Stela dhe Lindita, ka nisur "lufta"? Përballja e vajzave për Ndriçimin! - Përputhen +40, 1 Maj 2021

1 Maj 2021
637 806 Shikime

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
 • Sa te lodh obobobo... ti do burre ... o pika o Sami o gjytrym

  Kledia JanaqiKledia Janaqi6 ditë më parë
 • Hahaha e vertet si hardhucëëë

  Victor KalociVictor Kaloci8 ditë më parë
 • Oltioni deri diku ka drejt, pamja fizike esht ajo "shtysa" per te vazhduar me tej,ne momentin qe ne pamje t par nuk te "ngjit" behet disi e veshtir njohja per me tej,mirpo jo domosdoshmërisht esht kshu,sepse ne bised e siper mundet qe personi behet interesant dhe ndryshon gjithshka, bukuria mendoj esht relative,me e shpjegu me fjal t thjeshta, pyesin njerin:ti je gjith ai burr i pashem si ka mundësi ke mar nje grua te shemtuar?kjy i pergjigjet:nqs do te jepja syt e mi ajo del shum e bukur, mendoj qe sjellja e ben njeriun te bukur

  Tani TrTani Tr8 ditë më parë
 • Pi** some qeke o çimo,sma mori menja n fillim,mu duke njeri i lodhur si roje note

  Tani TrTani Tr8 ditë më parë
 • Ah ti shohesh ti mo Xhuzepe femijet e mi ti mo Xhuzepe 😂🤣😂🤣😂🤣

  Ersila MyrtajErsila Myrtaj9 ditë më parë
 • shume femer e poshter kjo Stela

  Top funny vinersTop funny viners9 ditë më parë
 • Po cja fusin kot kto me kto shprehje sjellja e zbukuron njeriun ajo esht e vertet njeri po nuk te pelqeu fizikisht i her ce do per gjerat e tjera

  XheksonXhekson9 ditë më parë
 • Duam Lulin te shtunen se ndryshe sja vlen ta shikosh perputhen.

  Merii MeriiMerii Merii9 ditë më parë
 • te henksha gopin o bora degjove

  Alo OlaAlo Ola9 ditë më parë
 • SHQIPE E GIUZEPE PO BENI GARE KUSH KA FEMIJET ME TE MIRE

  ARBI ARBIARBI ARBI9 ditë më parë
 • pse gjitha KTO ME EMER SHQIPE JAN ANTIPATIKE

  ARBI ARBIARBI ARBI9 ditë më parë
 • Sa fytyre e neveritshme Eshte kjo Stela sa ligesi percjell

  Sakis MoumasSakis Moumas10 ditë më parë
 • Gilberta sonte qenka ber siper dasem

  A. AA. A10 ditë më parë
 • Aman kjo Lindita si me qen motee me antonelen 🤣🤣🤣

  Merita GashiMerita Gashi10 ditë më parë
 • 😂😂😂😂

  Joana SinanajJoana Sinanaj10 ditë më parë
 • Landi ta do 2 Buran se nje nuk i Soßen bora

  Flora CobaniFlora Cobani10 ditë më parë
 • Hahahahahhahaha,o deka

  Benjamin MustafaBenjamin Mustafa10 ditë më parë
 • Oh Zot largojeni kete Armandon sepse duket qarte qe ka probleme te thella psikologjike!!! Njeri i frikshem psikopatik 😱

  Entela GoxhiEntela Goxhi10 ditë më parë
 • Kan hik njerzit per lesh , 70 vjec ajo do te dashur per rock hahah

  Redi TopiRedi Topi10 ditë më parë
 • Si moj Gilberta je kaq e trash, i thu Samiut flm si me ktheve buzqeshjen , se ai te tha jemi nda un e vllaj nga grate 🙈🙈

  Liam jolaLiam jola11 ditë më parë
 • O me mire me i thene perputhen hallexhinjte ketij emisioni

  Cim BashaCim Basha11 ditë më parë
 • Stela zdiskutohet qe do me shume çimin se ka leke . MATERIALISTE Komenti Im ishte para se Armando te fliste por bashkohem me mendimin e tij.

  Set SetSet Set11 ditë më parë
 • Po nuk me pelqeu fizikisht as nuk e mar mundimin t'i hy ati muhabetit.bravo mos dëgjo ato kuckat qe na bejn si tzgjuara jo po intelekti jo po ajo jo po kjo.

  Geni,në,kohë KokoGeni,në,kohë Koko11 ditë më parë
 • Ato plakat nje kemb ne Var nje kemb jasht, burra kerkojn Omg 😱🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

  Ramadan RushitiRamadan Rushiti11 ditë më parë
 • Rrisni cilesin e meshkujve ktu se femrat yll jurse meshkujt mama mia🥸

  MsTironceMsTironce11 ditë më parë
 • Nuk e kuptoj, perse duhet te Kapen me videoklipin e lulietes kur mevlani dhe juli kane bere 2 deri tani

  Set SetSet Set11 ditë më parë
 • Shqipe sa te bukur e ke kapelen moj 🤣🤣🤣

  Rina DkRina Dk11 ditë më parë
 • kuku mos vet juv keni met me gjet burra veq jeni tu u sjell te mollari hahaha ani qeky olti shka ka ardh ktu derky djali gjen ma te mir jashte se qetu

  Shyrete ArifiShyrete Arifi11 ditë më parë
 • Ky është kulmi gjithë nga 45 deri 65 vjeç dhe bora i thotë vajzat tona 😱😱 me mire thuje adoleshentët pika që ste bie

  Leo ZelaLeo Zela11 ditë më parë
 • Cim kerko ndjes qe shan elbasanin te gjith Pler , tullac vrks

  Julian BoceJulian Boce11 ditë më parë
 • Stela me jep nje ndjesi si skuthe.

  Alba TabbiAlba Tabbi11 ditë më parë
 • Lindita yll ❣️

  Emi VrapiEmi Vrapi11 ditë më parë
 • Si bo kjo bora si e merzitme futja kot

  arlind arliarlind arli11 ditë më parë
 • E mor cim djali si zihen per ty

  elaaa krielaaa kri11 ditë më parë
 • po lulja ku eshte

  Florian MinoFlorian Mino11 ditë më parë
 • Çimi çimi çimi po çijuni çfar prisni.KEta dzjat gjith me çimi i paskan punet hahahahah

  Mr. DreeMr. Dree11 ditë më parë
 • Stela: mua me pelqejne shume librat Olti: une nuk lexoj sme pelqen te lexoj 🙃 kto te dy vetem perputhje qe sdo kene

  Alesia DaniAlesia Dani11 ditë më parë
 • Me faj apo pa faj s'ka rendesi, Armando s'di pse qendron akoma aty brenda...

  beyond infinitybeyond infinity12 ditë më parë
 • O Lindita te hengsha m*tin.

  Mari MqriMari Mqri12 ditë më parë
 • kush mendon qe cimi flet si gay🤢🤢🤮🤮🤮🤢🤢🤢

  n.bushin.bushi12 ditë më parë
 • samiu ste do fare o gilberta. qe nga vonesa duket qe eshte indiferent ndaj teje, por ky eshte i mire ne komunikim dhe di si te dalin shpejt nga situata. eshte i zgjuar😉

  AnnaAnna12 ditë më parë
 • Brovo cimi ajo I do te gjithe mere vendi in e duhur

  sulejman saljasulejman salja12 ditë më parë
 • Lindita gjen protekse jo se e do cimi mbahu I fort Mos te mashtroje ajo ajo eshte e hedhur

  sulejman saljasulejman salja12 ditë më parë
 • Bora duket qe do te fusi ne sher atyy i ngut me pyetjee qe ata te degradojnë 😳😳😳😳

  Shikim te kendeshemShikim te kendeshem12 ditë më parë
 • Cimi ke bere me te mire ajo duhesh Mos te dilte me asnji dhe jo te pelqente te tjret ajo nuk e mbajti kete shume mire bene me mire pa te se Sa me linditen

  sulejman saljasulejman salja12 ditë më parë
 • Lindita e italics eshte nga fryne Era ke then koken pa fytyre eshte kjo femer vjen per cimin dhe do do ti takoje te gjithe si ato tek te rinje olti bene gabim qe pelqej linditen nuk ja vlen ajo

  sulejman saljasulejman salja12 ditë më parë
 • Po keto te 40 jane be mafjoza fara 👏👏Te rite jane drrit e lule krahasim me keto 🤔

  ani Tiranani Tiran12 ditë më parë
 • Kisha pas qef me pa Shqipen nje takim jashte me ket Italianin me duken shume funny ,ky qysh po flet shqip edhe kjo ne at stilin e saj .A je gjelloz nga Llullja 😂😂😂😂

  Alena LenaAlena Lena12 ditë më parë
 • Kta paskan firmosur kontrate qe rrogen mujore dhe nuk qenkan informuar se per cfare po firmosin haha. E cfare ndryshimi do kishte nqse ato do kishin Mar leje produksionit me festu ditlindjen e nje personi. Yyyyy fakirat qe drejtoni ate emission prs.tutash! Vetem nje arjan esht tamam aty dhe pak nga cunat. Por si program e si drejtues te kte programi fallso, turp tju vi qe ngelet Duke mashtru publikun qe u shikon e u paguan ju tegjithe aty. Bora po te ishte kaq e mire dhe e drejte, nuk e linte burrin e mori cunin.

  Anita ToriAnita Tori12 ditë më parë
 • Me e sakta aty Linda eshte, Lindita na e pushoj Naumin, qeshnim me shakat e tij

  DanielDaniel12 ditë më parë
 • Futi nje gjum o Cimo Respecte Armando

  Hakil HapipiHakil Hapipi12 ditë më parë
 • Shqipen e kane stiluar shume bukur, ia prishin mendjen Giuseppes.

  DanielDaniel12 ditë më parë
 • Çimi dhe shqipja jan perfect çift🤣

  albiona iljazialbiona iljazi12 ditë më parë
 • alworld.info/plus/YtZjWqcQurWjVHNpN77fVgvideos

  A,mnbvcA,mnbvc12 ditë më parë
 • Po arjan ke te drejt femrat jan me me kemb ne tok kerkojn gjera te tjera por ne cdo lloj forme transmetojn imazh bukuri , dmth bejn tualete ngjyra flokesh fustane ekstravagante tatuazhe thonj.. etj te gjitha kto jan ne kuptimin e terheqjes fizike prandaj armandi shuum i sakt

  Eli ImEli Im12 ditë më parë
 • Po ky olti kujton se esht i bukur?qyqa larg qoft kotmkot,as qyrret nk do tja hidhja

  eleni trandalidieleni trandalidi12 ditë më parë
 • O bora sqarohu me donaldin ti. Lej kta se sqarohen vet😂

  ina ereqiina ereqi12 ditë më parë
  • Opo dhe ata te dy si vellezer i hyra vetja qejf shume sikur thua ti keta ndonje Brad Pitt edhe Leonardo DeCaprio

   TonyTony12 ditë më parë
 • Bravo Olti ,je serioz mos ndrysho

  elidor_1993elidor_199312 ditë më parë
 • Cimii je sh I mir

  Majku MarsiMajku Marsi12 ditë më parë
 • ja ka fut luli hahahaa

  Ervis OfficialErvis Official12 ditë më parë
 • Une se kuptoj dot Boren kush te vesh moj moter ? E ke pare veten shume skandal.Pak me klas ne veshje me serioze shala e lakuriq deri ne rrez para 10 burrave.Te ishe ne program rinor pooo nxirre po ne nje program familjar vallah une se di duhet te jet nje konsulent per veshjen

  Arlinda DemirajArlinda Demiraj12 ditë më parë
  • Beqare eshte Borebardha

   DanielDaniel12 ditë më parë
 • Me kane.pelqyer shume qe te dy qe ne takimin e pare kater minutesh.I dua shume te perfundojn bashke.Samiu dihet eshte mashkulli ideal dhe model i mashkullit europian dhe xhentelman.Gilberta femer klas.Ju uroj shume fat dhe mbaresi

  Arlinda DemirajArlinda Demiraj12 ditë më parë
 • Oo ilir hipu gilberta a ja shef at goj si e ka ata dhom ta gerdit femren ajo

  ll aall aa12 ditë më parë
 • T'gjitha plakat me qyditin se si kan shku per te lup burr ne tv veq msusja me befason une po te kisha fmin ne klasen e saja de e hiqja se mos te degjineroj femija sa e pa fetyr si si vjen turp far gjeste cncncnc

  ll aall aa12 ditë më parë
 • Turpe keto kan femit per perpuuthen e dali aty vet

  emili Emilyemili Emily12 ditë më parë
 • Ä

  arjan stafasaniarjan stafasani12 ditë më parë
 • Sa formale qesh kio mesuaja o zot

  Toni CenolliToni Cenolli12 ditë më parë
 • Duhet me i mor leje bores me bo i pordh tani u pa puna

  Game GameGame Game12 ditë më parë
 • Hahaha arjani cimit je nje kokre dembelit mbase donte ti thoshte kokre legenit

  Kristian KristiKristian Kristi12 ditë më parë
 • Stela duket se qfar karakteri ka dhe armando e ka vrejt shum shpejt!

  Tuana LoveTuana Love12 ditë më parë
 • Kot..vetem ariani me plq ne puntata +40

  Omega_ WGFOmega_ WGF12 ditë më parë
 • Sot e kuptova perse Gilberta eshte beqare. Mendjemadhe, tekanjoze...ka lezet kur je adoleshente me keto karakteristika ose te 20 por pastaj thjesht ngel ne dere.

  ppl needppl need12 ditë më parë
 • Gilberta si tope e fryme

  Mario AndreaMario Andrea12 ditë më parë
 • iko sami shkruaj do nji liber per ate pun je ti

  Klodian ZenunllariKlodian Zenunllari12 ditë më parë
 • Stella shum e bukur e kisha Martu hiq pa u perputh 🤣🤩

  Berlin securityBerlin security12 ditë më parë
 • O bo bo.cfar ke vesh mi Shqipe..pu puuuu

  Tirana 2001Tirana 200112 ditë më parë
 • Italiani Shqipes: me ca meresh 🤌 Shqipja: jam nje pensionistee thjesht 😂😂

  Femër FemerFemër Femer12 ditë më parë
 • kjo gilberta ka një buzëqeshje fallco është thjesht një femër e shtirur pa pik lezeti

  Luis LuizaoLuis Luizao12 ditë më parë
 • Dobic ferre

  Dimitra XoxhaDimitra Xoxha12 ditë më parë
  • Pika ty budallacka Dini fjalene n xheloze ti 🖕

   Dimitra XoxhaDimitra Xoxha11 ditë më parë
 • Arrogance ne kulm manipulim ne max si do manpulohej tjt kenga me e shpifur duke harru qe feminjet nen mosh rrin cdo dit ne youtube ...zot na ruaj cfar gjyshrish po vijn nw re ardhmen 😢😢

  Jonii MirandaJonii Miranda12 ditë më parë
 • Armando shume skizofren po duket se fundmi.

  Humor ShkodreHumor Shkodre12 ditë më parë
 • Po shqipja pse behet si te jet 18vj luan te veshtiren. Ahhah

  Mano KurtiMano Kurti12 ditë më parë
 • O zot bjere mbar o zot.

  Fracesko MusakuFracesko Musaku12 ditë më parë
 • Gilberta do ve balonin 100%

  l lll ll12 ditë më parë
 • Me adolishenta se adolishentat dmth.

  Humor ShkodreHumor Shkodre12 ditë më parë
 • Dhe se kta qunat ktu siq duket u pengojn edhe Qimet ,kurse vajzat nuk shohin ndoj big k.. per tu fashuruar gjynaf

  Bosnaa BosancerosBosnaa Bosanceros12 ditë më parë
 • Po Monika a do te marri pjese ne pelpiqen 🤮?

  Agim QosjaAgim Qosja12 ditë më parë
 • te shikonin grate vetem anen fizike, trecereku i meshkujve do ishte beqar! Jane dhe 40+ keta dhe flasin si adoleshentet!

  Melody SolMelody Sol12 ditë më parë
 • Keta skan haber as nga dashuria asnga martesa as nga lidha se po te kishin do ishin mar e mir me bashkshortet e tyre tek kto mosha kurr ska per te funksinuar nje lidhe serioze as vet sdin ckerkojn i kan kaluar te gjitha lezetet e jetes

  Dorina QyrdediDorina Qyrdedi12 ditë më parë
 • Armando si Marsi !😂😂

  Nertila FjerzaNertila Fjerza12 ditë më parë
 • Kto edhe me keq se ato tjert qa bohet kshu bo bo ka mar fund njerzimi

  Eglis OfficialEglis Official12 ditë më parë
 • Si Gilberta si Samiu !

  Nertila FjerzaNertila Fjerza12 ditë më parë
 • Mua po me lodh kjo Bora. Eshte shumë ripetitive. Uffffff

  Suela KovarikSuela Kovarik12 ditë më parë
 • Ne prisnim qe kto te ishi me me llogjike dhe me te sinqerte po kto dolen ma budallenje se te gjithe..Vetem.linda me.pelqen🥰💋👏👏

  Xristina XhikaXristina Xhika12 ditë më parë
  • Lindes i ka ngrir surrati nga botoksi nuk artikulon dot fjalet 🤮🤮

   Mimoza ArifiMimoza Arifi8 ditë më parë
 • Stela na pelqen te dy te jetojm loooot

  Lona AdaLona Ada12 ditë më parë
 • O zot si zihen grat pèr çimin 😄🤦‍♀️, lat nam mi gra jeni dhe nga 40 vjeçe ! Ok e kuptoim qè doni lekèt e çimit 😜por mos ekzagjeroni kaq fort

  Suela BegaSuela Bega12 ditë më parë
  • U be Cimi si Bruce Willis

   DanielDaniel12 ditë më parë
 • Gilberta si manekin butiku :p

  Alboz MediaAlboz Media12 ditë më parë
 • Olti normal nuk ke rival së je ma i riu aty e ato plakat kan ba qef me moshat e thyra tani don burr me B të madh....

  xena hasanixena hasani12 ditë më parë
 • Armandi shkret vet flet vet pergjigjet,vet degjon,sja var njeri te shkretit hahaha

  Roza LatiRoza Lati12 ditë më parë
 • Uuuuhhh qyqa moj gra cesht kjo qe zihni per kete bukuranin cimin o gra po turp nuk u vjen te pakten na femijet se u shikojne pak me respekte per ta u prish dynjaja

  Adriana MiftariAdriana Miftari12 ditë më parë
ALworld