Takim në lagunë me Aristelën

26 Mar 2021
202 104 Shikime

Aristela nga Perputhasit vendosi te dal nje takim me Julin, dmth me mua. Dhe shkuam per nje udhetim deri ne Lagunen e Patokut. Aventurat ne muajin mars ishin te bukura

Komente
 • 😂😂😂😂👏👏👏

  Ardit VloreArdit VloreMuaj më parë
 • Edhe thojne pastaj Nuk eshte me skenar

  InstegramSHQIPInstegramSHQIPMuaj më parë
 • Ky tipi quhet idiot Juli 😂😂

  Byshra KurtiByshra KurtiMuaj më parë
 • Shkoni shume si cift

  Εμμανουελα Μ.Εμμανουελα Μ.Muaj më parë
 • O juli hajde n maqedoni te nje fshat ne tetove NOVO SELO 2 ESHTE SHUM FSHAT INTERESANT DHE I BUKUR DHE MUND TE TA JAP NJE KALE DHE TE SHKOSH TI VIZITOSH DY LIQENET AKULLANJORE SHUME TE BUKURA Mund te bësh autostop ne vikend nga shqiperia ne kosove dhe pastaj ne kete fshat që kufizohet me kosoven ku mund te vizitosh Majë e Titos (Tito Vrv) maja e dytë me e larte ne Maqedonin e Veriut

  Eroll RamaniEroll RamaniMuaj më parë
 • Se shkoni

  Lavdie KociLavdie KociMuaj më parë
 • O Julo mer aristeln

  Lavdie KociLavdie KociMuaj më parë
 • Po ky perca ka vajt aty amon per shoqe ky sboooo

  Casa De papelCasa De papelMuaj më parë
 • Juli tregoj ketyre fshatareve çdo të thot të jesh Lab.

  PELLAZG ILIRPELLAZG ILIRMuaj më parë
 • Super cift Juli dhe artistela

  ICT Youth Camp Extra CreditICT Youth Camp Extra CreditMuaj më parë
 • sekreti te perputhen shtepiza pa krevat 😂keshtu te perputhen vazhdoni secili ty provu hajde mod e re hajde

  L ML MMuaj më parë
 • Te gjithe te duam shum juli👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

  Amela MataAmela MataMuaj më parë
 • Qat skenaristen o Jul na perputh me ta se qenka yll

  Bobi 88Bobi 88Muaj më parë
 • te lumte shume video e bukur 💚💜

  ausado demirajausado demirajMuaj më parë
 • Na kujtove femijerine..me pamje nga patoku

  Ergest DhimuliErgest DhimuliMuaj më parë
 • Menyra e filmimit nga juli, eshte me mire se edhe top channel. Bravo ka talent. 👍

  Artur AhmetiArtur AhmetiMuaj më parë
 • Cishte ky takim kote kshu Ty dhe aristeles sikur ju ishte thare zora per te ngrene dhe u futet me turinj hanit si te babzitur

  Arsenis DomiasArsenis DomiasMuaj më parë
 • Sa me ka mar malli te vi ne lac aty ne patok

  Anida HyseniAnida HyseniMuaj më parë
 • Ku ndodhet kjo laguna?

  Stela AbazajStela AbazajMuaj më parë
 • Nice

  dulla buzhaladulla buzhalaMuaj më parë
 • O Leda pirdh se lirohesh zemër 😂😂😂

  Gladiola 1992Gladiola 1992Muaj më parë
 • Ti je me pith sema aty po ben emisionin tend brenda ne emision :)

  Indri XIndri XMuaj më parë
 • Jemi ktu me ilvën,zëvendës skenaristen🤣🤣

  nearda qosjanearda qosjaMuaj më parë
 • Po le te **** c'pun kam un me kto mor jul

  Elfons elfonsElfons elfonsMuaj më parë
 • Po kjo Leda ca ben aty meqe skenare nuk paska

  Diola PrengaDiola PrengaMuaj më parë
 • A e kini degjuar kengen per Antonelen alworld.info/u/video/gIjVx4eipNSffc0

  GrandFamilia RecordsGrandFamilia RecordsMuaj më parë
 • Si perputhjet e Juaja nuk ka !!? Ju skeni vajtur per tu perputhur mor djal , ju keni vajtur per fame dhe per para ! Ju nuk perputheni dot me si Jane perputhur prinderit tuaj , ju do provoni nga njezet , dhe do perfundoni me ndonje qe se dini as vet 😂😂😂😂

  Valentina BitriValentina BitriMuaj më parë
 • Sapo bem sikur ndenjem atje e erdhem te ham ketu 🤣🤣🤣 dhe ato pelivesat thon qe ska skenar 🤣🤣🤣🤣 po kush i ha keto

  Dajana BishaDajana BishaMuaj më parë
 • Vajza me emira Aristela.

  Xhemal AbdulahiXhemal AbdulahiMuaj më parë
 • Beme sikur hengrem, domethene dhe te hash me skenar😅

  joana Likajjoana LikajMuaj më parë
  • @Aventurat e Julit 🤔ca ka dashur te thote autori me kete

   joana Likajjoana LikajMuaj më parë
  • alworld.info/u/video/dGawmZ1hmcSgZs0

   Olsi DeejayOlsi DeejayMuaj më parë
 • Ahahhahah

  Elisa ElisaElisa ElisaMuaj më parë
 • Spo te marrim vesh o juli do martohesh apo do e kthesh ne estrade

  lila beglila begMuaj më parë
 • 6:30 ne bathore City

  Geni IsakuGeni IsakuMuaj më parë
 • Shumë çifti i bukur

  Βαγγέλης ΚαραγιάννηςΒαγγέλης ΚαραγιάννηςMuaj më parë
 • Juli. Je i mrekullushem.

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα ΓκιόκαMuaj më parë
 • Pershendetje. .jetojm ne athin ketu e.25.vite Julu. Dua te them nje faleminderit nderit shum te madhe se .me solle krejt jeten time si kam lindur dhe rritur ne laq. Dhe ne plazhin e patokut jam rrit. .shum faleminers nderit te gjitheve emocjone te .shumta .me shum rrespekt .

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα ΓκιόκαMuaj më parë
  • alworld.info/u/video/dGawmZ1hmcSgZs0

   Olsi DeejayOlsi DeejayMuaj më parë
 • O Juli po pse mor cun se hape deren e makines Aristeles? Po eshte bukur mor djale po ta besh kete xhest dhe ti ndihesh me mire

  Lumturi MekoLumturi MekoMuaj më parë
 • Mos hargjo koh juli me kto vajza sjan per ty je i mir

  Prende MarkuPrende MarkuMuaj më parë
 • Njerzit thone vetem Olses jo Olses edhe Ledes

  Mandi BehariMandi BehariMuaj më parë
 • Prezantimi i gazetareve ishte rekomandim nga olsa per muhabetin e skenareve se nuk i iken gje olses

  Adelinaaa Shala1Adelinaaa Shala1Muaj më parë
 • Ky tamam sikur ka dal nga shpella del

  Bajram SejdiniBajram SejdiniMuaj më parë
 • Kete gje se marre vesh un qe ikin bashke me makine, llafosen, kuvendohen ven ku duan e bejne cte duan e pastaj zhirojne e thua ti keta nuk jane pare kurre 😂😂😂😂

  shpresa coboshpresa coboMuaj më parë
 • juli je ne lac juli

  daniel bregudaniel breguMuaj më parë
 • Po ljo Aristela pse nuk te zgjodhi ty Juli,???? Apo genjeshtra paska dhe kjo Aristotelka!

  Vasili MetajVasili MetajMuaj më parë
 • Si qe nxori dy gishta tja fusi Lulit se ai e ha kallup

  Vasili MetajVasili MetajMuaj më parë
 • O Juli e kam nje pyetje kush I pagoi ushqimet 🤣🤣🤣

  Hamdije IbrahimiHamdije IbrahimiMuaj më parë
 • He laguna

  Kot KotKot KotMuaj më parë
 • Kam qen un ktu ishte supper

  Kot KotKot KotMuaj më parë
 • Kjo eshte shume e bajatshme,e thart si limoni..

  Ikballe CakolliIkballe CakolliMuaj më parë
 • Bravo Juli je shum origjinal kështu vazhdo mos ndrysho kurrë

  Anisa HoxhajAnisa HoxhajMuaj më parë
 • alworld.info/u/video/e5a6tId3os-Cj6c

  ff_deni_ytff_deni_ytMuaj më parë
 • Pasi beme sikur hengem atje tani do hame me vertete bravo Juli je i papare nxirjua te palarat bravo

  Mikel KapajMikel KapajMuaj më parë
 • 1 pytje ca telefoni ke

  Danielshqipe GegaDanielshqipe GegaMuaj më parë
 • Pse nuk nxjerr me vidjo nga skena e perputhen, apo s te le Olsa se I nxjerr skenarin

  Hej HejHej HejMuaj më parë
 • O jul ke ca video ne youtube qe te permiresosh pak imazhin nga gopro.se ke probleme me kontrastin ne disa raste ngaqe e ke auto

  Blue LifeBlue LifeMuaj më parë
 • Juli je djali me I sinqert ne emison ti dhe Mevlani. kjo Aristela shum fallco gjoja ka interes me njof Julin I intereson vec fama.

  Ioana IoanaIoana IoanaMuaj më parë
 • ARISTELA IS THE NEXT TEA

  HIRAETH SERENITYHIRAETH SERENITYMuaj më parë
 • Shkoni si qit juli edhe aristela

  Jeton AvdulliJeton AvdulliMuaj më parë
 • Ekipi perputhen shume te mir, rrofsh qe na I prezanton, si kishim par

  Antonio GattusoAntonio GattusoMuaj më parë
 • Juli gje nje menyre per te vazhduar pyetjet e Perputhasve.

  Viovan CiciViovan CiciMuaj më parë
 • Bravo Juli jepi rini jepi!!!!!!

  Viovan CiciViovan CiciMuaj më parë
 • Albanian bora bora lol

  InstegramSHQIPInstegramSHQIPMuaj më parë
 • Ku esht ky vend ju lutem me tregoni

  Lindita LenaLindita LenaMuaj më parë
  • @adventure faleminderit shum

   Lindita LenaLindita LenaMuaj më parë
  • Laguna patokut lac

   adventureadventureMuaj më parë
 • Aristel pickemadhja del ne takim me julin per strategji, juli eshte super cun po keto gocat e mbajne lart kushedi cju duket vetja, tipike provinciale ne mendime.

  Daily ThingsDaily ThingsMuaj më parë
 • 6:20 pershendesim kamzalinjte🤣

  Elsuida MElsuida MMuaj më parë
 • Super si gjithmon juli 👌👍👍👍

  Latini 95Latini 95Muaj më parë
 • Bravooo Juli , je talent !

  Leo-noraLeo-noraMuaj më parë
 • Takim me 💯 veta: ekip: Aristela, Leda... 😂😂

  Kendra DuliKendra DuliMuaj më parë
 • Pa brek Pa jelek

  Fatmir GjeloshiFatmir GjeloshiMuaj më parë
 • Kta qe jane te ditur shume por jane te shkundur nga farat Ollga shoqja nga fshati

  Kristi FotoKristi FotoMuaj më parë
 • Me kete mendje qe ke ti o jul ske per te niq gje vk

  Niku FierNiku FierMuaj më parë
 • si e ka emnin ky vet ku ishte juli jam nga mali i zi

  Bayern MunchenBayern MunchenMuaj më parë
 • 100k subs :D

  ertiggfgdertiggfgdMuaj më parë
 • 🥰🥰🥰🥰

  DontLookAtMyNameDontLookAtMyNameMuaj më parë
 • Juli djale i mbare shkon me aristelen shume

  Oresti BibollariOresti BibollariMuaj më parë
 • Shum e mir Aristela ,gallat edhe kjo

  Enton DalaniEnton DalaniMuaj më parë
 • o julo nese do me bo 100k shikime ne nje vidjo dil ne takim me sindin 😂😂😂😂 shum fany te dy

  Sokol SejdiniSokol SejdiniMuaj më parë
  • 3:38 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ alworld.info/u/video/ZWrP26pqqZtul78 》》 iPhone Giveaway 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1620639372

   veenita lallveenita lall2 ditë më parë
  • 1:46 ɪᴘʜᴏɴᴇ 12 ᴘʀᴏ ɢ.ɪ.ᴠ.ᴇ.ᴀ.ᴡ.ᴀ.ʏ ʙʏ ᴀᴘᴘʟᴇ ❤️😘 ..👍 Clickhere : alworld.info/u/video/ZWrP26pqqZtul78 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1 1620637657

   N.OlvFtrN.OlvFtr2 ditë më parë
 • Ja ke mar doren takimeve o Juli 😜

  MEDGAMEDGAMuaj më parë
 • Do te vrasi ai shoku im se ja paske thy bjellen opelit hahaaha

  Edi KorcaEdi KorcaMuaj më parë
 • Ahahhahahahaha

  Floriana floFloriana floMuaj më parë
 • Kush i ben klikime ketij takimi zoti i dhashte shendet e jete i ruejt zoti femijet e meriton klikimin juli jepini per hater te zotit dhe ky te jet vertet i mrekullueshem

  Curraj EpermCurraj EpermMuaj më parë
  • alworld.info/u/video/dGawmZ1hmcSgZs0

   Olsi DeejayOlsi DeejayMuaj më parë
 • Mos e ler pas dore kete muhabet.Shkoni shume.Zoti te paste ne sy Juli.

  Alketa XhaferiAlketa XhaferiMuaj më parë
 • Ku e ka krevetin a ska krevak ne takim te par 😂😂dyt tretin shtirt a

  Leo G 06VITILeo G 06VITIMuaj më parë
 • Juli je i madhe bravoooo

  GabrielJaupiofficialkomediGabrielJaupiofficialkomediMuaj më parë
 • Me qesh e me ngjesh po ju a nxjerr te palarat aty brenda Julo.

  Eli EliiEli EliiMuaj më parë
 • GG per Julin 👌👍🏼🙈

  Gv ClanGv ClanMuaj më parë
 • O jul o king

  Juli PerputhenJuli PerputhenMuaj më parë
 • MKA KOPJU EMRIN AI GERSI

  GERS.00GERS.00Muaj më parë
 • Sa lek te dhan qe te thuash ska skenar m JULI

  ALS》 Birbil《ALS》 Birbil《Muaj më parë
 • Juli Po ufon Ku e ke ...? E ke len ne zvicer tek shtepie Leandres 🤣😛😛🤣

  Bujar AziziBujar AziziMuaj më parë
 • Keta te dy shkojne 😊

  Xheni VlogsXheni VlogsMuaj më parë
 • Ku ke nevoj per skenar ti mo Juli ... Mundsisht tu a besh ti skenarin atyre edhe me bukur del .. ke lezet te shohesh e degjosh .. 👌😁

  its Teeahits TeeahMuaj më parë
 • Po skenare bëni moj vajzë e botës

  B AB AMuaj më parë
 • Ha moj Eristela ha se je ber si un po' un haj fshetas dhe them un nuk haj po' se di pse shendoshem😂🤩🤩🤩

  Samira HoxhaSamira HoxhaMuaj më parë
 • Po' beni qef ju te rinjet Ca' te intereson abeheni cift apo jo

  Samira HoxhaSamira HoxhaMuaj më parë
 • Ullinjt e babit Tim atje ka edhe tynela i percorsi si hotel a ekonomik

  Samira HoxhaSamira HoxhaMuaj më parë
 • I Juli ty po' te shofin nje djal te mir isinqert po' kerkojn vajzat me ber shetije po' voi ne ndroq te punojn icik

  Samira HoxhaSamira HoxhaMuaj më parë
 • Me mirë te kishit hedhur këtë video dje ne përputhen.

  Ale MejdaniAle MejdaniMuaj më parë
 • Aristela eshte kot 😝😒

  Maria KordhaMaria KordhaMuaj më parë
 • Ajo pjesa ne fund me filtrat ishte lot fare XD

  Migjen IljaziMigjen IljaziMuaj më parë
ALworld