Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

17 Shk 2021
4 550 052 Shikime

❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente
 • Jam fansja jote ma e zjarrt veq me qet kang e kishe dhi ne ta

  Fatlume ShehuFatlume Shehu45 minuta më parë
 • ky zeri florit ne fillim qr me te tremb me mir mos me pas fol ic, me ate ze te ngjirur

  hen kohen koOrë më parë
 • Flori zeri jot dritheron zemren time

  Mirella BuceMirella Buce2 orë më parë
 • Das erste Lied von Tanya was ich nicht Mag😭

  M AM A2 orë më parë
 • that flute bro is fakt ap

  Natural BornNatural Born4 orë më parë
 • This song melt me🥺❤❤

  Entela BicjaEntela Bicja4 orë më parë
  • Anita💖 Tajna tani ✍🏻✍🏻✍🏻🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

   hen kohen koOrë më parë
 • O yll🤗

  Samsung's GalaxySamsung's Galaxy5 orë më parë
 • Tayna so cool Baby😘😍🤩

  ANNA Arnavut bay vassalıANNA Arnavut bay vassalı5 orë më parë
 • SUPER KENGE 😍

  tayna My chocholatetayna My chocholate7 orë më parë
 • I love Cricket Albania 🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Massimo RemisMassimo Remis15 orë më parë
 • alworld.info/u/video/nWaYyXubitGxpa8

  Best MusicBest Music16 orë më parë
 • Flori mbetet Flori👏

  Marsela HyseniMarsela Hyseni18 orë më parë
 • Stop one min Tayna , Flori this is hot song i like that im your big fans tayna😀😀

  Ema MuhaxheriEma Muhaxheri19 orë më parë
 • Edhe pse skena guxu me qe bashk prap kemi jetu une pa ty ti pa mu😍😍😍

  Floriana HoxhaFloriana Hoxha22 orë më parë
 • Love tayna zemra ime

  Sabina HoxhaSabina Hoxha22 orë më parë
 • I love you tayna Yll je❤❤❤❤🧸🧸🧸❤🙈👑👑👑

  Doris KiptiDoris Kipti23 orë më parë
 • Bravo super keng

  Elena ÇuçkaElena ÇuçkaDitë më parë
 • 😉

  Elena ÇuçkaElena ÇuçkaDitë më parë
 • Zeri e ketij mashkulli per zotin eshte dadhuri 👌👌👌

  it's all over dearit's all over dearDitë më parë
 • Anita💖 Tajna tani ✍🏻✍🏻✍🏻🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

  Arjanaalfredi ArjanaArjanaalfredi ArjanaDitë më parë
 • Bravo Cricket i bashkpunim shume i bukur edhe resultati fantastik.....pershendetje nga Greqia

  AndreaAndreaDitë më parë
 • Ai

  Greta ZeqirajGreta Zeqiraj2 ditë më parë
 • Bravo Flori je shumeee i mire se bashku me Taynen 😍😘

  Jola SeitJola Seit2 ditë më parë
 • 😙

  Ejlison AllmetaEjlison Allmeta2 ditë më parë
  • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

   soinhu foitusoinhu foituDitë më parë
 • Flori ben muzik me lidhje e ne gjuhen shqipe total

  Elidon JakuElidon Jaku2 ditë më parë
  • 👌👌👌💯💯❤❤

   soinhu foitusoinhu foituDitë më parë
 • 🇺🇦

  Кролевецький МеломанКролевецький Меломан2 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮

  Mimi AMimi A2 ditë më parë
 • Kush eshte fans i Taynes like 👇

  Rudina HoxhaRudina Hoxha2 ditë më parë
 • Tingull muzike...tingull...tingull qe te ben te ta degjosh perseri.

  Lussi GogaLussi Goga2 ditë më parë
 • Tayna queen

  Fatjona HodajFatjona Hodaj2 ditë më parë
 • Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  Magdalena VechiuMagdalena Vechiu3 ditë më parë
 • Si ma bon jeten pa mu

  Fidana HFidana H3 ditë më parë
 • Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir

  Bi BeeBi Bee3 ditë më parë
 • I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤

  TaynaTayna3 ditë më parë
 • Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔

  Bella 123Bella 1234 ditë më parë
  • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

   CassieCassie2 ditë më parë
 • Oj loqk skom ni ksi muzike të mir

  Lila AvdullahiLila Avdullahi4 ditë më parë
  • Tayna shum e bukur jee o shpirt

   CassieCassie2 ditë më parë
 • b7sg7

  merita feratimerita ferati4 ditë më parë
 • 👌👌👌💯💯❤❤

  Henriett NèmethHenriett Nèmeth4 ditë më parë
 • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

  Erzen ZE1Erzen ZE14 ditë më parë
 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

  Ask to seduce MissAsk to seduce Miss4 ditë më parë
 • Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  erkida mhillierkida mhilli4 ditë më parë
 • غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

  Ինչպես ԻնչպեսԻնչպես Ինչպես4 ditë më parë
  • انا من دزاير نسمع الالبان خخخخ

   Adas DzwAdas DzwDitë më parë
 • TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

  always winningalways winning5 ditë më parë
 • O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

  LEART RLEART R5 ditë më parë
  • ...♡...

   Ask to seduce MissAsk to seduce Miss4 ditë më parë
 • 🤩

  Florina MuhoFlorina Muho5 ditë më parë
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Ptao TomPtao Tom5 ditë më parë
 • Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

  XhoniXhek FikuXhoniXhek Fiku5 ditë më parë
 • 🎶🎶🥰🥰🎶🎶

  Magdalena V.D.Magdalena V.D.5 ditë më parë
 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

  Anisa AliiAnisa Alii6 ditë më parë
 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  soinhu foitusoinhu foitu6 ditë më parë
  • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

   Ptao TomPtao Tom5 ditë më parë
 • 😍❤️❤️🌹💥💥

  Filiz ÖncüFiliz Öncü6 ditë më parë
 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

  Eni SulajEni Sulaj6 ditë më parë
 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

  Tayna_finem_donxhon_princi1 My favourite singerTayna_finem_donxhon_princi1 My favourite singer6 ditë më parë
 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  Kejsi IsufajKejsi Isufaj6 ditë më parë
  • Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

   Klea BaciKlea Baci5 ditë më parë
  • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

   soinhu foitusoinhu foitu6 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/qpu7kZmCsJuPms0

  ANNA Arnavut bay vassalıANNA Arnavut bay vassalı6 ditë më parë
 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

  ANNA Arnavut bay vassalıANNA Arnavut bay vassalı6 ditë më parë
 • ...♡...

  Shpetim LushiShpetim Lushi7 ditë më parë
 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

  Elife SherifiElife Sherifi7 ditë më parë
 • Hit🔥

  Melek MobileMelek Mobile7 ditë më parë
 • Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Melek MobileMelek Mobile7 ditë më parë
 • Wow

  Melek MobileMelek Mobile7 ditë më parë
 • Qit naj keng me te bukur vetem vet

  Shqiponja BogiqiShqiponja Bogiqi7 ditë më parë
  • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

   bodoti qwiubodoti qwiu7 ditë më parë
 • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  Anila ThaciAnila Thaci7 ditë më parë
  • QWX

   bodoti qwiubodoti qwiu7 ditë më parë
 • Zeri embel flori

  Vaide AhmetajVaide Ahmetaj7 ditë më parë
 • We missed Florii😍😍😍

  Xanadu ColorXanadu Color7 ditë më parë
 • ma te miret jeni

  Tuana XheladiniTuana Xheladini7 ditë më parë
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Dee99nDee99n7 ditë më parë
  • Hahahaha

   Florian HysaFlorian Hysa2 ditë më parë
 • Love u tayna from algeria 🇩🇿

  Adas DzwAdas Dzw7 ditë më parë
 • du bist di schonzte fon der welt

  Esther Bumann HänniEsther Bumann Hänni7 ditë më parë
 • Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

  Bardhyl DyrnjajaBardhyl Dyrnjaja8 ditë më parë
 • 🇦🇱

  No NameNo Name8 ditë më parë
 • Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

  Xixa TVXixa TV8 ditë më parë
 • Tayna Magdalena Flori???????

  Klea SulajKlea Sulaj8 ditë më parë
 • Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  Esmerald EleziEsmerald Elezi8 ditë më parë
  • Mbehet qefi 😁

   Esmerald EleziEsmerald Elezi7 ditë më parë
  • Edhe une :P

   Elife SherifiElife Sherifi7 ditë më parë
 • Beni like🤩🤩😚😚😇😇

  Huanito BuciHuanito Buci8 ditë më parë
 • QWX

  X__X __X__5 HDX__X __X__5 HD8 ditë më parë
 • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

  Horse PowerHorse Power8 ditë më parë
 • Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

  viktoriaramaviktoriarama8 ditë më parë
 • Like kush do taynen

  lauralaura8 ditë më parë
 • Bukur Flori..

  Frances XhFrances Xh8 ditë më parë
 • 🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

  Xhevaire MenkshiXhevaire Menkshi8 ditë më parë
 • Jom myt tu pi per ni dashni

  Rifat RufaRifat Rufa8 ditë më parë
 • Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

  Rishav kumarRishav kumar8 ditë më parë
 • Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  Aneri BalaAneri Bala8 ditë më parë
  • Vetem ti

   bardhyli77bardhyli777 ditë më parë
 • ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  Bjorna DraciBjorna Draci8 ditë më parë
  • 😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

   Melina VisaMelina Visa5 ditë më parë
 • 6/10

  Mangekyou SharinganMangekyou Sharingan8 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰❤❤🥰❤

  Rinesa BeqiriRinesa Beqiri8 ditë më parë
 • Alle Songs bis jetzt Baba

  Helan GuruHelan Guru8 ditë më parë
 • please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

  ar. lindaar. linda8 ditë më parë
 • YLBETËShYIIKA

  Yllka MustafaYllka Mustafa8 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Yllka MustafaYllka Mustafa8 ditë më parë
 • Flori✨

  Saranda Jaha - HasaniSaranda Jaha - Hasani8 ditë më parë
 • me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

  Eljana BuciEljana Buci8 ditë më parë
 • Uau ka dal shume e bukur kenga

  alket molialket moli9 ditë më parë
 • Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

  lyrics songslyrics songs9 ditë më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lea AnaLea Ana9 ditë më parë
 • [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  bodoti qwiubodoti qwiu9 ditë më parë
 • Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

  Romesa HalitiRomesa Haliti9 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

  Xhuana MazelliXhuana Mazelli9 ditë më parë
 • Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  Dormer TekstDormer Tekst9 ditë më parë
  • Tajna quen👸

   bodoti qwiubodoti qwiu9 ditë më parë
ALworld