumbinit.

  Besa KKBesa KK10 ditë më parë
 • Skam fjal per ket kengetar..me Te gjithat Te mirat me kang qe Nuk Te bezdiset kurr bravo..je kengetari me I mir ne diaspor dhe ku folet shqip

  vliduu zeebvliduu zeeb10 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Originalrezept! BonabonaOriginalrezept! Bonabona10 ditë më parë
  • O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

   Emily AnEmily An10 ditë më parë
 • Mos e lini te kendoj me kete😅te na leri rehat te harrojm pse na i kujton

  Erald HamatajErald Hamataj10 ditë më parë
 • Edhe një këngë që të le pa fjalë😍 Çfardo komplimenti është pak. Je gjigand

  Lila SulaLila Sula10 ditë më parë
  • Me i miri!!!

   vliduu zeebvliduu zeeb10 ditë më parë
 • 🌟🌟👏👏

  Valdete ShaqiriValdete Shaqiri10 ditë më parë
 • Dashuria as nuk mundet të blihet, as nuk mundet të shitet. 🙂🙂🙂🙂🙂

  Fuat LaziFuat Lazi10 ditë më parë
 • 💔

  Pajki PajkiPajki Pajki10 ditë më parë
 • Urime per videoklipin shkumbim! Sa me kuptim plot nje kenge e kapshme per trurin dhe e ndejshme per zemren suksese....

  Suada KrasniqiSuada Krasniqi10 ditë më parë
 • 🖒🖒🖒🖒

  Rezon IdriziRezon Idrizi10 ditë më parë
 • 💫👑👑👑

  sony sonysony sony10 ditë më parë
 • Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  carla natividad del mar benitescarla natividad del mar benites10 ditë më parë
 • Je unik sa me shum e degjoj aq me shum me pelqen je i vetmi kengetar qe e degjoj pa più merzitje te gjitha kenget e tua

  Ndricim LiziNdricim Lizi10 ditë më parë
 • Like qofse mendoni se Shkumbin ismajli dhe Elita 5 jan legjenda dhe kan zerin dhe kenget e njojtit stil

  smile foryousmile foryou11 ditë më parë
 • Shkumbini qe te ndiqet ska nevoj per videoklipe me makina luksi me vajza te zhveshura Mjafton zeri i tij dhe tekstet e bukura dhe behet hit

  Albana DoraciAlbana Doraci11 ditë më parë
 • O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

  Lela LelaLela Lela11 ditë më parë
 • Ah more shkumbin na kenaqe me keto kenge

  ilir lezajilir lezaj11 ditë më parë
 • Eshte nje kenge me shum kuptim per ato qe kuptojene

  Fatjon RrapiFatjon Rrapi11 ditë më parë
 • Me i miri!!!

  Mirela GapajMirela Gapaj11 ditë më parë
 • O Zot 2021 😭😭😭😭😭😭💔

  merita salihimerita salihi11 ditë më parë
  • 2221😀😀😀😆😆😆😄😃😂🤣🤣😂😂

   Rossoner se jo mahiRossoner se jo mahi8 ditë më parë
 • Mund ta blesh gjith boten asnjeher dashurin😌😌

  Levi Munishi ShehuLevi Munishi Shehu11 ditë më parë
 • I pazevendesueshen ne cdo keng tenden ndjej veten brenda, suksese i madh👏👏

  Irma HekaliIrma Hekali11 ditë më parë
ALworld