Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

3 Pri 2021
219 635 Shikime

Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alworld.info
#abcnews#abcnewsalbania #Soirée

Komente
 • I ra vathi fallco xhensiles ..vathet orgjinale kineze me diamante 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  ines schalerines schaler3 orë më parë
 • Kur u be dhe ky barbon te kapi gjith ate goc 😅🤦🏻‍♂️

  Best ThingsBest Things13 orë më parë
 • Te kta vipat nuk Ka virus🤮🤮

  Ervin ZotajErvin Zotaj13 orë më parë
 • bravo besi je ma i miri ni familje e mrekullushme

  Julia norvegjiJulia norvegji21 orë më parë
 • Unë lutem ku do çe t'jemeë

  Džukan DžukanDžukan DžukanDitë më parë
 • Lum ti mo Besi qe e shijon aroma gjyshen, dhe ma me ka rritur gjyshja bashke me tezet dhe dajot ,me kane marre 9 muajshe dhe deri sa mbarova shkollen. Ska gje me te bukur se te rritesh me gjyshen 🥰🥰

  valbona gogavalbona gogaDitë më parë
 • Bes ke simpatin dhe admirimin tim, por duhesh ti leshe koh drejtuedes se emisonit te mbaroi purtjen .

  Davide R6Davide R62 ditë më parë
 • Bes Kallaku me gjithë familjen jeni të mrekullueshëm, respekt!

  Naime Osmani MuqaNaime Osmani Muqa2 ditë më parë
 • Ça e ke kete gogol hahahahahahahah

  Le LuiLe Lui3 ditë më parë
 • Ik e futja nej vizzzz anej mrapa

  FutureFuture3 ditë më parë
 • 😂😂😂😂 si bajm si hero ik re ngjojn portht e juja shqipria sikur ckan ba Fuck all yo

  FutureFuture3 ditë më parë
 • Se kuptoj pse nuk e degjojme kengen e Xhensiles eshte e preferuara ime pffff Se kuptoj programmin tuaj sinqerisht!!

  Laura FilajLaura Filaj4 ditë më parë
 • Si debil bene ky besi amaaaaan

  vlora vloravlora vlora5 ditë më parë
 • Se di po besi m duket pak si i dehur

  Arta DashiArta Dashi6 ditë më parë
 • Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem

  Aron Ninja- BoyAron Ninja- Boy6 ditë më parë
 • Shkruan ne ALworld top channel dilni ju .🤔

  William WilliamWilliam William7 ditë më parë
 • Xhensila ❤Besi

  Ana CelaAna Cela7 ditë më parë
 • Rrace e neveritshme

  Nazmi BenoNazmi Beno8 ditë më parë
 • Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑

  Nexhmije AhmpppetiNexhmije Ahmpppeti8 ditë më parë
 • Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit

  noki nokinoki noki8 ditë më parë
 • He talks to much

  K LK L8 ditë më parë
 • Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara

  noki nokinoki noki8 ditë më parë
 • O bes mos fol kaq shum

  Al doAl do8 ditë më parë
 • Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini

  noki nokinoki noki8 ditë më parë
 • Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen

  Sadete BabaSadete Baba8 ditë më parë
 • Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo

  tomazin lumcitomazin lumci8 ditë më parë
 • Po te shkosh jashte perfundon te lashe piata e di mire ti mos ban patriotin, suksese

  Dielle DedaDielle Deda9 ditë më parë
 • Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮

  gloriagloria9 ditë më parë
 • Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania

  gloriagloria9 ditë më parë
 • Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit

  Claudia StephanClaudia Stephan9 ditë më parë
 • Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.

  Rozeta WhiteRozeta White9 ditë më parë
 • Jam knaqur pa fund

  Diana DafaDiana Dafa9 ditë më parë
 • Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet

  Majlinda ZiuMajlinda Ziu10 ditë më parë
 • U largua Besi nga fshati po jo fshati nga Besi. O cun eshte mire qe nuk harron nga ke ardhur po s'do me thene te flasesh ne televizor sikur je ne rruge. Televizioni ka ca korrniza.

  Stop TheBullshitStop TheBullshit10 ditë më parë
 • Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟

  Ioana IoanaIoana Ioana10 ditë më parë
 • Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤

  Megi CapoMegi Capo10 ditë më parë
 • ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1617565278

  Mia Mhay NavaMia Mhay Nava10 ditë më parë
 • Besi zoti u bekoft me familje

  Trim babaTrim baba10 ditë më parë
 • 💥💫💥💥💥

  Ela MyrtezaEla Myrteza10 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  Ela MyrtezaEla Myrteza10 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Ela MyrtezaEla Myrteza10 ditë më parë
 • Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.

  Agron BujupiAgron Bujupi10 ditë më parë
 • Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️

  Rudina MarkuRudina Marku10 ditë më parë
  • Mos e hiqni audion more njerez!!

   Seit CaraSeit Cara9 ditë më parë
  • Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂

   Hope NewHope New10 ditë më parë
 • eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit

  pipi corape grisurapipi corape grisura10 ditë më parë
 • 👍👏

  Arian XhaferriArian Xhaferri10 ditë më parë
 • Zoti ju bekoft familjarisht.

  Niko NikoNiko Niko10 ditë më parë
 • Bravoooo

  Keta HasaKeta Hasa10 ditë më parë
 • Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet

  Vizion I qarteVizion I qarte10 ditë më parë
 • No xhaz

  eticet Zyplieeticet Zyplie10 ditë më parë
 • Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik

  eticet Zyplieeticet Zyplie10 ditë më parë
 • I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty

  Liza HilaLiza Hila10 ditë më parë
 • Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇

  Andrea 111Andrea 11110 ditë më parë
 • Ky Juxhini,super.👏👏

  Shpresa LoshiShpresa Loshi11 ditë më parë
 • Kjo jonida ta shpif

  A TA T11 ditë më parë
 • Po pse Muzika nuk Po nihet

  Mehmet MuhadriMehmet Muhadri11 ditë më parë
 • Ju lutem mos e hiqni audion. Ska kuptim .Gjithcka e bukur.

  AnilaAnila11 ditë më parë
  • Hiqet gjithmon,esht e drejta autorit he youtube

   Dorian ShabaDorian Shaba6 ditë më parë
 • Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo

  Teuta GjekaTeuta Gjeka11 ditë më parë
 • shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje

  Moza KitaMoza Kita11 ditë më parë
 • Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.

  Ferdinand ShqiptariFerdinand Shqiptari11 ditë më parë
 • edhe katunare

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza11 ditë më parë
 • nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me

  ble ertible erti11 ditë më parë
  • Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.

   Alketa DashajAlketa Dashaj11 ditë më parë
 • Definitivisht emisioni ma i bukur qe kam par ndojher me te knaq bravo

  Meti IslamiMeti Islami11 ditë më parë
  • Ini nje cift i mbrekullushem perendija tu jape shendet e lumturi

   Zhuljeta MacolliZhuljeta Macolli11 ditë më parë
  • Bese kallaku na kenaqe e kam ndjekur ne oren 2 te nates qe isha e semure edhe me kovit qe nga amerika ty befte dita 1000 familjarisht ne vecanti fijes

   Zhuljeta MacolliZhuljeta Macolli11 ditë më parë
 • 💪🏻Bukur🔥🇦🇱Soirèe😎

  19 9819 9811 ditë më parë
 • O Gore eshte akoma periudhe koronavirusi, i vdiqet te moshuarit para kohe. U desh koronavirusi qe te kuptohej sa injorante qarkullojne verdalle. Por fajin se keni ju, e ka shteti qe sthote gje se eshte filani qe njeh filanin qe njeh filanin.

  Astrit TollovinaAstrit Tollovina11 ditë më parë
 • Na keni kenaqur bravo ju qofte besi bravo per thjeshtesine 👏👏👏👏

  My KenoMy Keno11 ditë më parë
  • Q1

   Varjana TASHOVarjana TASHO11 ditë më parë
 • O Bes po ti cke mi non se na more frymen tu fol aq shpejt

  KatieKatie11 ditë më parë
 • Xhensila je a true ♈️. Bukuri e feminitet i gjalle!!

  KatieKatie11 ditë më parë
 • Rrespekte per bes kallakun

  Bashkim LimanaqiBashkim Limanaqi11 ditë më parë
 • ÇFAR PAGUAN $$€€ KY POPULL ,AJDE ÇVETE , KUSH BE QEF, ME PARAN E TJETER KUJT . AJDE SHQIPRI ESAPI, ZHFRYTEZOJNE POPULLIN FUKARA.

  H HH H11 ditë më parë
 • Mos pi mall se le nam mezi po mer fryme.

  Stev MclainStev Mclain11 ditë më parë
  • Ore pothuajse te gjith personazhet publik e terheqin vizen...sidomos femrat thyejn record...i Kam me fakte

   Ersida VlashiErsida Vlashi8 ditë më parë
  • po thjesht pyta thot ..boj cudi me ju rob interesant ...a e pe intervisten ...mund t menosh per lloj lloj rrugaci qe pi drog edhe lloj kurve qe del n tv ..po kto dy ene me e menu sta lejo trruni se duken sa rob familjar jan ...vari trrapin me ju na lodhet trrapin ca robsh

   F L.FF L.F9 ditë më parë
  • @F L.F thjesht pyta asgje me shum skm asgje me askend

   Egla PjetriEgla Pjetri9 ditë më parë
  • @Egla Pjetri lat nom se na vijn kto komente ...sa i ha ene ti inotet e robve boni gjith si mjeshtra droge phu na cat trrapin

   F L.FF L.F9 ditë më parë
  • @M.H srz uaaaa skandal Nk i dihet kurr pz

   Egla PjetriEgla Pjetri9 ditë më parë
ALworld