Top Channel/ Tom Doshi e konfirmon: Po, do bëja koalicion me PS-në!

26 Pri 2021
60 136 Shikime

Tom Doshi, kryetari i dorëhequr i PSD-së, nga Shkodra ka thënë se është i gatshëm të bëjë koalicion me PS.
Do bëni koalicion me PS-në?
Doshi: Po jemi të gatshëm të bëj koalicion me Partinë Socialiste.
Do bëni koalicion me Bashën?
Doshi: Jo nuk do bëj.
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PS#TomDoshi#TopChannel

Komente
 • ti je i cop burr

  Fetah DojkaFetah Dojka12 ditë më parë
 • Tom Doshi eshte Trim Besnik, ,Si Toma Jan meshkuj te radh, ma shum Jan meshkuj pa bese si ,,,a ??

  Edo ZemraEdo Zemra14 ditë më parë
 • Bravo z Tome Doshi 👍

  Gjergj PepushajGjergj Pepushaj14 ditë më parë
 • Ky esht ni rop shkerdhym burr si se gjen shkodra i pa bes osht shi si flet krejt ironi

  Landi LleshiLandi Lleshi15 ditë më parë
 • Sa ftyr provokuse, tan pordh badakqi kurvar mashtrus vagabond. tan politikant Jan njesoj. Po ky asht nji legen provokus. Flet gjith pordh Me gjysem qeshuri...

  Junior JuniorJunior Junior15 ditë më parë
 • Bravo o tom o gjigant,,,

  Erlind KamberajErlind Kamberaj15 ditë më parë
 • Ky s 'di te flasi..🤦‍♀️🤦‍♀️

  Nada BtsNada Bts15 ditë më parë
 • Tom bolemadhi👏

  IGLImIGLIm15 ditë më parë
 • Bravo Tom Doshi do fitojm👏

  Miranda MuratiMiranda Murati16 ditë më parë
 • Hahahahhahahahhaha

  Skenderbe SkenderbeSkenderbe Skenderbe16 ditë më parë
 • Cfar te duhet ki ja cka u boni mor bab votoni edi ramen hahaha

  Lavdim AjetiLavdim Ajeti16 ditë më parë
 • Hahahah bravoo Rama 77mandate pra hahaha

  Alban AliuAlban Aliu16 ditë më parë
 • Shiii riiii dheee siguriaaa mrapaaa siii pordheee u qifsaaa ropteee qee tee treveeee o buthqiraaa

  Sumorfosou 55Sumorfosou 5516 ditë më parë
 • Ahahahha si boss i Ndragheta 😂😂😂😂 Ah ku ke përfundu o Shqipëri

  VeniVidi ViciVeniVidi Vici16 ditë më parë
 • Mes meje dha rames nuk ka paq tha ky . Bythdredhur komunista

  Savage AlSavage Al16 ditë më parë
 • Me. Kan. Ardh. Vucici. Tom. E. Kish. Përkëdhel

  Tom BakerTom Baker16 ditë më parë
 • Qysh. Si. Vjen. Marrë. Tom. Doshi. Kur. Asht. Ardh. Motra. Nga. Kosova. Me. U. Cure. Në. Këmbë. Me. Ardh. Vucici. E. Kish. Përkëdhel

  Tom BakerTom Baker16 ditë më parë
 • Hup hup. Hup. O. Tom. Doshi

  Tom BakerTom Baker16 ditë më parë
 • Ka ngel Shqipnia në dorë të Tomës,vaj halli

  aa aaaa aa16 ditë më parë
 • Shiko cfytyre plera

  Erikens HysolliErikens Hysolli16 ditë më parë
 • Ato rropte

  Erikens HysolliErikens Hysolli16 ditë më parë
 • Yyyy të qivqa topt

  Vilson VeloVilson Velo16 ditë më parë
 • O pler

  Vilson VeloVilson Velo16 ditë më parë
 • Bravo bravo

  Serxho VloreSerxho Vlore16 ditë më parë
 • Hahahah je gjigand , rrespekte nga Vlora !!

  Valona ALBValona ALB16 ditë më parë
 • Bravo tom doshi Gjigand

  Enver BegaEnver Bega16 ditë më parë
 • I poshter njeri plere fare

  Frankfurt FrankfurtFrankfurt Frankfurt16 ditë më parë
 • 👍👍

  Klea VjerdhaKlea Vjerdha16 ditë më parë
 • Boa sa i trash qenka 🤣🤣 Kategoria e Metes dhe Kryederrit 🤣🤣🤣

  Bimi MoBimi Mo16 ditë më parë
  • @Andi Matmuja po ashtu si te tjeret vetem provokime beri, jo me shum. Rama, Meta, Basha te gjith vetem provokojn dhe pyetjeve nuk ju pergjigjen ... Politikan leshi si te gjith eshte edhe ky trashullaku

   Bimi MoBimi Mo15 ditë më parë
  • Amon o bos kush ishte i trash ?????? A seriozisht e ke ??? E la gazetarin me gisht ngoj . Ne vend qe ta lej gazetari . E ti i thu i trash ???

   Andi MatmujaAndi Matmuja15 ditë më parë
 • Ky eshte Ilir Meta nr2.

  Albin KurtiAlbin Kurti16 ditë më parë
 • Po pse keshtu vepron burri zihen shahen dhe ndahen pastaj me von bejne kualicion seshte keshtu burreria por pote ishe burr ose shkodran duhesh te besh kualicion me pd per inat te rames. O Tom doshi ti mund ta ndryshosh dihet ajo pun. Njefsha mir per ju votoni Tom doshin me G klas mor bab ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

  Dik DikuDik Diku16 ditë më parë
 • Bravo Tom, si gjithmonë i beses

  VIGVIG16 ditë më parë
 • ti je burre jo legen si keta

  Mira VelajMira Velaj16 ditë më parë
 • 💜🌹🇦🇱🌹💜

  KRISTI KRISTIKRISTI KRISTI16 ditë më parë
 • ky esht nona fare gjigand

  Sidi SidiSidi Sidi16 ditë më parë
 • BRAVO TOM NDOSHI JE I MADHE HECE AYI TEKE VEDI JOTE

  ProGamer GRProGamer GR16 ditë më parë
 • Bravo doshi burr zotni

  cak noriscak noris16 ditë më parë
 • Hani derra Pini derra Horrat e politikes shqiptare

  Afrim ImeriAfrim Imeri16 ditë më parë
 • Basha ik

  Besi NeziriBesi Neziri16 ditë më parë
 • Ky asht nana e krimit

  Hektor KoxhaHektor Koxha16 ditë më parë
 • Bravo or bab

  Vlorë VlorëVlorë Vlorë16 ditë më parë
 • Tom doshi mor bab ✌🏻me G klass mor bab ✌🏻

  Leo GambinoLeo Gambino16 ditë më parë
  • Tom doshin do e votoja edhe un si musliman ,edhe pse ky esht thellsisht katolik ! Tom doshi president mor bab !

   xx xxx xx xxxxx xxx xx xxx15 ditë më parë
 • Malsor lind nuk behesh Te lumt Tom Doshi❤️🇦🇱

  leonardgjakovaleonardgjakova16 ditë më parë
 • Bravo tom dosbi je imadh pershendetje punoni x ate vend🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌴👍🌹🌹

  Elmira AgaciElmira Agaci16 ditë më parë
 • Moster fare ky tip kriminel!!!! Zhdukeni mer ket Hajdut!!!

  Iskender TarasiIskender Tarasi16 ditë më parë
 • 2021 ska mo burrni nket ven,gjithsesi leku vet votat e miletit qe e shiten nderin por....vazhdojn dhe do ta hajne turpin me buk niefsha mir per ju.

  Dean HasaDean Hasa16 ditë më parë
 • Bravo tom

  Lido TiloLido Tilo16 ditë më parë
 • Ke burrni shume me teper se opozita

  kelvin hallunikelvin halluni16 ditë më parë
 • Mu duk si me kon pit

  Benhard QuniBenhard Quni16 ditë më parë
 • Bravo toma

  Berti HajderajBerti Hajderaj16 ditë më parë
 • Po ci duhet pses kta

  Manushaqe RexhaManushaqe Rexha16 ditë më parë
 • Ky qe thoshte ska paqe me Ramen

  Xhemal DarsiXhemal Darsi16 ditë më parë
 • Eshte e qart si drita e diellit qe nqs rama pranon kualicion me kete.. ai po perpiqet me patjeter te qendroje ne pushtet nepermjet BANDAVE..

  andri lleshiandri lleshi16 ditë më parë
 • Turp qe votoni kete rrugac

  Lulzim SadikuLulzim Sadiku16 ditë më parë
 • O Badigard leje Telin se qe tu ja fut tavanit me kok Po menjen ke Bossi se e kemi per merak

  Ylirian BloodYlirian Blood16 ditë më parë
 • Bravo

  Diana BeqirajDiana Beqiraj16 ditë më parë
 • Te pakten ky esht burr e dorzon me nder po like pordhaci vihet kundra amerikes dhe e shtrin kemben me shum se jorgani

  EQUILIBRIUM衣EQUILIBRIUM衣16 ditë më parë
 • BRAVO TOM 🤚

  Natasha BeshikajNatasha Beshikaj16 ditë më parë
 • Ky mahet si besnik po qeka i pa bes dje thoshte edi rama buk shkeles sot i jep votat

  Leonardo MarcuLeonardo Marcu16 ditë më parë
 • Jepi tom se je ne parlament

  Erion GolemiErion Golemi16 ditë më parë
  • Nuk e more vesh,nuk ta thanë,i urdhëroi bosi i gjatë të jepte dorëheqjen se i bënte bythë Amerika pastaj. Ishte vetëm farsë për të marrë vota. Normalisht ai është i paprekshëm,ne çfarë vendi të botës një deputet merr në telefon dhe kërcënon një gazetar. Po të ishte shtet Shqiperia e merrte zvarrë zotin Tom dhe kalbte në burg. Po ne jemi Shqipëri,ose vendi i anarkisë dhe rrumpalles

   VeniVidi ViciVeniVidi Vici15 ditë më parë
 • Brravo tom doshi je i modh.

  Ahmet LeciAhmet Leci16 ditë më parë
 • Po ishte e ditur kjo pune u msua populli me pislliqet e juaja , mjer ne mjere populli qe do mbushi barkun tuaj qe mos u ngopshi

  Ilda BaboIlda Babo16 ditë më parë
  • Pse Luli me lsi cafar po bejn

   Bludaj BludajBludaj Bludaj16 ditë më parë
 • Tom doshi e la mandatin per tbo koslicion me ps hehe nona fare je ed rammaaaa

  Endrit VrapiEndrit Vrapi16 ditë më parë
 • Je nder ata pak politikanet qe punon per vendin.Urime zoti Doshi

  Miklovan KajaMiklovan Kaja16 ditë më parë
 • Bravo kingi

  RikiRiki16 ditë më parë
 • Tradhtar

  Leonard SulajLeonard Sulaj16 ditë më parë
 • Bravo Toma👏👏👏👏

  Adi tp8Adi tp816 ditë më parë
 • Normal ajo pune Nisha tmiren votoni tom doshin

  mat salmat sal16 ditë më parë
 • Tradhtar i kombit shqiptar!

  Bledi_h1Bledi_h116 ditë më parë
  • @Linda Ali un me ps jam po i kam inat tradhtaret!

   Bledi_h1Bledi_h116 ditë më parë
  • Po ju psw nuk ja dhat direkt Pd qe u pengon tani aq shume. Te lumte Tom je i madh ✌🌹✌🌹✌🌹 fitore

   Linda AliLinda Ali16 ditë më parë
  • @Adriano Andre bravo te lumte sa mie ja the.👍👏👏👏

   Linda AliLinda Ali16 ditë më parë
  • @Majlinda Gegaj pse genjeni kot ky ka qen gjimon me ps. LSI ata kan dashun ta vrasen Tom Doshi .

   Linda AliLinda Ali16 ditë më parë
  • @Adriano Andreca esht kjo llogjike mor vlla sipas ketyre analfabeteve s ishte nevoja ti jepnin voten tomes per tja dhene luli po ja jepnin vete injoranca e njerezeve ka kaluar çdo limit s ka mundesi kane probleme mendore

   Alketa KetaAlketa Keta16 ditë më parë
 • Halllall

  Viktor ValdesViktor Valdes16 ditë më parë
 • O ja dhjeu bashes🤣🤣🤣🤣🤣

  Max MusterMax Muster16 ditë më parë
  • @Max Muster hahahahahahhahaha

   Anonim ManAnonim Man13 ditë më parë
  • 😂😂😂😂

   ALAL16 ditë më parë
  • Luli tani u zgju e tha po fitojm edhe jemi gjithnje ne rritje 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Leda LedaLeda Leda16 ditë më parë
  • @Leda Leda 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Max MusterMax Muster16 ditë më parë
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Leda LedaLeda Leda16 ditë më parë
 • mori fund pd , jan 80 mandate tani

  anonim for lifeanonim for life16 ditë më parë
  • 80 deri tani,po prit pak se do e kthejn dhe ata te LSi e do bashkohen me PS🤣🤣🤣 po dhe nja 3 a 4 nga te PD do ikin do shkojn tek PS,kshu qe rama shkon nja 85 deri ne 90 mandate🤣🤣🤣

   Ernis XhumariErnis Xhumari15 ditë më parë
 • NORMALE AJO PUN VOTONI TOM DOSHIN

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣16 ditë më parë
ALworld