Spotlight- Ngjela shperthen ndaj Metes. Jam ndeshur me tigra s'pyes per mace - Vizion Plus

3 Mar 2021
211 863 Shikime

www.vizionplus.tv
facebook.com/spotlightvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
2 Marset e Ilir Metes. Të ftuar në studio:Klevis Balliu, ish-deputet i PD-së; Brizida Gjikondi, jurist-aktiviste; Enton Abilekaj, Dosja.al; Alfred Lela, PolitikOn. Në lidhje skype: Spartak Ngjela, avokat..
-----------------------------------------------------
SPOTLIGHT është një format gjithë përfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, Show Biz, Profili i Personazheve, Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00.
#spotlight #albandudushi #vizionplus
---------------------------------------------------------
Subscribe: alworld.info

Komente
 • Ropt ty saliut e krejt tkorruptumeve 🤢

  Juve JuventusJuve Juventus31 minutë më parë
 • Ti po i blen vet votat në dibër mor moster

  Xhelil PacollXhelil Pacoll19 orë më parë
 • Nje jete e kam degjuar asgje ske bere zoteri kur te plakemi ne

  Petro TopiPetro TopiDitë më parë
 • Bravo.ty.zoj.jeshum.eqart.edhe.shum.eafte

  Eva HasajEva HasajDitë më parë
 • Lene.te.flas.a.nuk.te.intereson.ty'se.je.lecke.e.salushit.o.pika.edi.ja.marr....te

  Eva HasajEva HasajDitë më parë
 • Balli time Balli ju etrdhtut vpopullin idezut mandate populli subendo ma sereni tepabes

  Naim KrasniqiNaim KrasniqiDitë më parë
 • Ilir Meta kryetar i socialisteve

  Ina SeidoIna Seido4 ditë më parë
 • Ky eshte burr

  Ina SeidoIna Seido4 ditë më parë
 • Bravo te qofte SPARTAK Ngjela 👍👍👍👍

  Besnik CullhajBesnik Cullhaj5 ditë më parë
 • Na ha mutin ky fariu fytyre mut

  Haxhi QokuHaxhi Qoku8 ditë më parë
 • Mos akuzo amerikanet e edi rames po un shikoj edi ramen nuk po te sulmon po do te veri perpara Punet qe Ka nisur po nuk keni pse te sulmoni kryeministrin le ta mari mandatin e 3kryeministrit po nuk e mete per te shqetsuar ilir meta mos te shqetsohen po levta Mari mandatin e 3kryeministri pasi eshte ok per stabilitet kryeministri dhe amerikanet mos guxo te ti akuzosh kur ATA skane faje mos u Zini me me situatat meta duhet te dije se kryeministrin con demokracine perpara po nuk kuptojn gje.

  Sajmira MehmetajSajmira Mehmetaj8 ditë më parë
  • SE ju si opozite keni kriminelat tuaj po boll me.

   Sajmira MehmetajSajmira Mehmetaj8 ditë më parë
  • Po nuk ka turpe qe zene te huajt ne goje po nje gje ta dine klasat e tjera politike mos te guxojne te Shajne njeri tjetrin dhe nese klasat e tjera mesojne situatat sulm me njeri tjetrin po boll ore le ta mari kryeministri mandatin e trete per arsye stabiliteti kaq ju them une dhe Jo tadhen shyqyr o vezen qe ske uje thote fjala e urte lere te punoje ligjin do zbatohet kryeministri me Pas kush kerkon ckerkon lere te punoje kryeministri dhe Jo presion me situatat nuk duhet me te bejne me Jo ti po une po Beni stabiliteti gjykata dhe cdo situate duhet qe injoranca nuk behet kabulle.

   Sajmira MehmetajSajmira Mehmetaj8 ditë më parë
 • Taku eshte nje nga familjet me te persekutuara nga regjimi komonist por por ka then nje te drejt bravo S. Ngjela je i fort

  marimanga ezezmarimanga ezez9 ditë më parë
 • ti moji. qore e rames. ilir. meta. rsma ia mune iliri do jet president dhe. rames do. perfundoi ne burge ase te mos medoni se do fitoni. avukati dovei me ramen ne burge iliri talle bythen me ramen sedimir. qe fiton. pedeja rama jaka qedisur dosjen rames amerika dhe evropa edo ramen ne burge

  orhan lulaorhan lula9 ditë më parë
 • cakasjelle rezyltatin kjo. drejtesi ejuaji qe. ubron. ju qevithni ajdutur tizonje dotemarin25 prilli mevete seti je nji mashtruse e qelbur por. ti zonje do perballed me drejtesin

  orhan lulaorhan lula9 ditë më parë
 • si ngjela dhe dudushi. kane rudhur nga trut ekokes dota shikoni numerimin do dodhin qe zgjedhjet ifiton luli seramen po pret burgu kete radhe do ti tregoi. rama tegjitha pislleqet

  orhan lulaorhan lula9 ditë më parë
 • Bravo zonja dhe avokat Ngjela

  Nada BtsNada Bts10 ditë më parë
 • Bobooo nga e kane gjetur kete papagallin balliun?!! Kot fare. Po Ilir i Meti i ka marre shqiptaret per dele? Zgjohuni o njerez se po ju hane te gjalle per hesapet e tyre dhe ju i duartrokisni.

  Nada BtsNada Bts10 ditë më parë
 • DHE TY DUDUSHI IKE. DITET TE NUMRURA. BASHK ME GJELEN. 25 PRILLI GJELA RAMA CUPI. NAZARKO ETJERE DOTE. GORDHIN. NE. BURG. NGJELEN DOTA MESOJME AVUKATIN. TYNGJELA JE MESUAR NE BURG BASHK. ME BABANE. TENTE DO QIJE NE BYTH NGJELEN DHECDUDUSHIN ERAMES 25 PRILLI DO. TASHFSHE KUSH ESHT. ILIR META

  orhan lulaorhan lula10 ditë më parë
 • ngjela. dota shfim pas 25 prillit ku do perfundoi kreu shtetit ilir. meta ramen do ta coji ramen ne burk zgjedjet ifiton. luli dhe president. sali berisha. mister i bredshem. do. jet ILIR META KJO KA MAR FORMEN E PRERE TA DIJE MIR CA. PRET RAM AJDUTI

  orhan lulaorhan lula10 ditë më parë
 • Rama esht imadh je me imiri kam shum respekt jo meta

  Sanie SulollariSanie Sulollari15 ditë më parë
 • Nuk priten duar.po ekziston eliminim deskremini e famiglias shqiptare keto Jane faktet o analiste te je ironces boterore

  André CelaAndré Cela16 ditë më parë
 • Zoja avukat quhet giudice po flisni je ijoronce per je shtet

  André CelaAndré Cela16 ditë më parë
 • Gjikondi nje flliqesire qe deri dje i lepinte bythen metes dhe nuk mori post dhe cuditerisht u be armike e lsi.nje turp i nje plehre qe kerkon tu jape mend shqiptareve.nje plehre e peshtire per tu peshtyre

  Isidor DhramiIsidor Dhrami17 ditë më parë
 • Respekt Z Avukat Spartak Ngjela flet hapur populli mos ti harroj keto Z flet ne menyr te shkelqyer se respektojn kur flet flitet per Cuba na dlin dhe keta te rinje me Cuba degjoheni gjykimin etyre eshte per te ardhur keq.

  Piperia AthenPiperia Athen17 ditë më parë
 • O avokat tu rrit nera

  Piera MatteoniPiera Matteoni19 ditë më parë
 • Ti ore qen balliu Edi Rames ti hash mutin. U bere ti legen. Ta njofim surratin

  Piera MatteoniPiera Matteoni19 ditë më parë
 • Shqipetareve priteni karin se vetem ate keni ngel o rob qira pa u bere shqipetareve budallenj qe ju vijne pas 30 vjet

  Emiljo KingEmiljo King20 ditë më parë
 • O ngjela o guak mes bej llak llak han mut kot organizohuni bashkohuni futeni ne burg Sali berishen Ilir meten Lul bashen Edi ramen dhe kupolen e tyre bandite qe kane qeveriz dhe talle me shqipetaret per 30 vjet Turp marre per ju gazetare lope qe mereni akoma me keto mbeturina te diktatures keto duan burg te perjetshem per te zezat dhe vuajtjen qe i kane shkakyu popullit

  Emiljo KingEmiljo King20 ditë më parë
 • Pershendetje zoti ngjela ndryshojeni shqiperine formoni nje force te re demokratike zhdukeni regjimin komunist qe na la peshqesh Rm8z Alia mbas 90tes zhdukeni kete fare te keqe komun8ste partia demokratike dhe partia socialiste nje jane dy parti te zeza komuniste qe mbrojne vjedhjet e njeri tjetwrin Mos meri me ilir moter qirin o gazetare lope poluftoni dhe cojeni ne burg Ilir meten sali berishen dhe kupolen banditeske te tyre

  Emiljo KingEmiljo King20 ditë më parë
 • Ne burg Komunistet banditet qe na la peshqesh diktatura ne 90ten Salikrimineli Ilir meta Lul basha Edi Rama keto kriminele komunist kane 30 vjet qe tallen me popullin shqipetareketo kriminele duhet te jene ne burg dhe sekuestru pasurine marramendese qe i kane vjedh popullit Turp kush ju shkon akoma ketyre banditeve

  Emiljo KingEmiljo King20 ditë më parë
 • Ne burg Komunistet banditet qe na la peshqesh diktatura ne 90ten Salikrimineli Ilir meta Lul basha Edi Rama keto kriminele komunist kane 30 vjet qe tallen me popullin shqipetareketo kriminele duhet te jene ne burg dhe sekuestru pasurine marramendese qe i kane vjedh popullit Turp kush ju shkon akoma ketyre banditeve

  Emiljo KingEmiljo King20 ditë më parë
 • Ik mo ajdut

  Vera VeraVera Vera20 ditë më parë
 • Po car beni mo p folni per salen per lirn o ky qe flet vetem nje qe ka lepi saliun

  Vera VeraVera Vera20 ditë më parë
 • I madh ngjela sdi kompromis as me vetveten 👏sdi compromis as me te kaluaren as me te tashmen . Endrimtare i pa shterur qe shqiperia te ket nje drejtesi .(Ci doni qe i mbroni mor te shkret) shpirt i lire dhe i pa mposhtur kur tigrat pushkatinin Ngjela fliste, Kur macet paguajn Ngjela nuk shitet ( respekte zoti Ngjela 🙏

  Giorgio NurceGiorgio Nurce23 ditë më parë
 • Avokati eshte burr

  Erjon TafajErjon Tafaj23 ditë më parë
  • Shum i sakët o mik"me kë tē flas?".

   Marie PrengaMarie Prenga15 ditë më parë
 • MONIÇKA NUK U MGOPËT.ILIRIÇKA METIÇKA. KU JU ÇON MUSHKA. ÇOU O XHAXHI ENVERI DHE SHIKO SE ÇFARË KE LËNË PAS. ...DO TI LANI PATJETËR. .KËTU LAHEN MONIÇKA....META. PLEHRA

  Fatmira RukaFatmira Ruka23 ditë më parë
 • Turp

  Vera VeraVera Vera24 ditë më parë
 • po mire more Alban pse e ul veten me keta zagare qe sdine ca flasin jepu rralle te tjereve se na hape barkun me kete qelbesira se ju qelben dhe studion....👎👎👎👎👎

  Kimete TropliniKimete Troplini24 ditë më parë
 • Kush e voton kete katharma? Kush? Jemi ne rregull nga mendja? Nuk e shikoni se cfare fytyre ka? Ai te vrete naten dhe te qane diten! Meta eshte mafia, mafia, dhe gruaja e tij ato gjurme ecen! Keta jane mbeturinat e shqiperise politikanet te gjithe!

  SpiroSpiro27 ditë më parë
 • E bravo zoti Ngjela! Je i madhe! Kini kujdes , se politikanet jane mafia, se nuk kane qejfe tu dalesh kondra, se shume njerez me vlera, i zhduken , me forma, e forma, qe nuk do ti kapi kurre drejtesia, njerezit qe jane me vlera, te medhaja! Neve shqipetaret kush na prek interesin, bejme ate qe nuk ta merre mendja! Ata vrasin nenen, vetem te marrin pushtetin!

  SpiroSpiro27 ditë më parë
 • Bolle me ate gishtin, duke e tundur gjithe popullit shqiptar! Je nje lloxhur, qe ja ke kaluar Enverit! Je mafia! Je hajdut! Je genjeshtar! Je vrases i njerezve , qe ty te dalin kundra! Ke vjedhur gjithe pasurine e popullit shqiptar , qe jane pa kra, pa para,! Je nje shembell negativ per shqiperine!

  SpiroSpiro27 ditë më parë
 • Suksesi reformes ne drejtesi eshte qe jane nderruar 190 gjyqtare haha llaf burrash ketu cmendesh

  beyond infinitybeyond infinity28 ditë më parë
 • 👍💥🤗😘

  Klaus Dieter WunschKlaus Dieter Wunsch28 ditë më parë
 • Z, Ngjela jeni figure e larte demokratike, ✌️🇦🇱fatekeqesisht esht qeveri banditesh arrogantesh diktatoresh mafioze,, drejtesi per popullin Shqipetar ✌️🇦🇱te largoheni kriminele, skizofrene, te semure psiqika,,

  Mary PetsouMary Petsou28 ditë më parë
 • P0

  Βιολέτα ΤσαροΒιολέτα Τσαρο29 ditë më parë
 • poshte e me poshte pd me balliun idiotin, pd, lsi e bejne vjelljen e votes. me kutia. po fituat ju balliu ikem ne, nga syte kembet vetem mos te shohim si do te digjni ju prap shqiperine si e keni djegur sa here keni ardh ne pushtet.balliu je nje rrugac goje shthurur je nje cope hajvan.

  amantia hsamantia hs29 ditë më parë
 • Ik o budall

  Vera VeraVera Vera29 ditë më parë
 • perputhen

  Ismet SukrajaIsmet Sukraja29 ditë më parë
 • Doli dhe Cuni i Fariut te kape mend Duhet te kesh dy Bythe nje t'a mbash e. Nje t'a cash O Dudush ve ne Kete budalla qe fton ne emision

  Ethem BrahimajEthem BrahimajMuaj më parë
 • Kleviss ke . Fariun babi te mson. Luli ke. Berishen e meson te kater jeni Serb oo medhenje

  Rexhep OshafiRexhep OshafiMuaj më parë
 • Kkkkkkkkkk

  Vera VeraVera VeraMuaj më parë
 • Ky edhe ka rrjedhur po edhe pjerdhur

  Αλτιν ΡεφατλλαριΑλτιν ΡεφατλλαριMuaj më parë
 • Akoma spo kupton qe je rrjellur nga trute

  Ksavi BushiKsavi BushiMuaj më parë
 • O ke deviacion psiqik ti ..o s'ka njeri ne politke pas rames

  Ksavi BushiKsavi BushiMuaj më parë
 • Tigrave ju je lepire maceve ju ke friken

  Ksavi BushiKsavi BushiMuaj më parë
 • Zotni presidenti po na dilka garant për mos të vidhet vota pro po pyes a vihet ujku të ruaj DHënt/Bagëtitë? Pale po thotë se ai vetë do tja presë Dorën, në të njëjtën kohë atij duhet ti priten të dyja Duart!!! Për të gjitha vjedhjet që ka bër që nga votat për 30 vjet dhe duke pasur parasysh edhe Floririn. Populli të zgjohet nga gjumi dhe mos të mashtrohet as me thesa Mielli e as me 100 mijë leksha se do ta vjellin gjithë jetën ‼️

  Fatime SheqiFatime SheqiMuaj më parë
 • ik o bir komunisti!! komunist e minister pa portofol te beri Edi 😊😊😊

  Toni NitoToni NitoMuaj më parë
 • Kgk

  Taku MetaTaku MetaMuaj më parë
 • Vertet ky balliu qenka me gomar se i ati

  Meti MullaMeti MullaMuaj më parë
 • PO kjo shqipria qe fol kaq shume per kte edi ramen nuk ka njeri tjeter qe nuk e heqin dhe te vene njeri tjeter

  diana previzidiana previziMuaj më parë
 • E kam. Qef monika krajemadhi

  diana previzidiana previziMuaj më parë
 • Mace të veshura si tigra hahaha

  Ilir FerraIlir FerraMuaj më parë
 • Lidhja fort e mirë me avukatin. Shumë bukur foli.

  Ilir FerraIlir FerraMuaj më parë
 • Atyre qe vjedhin voten u pritet dora, kurse atyre qe vjedhin floririn dhe djersen e popullit u pritet koka.

  Le KroLe KroMuaj më parë
 • Je nder te paket o Spartak qe del hapur kunder korrupsionit shteteror. Paataj vijne zoterinjte Baze... Cupi... A. Doci... S. Minxhozi e disa korifej te tille qe i dermuat keta hajdute. Por kur do vihen para drejtesise se re?? Deri dje keta e kane patur drejtsine prandaj sfunksiononte

  Bujar NallbaniBujar NallbaniMuaj më parë
 • Ngjela flet cfare do populli, por mban anen e Rames dhe te PSSh, ndonese flet edhe kunder tij e saj! Anmiku me i madh i Ngjeles eshte gjithmone e djathta shqiptare! Vertete, Meta, as Rama, as Sala, as... nuk jane tigra as mace(Shqiperia si shtet i vogel me popullsi te pakte nuk mund te nxjerr ndonje lider te madh), po Ngjela qe gjithnje krekoset, cfare eshte?

  Kroni9Kroni9Muaj më parë
 • Z.Balliu avukati Likes

  Pasho KastriotPasho KastriotMuaj më parë
 • Jo mo analiste,do Dali ,por Jo opozit,por BURGE

  Pasho KastriotPasho KastriotMuaj më parë
 • Edi fito prap 100% Opozit katastrof

  Gjergj KastriotiGjergj KastriotiMuaj më parë
 • Zoti ngjela mos u mer me gomere gazetaret

  Azem HoxhalliAzem HoxhalliMuaj më parë
 • balliu gomar gjalper djall

  Petros SakkaPetros SakkaMuaj më parë
 • Edi rama the boss

  ble ertible ertiMuaj më parë
 • Au dhjevsha opoziten

  Kona LekaKona LekaMuaj më parë
 • Ça fmi muti ky balliu

  Fol drejtFol drejtMuaj më parë
 • Shum mirë foli Spartaku mjer shqiptaret kush po i udh’heq O shqitarë qinju nonen rrxoni kta dirigjusë kriminela.!

  Ramadand HaliliRamadand HaliliMuaj më parë
 • Patjeter duhet prerë doren atijë qe vjedh voten, vota asht e shejtë, edhe kur blehet vota asht vjedhje, prandaj ju shqiptarë, merreni shembullin e Kosoves.!

  Ramadand HaliliRamadand HaliliMuaj më parë
 • Po mos u mer me meten o Spartak

  Gimi GimiGimi GimiMuaj më parë
 • Kjo laperica qenka

  Florim KastramiFlorim KastramiMuaj më parë
 • NA BETE REZIL OR ZOTI U VRAFTE...DASHTE ZOTI E NDEGJONE KETE LUTJE T'IMEN....

  Adriatik JoniAdriatik JoniMuaj më parë
 • Kot s'thote populli Peshku qelbet nga koka mor lal

  Artan ArtiArtan ArtiMuaj më parë
 • Gjikondi eshte nje lepirese profesioniste.e peshtire ne menyren si serviliset.deri dje lepinte meten kurse tani lepin ramen.nje qelbesire e shtirur qe habitem ca opinioni duan nga nje e perdorur

  Isidor DhramiIsidor DhramiMuaj më parë
 • Po e ndien qe te ka ardhur ngordhja o gomar

  shkelzen oranishkelzen oraniMuaj më parë
 • Ti ngjjela kari ke pjerdhur fare bashk me kte grua qirin dudushin

  Nozy NozyNozy NozyMuaj më parë
 • CFAR DJALI ESHTE KY BALLIU MO AMAN TJA QISH TAN ROBT

  viorel balmusviorel balmusMuaj më parë
 • Ngrihuni o Popull Djegni Komuniste nese doni te jetoni me dinjitet ne ate Shqiperi te Perdhunuar

  Bresa KFZBresa KFZMuaj më parë
 • Zoti Ngjela ju jeni akoma mace dhe me macet do luftosh ķur tè bèhesh tigèr po u bère me votat e shqiptarve si.Ilir Meta atèher do ndeshesh me tigra

  Sadik AadikSadik AadikMuaj më parë
 • Ti Avokat lodhesh kot ti flet për vjedhje hapur nuk meren masa as një syn në burg jemi lodhur me këta legena

  Bledi KurtiBledi KurtiMuaj më parë
 • Bravo Spartak Ngjela je 1 ,Ilir Meta ne burg te gjithe hajdutat, Ilir shkerdhata nuk eshte presdent i Shqiptareve

  Defrim CenajDefrim CenajMuaj më parë
 • Ramës dhe ripjelljes sorosiane po i qijmë t'ëmën më 25 prill.

  justiniani i madhjustiniani i madhMuaj më parë
 • ZOTRI AVOKATI SHQIPTARET PA LITARIN ZVIN NE MENT PO FRIGOHEM ENE ATHER ZVIN VENI LIDJIN SI NE AMERIK SE E CHUDITET BOTN.

  Sefer KnapSefer KnapMuaj më parë
 • Ti je hajduti i shqiperise jo presidenti po leje ate muhabet

  Gentiana SeferajGentiana SeferajMuaj më parë
 • Ilir Metà duet te veje ne klasen e pare te mesoj e akoma nuk di te fole kush eshte ai qe thote do ti prese doren fatkeqesisht ku eshte e ardhshmja e popullit Shqipetare.... Lipame Ilir

  Luiza LikaLuiza LikaMuaj më parë
 • Ngjela me patrioti me fal per gabimin

  Sali RerzaSali RerzaMuaj më parë
 • O z. Ngjela je me parrioti nga te gjithe je njeshi te kesh jete te gjate

  Sali RerzaSali RerzaMuaj më parë
 • Ngjela esht njeri me i zgjut

  Dani ElDani ElMuaj më parë
 • O SHPELLARE HARBUTE PSIKOPATE BALLIU MBYLLE GOJEN TE FLASIN TE TJETET O IDIOTE

  AGRON SHABANIAGRON SHABANIMuaj më parë
 • Ore leshpera po sa duar kini prere gjer tashi o genjeshtare politikane e katandiste shqiperine dhe shqiptaret si ata gabelat qe jetojne neper chadra bga nje vend ne nje tjeter. Vodhet Shqiperine dhe shqiptaret sa mbeten qe edhe breket ti merni ketij populli te varfer dhe te vojtur.Turp te kini se mekatet nuku i pranoni.

  Skender LjumaniSkender LjumaniMuaj më parë
 • Si thot ky nuk ben dot reform se vjedh dit per dit kurse kta vidhnin ore minut yyyyyyt se kokrat e k...es jeni qe te gjith e lat kte ven mbrapa do vi dita per te ter ju

  Rezart AjdariRezart AjdariMuaj më parë
 • O z. Rama cilli do që fitoni s‘do ketë drejtësi në Shqipëri 😡

  Ukshin KomaniUkshin KomaniMuaj më parë
 • I Spartak Tigri.Mban mend ne selenice te hipnin ne karroce dhe te godidnin me Kake Lope . Ku I gjete tigrat ti more plesht?

  John SecaJohn SecaMuaj më parë
ALworld