Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

25 Pri 2021
1 187 419 Shikime

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
 • Ll 0

  Ferdane OsmanajFerdane Osmanaj43 minuta më parë
 • E vertet mretresha e kombit shqiptar yll bote👍💯🎂🍯👑⭐💎💖🌹🥰🥰🥰

  Bukurije MemediBukurije MemediOrë më parë
 • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

  alida flusalida flus4 orë më parë
 • Oh zot Babe Nane mi knaq 🕋🕋💐💐

  Hazbije SalihiHazbije Salihi18 orë më parë
 • Prindi ne gjendje per ta qit buken prej goje me ja dhon fmijeve Elhamdulilah ne qe i kemi prinderit E ato qe si kan Allahu i meshiroft u takofshi ne xhenet ❤️

  abbsnn coseabbsnn cose22 orë më parë
 • Te kendofte zemra.... Je Artiste.!!!❤🌹 Madhi per Prindrit nuk na heqet kurr🙏🤗Zoti i ruejte e ua shperblefte mundin qe Kane bere per ne. 🙏 se ne Sado qe te mundohemi nuk mundena me ua shperblye.!!!

  Viola VataViola VataDitë më parë
  • 🥰😍💕💖💝❤

   alida flusalida flus4 orë më parë
 • Na dogje zemren me kete kange moj Shyrete te lumte goja jet e shendet te dhante Zoti ty dhe gjithe prinderve ne te gjithe boten

  Sovii BurnaziSovii Burnazi2 ditë më parë
 • Kush jan kta 450 vet si se kan pelqy ket kang mund ta di arsyen pse?

  Zhaku_007Zhaku_0073 ditë më parë
  • Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

   abbsnn coseabbsnn cose22 orë më parë
 • Hallall se ju jep ksaj rini me ditë se ca don me than fjala Nan e bab 😘😘😘

  Aishe AdemiAishe Ademi3 ditë më parë
 • (😣o

  Elmaz BoneElmaz Bone3 ditë më parë
 • Sado zemra me jetu Nuk e ndjen pa e provu Se çfarë halle kanë baba e nana Mora vesh kur prind u bana. Mfal o Zot që i kam ngushtu Çka s'kanë pas u kam kërku Oh ju kam kërku. Ndoshta zemra ju ka plas Shumë kanë dashtë po nuk kanë pas Oh po nuk kanë pas. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë. Ni ofshamë prej fmis me dal Zemra e prindit se bon ballë E jep shnetën, harron vetën Me ja u ba të lumtur jetën. T'kisha mujt me i përqafu Edhe falje me u kërku Falje me u kërku E çdo ditë me i puth në ballë Që m'kanë rrit me hallall M'kanë rrit me hallall. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë.

  Ramiz HotiRamiz Hoti4 ditë më parë
  • 🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

   miko foinmiko foinDitë më parë
 • Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

  bowen voowybowen voowy4 ditë më parë
  • 🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

   dolita windodolita windoDitë më parë
 • ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

  minij hooiminij hooi5 ditë më parë
  • rrnofsh 100 vjet

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide3 ditë më parë
 • Fatmir Muja tekstshkruesi me i mire i kesaj Epoke Allahu te bekoft e ti shtoft miresit se bashku me koleget qe te kane perkrah se ma shume tekstshkrues si ti duhet me u zhvillu ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

  AN HARDESTAN HARDEST5 ditë më parë
  • FJAL TE VERTETA 😢😢😢😢😢SA HER E KAM DEGJU KET KANG .....FJAL TE SHPIRTIT 👌👌👌👌SA BUKUR KENDON O BILBIL I SHQIPTARISE 🇦🇱🇽🇰

   bodoti qwiubodoti qwiu3 ditë më parë
 • Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin

  Lirie HasaniLirie Hasani5 ditë më parë
  • Dzarafina cefstergu52g

   Zehra MashollajZehra Mashollaj3 ditë më parë
 • Te lumt goja

  Lorencgaxha LorencgaxhaLorencgaxha Lorencgaxha5 ditë më parë
  • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

   minij hooiminij hooi5 ditë më parë
 • Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  Ptao TomPtao Tom6 ditë më parë
  • kurr skem me mujt mi dal hakesh Babës e Nanes 😥🤲

   bodoti qwiubodoti qwiu3 ditë më parë
 • O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤

  bodoti qwiubodoti qwiu6 ditë më parë
 • ⭐⭐⭐

  11 1111 116 ditë më parë
 • Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️

  Minire BerishaMinire Berisha6 ditë më parë
  • Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

   Ptao TomPtao Tom6 ditë më parë
 • 🥰😍💕💖💝❤

  Tila LamiTila Lami6 ditë më parë
 • Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  Ahahaha AhahahahAhahaha Ahahahah7 ditë më parë
  • Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

   bodoti qwiubodoti qwiu6 ditë më parë
 • Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

  Serafin GjokajSerafin Gjokaj7 ditë më parë
 • Viola nga zemra tknaq mashallah

  Naxhije ZivoliNaxhije Zivoli7 ditë më parë
 • 🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

  Fidaija MujajFidaija Mujaj8 ditë më parë
 • Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

  mikin liroumikin lirou8 ditë më parë
 • Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄

  Bere KSMSBere KSMS8 ditë më parë
 • rrnofsh 100 vjet

  Bleona RexhaBleona Rexha8 ditë më parë
 • Prindrit Mih Pass 😭

  Hazbije SalihiHazbije Salihi8 ditë më parë
 • Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas

  Hazbije SalihiHazbije Salihi8 ditë më parë
  • 🥺🥺🥺🥺

   mikin liroumikin lirou8 ditë më parë
 • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

  bofooit gojobofooit gojo8 ditë më parë
 • Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Luani LuaniLuani Luani9 ditë më parë
  • Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.

   mikin liroumikin lirou7 ditë më parë
 • Bravo shyrete shum keng bukur

  Marjeta KoniMarjeta Koni9 ditë më parë
 • Ufff sa e mir ♥️😢😢

  Labinora JefkajLabinora Jefkaj9 ditë më parë
  • E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

   bofooit gojobofooit gojo8 ditë më parë
 • Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

  Kendro PresleyKendro Presley9 ditë më parë
  • @Lea Q faleminderit :)

   Kendro PresleyKendro Presley6 ditë më parë
  • Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.

   Lea QLea Q6 ditë më parë
 • Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

  Riema lastRiema last10 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Fehime TahiriFehime Tahiri10 ditë më parë
 • Haha

  Zejd OsmaniZejd Osmani10 ditë më parë
 • 😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  geni ineggeni ineg11 ditë më parë
 • Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt

  adn braadn bra11 ditë më parë
 • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

  Tik tok Quotes🔥🤞🏻Tik tok Quotes🔥🤞🏻11 ditë më parë
 • Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.

  Rasema MaljokiRasema Maljoki12 ditë më parë
  • Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.

   Rasema MaljokiRasema Maljoki12 ditë më parë
 • me mugon baba shum shum 😭😭😭😭

  Ibadete zalamIbadete zalam13 ditë më parë
 • 🥺🥺🥺🥺

  Emi SavaEmi Sava13 ditë më parë
 • 😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Selvane KryeziuSelvane Kryeziu13 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Selvane KryeziuSelvane Kryeziu13 ditë më parë
 • O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯

  ADELINA HOXHAADELINA HOXHA13 ditë më parë
 • Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

  Mimoza GjedikuMimoza Gjediku13 ditë më parë
 • E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

  Avni KrasniqiAvni Krasniqi13 ditë më parë
 • Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.

  Paul MccartneyPaul Mccartney13 ditë më parë
 • Ne kadar guzel yorum 👍

  cavidan vatansevercavidan vatansever13 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲

  Arsim BalajArsim Balaj14 ditë më parë
 • Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭

  Azemine kozhaniAzemine kozhani14 ditë më parë
 • Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱

  Aslan saliAslan sali14 ditë më parë
 • Oh oh madhethtija të pret!

  Dion KurtiDion Kurti14 ditë më parë
 • 😔😢😪😭

  Mubera AbduloskaMubera Abduloska14 ditë më parë
 • Bravo 👏🎤🎼

  Mubera AbduloskaMubera Abduloska14 ditë më parë
 • Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  hajrie Kelmendihajrie Kelmendi14 ditë më parë
 • Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Hajrie KelmendiHajrie Kelmendi14 ditë më parë
 • 👏👏🙏🙏💫💫💥💥

  Arta PrendiArta Prendi14 ditë më parë
 • ❤❤❤❤❤❤🤲

  Ardiana KrasniqiArdiana Krasniqi14 ditë më parë
 • Bravo 👏❤️

  Lule ZefiLule Zefi14 ditë më parë
 • Te lumt , keng qe ta prek Zemren.

  Adisa BytyqiAdisa Bytyqi14 ditë më parë
 • O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves

  Davida QarkuDavida Qarku14 ditë më parë
 • 😢😢💖

  Xhuli TopalliXhuli Topalli15 ditë më parë
 • Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍

  Mehmed BossMehmed Boss15 ditë më parë
 • *respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*

  Ilkaa's worldIlkaa's world15 ditë më parë
 • Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee

  Riku KokoneshiRiku Kokoneshi15 ditë më parë
 • Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹

  Bukurije MemediBukurije Memedi15 ditë më parë
 • Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍

  Bukurije MemediBukurije Memedi15 ditë më parë
 • 17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏

  Gen nyGen ny15 ditë më parë
  • @Dona Dona jam pa letra

   Gen nyGen ny2 ditë më parë
  • Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat

   Dona DonaDona Dona11 ditë më parë
 • Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜

  Happy ilaHappy ila15 ditë më parë
 • Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤

  JoannaJoanna15 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/Y4PVzGutoZpxf6c

  Anita SeciriAnita Seciri15 ditë më parë
 • Helooo

  Anita SeciriAnita Seciri15 ditë më parë
 • Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon

  Eriona HoxhaEriona Hoxha15 ditë më parë
 • Te lumt goja

  genti gentigenti genti15 ditë më parë
  • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

   JoannaJoanna15 ditë më parë
 • Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱

  Gjakova 20Gjakova 2015 ditë më parë
 • O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis

  Hane GjokaHane Gjoka15 ditë më parë
 • Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱

  Miriana KrajaMiriana Kraja15 ditë më parë
 • 1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

  Christi OrtegaChristi Ortega15 ditë më parë
 • Amin

  Gentonis UkajGentonis Ukaj16 ditë më parë
 • suksese ju dua

  Hasime AhmetiHasime Ahmeti16 ditë më parë
 • Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Nurije BaftijiNurije Baftiji16 ditë më parë
 • Tlumt me kengen ma tmir per momentin

  shkelzen guraziushkelzen guraziu16 ditë më parë
 • Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭

  Enver ImeriEnver Imeri16 ditë më parë
  • Dkdndjd

   Arberita SpahiuArberita Spahiu8 ditë më parë
  • 😭😭😭😭😭😭🤲

   Syzana BerishaSyzana Berisha10 ditë më parë
 • Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.

  tyuhf sdftvhutyuhf sdftvhu16 ditë më parë
 • Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲

  Endi SllamnikuEndi Sllamniku16 ditë më parë
 • Te lumt ylli I muzikes

  Lerdona KrasniqiLerdona Krasniqi16 ditë më parë
 • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

  Marjeta DelijajMarjeta Delijaj16 ditë më parë
 • Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫

  Shqipe AbdullahuShqipe Abdullahu16 ditë më parë
 • Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi

  Deliza RukolliDeliza Rukolli17 ditë më parë
 • Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje

  R RR R17 ditë më parë
 • femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲

  nijuo joingnijuo joing17 ditë më parë
 • O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻

  ar ujkajar ujkaj17 ditë më parë
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Martine KolaMartine Kola17 ditë më parë
 • ❤❤❤❤

  Erena NezajErena Nezaj17 ditë më parë
 • Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️

  Merem ShabaniMerem Shabani17 ditë më parë
  • Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

   nijuo joingnijuo joing17 ditë më parë
 • O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua

  Ardian MustaliArdian Mustali17 ditë më parë
 • Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰

  iam_lina_93iam_lina_9317 ditë më parë
ALworld