Situata e vitit 2021 e permendur ne Kur'an! Çfare po ndodh me njerzimin?

19 Shk 2021
102 365 Shikime

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
 • 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Noelia LickollariNoelia Lickollari20 orë më parë
 • 🙏🙏🙏🙏🙏

  Besaa KekoBesaa KekoDitë më parë
 • I ngjan shum situates se coronavirusit. I permbledh te gjitha ne nje verset.

  Met AkhenatenMet AkhenatenDitë më parë
 • shumica e kometimeve te ajeteve ne Kuran fisnik i beni ne menyre egzoterike, ja futni KOT, pandemi, uri, humbje pasuri ka pasur edhe ne kohen e shumices se Profeteve a.s sikur ne fillim te shfaqjes te COVID-19, na keni shurdhu duke e fajesuar Kinen shkaku i zullumit ndaj muslimaneve atje, kurse edhe muslimanet i preku, as ne Qabe nuk mundem me shku per haxh, prandaj mos komentoni ajete si vjersha, ALLAHU ESHTE ER RRAHMAN, gjitha zullumet qe na vijne, jane nga vet dorra e njeriut qelllimkeq.

  JetonJeton2 ditë më parë
 • O zot mbro njerzit e varfer dhe te ndershem dhe mos e kalofshin testimin e zotit Saliu Edi, Luli likja dhe Mona qe i shikojm qe futen ne kultet fetare duke na i bere te pa kencme situatat atje.Zoti ju tregoft vendin sa me par dhe ua ktheft patkojt nga djelli🙏🙏🙏🙏🙏

  Tatjana hysenajTatjana hysenaj2 ditë më parë
 • Zoti na e ka len token,por ne kemi haruar ta punojm ashtu sic duhet.

  Bukurie HafiziBukurie Hafizi3 ditë më parë
 • Gjikabela

  Isa M.Isa M.3 ditë më parë
 • Kurvavekurvarave

  Isa M.Isa M.3 ditë më parë
 • Allazoti

  Isa M.Isa M.3 ditë më parë
 • Pisethivit

  Isa M.Isa M.3 ditë më parë
 • Muti

  Isa M.Isa M.3 ditë më parë
 • Nisoj sithea

  Isa M.Isa M.3 ditë më parë
 • Javnakuqa

  Isa M.Isa M.3 ditë më parë
 • Zoti qoft me ne na falt çdo gabim na e largoft ket covit me te mira zoti i madh na misheroft me te mirat e veta🤲🙏

  ferist tropoja ferist tropojaferist tropoja ferist tropoja4 ditë më parë
 • O ALLAH na jep kurajo dhe durim 🙏

  Valbona MitrovicaValbona Mitrovica5 ditë më parë
 • Allahu ekber

  Aida VathiAida Vathi5 ditë më parë
 • Krejt Njerzimi po e din,se po bahet rrokada në shkallt e SOJIT,kush po jet bujk dhe kush gomar,herën e fundit ka ndodhur pak para kohës së Faraonit,të lumt ata që punojn për me rrit SOJIN dhe jetojn me HALLALL,kjo ndodh shum rrallëherë, nuk asht von të VEHDISOHEMI për të ardhmen tonë

  Shefqet VocaShefqet Voca6 ditë më parë
 • Vetem Allahun kemi ☝🏻❤️

  MAKSIMAKSI6 ditë më parë
 • Tefsirin e ajeteve e bejne dijetaret , dhe ketu nuk jepet asnje reference se nga eshte nxjere ky kuptim i ketij ajeti. Njerezimi ka kaluar neper sprova shekuj me radhe , por lidhur me ndodhite , urtesite dhe dobite dalin pasi ato te kene perfunduar , nderkohe aktualisht bota po perjeton e gjitha te njejten sprove qe u cfaq para nje vit e gjysem afersisht.

  Ruejda RazaRuejda Raza6 ditë më parë
 • O allahu im,ti krijove shpirtin tim dhe ti me ben te vdes,ne doren tende eshte jeta dhe vdekja ime ,nese me jep jet me meshiro e nese me ben te vdes me fal mua,allahu allahu rabila ushriku bihi shej a,lusim allahun qe te na nxjerr nga kjo sprov,

  Ganimete MuaremiGanimete Muaremi6 ditë më parë
 • La haule ve la kuete ila bila SubhanAllah vebihamdike SubhanAllahil il adhim EstagfirAllah ve teube ilahi Amin ya Rabilalemin Allahu na rujt prej gjdo tkeqe InshaAllah Allahu na mbuloft me meshiren e tij e na mbrojt nga para mbrapa djathtas majtas posht nalt na ruajt Allahu te Mos na leshoj toka e na ruajt nga shejtani I mallkuar Amin ya Rabilalemin Elhamdulilah Allahu Ekber mashalla SubhanAllah EstagfirAllah

  dashnia per Allahun videodashnia per Allahun video6 ditë më parë
 • Subdimi dhe Lavderimi i takon Allahut Ska ndryshim e as force perveq me lejen E Tij

  Nit KadrijajNit Kadrijaj6 ditë më parë
 • Kjo Video meriton me miliona leiks, Allahu na rujt te gjithve!!!

  Nita YouTubeNita YouTube7 ditë më parë
 • BISMILAHI RAHMAN'S RAHIM. 0 Allah i MADHERISHEM te lutem mjau prit reziqet e belate 4 femijeve te mij.Jepju paqe shendet,begali e lumturi,bekoj me femije e familje te bekuar.AMIN ALLAH, FALENDERIMI TE TAKON TY ALLAH.🤲🤲🤲🤲

  DUKATE KURTALIJADUKATE KURTALIJA7 ditë më parë
 • ZOTI I MADH NA NDIHMO PER HIR TE FEMIJEVE NDIHMO GJITH NJERZIMIN TE PERULEMI OZOT I MADHERISHEM

  Albaa AlbaaAlbaa Albaa7 ditë më parë
 • Kerkun nuk jeni me spjegimin e ktij ajeti sepse komenti i tij osht krejt ndryshe

  The VirusThe Virus7 ditë më parë
 • Allahu eshre nje

  Elma. SulejnaniElma. Sulejnani8 ditë më parë
 • Zoti na ndimofte,na ruajte tgjithve inshAllah,O Zot na fal na bej fat e rrisk 🤲

  Dorina VokrriDorina Vokrri8 ditë më parë
 • Gjithmone kur ndodhe dicka thone Zoti na sprovon!!! Zoti nuk ja don t keqen njerzimit ai eshte gjithe dashuri po fetaret qorra e bajn edhe zotin kriminel !!

  Julia AlbJulia Alb8 ditë më parë
 • Elhamdulilah

  Lorikoka LorikokaLorikoka Lorikoka8 ditë më parë
 • amin

  Ali SamadraxhaAli Samadraxha9 ditë më parë
 • Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin

  Buqe RamaBuqe Rama9 ditë më parë
 • Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin

  Buqe RamaBuqe Rama9 ditë më parë
 • SubhanAllah

  ismail gurraismail gurra9 ditë më parë
 • Lai la il ahlla muhamed resurmllah

  Marius GrecaMarius Greca9 ditë më parë
 • E zotit u beft i qofshim fale te larte madherishmit allah 🤲🤲🤲

  Mirela LelaMirela Lela9 ditë më parë
 • Allahu Ekber ☝☝☝☝☝

  Lirie HoxhaLirie Hoxha9 ditë më parë
 • Elhamdulilah prej Allahut,na dhente durim ne kete sprove dhe na largofte te keqen.

  LIL BEASTLIL BEAST9 ditë më parë
  • O zot na ndihmo

   Brunilda DeliallisiBrunilda Deliallisi8 ditë më parë
 • O zot mbroi njerzit e varfer !

  Flutura SelimiFlutura Selimi9 ditë më parë
 • Amin inshallah 🤲 shpresat vetem tek ty i kam o Allahu i madh

  Irena RamaIrena Rama9 ditë më parë
 • Ellhamdullilah 🤲 Allahu Ekber 🤲

  Enkelejda BykuEnkelejda Byku9 ditë më parë
 • Uria ka qen gjithmon dhe do jet pjes e botes ska te bej asgje me uri dhe pandemi zoti i madherishem ka kriju 7 shkall Gjithesi mendoni ju se aj eshte aq i lig sa te Testoj nje rob te dobet qe eka krijuar vet sesht kriju bota para 2000 vjete por me shekuj e shekuj kshtu qe mos postoni vetem me te ndegjuar sepse gjynafet i merni vet Skapen kto gjera skam nevoj per replik

  BabaJaro KBabaJaro K9 ditë më parë
  • @BabaJaro K Normal qe e di.

   MiRi23MiRi233 ditë më parë
  • @MiRi23 shum logjike eshte aj ka kriju gjith kit univers dhe ti mendon se para se te lind robi tij aj se di se si sillet aj apo qfar kame ndodh a ? Pff

   BabaJaro KBabaJaro K3 ditë më parë
  • Si mendon Zoti se sprovon askend?

   MiRi23MiRi233 ditë më parë
 • Namazi im kurbani im jeta im per ty o ZOT .

  Skender NelaSkender Nela9 ditë më parë
 • COVID> CO-VIA-D , grupi i ndjekesve te rruges se Darvinit ,imuniteti i tufes ,lufta per egzistence e gjallesave( njerezve),seleksionimi i me te dobeve a nuk ka dicka nga ateistet ?

  Gezim AllarajGezim Allaraj9 ditë më parë
 • O allah na rujt femit e nip e mbesa e dhon pak lumturi se ne e kalum pak mosh si mos mo keq dhe ne koh ton me rraxion e kena hoger buken dhe that po tani vershtir te rit ne jemi te mjaftushem amin

  Lut LutiLut Luti10 ditë më parë
 • 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Zeli KZeli K10 ditë më parë
 • Alles Ist Vie es ist?

  Zirifa HaradiniZirifa Haradini10 ditë më parë
 • SubhanAllah

  Shukri Elezi 2021Shukri Elezi 202110 ditë më parë
 • MASEVERTE

  ZARIF BAJRAMIZARIF BAJRAMI10 ditë më parë
 • Nur Ver erlebt?hat kan?Alles?

  Zirifa HaradiniZirifa Haradini10 ditë më parë
 • Narbeit?

  Zirifa HaradiniZirifa Haradini10 ditë më parë
 • Aba ver glaubt?

  Zirifa HaradiniZirifa Haradini10 ditë më parë
 • Alles ?

  Zirifa HaradiniZirifa Haradini10 ditë më parë
 • Ja das kan er?

  Zirifa HaradiniZirifa Haradini10 ditë më parë
 • ajet =alien jashte toksor hhahaahahahah thoti ai ishte ne shqip zoti thot ,thoti ai qe thot hahahahaah shqip po kurani KUR? + ANI PERGJIGJE SHQIP A PO JO TESTOJME FILLOZOFI HAHAHHAAHAH MOR ELVIS A KE EMRIN MUSLIMANT TI ? JO

  derotif nomtrahderotif nomtrah10 ditë më parë
  • @Arben Lutfiu Drejt shkrimi im është besimi ne te madhin Zot, qe është nji 1 dhe i vetem, Ai është me i larti me i madhi Allahu Ekber

   Rexha DritaRexha Drita8 ditë më parë
  • @Arben Lutfiu ok ok ne rregull

   Rexha DritaRexha Drita8 ditë më parë
  • @Rexha DritaQë ta kuptosh një shkrim e nderuar, duhet të jetë e mirëshkruar. Në të kundërtën s'kuptohet 😊

   Arben LutfiuArben Lutfiu8 ditë më parë
  • @Arben Lutfiu Nuk ka rendesi drejt shkrimi i nderuar Arben! E rendesishme eshte ta kuptosh!

   Rexha DritaRexha Drita8 ditë më parë
  • se pari meso drejtshkrimin se skuptohesh fare ☺

   Arben LutfiuArben Lutfiu8 ditë më parë
 • Kush nuk e pranon ket do te deshperohet por ai qe nuk e din ket do te deshperohet edhe per shum sende tjera sepse ai Kur'an nuk lexon i cili jep përgjigje edhe per ceshtje te tjera te tij

  Besnik SinanajBesnik Sinanaj10 ditë më parë
 • O Allah mbeshtetemi te ti ☝️☝️☝️🤲🤲🤲

  Zhaneta DervishiZhaneta Dervishi10 ditë më parë
 • RAMAZANI FILLON ME 13 PRILL INSHALLAH E PRESIM LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ☝️📿🤲🕋🕌🕌

  Almi AlmiAlmi Almi10 ditë më parë
 • THUAJ 15 HERË DHE GJITH DITEN VELLA DHE MOTER JU BEGATOFT I LUMI ALLAH SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM 🕌📿🤲🕋☝️☝️

  Almi AlmiAlmi Almi10 ditë më parë
 • PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH 🕌📿☝️🕋🤲

  Almi AlmiAlmi Almi10 ditë më parë
 • Allah na mbro na jep durim qetesi te jemi te forte 🤲

  Ola OlaOla Ola10 ditë më parë
 • 🤲🤲🤲🤲

  Artida SalaArtida Sala10 ditë më parë
 • Amin

  Davi SebiDavi Sebi10 ditë më parë
 • Zoti na ka te xhithve ne duar respekt i madhi Elvis

  Hans ShqipeHans Shqipe10 ditë më parë
 • Elhamdulilah

  Feride CukovciFeride Cukovci10 ditë më parë
 • ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

  Sevdail BajraSevdail Bajra10 ditë më parë
 • Elhamdulilah Allahu na meshiroft me sprova te lehta Amin

  Kujtim BushatiKujtim Bushati10 ditë më parë
 • Alhamdulillah

  Darker Than BlackDarker Than Black10 ditë më parë
 • Vallë, a nuk shohin ata se çdo vit, një herë ose dy herë vihen në sprovë, e megjithatë, përsëri, as nuk pendohen as nuk këshillohen. ( 9:126)

  Besmir KoçiaBesmir Koçia11 ditë më parë
  • Po e drejte madje 70% e popullsisë nuk besojnë as ne djall as ne Allah as ne xhinse asgje

   Lavdosh hoxha Lavdosh hoxhaLavdosh hoxha Lavdosh hoxha2 ditë më parë
 • ALLAHU EKBER 🕋🕋

  hevzi rustemihevzi rustemi11 ditë më parë
 • ELHAMNËRLA O ZOT TE TY KEMI SHPRES DHE TE QOFSHIM FAL AMIN

  Mereme TerziuMereme Terziu11 ditë më parë
  • Elhamdulilah moter

   Lisa MüllerLisa Müller8 ditë më parë
 • Kini durim, Allahu është me durimtarët, Ai i do durimtarët dhe i përkrah.

  Shërbëtori MëshirëplotitShërbëtori Mëshirëplotit11 ditë më parë
 • O allah na ndihmo te lutemi

  Altin SenicaAltin Senica11 ditë më parë
 • 🤲La ilahe il All'Llah🤲 Zoti im i fuqi-plote te lutem na bej nga durimtaret, te lutem na bej nga ata te cilet i udhezon ne rrugen e drejte dhe te ndriçuar, te lutem Zot na fal dhe na bej nga njerezit qe i begaton ne kete dynja dhe ne tjetren, Zoti im te lutem fali familjet tona dhe njezit tan te dashur dhe na bej nga banoret e xhenentit amiin🤲🙏

  Andi ShehuAndi Shehu11 ditë më parë
 • Zoti eshte i gjithemeshirshem,fuqiplote nje dhe nje i vetmi,i pafundmi!Nuk mendoj qe korona virus eshte sprove e Zotit por e hedhur nga njeriu,sepse njeriu te ben keq e te ben te vuash, por zoti nuk te ben keq kurre.Te qofshim fale o Allahu jone!

  Genève SuisseGenève Suisse11 ditë më parë
  • @Adea Mehmeti fiks .....

   Sunflower 15Sunflower 159 ditë më parë
  • Por pa lejen e Zotit asgje nuk ndodhe ne kete bote!!

   Adea MehmetiAdea Mehmeti10 ditë më parë
 • Elhamdulilah falemderimi i takon All-llahut per secilen ceshtje

  Ana AnaAna Ana11 ditë më parë
 • O Zot na jep durim ne sprove Allahu eshte me durimtaret Zoti ju shperblefte inshallah ❤️

  A IA I11 ditë më parë
 • Elhamdulilah ☝🏻 Allahu i di ma mir punt e veta 🕌💓

  Mirela RekaMirela Reka11 ditë më parë
 • Inshaalla me durim doekalojm me mbrojtjen e zotit

  sara samadraxhasara samadraxha11 ditë më parë
 • ELHAMDULILA JARABILALEMIN AMIN 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  itali italiaitali italia11 ditë më parë
 • O Allah na na hedh aq sa te bajme

  fatjon januzifatjon januzi11 ditë më parë
 • Allahu Ekber

  Kristina MustafajKristina Mustafaj11 ditë më parë
 • o allah na jep kurajo e durim

  Mir SelmanajMir Selmanaj11 ditë më parë
  • Elhamdulilah fuqija e atij qofte mos na dhente sa ka se si mbajme dot Amin

   Hatixhe NexhipiHatixhe Nexhipi11 ditë më parë
 • Subhanallah Allahu eshte 1☝❤

  2021202111 ditë më parë
 • Elhamdulilah o Allah fuqi plote na ruaj o Allah Allahu Ekber ❤

  koli rapajkoli rapaj11 ditë më parë
 • Inshaallah,edhe kete sprove te covid-19 e kalojme dhe i kthehemi jetes sone qe kishim me leje e allahut inshaallah, AMIN!

  A BA B11 ditë më parë
  • @PM PM Po Po shtrohet pyetja a do mbaroje ndonjehere

   MiRi23MiRi23Ditë më parë
  • @MiRi23 eshte axhenda 2020 - 2030 ky eshte vetem fillimi ne 2025 do dale nje virus i ri i quajtur SPARS i cili do zgjase deri ne 2028 sic e shikon eshte i gjithi plan per reduktimin e popullsise boterore po njerezit jane ne gjume dhe se dine kete fakt

   PM PMPM PMDitë më parë
  • @MiRi23 eshte axhenda 2020 - 2030

   BRANDON LEEBRANDON LEEDitë më parë
  • @1.618 Nuk e di askusb sa do zgjase!

   MiRi23MiRi233 ditë më parë
  • Nuk do të kthehet ajo që ishte. Prova, testi vazhdon deri në 2030. Na ndiqni! Paqe

   1.6181.61811 ditë më parë
 • O ZOT MBESHTETEM TE TY MESHIRA E ZOTIT QOFTE ME NE NA BEJ NGA NJEREZIT QE FALIN NAMAZIN QE TE JEMI TE XHENETIT

  Selime BylykuSelime Bylyku11 ditë më parë
  • Amin🙏🙏

   Katerina BicaKaterina BicaDitë më parë
  • e sa vete tu kthun ty prej xheneti e te thane se jane ne xhenet

   derotif nomtrahderotif nomtrah8 ditë më parë
  • Amin

   bahtir gashibahtir gashi9 ditë më parë
  • AMIN ZOTI JU RUJT TY E MBAR FEN MYSLIMANE AMIN JARABI PER XHENET AMIN.

   Ylber MjekiqiYlber Mjekiqi11 ditë më parë
 • Univerziteti i Testimeve Jetesore: Njeriu i Pare nuke e ka kaluare Testine ne Univerzitetin e Xhenetit Femra e pare nuke i ka ndihmuare Partnerit te vete nuke e ka kaluare Testin Femit e Pare gjithashtu nuke e kane kaluare Testin Pasardhesite Tyre nuke e kane kaluare Testin Disa nga Profetet nuke e kane kaluare Testin Miliona njerez nuke do ta kalojne Testin Shejtani e ka kalle Testin Kafshet nuke kane Test Pra jane shume pake nga Krijesat e Zotit qe e kalojne Testine e drejtohen ne Xhenet Kena njerez qe nuke dojne te bejn Test Po e pyese une Veteveten a do ta Kaloje une Testin dhe ne Fund Zoti i Madheruare do te na i ndane Notat e Testit ne Ahiret.

  Albanian BassAlbanian Bass11 ditë më parë
  • @BabaJaro K Atij qe SI ka arrit Islami ata do ti gjykon Zoti ashtu si do ai vetë.

   MiRi23MiRi233 ditë më parë
  • @BabaJaro K un mendoj se po te keshe zotin perpara cdo gjo kapercehet ,edhe 2000vjet perpara qe thote zonja .....eshte nji force e pa' imagjinushme ,🙏🙏🙏

   Sunflower 15Sunflower 159 ditë më parë
  • Testi yt n varet nga zemra qe ke nga Asgje tjeter para 2000 vitev kan egzistu njerzt por jo namazet dmth zoti qenka i dobt per mi mbush me dituri roberit e vet qysh ather Sipas jush ? Dhe gjith ata njerz para 2000 vjet paskan xhehnemin sepse zoti sju ka dhan dije ta njofin allahun a aq te dober e paraqitni ju ate ?

   BabaJaro KBabaJaro K9 ditë më parë
 • La ilahe il Allah,O Allah forcoi zemrat tona ne fene tende 🤲🤲♥️♥️

  Marsela ShotiMarsela Shoti11 ditë më parë
  • Amin 🙏🙏🙏🙏🙏

   Katerina BicaKaterina BicaDitë më parë
  • AMIN INSHALLAH

   Nafa NafaNafa Nafa6 ditë më parë
  • Amin 🤲

   Rexha DritaRexha Drita8 ditë më parë
  • AMIN INSHAALLAH ☝️🤲

   Mira MiraMira Mira8 ditë më parë
  • All-llahumme Amin Ja Rabbijj

   Ana AnaAna Ana11 ditë më parë
 • Allahu Ekber

  Desi MyrtezaDesi Myrteza11 ditë më parë
 • Oallah mos largo nga mshira jote

  shake Kuqishake Kuqi11 ditë më parë
 • Zot na jep kurajo😞

  mahmudie pupamahmudie pupa11 ditë më parë
 • alesja sallakualesja sallaku11 ditë më parë
 • Elhamdulilah per cdo gje Allahut.. Kjo dynja per tu sprovuar eshte Allahu na forcofte ne sprovat tona dhe ma befte prej banorve te Xhenetit

  Armando VeliArmando Veli11 ditë më parë
  • Amin amin

   Artenisa DedjaArtenisa Dedja10 ditë më parë
  • Amin inshalla

   Aral ToskuAral Tosku11 ditë më parë
 • Allahu eshte i madhe

  Sara ZelaSara Zela11 ditë më parë
 • Allahu Ekber

  Islam-PeaceIslam-Peace11 ditë më parë
ALworld