Tirane/ Prostituta ofron vajzen e saj te mitur per klientin per 5 mije leke - Stop - 9 Shkurt 2021

9 Shk 2021
429 169 Shikime

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj
Në zemër të Tiranës gëlon prostitucioni, edhe pse ky fenomen në vendin tonë është i ndaluar me ligj. Kamera e fshehtë e “Stop” ka regjistruar biseda me punonjëse të seksit, që ofrojnë trupin për 20 apo 30 mijë mijë lekë të reja. Ky aktivitet ndodh në zonën e Muzeut Historik, te Stacioni i Trenit apo Kthesa e Kamzës. Një nga prostitutat e regjistruara nuk mjaftohet të shesë trupin e saj për para, por ofron dhe vajzën e mitur për klientin.
*Kjo video nuk promovon prostitucionin, por e denoncon atë si një fenomen i paligjshëm në Shqipëri.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
 • Shum ibukur fiks po kjo reklama te qan karin ne zhdo video qe tregoni. Hiqeni nese doni tu mdiekim

  Bruno BruBruno Bru20 orë më parë
 • Policet civil shperdorojne taksat tona ne menyren me te flliqur

  One TeamOne Team3 ditë më parë
 • Kam ngel pa mend vetem nan nuk eshte ajo femer ta djegesh dhe ta varesh

  Άρης ΕλέζηΆρης Ελέζη3 ditë më parë
 • Nxhirrjani surratin iher

  Suela AldaSuela Alda3 ditë më parë
 • Bitcheeeeees

  Suela AldaSuela Alda3 ditë më parë
 • Whaaaaaaaaaaaat it's very scandalous

  Suela AldaSuela Alda3 ditë më parë
 • Ku jane feministet ne kete rast.Per keto gjera duhet te protestojne jo per budalliqe.

  blerim mukablerim muka5 ditë më parë
 • Po per ju more Zotrinj qe Ju kercejne perpara surratit dy zoga gjysem lakuriq Ju duket normale??? apo ato jane qe t’ju sjellin juve ne qejf.(prostitucin modern)

  LivingLifeWithSeldaLivingLifeWithSelda5 ditë më parë
 • Eka fain Rama qe si ngre rrogat

  Pavlina Ibrahim iPavlina Ibrahim i6 ditë më parë
 • Ajo nene nuk eshte ne rregull nga mendte qe flet ashtu, ajo ka nevoje per ndihme. Fatkeqesi!

  OJ GigOJ Gig7 ditë më parë
 • O vdeksh o zot moj plake qeelbesire

  Ledja KaloLedja Kalo7 ditë më parë
 • Ju vraft zoti ..vdeksh o zot moj gru e flliqur te vraft zoti o zot..del e lyp moj gru ma mir po pse kyt rrug ju per me fitu po kjo sesht pun moj sesht fites moj hajvane vdeksh ishalla..po si vajzen e shet moj ooo zoooot fundi botes..po vajzen uladin si moj per 5 mij lek..po vajzen me ja prek kush nji fije floku jap jeten moj ..o zott cfar njerzish man kjo tok ju marroft i madhi zot🥵

  Drita MuliuDrita Muliu7 ditë më parë
 • Si perfundim e qiu ky gazetari i kamres se fsheht

  Gango GangoGango Gango8 ditë më parë
 • Fundi i botes 🤮

  Zhaneta RusiZhaneta Rusi8 ditë më parë
 • Prindi e shikon pa të ardhmen ,nuk ka zgjedhje tjetër

  radi nelajradi nelaj9 ditë më parë
 • O sajmiri un nuk dua te falenderoj per jete video po ju ngre nji momument Po mir m zoteri Mamie babi po e shet KY shtet qelbesire a nuk ka fuqi edhe pushtet se po na degjenerojn racen shqiptare we per nji nder te vriste Mire mor Mami asaj fare Mami ajo gjete velane por gocat gocat more we han te vogla chard fundi po I bejn Mire ato nuk rrijn nevend po e din cfare demi I bej atyre gocave psikiligjimusht Une jam nena e dy gocave edhe me dhembi shpirti kur e degjova ate gruan I zot na mbaj mend e kokes memiree shurdher se te degjojm keto gjera Uroj mezemer we KY emission redegjiget nga irganer kopetenre edhe re meren masa edhe juve zoti ju rujte edhe ju dhente force eguxim per kete pune e sensibilizim we beni Mjere shoqeria shqiptare Mjere gocat tona edhe irganer peekatese te bej punen jo tengrohin Karri get 😢😢😢😢😢🙏

  Dallandyshe KahuqiDallandyshe Kahuqi9 ditë më parë
 • O zot o zot veq emrin nene se ke ti ti moj buce e muti moj ordinere ta mart zoti shpirtin o zot kurv rrugesh me plot gojen moj pler moj sdi ku ge gjej me gjal per ty moj zoti te mart hak o zot 😭😭🙏🏻🙏🏻 vajza e vogel e more ne caf ate dhe shoqen moj buc

  Aida PemaAida Pema9 ditë më parë
 • 10:29

  TcSf AlbaniaTcSf Albania9 ditë më parë
 • Prostuticjon ka kudo, edhe ne qendrat e qytetit,, Dicka qe pershtypje nuk me ben, sepse prostitucjoni ka ekzistu qe ne kohen e krishtit ✌️

  Endrit AvdiuEndrit Avdiu10 ditë më parë
 • cbehet keshtu zoti na ruajt mendjen

  Eminem MuzicEminem Muzic11 ditë më parë
 • Ketu ne shqiperi prostitucioni nuk eshte i lejuar me ligj gje qe eshte shume negative. Ne vendet me te zhvilluara eshte i legalizuar dhe prositituat kan vende te percaktuara ku ushtrojn aktivitetin e tyre. E para nuk eshte faji i atyre qe dalin sheshit ketu ne vende publike ku ka femije sepse asnje vend nuk eshte i percaktuar per to. Nese del dikush dhe me thot qe prostituconi nuk duhet te lejohet dhe jo me te caktohen vende per keto gra dhe i vetmi agrument qe do me japesh eshte "obo turp ose obo shkelje nderi" thjesht stop. Prostitucioni ka shume ane pozitive dhe negative. Nese do ishte aq skandal vendet si hollande, gjermani qe jan ku e ku me neve sdo i kishin legalizuar. Sic e dim ka shume meshkuj te frustruar qe nuk kan mundesi te kryejn marrdhenie seksuale dhe ven kapin nje femer pa deshire dhe e perdhunojn. Si mendoni per keto ju? Pastaj pse gjykoni vetem prostitutat ju? Pse nuk gjykoni dhe meshkujt qe shkojn me to? Te dy palet e shfrytezojn tjetren. Nese ajo grua e shet trupin e saj per te nxjerr buken e gojes, mashkullli qe shkon me te e ben thjesht per impulse kafsherore dhe per epsh. Por jo ky mashkull ne fund mund te krijoj familje dhe madje te marri nje grua te virgjer por prostitua sduhet te ket fytyre te dali ne shoqeri. Natyrisht jam shume kundra qe nena ne kete rast(nese mund te quhet nene) ofroj vajzen e saj te mitur pa deshiren dhe koshiencen e vajzes. Askush po kur them askush sduhet te jet i detyruar te bej dicka kundra vullnetit te tij sidomos kur behet fjale per 1 vajze te mitur. Ama ju smund te gjykoni fenomenin e prostitucionit ne pergjithesi. Juve e keni te lehte te thoni pse keto femra nuk bejn pune te "pastra". Smund te gjykoni kurre nje person per zgjedhjet e tij pa e njohur dhe pa ditur opsionet qe ka pasur. Nje femer ADULTE mund te ushtroj fenomenin e prostitucionit VETEM ME VULLNETIN E SAJ. Ka shume femra qe e bejn per te nxjerr buken e gojes QE NUK DUHEN GJYKUAR dhe femra qe e bejn me deshire QE PRAP SDUHEN GJYKUAR SE ESHTE TRUPI I SAJ DHE JETA E SAJ. Jam kundrra kur dikush i ka detyruar vajzat ta ushtrojn prostitucionin duke permendur ketu rastet e rrembimeve dhe trasportimeve jasht shtetit. Kjo eshte jo e moralshme. Nje njeri duhet te bej cte doj me trupin dhe jeten pa cenuar askend tjeter. Ne kete rast nena e ka cenuar te bijen dhe ka detyruar nje minorene te futet ne prostitucion. Keni te drejt ta gjykoni ate si person dhe si "nene" dhe ndihem shume keq per vajzen. Por mos i fusni te gjith ne nje thes. Jasht shtetit ju thash perseri ka vende te percaktuara me cmime te percaktura dhe prostitua e klienti nuk kan pse e kryejn aktin posht muzeve dhe cepave te rruges. Jasht vendit nuk lejohet perfshirja e vajzave minorene qoft me deshire apo pa deshiren e tyre. Nese ndodhte nje ngjarje e till "nenes" ne fjale do i ishte hequr e drejta te ushtronte aktivitetin si prostitut dhe femija do i ishte marr nga shteti dhe sdo kishte me te drejte ta riste. Dhe personi qe kerkon favore seksuale me nje te mitur qe ka tendeca pedofilike do te denohej po ashtu. Mos u hidhni fajin per cdo gje njerezve por edhe vendit ku jetojm qe eshte zhytur ne mjerim dhe na detyrojm te bejm veprime te tilla!

  Jennie KookieJennie Kookie12 ditë më parë
 • Prostuticioni eshte zanati me i vjeter ne bot dhe nuk ka gje te keqe une jetoj ne franc dhe mu midis qytetit ne gjdo cep te rruges ka femera qe jepin servis sexi me lek dhe me duket normale dhe e natyrshme , por ama e mjera ajo Nënë qe propozon vajzen e saj per lek nuk kam koment

  Deqani ValiDeqani Vali12 ditë më parë
 • O zot faleminderit qe kam nje mama si timen qe edhe pse na moren cdo pasuri Pas divorcit te saj u mundua me Mish e me shpirt per. Ne besonte dhe beson shum te I madh I Allah dhe nuk e uli koken posht. Zot te pergjerohen vepro me kto monstra se po shkaterrojne jete.. . Etrishtueshme

  Era EmaEra Ema12 ditë më parë
 • Me mire te vdes i virgjer sesa te shkoj me kto🤢🤮🤧

  Arjan markuArjan marku13 ditë më parë
 • Shtet i ndyr. Nyren shqiperin. Gra te..ndyra ndyren emrin. Nen... Pushtetar. RRUGAC MBUSHEN. U PELQEN. RRUGACRIA PTUUUUU. SDUHET ..TU THUAC .KAFSH SE OFONDOHET KAFSHA

  File fileFile file13 ditë më parë
 • Ngreu Enver nga varri. Se kate pushtetar i ketyre 30 viteve. Jan me keq ga keto. Ngreu .ENVER Se keta e kan nxir. Token. Dhe qellin. Jan rrugac te gjith. Ptuuuuuu qeverri te ndyra. Shtuat. Rrugacerin..ptuuuuuuu

  File fileFile file13 ditë më parë
 • Zoti i denoft keto buce qe nuk me bene goja ti quaj femra ,kjo duhet djegur e gjalle kur nxjerr vajzen ne shitje per sex.kanceri te hengert moj plere ptuuuu fare e qelbur vdekshi u djegsh ne ferrrrrr🤲🤲🤲🤲🤲

  Mirela LelaMirela Lela13 ditë më parë
 • Po ne qa vendi eshte filmuar kjo e ku gjinden kto te poshtra qe ta devijoj ate rruge 😁.

  Kasem BerxollaKasem Berxolla14 ditë më parë
 • Kalojne thote burra me fmi e burra me gra. Burrat me gra ju bejne biznes ktyre se beqari qe paguan per seks eshte disfate.

  Kasem BerxollaKasem Berxolla14 ditë më parë
 • Po kto njerz skan as fe as komb kto jan fruti enverizmit fličsira.

  Simeon AbrahamSimeon Abraham14 ditë më parë
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Ana JahajAna Jahaj14 ditë më parë
 • Ma mir ishte ne shipri me pas shpi publike !?

  Danny danyDanny dany14 ditë më parë
 • Ka ik njerzimi per lesh shkurt muhabeti.

  xhulio martinixhulio martini14 ditë më parë
 • Plehra mire vajzen qe e shet po do dhe shoqen e vajzes 🤦 e tmerrshme...

  Estela JahoEstela Jaho14 ditë më parë
 • mir denancimi po ndonji me te fort nuk ka se me fukarenjt esht kollaj

  Ylli YlliYlli Ylli15 ditë më parë
 • Rrofte Stopi qe ve ndonje pike mbi i, se da per shtetin e ka marre ferra uraten me kohe.

  VisualizeyourgoalVisualizeyourgoal15 ditë më parë
 • Bo ca behet nena shet vajzen zot na ruaj mendjen

  Ela HysaEla Hysa15 ditë më parë
 • Po le te qihen te shkerdhehen cpun keni ju me ta !? 🤣🤣🤣

  murat kasejamurat kaseja15 ditë më parë
 • Tirana ka patur shtëpi publike 100 vite më parë, sot qenka turp!!!

  Stop InjorancesStop Injorances15 ditë më parë
  • E ke fjalen per zogun e zi, apo don boshnjakun.🙂

   Elvis ShahuElvis Shahu15 ditë më parë
 • Po edhe ato velinat aty ca i keni , vetem se ato s dalin rrugve qihen me sekser edhe duan 100€ ora ose 300€ me nejt gjith naten , e keni prostitucionin mrena figur nxirrni edhe ato se i rropen nacut 😂😂

  Azet AzetAzet Azet15 ditë më parë
 • Po bravo stopit por desha me ju pyt nuk keni ndonji kup o ndonji spez te kuq me ja dhon si cmim qe ti vij turp amore qe bojn gjojna te tilla edhe nqs e boni co jani nji canit edhe currit edhe gjonmakagjonit per te premten se usate per turp kur grazie profesorat ata qe japin mend ata qe flasin per arrogacen e amerikaneve ata qe e bone arrestimin e gjykateses politike kur ne ate arrestim doli e verteta ne shesh se sa sistem te korruptuar kemi due ju te stopi gjithmon thoni pse nel cohet njeri a e pate se korrupsioni fort pi edhe ata profesorat nxorren ftyren e vertet ata mund te japin seminare per arrogance shpresoj se zoteri qe la lente TV ti heqi nga puna o ti vej nji gjob te majme qe mos te kene mo guxim me fole ne tv klan mo ashtu

  Alban HotiAlban Hoti16 ditë më parë
 • Po ai maskarai qe kerkon minorenen sikur nuk do mish lope por e do vici te vogel

  Jana PetruJana Petru16 ditë më parë
 • Po vajzat qe keni aty ne studjo apo ato jane me license te njejten pune bejne edhe ato

  Jana PetruJana Petru16 ditë më parë
 • Orgjenca

  Luca LuqaLuca Luqa16 ditë më parë
 • Vlona

  Luca LuqaLuca Luqa16 ditë më parë
 • Vmtk

  Luca LuqaLuca Luqa16 ditë më parë
 • 😢😢😢Dhimje.

  Derda IchbinDerda Ichbin16 ditë më parë
 • Fundi botes kto vajzat e misionit qe tallen thu kan qliru boten me byth.. 😢😢

  Zhozef ZhozefZhozef Zhozef16 ditë më parë
 • O kafshe po ju duhet te kapni ato njerez qe i ncjerin me zor jo kto qe duan vet

  Arjon NesimiArjon Nesimi16 ditë më parë
 • Me vjen keq qe skamja detyron njeriun te shesi veten me vjen keqe

  Zarba KishtaZarba Kishta17 ditë më parë
 • Pupupu skam fjale

  Zarba KishtaZarba Kishta17 ditë më parë
 • Te denofte Zoti ty e te gjithe ata qe martojne te miturat e qe i shfrytezojne mos beni femije o njerz te pa pergjegjshm turp per ta shitur turp

  Zarba KishtaZarba Kishta17 ditë më parë
 • Cjan kto gjera te fulliqme qe ben njerzimi keshtu o zot .

  Xhulia RamaXhulia Rama17 ditë më parë
 • O zot qfar tmerri

  Sonila DoqiSonila Doqi17 ditë më parë
 • Ky fenomen ndodh me te varferit ne ter boten , mos beni sikur osht habi ne 2021

  Dyrrah DyrrahDyrrah Dyrrah17 ditë më parë
 • Oj sajmir shum shohin ato qe nxjerr ti aty se sa duken ato po per ato qe ke aty nuk te put cuni ty qe inxjerr lakuriq

  Roland RochiRoland Rochi17 ditë më parë
 • Te dhifsha shtetin...turp per zotin kta persona qe bejne kshtu

  A. GA. G17 ditë më parë
 • G MIZERJE turp turp turp plerat ku u katandis vendi mizerjet na hapen barkun ka shtet apo flen gjume turp rente ndonje termet ishallah

  Sidrit DaupiSidrit Daupi17 ditë më parë
 • Hahaha sesht goc eshte tranvestit

  Juni KuluJuni Kulu17 ditë më parë
  • Dhe mangup

   Shkupi IliridaShkupi Ilirida7 ditë më parë
 • Si mundesh o moster, si te beri zoti nene ty. 😡😡😡

  Migena LelaMigena Lela17 ditë më parë
 • respekt mer ju te stop'it se beni nje pune shume te mire ne shq.. por une kam nje mendim tjeter per ate prostituten dhe besoj se e ka genjyer me vajzen 16 vjece . me pak fjal ja futi kot sa te mirte leket dhe hajt mirupavshim.

  giovanni settegiovanni sette17 ditë më parë
 • Sodom dhe Gomorra

  Lul RugovaLul Rugova17 ditë më parë
 • Ore Prostitucioni ka ekzistuar, ekziston dhe do ekzistoj sa te jete jeta. Prandaj bota ben shtepi publike te licensuara qe te mos degjeneroje ne kete fare feje. Ato te parat edhe mund ti kuptosh, po kjo qe nxjerr femijen e saj sdi ca emri ti vesh, do ta kuptoja nqs ajo do e bente per te shkolluar vajzen e saj edhe per te pasur nje jete me te mire.por keshtu se kuptoj. PERBINDESH!

  Alb AlbAlb Alb17 ditë më parë
 • 😱😱😱...o zot qfar mizere. Hyn ne Hotel, porosit vajza te mitura si nje ushqim ne restorant..🥶🥶

  Rukije IdriziRukije Idrizi17 ditë më parë
 • Keto lek keshtu jan haram

  luiza caniluiza cani17 ditë më parë
 • Fake Hajde FAKE !!!

  Ali Pasha TepelenaAli Pasha Tepelena17 ditë më parë
 • Degjenerrim katastrofal jo prositituta por Mbeturrina!! Edhe ato disa me Fame keshtu shiten si Mbeturrina !! Marrja e Zotit edhe Quditeni Pse Dridhet toka Pse vijn virusa e prap virusa Pse pyetne veten Pse ?? Esht tu ardh Koha me te Ardht marre me i than dikuaj se jemi Shqiptarë !! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Gali GuliGali Guli17 ditë më parë
 • Na rujt Zoti familjet te gjitheve , kurre mos perfundojne Rraca jone e paster ne kte lloj degjenerimi ku nena shet femijen per prostitucion Allahu na rujt nga denimi ,e themi pse bie termet

  Klodi RickuKlodi Ricku17 ditë më parë
  • 👌👌👌 Akoma ska mbaru termeti pun me ne.

   Elvis ShahuElvis Shahu15 ditë më parë
 • Gjunaa Mavria ajo ca po I heq zemra

  Ronaldo GremiRonaldo Gremi17 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/dWTH2mNha9ppkLM

  Twerk ChanelTwerk Chanel17 ditë më parë
 • Kan hik gocat nga fahatrat kan vaj në tr e jan punsuar me vetsherbim ku di peindri cupa në tr thon në shkoll 😬😬

  Gerald NuhuGerald Nuhu17 ditë më parë
 • Turp

  Tea AllkanjariTea Allkanjari17 ditë më parë
 • Cjan keto baxhella mor pse si futi nji hanxhar ne kok lavires

  DENALD VEJZATIDENALD VEJZATI18 ditë më parë
 • Cna degjojnë veshët

  luljalulja18 ditë më parë
 • Kto s'din me fol kto te stopit

  aert itaert it18 ditë më parë
 • Denoieni ate mostre e me mire te rritet ne shpi te fmise.o duhet te ket lujt menc po ndodh edhe kjo nga vukarelliku

  aert itaert it18 ditë më parë
 • Zoti te denofte moj nene e mjere zot nuk e Imagjinoj gocen e shkrete😭

  Bora SpahiuBora Spahiu18 ditë më parë
 • U kallt gjehnem

  smile foryousmile foryou18 ditë më parë
 • Mbrojini keto vajza largojani nga duart e ketyre palo prinder mostra qe mos qofshin!

  Xhulja XhuliXhulja Xhuli18 ditë më parë
 • Oo zot i madh ç po ndodh n kte bote t mallkuar si nuk e shemb mor zot kte vend se vetem fundrrinat kan mbet nena pler ajo do djeg me benzin ne mes qytetit mor

  Desara PajaDesara Paja18 ditë më parë
 • O zot e degjoj dhe nuk arrije ta besoj se 1 nene(se meriton kurr kte emer) eshte e afte ta bej kte gje, 😡 Po femija eshte jeta, eshte oksigjeni eshte arsyeja e jetes😔 Me vjen te qaj 😢😢😢😭😭😭🥺🥺🥺

  Daniela 24Daniela 2418 ditë më parë
 • Bobo o zot car po behet kshu ja ky esht fundi i botes

  True BoyTrue Boy18 ditë më parë
 • Wowww sa e poshter kjo nena po si mundet nje nen te dergoj vajzen vetem 16vjec dmth akoma minorene edhe ta bej per para dmth shitje😭😢mjer ajo se ca nane ka se ti as kafsh s meriton t quhesh se edhe kafsha prej ne momentin qe i lind te veglit kujdeset per ta e ti e shet per para.Zoti te vraft moj e poshter🤮🤮

  Lindita GojcajLindita Gojcaj18 ditë më parë
 • Bobo kulmiii🔨🔨🔨🤢🤢🤢

  eda Edaeda Eda18 ditë më parë
 • Hahaha hahaha hahaha hahaha hhh kafsh t gjithë Bota ka KËSHTU po duhen legalizu q t Pagujn taksa dhe t ken ÇERTIFIKAT MJEKU Q KONTROLLOHEN ÇDO JAV. 37000 SHQIPTARE PUNOJN N EUROPE.

  Gua KipGua Kip18 ditë më parë
 • Po leri mo t punojn ?

  CR7 FANS2021CR7 FANS202118 ditë më parë
 • gjithmone ne keto lloj videosh eshte ky korcari qe kerkon ulje cmimi

  ALbanian GirlALbanian Girl18 ditë më parë
 • E tmerrshme, Zot i madh na ndihmo!

  Lina AlenLina Alen18 ditë më parë
 • Plere nane . Vec nane nuk eshte ajo . Ajo eshte tamam k....plak.

  Elda RreshkaElda Rreshka18 ditë më parë
 • O zot alarm per shoqerin shqiptare né ké gjendje po shkon , , sa xhynah mjer femrat shqiptare cfar jete te ulet bejn per nje kafshat buke , ato dikush i detyron nuk ka mundesi se femrat shqiptare nuk jan né gjendje te mbajn burrin e vet e jo ta bejn si profesion kyt pun O zot o zot ku ka perfunduar shoqeria shqiptare

  Bianca forBianca for18 ditë më parë
 • Ah Enver ..po veq ti ke mundur me mbajte këtë popull..uaaaaa..tmerrrrrrrrrr

  Unë Dhe ne t'3Unë Dhe ne t'319 ditë më parë
  • Enveri jav la mangupt shqipri

   Shkupi IliridaShkupi Ilirida7 ditë më parë
 • Bu

  Xhelil ToshiXhelil Toshi19 ditë më parë
 • Hapu dhe thuaj o zot ku kemi arritur

  Donika ZeneliDonika Zeneli19 ditë më parë
 • injoranca dhe poshtersia ka arritur kulmin ne Shqipri duhen ligje me te forta per gjana te cuditeshme qe ndodhin

  Azem KociAzem Koci19 ditë më parë
 • Po ato te dyja qe i mbani aty, cfar u duken juve?!!!!!!

  Arber KrasniqiArber Krasniqi19 ditë më parë
 • O Allah ça presim nga zoti o njerz fundi botes ajo femer cfardo mund te jet veç nen jo e pa shpirt te nxjer fmin ne rug per 5mij lek mamamia ça po na shohin syt bravo djema vazhdon perpara

  Teuta TurjaTeuta Turja19 ditë më parë
 • Nuk ka faj nena, por si gjithmone shqiptaret ja vene fajin femrave. Ka faj shteti qe i le njerezit pa edukim, pa ushqim, pa dinjitet. Nena i meson femijes ate qe di te beje me mire

  Rudina SchellerRudina Scheller19 ditë më parë
 • Perse ke liqeni ne paskuqan ?!?!?!? Perse sthua andej nga lagjia jote Afer shpise tande mos te hargjosh nafte per kamramane e kape me kembe. Okay

  Ivano TinelliIvano Tinelli19 ditë më parë
 • Kete nen qe ka detyry vajzen e ka nxjerr ne rrug e vraft zoti Ndersa per veten e saj te nxjerr syt bashk me ata len leket per keto femra te ndyra I vraft zoti dhe ata burra qe shkojn me bucat

  ioanna122ioanna12219 ditë më parë
 • Vdekshin keto nena qe fusin femin ne ate rrug zoti i denoft ta kisha afer do e kisha vrar me duart e mija ate gru 😠😠😠

  Lorena NaniLorena Nani19 ditë më parë
ALworld