SOT DO JEPEN SHUM KODE

20 Shk 2021
52 516 Shikime

Powered by Restream restream.io/
Don't forget ️ Like , Subscribe , Share
Thanks for Watching

Garena Free Fire Top Live Country
Garena Free Fire Indonesia Live
Garena Free Fire Brazil Live
Garena Free Fire India Live
Garena Free Fire Singapore

Freefire, FFSOKOL,
• Copyright : Everyone can take the video, but you must mention the name of FF SOKOL and put my channel link in the description box. •

Komente
 • Te drakes apo te dreks

  Alvi TempoAlvi Tempo2 ditë më parë
 • Hiroik bosss 😎😎

  Matilda CellaMatilda Cella4 ditë më parë
 • Gifte. Alok

  Zija DociZija Doci7 ditë më parë
 • mdaj mp40 mdor

  Servisi ServisiServisi Servisi9 ditë më parë
 • ta kam pa ftyren de videoja po hiqe masken

  Servisi ServisiServisi Servisi9 ditë më parë
 • Ti ke thene se se vesh lepuri legjendar

  Gerald noguGerald nogu10 ditë më parë
 • Ore. Nuk. Di. Ta. Ap. Kodin

  Agim SkembiAgim Skembi11 ditë më parë
 • Jo

  Agim SkembiAgim Skembi11 ditë më parë
 • Une. Nuk. Di. Si. Apen. Ko defense

  Agim SkembiAgim Skembi11 ditë më parë
 • O. Sokol. si. Ta. Bej. Kodin

  Agim SkembiAgim Skembi11 ditë më parë
 • O.

  Agim SkembiAgim Skembi11 ditë më parë
 • Jeni pro

  ERJON BossERJON Boss11 ditë më parë
 • Je fantestik

  ERJON BossERJON Boss11 ditë më parë
 • Na

  Veli VaniVeli Vani11 ditë më parë
 • O kol jepi kodet

  Veli VaniVeli Vani11 ditë më parë
 • O kol ene sa minuta

  Veli VaniVeli Vani11 ditë më parë
 • O kol ku do I japesh kodet

  Veli VaniVeli Vani11 ditë më parë
 • DJFPCF9UCR4D

  BT BAD BOYBT BAD BOY12 ditë më parë
 • Dd

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
  • Dhxjxj

   Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
  • F2f

   Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
  • Dhfh

   Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
  • Rurur

   Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
  • Didi

   Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Mut

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Fjfjfj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Jdfjfj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • E

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djdjdj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djfj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Fjfjfj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Chcicufu

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Dhdjfj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djfjjdjdh

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djdkk

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Ruru

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Dvfn

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djdj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Fjfj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Fidjd

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djxj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Rhdudj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Dururu

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djd

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Rydufufj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Rftu

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Dufu

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Ejxj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Jam tu shpeqdru

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djrj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Xhdhf

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Bchcchhdusudu

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Djdjd

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Ejdjf

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Rjtgj

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Dhdh

  Ilian VladiIlian Vladi12 ditë më parë
 • Sa bukur e tha per ju e Mora lepurushin shkerdhata

  Gloria ZemzadeGloria Zemzade12 ditë më parë
 • A ma Co gift alokun o kol po pate munci

  Leo KurbneshiLeo Kurbneshi12 ditë më parë
 • osokol te rrau ai leo

  besi manajbesi manaj12 ditë më parë
 • A do me shtish ne guilld 🤪🤪🤪

  Ceki SulejmaniCeki Sulejmani13 ditë më parë
 • accn kthej \

  mumin Rekamumin Reka13 ditë më parë
 • hej mos e shikoni ma sokoli se ju mashtron e jv merr akondat ky mut

  mumin Rekamumin Reka13 ditë më parë
 • o fmil qim kthej akondin

  mumin Rekamumin Reka13 ditë më parë
 • O legen pse mvrave n rank

  astrit dervishajastrit dervishaj13 ditë më parë
 • O shqipe perse duhen kodet

  Andon TahoAndon Taho13 ditë më parë
 • Ju lutem te gjith like dhe subscribe ff sokolit

  Leart RamadaniLeart Ramadani13 ditë më parë
 • o sokol ma co grift alokun kur te kesh diamante te lutem te kam bere ne cdo vidio like dhe subcrite emrin ne free fire e kam ffOmar23555

  Milena KurtiMilena Kurti13 ditë më parë
 • O kolo ka live sot?? Te lutem me kthe prgj

  Adi KasemllariAdi Kasemllari14 ditë më parë
 • A do kete live sot

  Adi KasemllariAdi Kasemllari14 ditë më parë
 • Pls o kol a me bon dot top up pls 😭😭

  Alb 13Alb 1314 ditë më parë
 • Kol

  Ajken AsllaniAjken Asllani14 ditë më parë
 • O kolo na jep nanji kod per crono

  Ersi CaniErsi Cani14 ditë më parë
 • O sokol hith me kode a te lutem

  Geni TallasGeni Tallas14 ditë më parë
 • O kol me sa dm e more lepurin ma tregon plz se dua ta marr dhe un

  Steliana PashaSteliana Pasha14 ditë më parë
 • O sokol ka kode sot?

  Ervis XhakoErvis Xhako14 ditë më parë
  • Perse Jan keto kode o shok

   Andon TahoAndon Taho13 ditë më parë
 • Do ket live prap sot ??

  MARSIDA SPANJOLLIMARSIDA SPANJOLLI14 ditë më parë
 • Bana destek olabilir siniz tşkler

  ORHAN. YTORHAN. YT14 ditë më parë
 • Dum lepra t gjall jo lepra loje

  GERS.00GERS.0014 ditë më parë
 • Mos shaj o burr ja q**** jeten Amerikës 😂😂❤️

  GERS.00GERS.0014 ditë më parë
 • Flm o kolo me ra ronaldo

  FF ÅDÎFF ÅDÎ14 ditë më parë
 • Je i madh sokol

  Melsi DibraMelsi Dibra15 ditë më parë
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio yt15 ditë më parë
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio yt15 ditë më parë
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio yt15 ditë më parë
 • do m fusesh ke grupii ne discord aman ma kthe ni prgj

  FF Silvio ytFF Silvio yt15 ditë më parë
 • O sokol ma jeep kodin

  Gevi SeliGevi Seli15 ditë më parë
 • Me jep nje kod c far esht kodi

  gabriel merolligabriel merolli15 ditë më parë
 • Ore o kol

  GOKU SUPSKRAPJGOKU SUPSKRAPJ15 ditë më parë
 • JPMW

  Kutup TilkisiKutup Tilkisi15 ditë më parë
 • CR4D

  Kutup TilkisiKutup Tilkisi15 ditë më parë
 • Kur dalin kodet

  Maria MariaMaria Maria15 ditë më parë
 • Adoan dona qosh kudet

  Mateo GoqiMateo Goqi15 ditë më parë
 • Bjena kodin

  Mateo GoqiMateo Goqi15 ditë më parë
 • o sokol a ma ben gift alok

  Laim_ gamingLaim_ gaming15 ditë më parë
 • Te me besh gift k

  Ilia ZakaIlia Zaka15 ditë më parë
 • Do e bejme tek e tek

  Ilia ZakaIlia Zaka15 ditë më parë
 • 1

  gamers korcagamers korca15 ditë më parë
 • 1

  gamers korcagamers korca15 ditë më parë
 • Code

  BULUT İMECEBULUT İMECE15 ditë më parë
 • Live

  BULUT İMECEBULUT İMECE15 ditë më parë
 • Merrni kodet te siegu shpejt se kan dal

  ғғ ʙʟᴀᴄᴋғғ ʙʟᴀᴄᴋ15 ditë më parë
 • O kol a ke me fut live sot por kode

  Kelmend Free fireKelmend Free fire15 ditë më parë
 • Emri BRISELDI

  Paulin GjoniPaulin Gjoni15 ditë më parë
 • Id-1988719573

  Paulin GjoniPaulin Gjoni15 ditë më parë
 • Na ba rronaldon gift o zemra.ti kam ba te gjitha videot gati like dhe subskraibe my canel bro ahahahah

  Paulin GjoniPaulin Gjoni15 ditë më parë
ALworld