Shokon burri:Gruaja dhe i dashuri dalin lakuriq në sy të femijeve, bashkëjetuesi tregon video porno

7 Mar 2021
149 230 Shikime

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 5 mars, 2021
Pjesa e pare e emisionit
Dy burrat dhe gruaja përballë njëri-tjetrit/Akuza,tradhti e veprime të turpshme në sy të fëmijëve P1
alworld.info/u/video/nJea1pmHmcGxisk

Komente
 • Kqyr si flet me kje ishkolluam nuk mer grua dame me fmi ku ke ti respekt

  Saime PerazicSaime Perazic2 ditë më parë
 • bravo qashtu porater tfmive duet meduruesinana posibabai

  Mili SeramatiMili Seramati2 ditë më parë
 • Femer e degjenerume, vetem nene nuk je ti, je per tu peshtyre ne surrat, mjere ai ish burri e femijet qe i paska rene per pjese te kene lidhje fatkesisht me nje monster si ty

  daniel shkozadaniel shkoza24 ditë më parë
 • Brravo zoti Avokat gjdo fjale me vend dhe mirnjohes I ligjit 👍🏻 Elena bravo ❤️maloke me sopat

  Landa MemiaLanda Memia24 ditë më parë
 • Mjere keta femije Cfar prinderish kane zot n’a ruaj. Pa mbaru divorcin mer ne shpi burr tjeter Edhe me 2 femij🤦🏻‍♀️ palo grua mjer ata femije

  Anna AnushiAnna Anushi25 ditë më parë
  • ppplopppl

   Mina DokoMina Doko21 ditë më parë
 • Bushter kjo pervers ky

  Mario BreguMario Bregu26 ditë më parë
 • Burri juaj eshte nje njeri me edukate mos pergenjeshtro se shume te njohin

  Teuta CaushiTeuta Caushi26 ditë më parë
 • Nene e papergjegjshme, femijet duhet te rrin me gjysherit

  Mimoza LlasticaMimoza Llastica26 ditë më parë
 • Cdo familje ka probleme kush m shum kush me pak.. halli asnjiher nuk i ngjan tjtrit. Nuk kan lidhje fierak .apo cilido qytet.

  kamela Shehajkamela Shehaj27 ditë më parë
  • Shum mir e ke 😀😀😀😀

   Bashkim SmajliBashkim Smajli26 ditë më parë
 • Po qfar i shkolluari ky pis mut HE shkatrron famile

  Shaip RuhShaip Ruh28 ditë më parë
 • Kesaj I mungon hypsi dhe e paska gjetur tashi femijet pse I kerkon ti marri tja shpjeri hypsit ne shtepi tja shtypi turp qenka e cmendur

  Maloku PA tokeMaloku PA tokeMuaj më parë
 • Avokati shume njerzit dhe shume profesional bravo avokat

  Tafil DemaTafil DemaMuaj më parë
 • Marsida me Dianen dy adoleshent

  Andrea KamberiAndrea KamberiMuaj më parë
 • Bravo Elena per la tua inteligenza 👏

  Artenisa LazajArtenisa LazajMuaj më parë
 • Pronari te nxjerr nga shtepia se se paguar dhe ti sjell femij tjeter ne jete;; Mjer femijet

  Λαβντιε ΥζειραιΛαβντιε ΥζειραιMuaj më parë
 • Qr kjo gazetarja nk le njeri te flasi Ku po shkon kjo bot mer zot mir jemi beqar pz

  Gezim IslamajGezim IslamajMuaj më parë
 • shum turpZe

  Dashi NeziriDashi NeziriMuaj më parë
 • Avokati bravo shum i sakt

  Abas PrethiAbas PrethiMuaj më parë
 • ncncncncncncncncncncncnc

  GANI PODRIMJAGANI PODRIMJAMuaj më parë
 • Degjoni Avokatin dhe besoni femijet ata nuk genjejne , femijet thone gjithmone te verteten.

  Lulzim SadikuLulzim SadikuMuaj më parë
 • Edhe kryeministri eshte rritur ne Tiron po cedo qe del lakuriq ne mes te Frances dhe ju tironsit keni afeksion me te.... Ti ke rene ne te but or mik te ushqen ishi I grus.

  Lulzim SadikuLulzim SadikuMuaj më parë
 • Ti je kokerr mashtrus nuk je burr ..nuk ka burr ti le familjen dhe te iki gjermani dhe familja shqpri dhe ti na thua nuk e kam tradhtuar ..jesh i sigurt qe je bash me ate gruan qe thot djana e ke afer boll meshkujt shqiptare te tallen femrat e nenat e femijve te tyre ..te mendojn kan motra vet ...boll boll

  Minna FatiMinna FatiMuaj më parë
 • Ajo qe mbane zogjte poshte kraheve eshte kllocka......po nena u thua ketyre ndiresirave ..buceve mendjene e kane te k?????...une jame nene po femijene time sdo ta nderoja pere asenje ....pa le te kishja nje basheshorte tjetere dhe te silleje ne ate menire....o surate cme ke dale atje po vra vetene

  Marjana MarjanaMarjana MarjanaMuaj më parë
  • Normal tek k e kan Pse ku e kan

   Ndricim SelaNdricim SelaMuaj më parë
 • O avokatttt moterqirrrrrrrrr Kush te ka ven aty ty o servil bythqire! Ti do jesh nanje dobic qe ke Dale nga bythe gurit sepse figuren e femres e ule shum o bythqirëę

  Eva EvisaEva EvisaMuaj më parë
 • Shih si è ngre zerin kjo gazetarja e karit me kta qe gjen si te urte!!!!!..... Te ishte nanje hund lesh do i ulej ne gjunje e do ja merje ne goje o gazetare plerrrrr

  Eva EvisaEva EvisaMuaj më parë
 • Si è ka zerin ky ishi i kesaj si fëmër!!!!

  Eva EvisaEva EvisaMuaj më parë
 • Sa rropqire je moj evis sa rrobqire je moj gazetare ndyr anti femres!!! Ti sikur me ke ngren buken e sikur ma. Ha perdit o plerrrrrr e emisjonit

  Eva EvisaEva EvisaMuaj më parë
 • Bravo avokat shum i sakt hallall qumshti nenes dhe bravo per arsimin qe paske shum i zgjuar dhe i gjithanshem👌

  Jenny LeaJenny LeaMuaj më parë
 • Po ky i shndoshi kush esht i dashuri ksaj o zot ca skandal qe jeni

  lule luleelule luleeMuaj më parë
 • Po ça prinder jeni juve

  Battles GamesBattles GamesMuaj më parë
 • O avokat sa i keq je

  Nezir SahitiNezir SahitiMuaj më parë
 • te lumt avokat fjal te drejta

  Suada ZSuada ZMuaj më parë
 • moj gazetare qfar ben ti moj buqe femer burri po tregon dhunen qe ushtronte kurse ti nuk e lejon me fol pastaj ajo dhun rrezikon femijet se kjo grua i paskan vu perde syve ne qfar dhomotie jan ato femij moj nje dashnor qe ushtron dhun ne prani te femijve

  Suada ZSuada ZMuaj më parë
 • femer e degjeneruar nan buqe

  Suada ZSuada ZMuaj më parë
 • Kjo zone paska lindur me fat se nuk paska pasur munges se nje per diten dhe nje per naten.Femijet paskan pare filma serial i ditkan fundin marifetit.kesaj fytyre pa nje mgjyre ti rrojne burrat pa per femijet jua ka vare hebet.

  ziko zikoziko zikoMuaj më parë
 • bravo ermal.👌👍

  Burim SylmetajBurim SylmetajMuaj më parë
 • lodhesh kot femijet nuk te vin nga xhelozia tani se po ben tjetrin po qefin e nenes e te babait e paguan femija kjo nen sesht pasqyr e femijve

  Kela HajdariKela HajdariMuaj më parë
 • Zeri ësht nje nga indicjet se kush jemi. Shife ça zeri ka psikopati narçisist. As gru as burr.

  Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-Muaj më parë
 • Mjere femijet car prinderish kan se di pse beni femije dhe i merrni ne qafe pfff lat nam

  Migena CaraMigena CaraMuaj më parë
 • Dakort jam qe i ka dhen fund marteses po nje grua e mir mblidhet me femijet te qetesohen te riten pak pastaj te krijonte nje lidhje tjeter jo femijet pa kaluar traumen direkt burre te dyt pa srin dot pa burra jam vet e divorcuar kam pas nje jete shume te veshtir dhe jam mbedhur me femijet i kam rit edukuar eshte veshtir ne kete kohe sot te ritesh femijet me njerk qoft keto qe jan

  Lindita RrapanLindita RrapanMuaj më parë
 • Avikati e tha sakte Kjo eshte nje derexhe! Turp qe nuk mendojne per femijet ! Vajza ka tentuar te vetevritet dhe keta dalin ne tv. Tuuurp

  Rudina BaniRudina BaniMuaj më parë
  • @Gazmend Nure i ndoqa me shume vemendje dy puntatat. une nuk dyshoj neseju apo ajo thoni te verteten . Une dyshoj se ju nuk po beni dot si duhet detyen me te veshtire qe ka njeriu ne jete: Prinderimi. prinderit dhe femijet duhet te kene kontakte me njeri tjetrin . Gjysherit jane me te miret e botes por femijet duhet te kene edhe nene e baba. Zgjidhni sa me shpejt problemet tuaja [per hir te tyre. Ju ne Gjermani ajo ne tIrane dhe femijet me dy gjysher. qofshi mire

   Rudina BaniRudina Bani19 ditë më parë
  • @Rudina Bani Faleminderit per komentin. Une nuk jam Person qe bej show. Po ti keni ndjekur puntaten e dyte te emisionit . Une jam komentuar ne studio sepse kisha bere nje koment pas emisionit te pare ... qe nuk eshte mire qe keto Probleme te trajtohen ne TV sidomos per femijet .. Por ka njerez qe e bejne Kete ndoshta per ty bere VIP. E dyta une asnje here as I kam ushqyer femijet me ndjenjen e urrejtjes per nene... bile edhe perse te ndare zonjen si ish bashkeshorte e kam ndihmuar shume finanziarisht ( bile e kam shtyre qe te vazhdoj studime pasuniversitare ne distance dhe shkollen ja kam paguar une ). Xhelozi nga ana ime Se zonja gje ti duke qe ajo e mendon qe te kaloj jeten nuk kam .. ata jetonin te gjithe ne nje banese ( femijet , nena e saj, ajo dhe burri aktual) une dergoja cdo muaj ndihme finanziare dhe vitin e kaluar I kam ndihmuar ata ( dianen dhe Marsidin) ne problemet e tyre te punes.. Ata punonin ne call center dhe ne fund te muajit nuk I paguanin ( zonja me telefononte mua qe une ti zgjidhja/ Apo de ato ja me pronarin qe ti jepte pagen si asaj edhe burrit te saj ... e dyta . Femijet nuk jane Lene me Gjysherit , por shkuan atje per pushime( per arsye qe I di edhe zonja perse) dhe nuk do in Te ktheheshin me nga ato qe kishin perjetuar.. pastaj policia dhe prokuroria Fier , pasi I mori ne pyetje femijet 4 ore e 10 minuta pa prezencen e prinderve te mij arriti ne konkluzionin qe : te dy femijet te Ligen ne kujdestari provizore gjysherve ( ose nese ato nuk do pranonin do I conin femijet ne banesa te sherbimi social per te miturit) derisa te mbaroj procesi penal ndaj burrit te zonjes. A e dini zonje qe bashkeshorti aktual I zonjes eshte ne proces gjyqesor me femijet tani ( edhe padine nuk e kam bere une Apo gjysherit Por vete shteti duke u bazauar ne pyetjet e femijeve). Zonja ka qene disa here edhe ne banese tek prinderit per te takuar femijet edhe nuk kan pranuar femijet. Zonja ka qene edhe ne shkolle ku femijet jane vetem pa ndikimin e askujt dhe prape nuk kan pranur ta takojne.. zonja ka qene edhe me organet policine tek shtepia e gjysherve.. nje femije nese mbahej peng Apo dhuna Hej nga gjyshrit momentin e pare qe qe do shikonte nene do I hidhej edhe do ikte me te . Une nuk e ve ne dyshim dashurine e saj per femijet.. Por ajo I kerkon tani femijet me patjeter sepse : 1) I iken pageses financiare qe I dergoja une budallai per te gjithe ata. 2) eshte pa pune dhe pret/ ose ka lindur nje femije tjeter dhe duhen shpenzime 3)duhet te shpetoj burrin aktual nga denimi 4) eshte e zhytur ne detyrime.. sa qe edhe po te punoj do tja mbajne pagen Banken nga urdherit e permbarimit. Une zonje , por edhe per te tjeret qe Kane komentuar .. thjesht po kerkoj qe keta femije te mbrohen dhe deri sa te behen madhor (18) te MOs perjetojne trauma.. dhe ne cdo kohe jane te lire te ken kontakt me nenen e tyre sipas vullnetit te tyre .. Por problem I eshte Se per momentin ata nuk duan. Gjyshrit nuk I flasin keq per nenen ashtu sic ka bere nena dhe Gjysh ja nga ana e nenes per babain dhe gjyshin.. qe MOs shkoni tek Gjyshi ne Fier Se do te shesi gjyshi organet.

   Gazmend NureGazmend Nure19 ditë më parë
  • @Gazmend Nure Ti je babai i atyre femijeve? Me fal po me ke i keni lene femijet? Me gjysherit? Nuk eshte ligjore qe ti lini vetem me gjysherit. Duhet te qendroni sidomos me vajzen dhe djalin derisa kjo situate te sqarohej dhe te lutem tregoni me shume edukate dhe respekt per nenen e femijeve dhe njekohesisht njeriu me te cilin keni kaluar vite. Ajo ka te drejtat e saj si nene dhe pa folur gjykata nuk vendosni ju , as prinderit tuaj. Mjaft te dy me keto shows! Mos ia shkaterroni femijerine dhe adoleshencen femijeve se do i bini kokes me grushte kur te shikoni pasojat. Jeni vetem nene e baba per ata te dy, jetoni jeten tuaj si te deshironi dhe gjeni mirekuptimin derisa te flase gjykata. Do pendoheni nese i lini femijet pa dashurine e nennes dhe babait...... uroj qe mos te ndodhe

   Rudina BaniRudina Bani20 ditë më parë
  • Rudina Bani... kjo eshte Tragjedia ... sepse une ja kisha Lene ne mirebesim te plote nenes dhe I siguroja mbeshtetjen finanziare... per Kete duhet te pergjigjet zonja . E dyta ne Tv e ka zyra zonja asnje tjeter ... dhe me forma te ndryshme ka tentuar te perfshij ne emision cdo njeri .. E Pate reagimin e zonjes kur e pyeten a ku ka treqtrajtuar Apo dhunuar Marsidi... analizojeni reagimin e saj ne fytyr....

   Gazmend NureGazmend Nure20 ditë më parë
 • Bravo Elena

  Xristina TsaousaiXristina TsaousaiMuaj më parë
 • Avukati flet shume mire dhe drejt...faji eshte iprindreve..gjyna femit.moj nene flet shume..ake meshire..per ata femij..mba dashnorin fort para femive

  Xristina TsaousaiXristina TsaousaiMuaj më parë
 • Turp ti vi nënës .nëna që ësht nën e mban familjen e bashkuar për hir të fëmijëve ...

  Vlore VloreVlore VloreMuaj më parë
 • Me pak fjal kta qe te dy Jan gabim secili me ato vetat femijet Jan per gjynah!!

  Flavia HoxhajFlavia HoxhajMuaj më parë
  • @Eva Evisa me radh par je ti jo kare po super rrot karje dhe radh te dyt eshte mendinie dhe jo gjykim o e lodhur nga jeta jote

   Flavia HoxhajFlavia HoxhajMuaj më parë
  • Ik. Moj kare u bere ti te gjykosh

   Eva EvisaEva EvisaMuaj më parë
 • Bravo!

  Marjol DoksaniMarjol DoksaniMuaj më parë
 • Sa njeri i shemtuar qe je o marsid .me shkoll ti .more nje gru me fmi.ku po' shkon mor bolo fmit te mos shkojn fare as me babain as me maman.

  Kika MerlinoKika MerlinoMuaj më parë
 • Uuuuu pppuuuu sa banalitet uuyyyy baxhell kurv nen

  Kika MerlinoKika MerlinoMuaj më parë
 • Kjo mama dhe ai I dashuri qe duket si mish me dy sy ja fusin kot. Dhe I jati trazon kazanin. Te gjithe 👎

  Ariela AngjeliuAriela AngjeliuMuaj më parë
 • Te tre njerez vulgare dhe banale. 🙄

  Ariela AngjeliuAriela AngjeliuMuaj më parë
 • Bravo avokat, kurse kjo gruaja qe kerkon femijet, mepare te perzeje ate koke vicin qe ka per kra,

  Romeo LeoRomeo LeoMuaj më parë
 • Po si ka munci te ndahesh nga nje burr qe je dashur shum qe kini zgjedhur njeri tjetrin vet ....dhe menjeher me tjetrin te mbetesh shtatzen .........kujdes nga kto lloj femrash ..kto srrin dot pa burr

  Liza AjdinajLiza AjdinajMuaj më parë
  • @Diana Satullari i pari avokat qe i heq kapelen

   v Sv SMuaj më parë
  • @Diana Satullari aty do ezgjedhesh hallin ti shko mi meru me femijet leri llafet

   v Sv SMuaj më parë
  • Kujdes kur flet.Mund te shprehesh opinionin tend ne baze te asaj qe percepton por jo te vesh epitete apo cenosh zgjedhjet personale.6 vjet ish bashkeshorti larguar 6 vjet qe eshte bere divorci?Ku e kupton ti qe nuk rrikam dot pa burr?Ose ndiqeni mire emisionin dhe flisni brenda etikes se sjelljes ose heshtni kur nuk kuptoni.Mos rendoni njerezit qe dalin per hall.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Debile femer

  Klodiana KorcaKlodiana KorcaMuaj më parë
 • Shumica e komentueseve ktu jan kokrrat e analfabeteve jaqj.

  Baby LonBaby LonMuaj më parë
 • Mamir kishe najt me femijet e tu e me burr toni se me marr ket thi 🤨

  Nazife HalabakNazife HalabakMuaj më parë
 • Complimenti avokat 👏

  Altina XhahysaAltina XhahysaMuaj më parë
 • Bravo te lumte goja avokat shummm e drejt. Po Ajo zonja don burr tjerer turpe ti vij si del Aty Ajo dhe pret femij me burr tjerer ben edhe si è shkkruar

  Altina XhahysaAltina XhahysaMuaj më parë
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Travis StoatyTravis StoatyMuaj më parë
 • mirmrema jam dhe un sot 6 vjet indare kam dy cuna ne krye te 6 muajsh edi cfare bera njoftova baskeshorten dhe folem dhe ndam nje avokat dhe e paguam pergjysem dhe ram dakort per femijet dhe sot femijet na duan te dyve nje soj prandaj ajo diana dhe ai tjetri te ulen te bisedojne dhe te zgjidhin problemin se eshte gjynaf ju flet nje baba qe e kalova kete

  ονειροπολοςονειροπολοςMuaj më parë
  • Te ndahesh nuk eshte turp por femijet jane te te dyve. Duhen te ulen e te flasin se femijet kane nevoje per babane dhe nenen

   Rudina BaniRudina BaniMuaj më parë
 • ha ha e forte kjo zonja baza meret ne famije,shume baza te forta paska moj e uruar e paska ber lemsh cdo gje,baza eshte nena dhe ne qofte se babai devijon,nena behet nje mburoje qe mbulon te sheron te ushqen te qeteson shpirtin,nena kalon cdo sfid vetem femija e saj te jete mire,keshtu pershkruhet fjala nene

  Rudina Caca BykuRudina Caca BykuMuaj më parë
  • Por ke jetuar ti&I di qe nuk jane bere perkushtime Femijes?Familja eshte bere nga 2 Prinder dhe te dy jane pergjegjes.Por kur mashkulli eshte mashtrues dhe Nena merr pergjegjsi nuk duhet tja shkaterroj jeten nenes per inate&hakmarrje.Ketu nuk eshte per te qeshur.Ketu eshte per te qare qe ne vend te gjesh te drejten komentojn njerez per Gallata.Ceshtja eshte se tjetri gjykohet lehte kur nuk ja di jeten por kur e provon tek vetja athere flisni ndryshe.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Avokati shum I sakt

  EliEliMuaj më parë
 • Keto i pasken tremb femijet,qfare do qe ka ndodhur femijet do te rriten ,dhe mamin kurre sdo ta harrojne prap me mamin do bashkohen .Urojne te bashkohen sa me pare .

  Luli LuliLuli LuliMuaj më parë
 • Ehe, ehe, ehe, ehe, ehehehehehehehehehehehehehe......

  Fredo ShehuFredo ShehuMuaj më parë
 • Të lumt avokat me i miri..👏👏

  albania albaniaalbania albaniaMuaj më parë
 • Evis tu hash mutin asaj shtreses te pa shkolluar ju te shkolluarit jeni perversa

  Grisela SchumannGrisela SchumannMuaj më parë
 • Te lumte avokat 👍👍

  xhuliana papvangjelixhuliana papvangjeliMuaj më parë
 • E pamundur kjo zonje prezantuese me gjthe keto comente te ndryshoje Po po sa forte flet dhe si ofendonete ftuarit asnje nuk mund Ti terheqi venwndje pls

  xhuliana papvangjelixhuliana papvangjeliMuaj më parë
 • Po ti dukesh qe je mashtrus por mos ke fare merak se shum shpejt do ta gjejsh rrugen per te vajtur ne burg o hajdut se po te ishe i mir dhe shkolluar ti nuk do te flisje me kete gjuh po te jen ne rezik femijet jan nga hajdutelliqet e tua nashkull injorant

  Filtack Filtack GamingFiltack Filtack GamingMuaj më parë
 • Na ndiqni dhe ne per perralla edukative dhe kuriozite e punime argetuese ! 🤗❤❤

  Përralla me zë shqipPërralla me zë shqipMuaj më parë
 • PSE. NUK. THUA. MOJ. INJORANTE. SEMË. DUAN. CA. LEK. PËR. ME. MAJTË. TË. DASHURIN. SE. PËR. FËMIT. STË. ÇAHET. KOK. INJORANTE. FEMNET. DUKELL. TË. DHJELLA. SHKOLLEN.

  Domenika VelajDomenika VelajMuaj më parë
 • Gjith fajet i ka ky ..rop qiri ne ky kok lopa ka prishur .familjen te vrafte zoti....burri duhet ne tel i sinqeret...

  Leonardo BreguLeonardo BreguMuaj më parë
 • Sa prinder te degjeneruar sidomos ky qe flet keto fjal jan dhe me shkoll mortja qe su ha mjer ata femij qe ju kan prinder juve

  Eriselda TervoliEriselda TervoliMuaj më parë
  • Bravo Zoti Avukate fole shume drejte

   Bashkim CalaBashkim Cala29 ditë më parë
  • Ja shkolla qe kane bore kultura shume e ulte Nena ka shikuare interesin e vet dhe ka lone fmijte ne mshire te zotit turpe te kene po kto llje Nenash kane dale nga rruge zotit

   Bashkim CalaBashkim Cala29 ditë më parë
 • Zonja evis babai i fmijve Pse nuk vijn vet ti ruaj femijt po ja ka len prinderve te vet po do tja hek prinderimin mamas se fmijve

  Aurela LumaAurela LumaMuaj më parë
  • Kjo nuk eshte e ligjshme . Babai ia la femijet prinderve . 8 muaj pa nene e baba. Cfare ka vajza more prinder! Uauaua si nuk Mendoni per ata te dy egoiste te ndyre

   Rudina BaniRudina BaniMuaj më parë
 • Po pse e ndryshon muhabetin ti Po si mund te dalesh nuda para femijve ti

  Eklerina LamcjaEklerina LamcjaMuaj më parë
  • @Diana Satullari mund ta ket ber. Babai at po vini kyc deres

   Eklerina LamcjaEklerina LamcjaMuaj më parë
  • Me sa duket do ti ta kuptosh ndryshe.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
  • Eshte e qarte biseda qe I ati i ka nxitur femijet tek dhoma ska fare ndryshim muabeti.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Po moral nuk ke ti o budallaqe qe ti thosh cupes 13 vjeçe kthe koken matan qe te dalesh ti zhvameshur bashke me llapushin qe paske gjeteee

  gaming albania manuel and kevigaming albania manuel and keviMuaj më parë
 • Ik moj fycke nena per fmit behet copa po ti beke femijet copa per nje cop ko ,,,,qe pu pu puuuu

  gaming albania manuel and kevigaming albania manuel and keviMuaj më parë
 • Hahahahahaha SA i ka rene pupit kjo o gazi dhe kur e kishe ti nuse

  Bledar MehmetiBledar MehmetiMuaj më parë
  • @Diana Satullari je fiks

   Bledar MehmetiBledar MehmetiMuaj më parë
  • Vetem i vertete smund te jete 1 person qe flet si ty.Mua me vjen keq qe ekzistojn njerez te ketij niveli sme prek asgje.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
  • @Diana Satullari te betohem qe nje te vertet thashe...ti pse u preke apo i njejtin nivel dhe ti

   Bledar MehmetiBledar MehmetiMuaj më parë
  • Mjere ata qe te kane anetar familje ty me keto qe nxjerr nga goja.Qenke ne nivelin e profesorit dukesh nga menyra si flet.Mjere ti per shpifjet e tua njollos vec veten.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Buce

  Bledar MehmetiBledar MehmetiMuaj më parë
  • A te merr per baze njeri ty me kete fjalor qe tregon veten kush je.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Kta fieraket kur flasin ti mendon, jane te jashtezakonshem..por veprojne ndryshe nga cfare flasin, nuk e besoj bashkeshortin, eshte komplet mashtrus..nuk fitohet kurre me fieraket me ky tha ajo tha..jane profesionista ne genjeshter, good luck moj zonje por te ka ik situata nga duret

  R sR sMuaj më parë
  • Nuk pergjithesohen fieraket se jane njerez qe respektojne familjen dhe luftojne per lumturine e femijeve. Pyll pa derra nuk ka. Po ky burri duhet te kuptoje se femijet kane nevoje per nenen e tyre ashtu sic kane nevoje per babane. Keta prinder mund te jene te shkolluar po jo intelektuale ne mendje. Mendoni per femijet o njerez Ndahuni po duajini femijet dhe mjaft duke luftuar me njeri tjetrin

   Rudina BaniRudina BaniMuaj më parë
  • R s 👍👏👏 jam dakort me komentin tuaj ai njeri dukej qe folte pa respekt me fjale shume ofenduese per te diskremenuar nenen e femijve sepse ajo ka krijuar 1familje te re don tia largoje ku ishe deri dja ai apo trego per leket qe i ka sjelle duhet se ka detyrime per femijet e tij mjer ajo per hallin qe e ka gjet pa gjithe fladin simbas oreksit po ka dhe femra pale qe shajne harrojne se do behen ose jane nena e ofendojne nuk kuptojne ca shkruajne nuk e di ca po ndodh me ne shqiptaret 🙋‍♀️

   Shkenca CemaniShkenca CemaniMuaj më parë
 • Bravo avokati. Qenkan oratere nga goja ,po zero si prinder

  Merita ZykaMerita ZykaMuaj më parë
 • E PASKE KALUAR MIR KARATINEN MOJ QYQE

  Kreshnike HodajKreshnike HodajMuaj më parë
 • KETA NUK JAN TE SHKOLLUAR POR JAN TE TEFBUAR KETA JAN KAFDH JO JNEREZ ÇFAR DO PRESIN NA FEMIT NESER O MORTJA QE SU HA DILNI DHE NE TELEVIZOR ME ÇFAR SURRATI DILIN

  Kreshnike HodajKreshnike HodajMuaj më parë
 • Ike moj xhadi del ne publik si idiote fundurine

  Meti MullaMeti MullaMuaj më parë
 • Per mendimin tim femijet duhet te rrine me gjysherit dhe kjo femra se nene se meriton kur i kishte femijet duhej te behej nene dhe baba per to jo tu binte hajdarin ne shpi edhe ky ka per ta lene vitin tjeter vjen per kete hajdarin ne emisjonin tuaj gjyna femijet se vuajn shpirtrisht por kjo nuk me duket e sinqert hap e mbyll syte ben femine tjeter ti nuk je e zonja per 2 te tjeret nuk e di pse beni femi kot dilni nga te doni pa ju fut kujt ne familje po femijet mosi beni te merziten e te rriten me stres

  Eevee lpsEevee lpsMuaj më parë
  • Eshte per te ardhur keq gjysherit kane rritur nje mashkull dhunues mashtrues dhe e perkrahin akoma duke i vene kunder Femijet Nenes qe i rriti me perkushtim&dashuri dhe ju flisni ne ajer...

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Jam nje zot eri we jetoi ne greqi nuk njoh as zonjen dhe as zotin dua te them vetem nje DICKA mjer KUSH nuk esht cam dhe FUTET tek came è uroj zonjen jet te lumtur me bashkjetusin eri dhe Shyqyr we Ike nga camet se camet te bein te pa beren. Uroi ti maresh femijet dhe Mos PC problem e me ta

  File fileFile fileMuaj më parë
 • Djalin un e njoh kur ka len ate yll .kjo djana kte pllazmen as ka per ta mar

  Barije FloridaBarije FloridaMuaj më parë
  • Po eshte e vertete qe nuk ndaheshim po ne nje dashuri te vertete duhet te jene te dyja palet te sinqerta.Dhe nuk eshte e nevojshme qe te qaj e uleras ne emision per te treguar dhimbjen.Kuptohet mjaft mire sa e dhimbshme eshte per nje Nene 10 muaj larg Femijve.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
  • @Diana Satullari po je ti kjo nena nuk dhe ndonje pershypje se ishe e prekur shum te interesonte ai rrota qe kishe aty ..... ju nuk ndaheshit moj te dy me ate bukuroshin apo dashuri e dendur e pjerdhur e fendur

   Barije FloridaBarije FloridaMuaj më parë
  • E pra kuptohet qe komentet helmuese dhe pa lidhje me historine i bejn njerezit me interesa personale se ska njeri te drejt e te vertete mos te kuptoj dhimbjen e nje nene.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Eshte rritur ne mes te tiranes cfare do te thote kjo zoteri ofendon te tjeret qe jane rritur ne qytete dhe fshatra dhe jane njerez te mbrekullushem jo si ju qe si po ju degjoj flisni si e ema e zeqos ne maje te thanes

  Jana PetruJana PetruMuaj më parë
 • Nuk ka te beje shkolla me menyren se si rriten femijet edhe kafshet qe nuk kane shkolle bejne te pa munduren per te rritur dhe ushqyer femijet e tyre

  Jana PetruJana PetruMuaj më parë
 • Ju lumt Avokat 👏👏

  Rejhan IdriziRejhan IdriziMuaj më parë
 • Mjer femijet e shkretet, kto duken qe jan te degjeneruar sidomos kjo

  Dorina GashiDorina GashiMuaj më parë
 • Cfar turpi prinder te degjeneruar gjynah per femijet

  Evi Allamani YTEvi Allamani YTMuaj më parë
 • O femer e poshtme imorale ty mos ta prift zoti mar ty ta llesha shkollen e ftyren qe paske fytyr shtypur po si mendon me qu fminte aj hor shko myt vedin ma mir

  Zyra LapiZyra LapiMuaj më parë
 • Uhu uhu uhu uhu uhu E mirshkolluara

  Ola KalaOla KalaMuaj më parë
 • Femer idjote te rafte kolera ishalla dhe kafsha i ruan kelyshet e vet qfar nene je na hapet barkun bravo avokat 👏🏻

  Nina NinaNina NinaMuaj më parë
 • Bravo avokat te lumte goja

  Manuela MuratajManuela MuratajMuaj më parë
 • Kjo zonja per mua pse nuk u kujdes per femijet se mbase babai ckallovi po gjeti per nje here derdenekun e shpuri dhe brenda ,u be dhe shtatzan ,e bje dhe derdenekun ne studio dhe nuk mendon qe ka dhe vajze dhe beson ta leri me ate I lini thashethemet se te gjitha keto jane deme per femijet ,per mua i lini femijet me gjyshrit per tani ,sa te bej dashuri mamaja me dashnorin ,o mortja pse ste ha ???

  Manuela MuratajManuela MuratajMuaj më parë
  • Infromou mire para se ta mbushesh gojen me helm dhe zemren.Jo te flasesh sipas oreksit.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
 • Kjo zonja kur Do jet e luntur me Zotriun qe ka ne krah

  Edi ediEdi ediMuaj më parë
 • Lakuriq o '' Italian''muti. Ska NUDO ne shqip oreeeee

  Edi ediEdi ediMuaj më parë
 • Ore avokat, thua qe mbi moshen 10 vjec fmit Jan si gjith ne?!!! Je I cmendur ti a? Fmia genjehet me nje dhurat qoft edhe e Vogel. Edhe pse totakusht gabim edhe zonja ne studio

  Edi ediEdi ediMuaj më parë
  • @Bashkim Smajli para se te arrish ne konkluzione boshe ndiqe mire emisionin ne te 3ja seancat.Eshte per te ardhur keq cfare meshkuj ka shqiperia.Nuk dine ti trajtojn femrat por nxjerrin dhe gjykime pavlere.

   Diana SatullariDiana Satullari26 ditë më parë
  • @Diana Satullari kjo nuk esht nen😀😀

   Bashkim SmajliBashkim Smajli26 ditë më parë
  • @ErmalHamataj Femijet jane 11&13 vjec jo 12 dhe 14 dhe ne kete moshe si mund ta zgjidhin prindin ideal kur prindi ka 6 vjet larguar dhe ska ardhur 1 here te vetme.Kur ju pretendoni qe smanipulohen nga what's app si mund te kuptohet prindi ideal nga what's app??Mqs jane permendur veprat penale gjyshi me akuz te reme sikur e kam kercrnuar une duhet ndjekur penalisht per akuz te reme.Mqs ju pelqen ligji pse e anashkaluat kete?Dhe babai per veprat e jashtligjshme nuk duhet te mbaj pergjegjsi penale apo u strehua ne gjermani dhe shpetoi?Plus braktisja nuk con ne heqje kujdestarie dhe prinderimi?Po per dhunen nuk mban pergjegjsi penale babai?E pra ligji nuk kapet me pjese.

   Diana SatullariDiana SatullariMuaj më parë
  • @aladin Kodra zakonisht qendron pas bregut dhe siperfaqja qe krijohet mes tyre quhet pllajë . Flm per fjalen i ri 😃.

   Ermal HamatajErmal HamatajMuaj më parë
  • Edi, sipas ligjit femija fiton zotesi per te vepruar per disa veprime dhe mban madje edhe pergjegjesi penale per veprimet e tij kur mbush 14 vjeç. Ne rastin ne fjale femijet jane mbi 10 vjec(12 dhe 14) dhe serisht ligji thot "sa i perkete zgjedhjes se prindit ideal, femija e zgjedhë personalisht vetë perpara gjykates se me ke prind do te rrij pas zgjidhjes se marteses se prinderve.Keshtu qe mos u nxito .Nese ste pelqen ajo cka them une pune per ty, nese ste pelqen ligji ather cte them unë 😉!

   Ermal HamatajErmal HamatajMuaj më parë
 • Hajde shkolle si paska kjo

  Shpend MurtatiShpend MurtatiMuaj më parë
ALworld