Turqit në Shqipëri, Murati i Për’Puthen flet për Tiranën & vajzat e egra të studios! - Ora e Tiranës

23 Pri 2021
253 418 Shikime

"Ora e Tiranës", i vetmi program dedikuar kryeqytetit shqiptar, sjell për publikun tema të ndryshme sociale, ofertën kulturore, nismat më të fundit, reportazhe dhe histori personale nga jetesa e 1 milion banorëve. Çdo të hënë, të mërkurë dhe të premte, ora 17:00 në Top News dhe në 19:00, premierë në ALworld, Top Channel Albania.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#OraeTiranës#TopChannel

Komente
 • Gabimi i math qe u ndave nga Sindi

  Sure KukliSure Kukli4 ditë më parë
 • Sindi,miresia eshte virtyt.Murati eshte djal I mire por I pa vendosur per ate qe kerkon(dashurine).Mos dhuro miresi,meret per dobesi.🤔

  Tasha ZylfoTasha Zylfo4 ditë më parë
 • Ylli I perputhes murati 💛💜🌹

  Hshs HshsHshs Hshs4 ditë më parë
 • Nuk jam racist le te punojne ne Shqiperi , po te pakten le te flasin te verteten 👍🏻👍🏻

  Andi XhialliAndi Xhialli4 ditë më parë
 • Kishte nevoj per profesionin tone , shko andej , po fol te verteten se nuk ke pas sukses apo pune andej nga Turqia ate thuaj se pak parukier te mire ka ne Shqiperi ,

  Andi XhialliAndi Xhialli4 ditë më parë
 • Po qfar Turku Murati asht shqiptar Ka me milliona shqiptar ne Turqi si Puna e Muratit pse thojn Turk kurse Jan Shqiptar me origjin ku Ka Turk te vertet apo Grek te vertet ska pra

  Vess MuliVess Muli5 ditë më parë
 • U mbush shqiperia me kurbeter

  Fatos MullaFatos Mulla5 ditë më parë
 • ❌❌❌❌❌👎👎👎

  Visit AlbaniaVisit Albania7 ditë më parë
 • 👎👎👎👎👎👎

  Visit AlbaniaVisit Albania7 ditë më parë
 • Po le te shkon ne Turqi prap 🖕🖕

  Visit AlbaniaVisit Albania7 ditë më parë
 • suksese murat

  Emma LeshoEmma Lesho9 ditë më parë
 • Respekt per te gjithe Emigrantet e Botes.

  MasterMaster9 ditë më parë
 • Murat nuk e meriton ta shfrytezosht token shiptare boll kan bër turqit ne kohen e kaluar ju la tokat shiptare shkive te serrbis sa lufta e masakra ka perjetu populli shiptar ne veçanti populli shiptar i kosoves murat je shum hileqar mas tradhtis qe I bëre Sindit me olen.

  L ML M12 ditë më parë
 • Desha te beja nje koment , jo per emigrimin dhe as per punesin qe kerkojn njerzit sepse te gjith njerzimi kerkon me te miren per veten dhe ska rendesi kombesia por ky i dyti nuk me pelqeu me frazen nuk e dija se ku binte Shqiperia se nuk ka munsi qe zotetia nuk kishte munsi qe mos ta dinte se Turqit e kan ne histori nga klasa e 6 ne fillore qe ku ndodhet Shqiperia.

  Ervin GjakovaErvin Gjakova13 ditë më parë
 • Murati Shum i mire djal i mir jo kupil

  Arber KastratiArber Kastrati14 ditë më parë
 • Tju them te drejten une edhe sod e mas 22 viteve e marr vesh qe ne Evrop nuk na dojn hiq edhe secili shtet qe ka Shiptar na shajn perdit edhe pse kemi ber shum ne integrimin ton ktu ku jetojm, kshtu qe kisha pas deshir qe edhe kta qe vin ne Shqipni ta ndjejn at dhimbje sukur ne dhe te mos e ndin vehten shum rehat ne gjdo vend Shqiptar,ket e them me plot deshir sepse un personalisht po thuaj gjdo mengjes me duhet ta ndegjoj fjalen Auslander largohu nga ktu dhe ik nga ke ardh, per ket arsye me kuptoni apo sme kuptoni kam shum deshir qe ne Shqipni tju themi ashtu siq na thojn te huajt neve, Hupni nga ktu dhe shkoni nga keni ardh se ne kemi mjaft njerz Shqiptar qe i kemi pa pun dhe nuk na duheni ju asgje.

  Nderi KosovesNderi Kosoves14 ditë më parë
 • Murati pertej miresis qe transmeton dakort pooor" nuk dashka grua, mesa duket kerkon nje mace🐈 te urt te urt

  LAJLA LAJLALAJLA LAJLA14 ditë më parë
 • Dhe borbardha qe ne femiri shikohet dhe kshu behet bashkimi me turqit po shami kuqja ne kemi qen qysh ne ne 78 kur kam lind dhe mbaj mend filmat epar turq

  Festime FejzullaiFestime Fejzullai14 ditë më parë
 • Bravo Murat , faleminderit juve qe keni zgjedhur shqiperine

  Olea EuropeaOlea Europea15 ditë më parë
 • Epo ne jemi mesuar me shum . Respekt per puntoret.

  Aleksander FariaAleksander Faria15 ditë më parë
 • Turqit nuk mbahen per Professionist te bukurise dhe te Make up . Estetika e te bukures tek Shqiptari nuk krahasohet me ate te Orient .Por ketij Materialist dhe bisht perdredhur I ecen me nje fjale me mire biznezi ketu. Femrat e mbajne veten,kur ne Turqi jane te mbytur nga Religioni. Jam absolut kunder punesimit te turqeve ne Shqiperi Pa kushte.

  Ida KardhiqiIda Kardhiqi15 ditë më parë
  • @Bylis For ever Faleminderit .Nje wundervollen Dite ,per ju.

   Ida KardhiqiIda Kardhiqi13 ditë më parë
  • Ida Rrofshe zemër, ashtu ështe

   Bylis For everBylis For ever14 ditë më parë
 • Mir eka Murati se disa femra ne shqipri jan shum te egra ne tkosoves jemi shum mat buta krahasim me disa vajza te shqipris ,jo te gjitha se ka edhe ne shqipri femra tbuta e te sjellshme

  mimoza gjermanimimoza gjermani15 ditë më parë
  • Hajde injorante hajde! Kur komentoni ju vajzat e Shqiperise 🤮 shihuni ne pasqyre shihuni se po harroni fytyren Ah dhe ti kosovarja aq te embla jeni sa kur hapni gojen dukeni si burra. Mos i bej qejfin vetes kot 🤣

   Fabi OlaFabi Ola12 ditë më parë
  • Ik moje trape se budallaqe qënke. Femrat turke Jane si lope, me pallto te gjate deri te kembet e shami ne koke Dimer, behare

   Bylis For everBylis For ever13 ditë më parë
  • gocat e tiranes thuaj sepse vetem ne tiran i gjen egersirat sepse jan mbetje komuniste disa prej tyre dhe identitetin e tyre po e mohojne e po vetkonsiderohen grek

   micro botmicro bot14 ditë më parë
 • Ky usta murati, (lesht posht te cunave shqiptar, di tna i rruj?

  Adriatik IshmakuAdriatik Ishmaku15 ditë më parë
 • kjo goca qenka si NORA ISTREFI sikur jeni motra binjake

  kastriot malajkastriot malaj15 ditë më parë
 • po ola i ploteson kushtet murat meso pak per te

  Altin KumarakuAltin Kumaraku15 ditë më parë
 • Murat cok cok guzel❤️

  Sonila DoqiSonila Doqi15 ditë më parë
 • Ku e ka sallonin Murati ???

  Anxhela MecajAnxhela Mecaj15 ditë më parë
 • Kto jane si çifutet . I mbaj mend mbas viteteve 90 zune tregun e floririt ne Tirane gjithe rruga e Durresit vetem me dyqanet e tyre ishin dhe qualiteti i floririt ishte ibret me shume baker se flori. Sikur u larguan nga vitet 97-98 ne kohen e krizave. Gjithmone i kemi pasur neper kembe ne momentin qe Shqiperia e merr veten nje çike financiarisht. Tani paskan ardh prape. Keto bejne sikur assimilohen me popullsine vendase per aq kohe sa syte u shikojne vlera monetare. Turqit kudo ne botë jane problematik jetojne me kasta dhe nuk para ua kane pase hajrin ne asnje vend ku kane qene. Pa per pune te hollë e te kujdesshme nuk mbahen se e ka tregu koha në çdo fushë që kane punuar. Plus faktit qe e kane ne gjak fene pavarsisht se duken si te modernizuar. Te mjerët Shqiptar gjithmone te vuajtur si jashte dhe brenda vendit te tyre. Me shume perparsi nga politika Shqiptate u eshte dhene te huajve sesa njerzve te tyre. Qe fundja fundit kane qendruar ne at vend per te mire e per te keq.

  Arlinda KristullaArlinda Kristulla15 ditë më parë
  • @Fabi Ola E cosi cosi emrin si pre "Italia" moj te keqen" po mbiemrin e ke ndryshyar moj aman?🤣🤣 Apo ne rruge e siper. 🤔🤔 Mos je valle me emer kristian europian dhe mbiemer origjine andej pre Turkey moj aman🤣🤣. Se keni qejf ca nga ju te hani buke nga te dyja anet. Ose me sakte "Bir ona bir sana" siç thoshin tek filmi Turk i Hirushes.😂😂 Ske faj perderisa u merzite nje hall e ke dhe ti? Tung zemra e vogel do rritesh edhe ti?

   Arlinda KristullaArlinda Kristulla12 ditë më parë
  • @Arlinda Kristulla po ti e thoje qe ne fillim qe ke hallin e Greqise mos i bie nga Kina e te beje tranzit ne Turqi. Shif hallin tend ate bej. Mend s keni per vete e mend doni te jepni.

   Fabi OlaFabi Ola12 ditë më parë
  • @micro bot Te drejte ke ti dakort jam me pacifizmin tend ne lidhje me ardhjen e sa me shume te huajve ne Shqiperi. Po jo nga vende qe na kane rrjepur me shekuj. Ose me sakte jane te mirseardhur edhe nga keto vende po ti kenë taksat jo njesoj me popullsine vendase dhe plus per te marre dokumenta Shqiptare tu behet me process te gjate kohor dhe i mire infiltruar sic e ka shumica e botes. Se neper lajme ne Shqiperi plasen duke bere propagande negative per Greqine "në të cilën dakort jam deri diku" po si shume urtë dhe dashamires jane mediat dhe politikat Shqiptare kur vjen puna per Turqine. Avash avash e kane bere popullin e shkrete ta doje me dashuri kulturen turke nepermjet telenovelave dhe plus propagandes "Turqit na dun shume" dhe faktikisht ne jeten reale Turqia ju ka okupuar ne cdo fushe si puna e fares se kungulli. Se nuk kam degjuar qe te vijne extremistet fetare me bomba te barku nga Greqia? Po mesa di une ketej nga vendet islame me "Mekë" ne Turqi zbarkohen ne Shqiperi si vend transit.Apo harrova akoma ne Shqiperi dogma e kemi vellaun tone "Turqine" vazhdon te eksistoje. Keshtu qe keto perralla Turqit jane te dashur, e jane te mire,e nuk jane problematik, shko thuaji ndonjerit qe ka jetuar nen gure dhe sdi çbehet me politikat e Shqiperise.

   Arlinda KristullaArlinda Kristulla14 ditë më parë
  • @Arlinda Kristulla shqiptareve nuk ja ka fajin njeri se jemi vet te demshem ne , te huajt do hyjne e do dalin sic kan bere historikisht dhe eshte dicka normale . ne itali hyjne me dhjetra afrikan,shqiptar,turk,kinez ne dite sepse popujt gjithmon ja. zhvendosur duke mbledhur pasuri qark e qark botes ashtu sikurse kemi bere edhe ne qe sillemi kudo per te mbledhur fitime per te siguruar nje familje te shendecme ne nuk duam qe ne shqiperi te na vijne njerzit problematike por njerzit e mire le te vijne dhe jan te mirseardhur

   micro botmicro bot14 ditë më parë
  • @Gg Bbh Mos u nevrikos shume se del jashte kontrollit. Ah harrova sikur jeni ne kohe bajrami? Sikur e keni haram te ofendosh ne kete muaj? Ske faj tu prek Turkistani edhe fene e zbaton si mbas "tarbjetit " . Shikon per respect edhe turkçe po te pergjigjem. 🤣🤣 Relax.🤣🤣 Shko ha ca shishqebape edhe bakllava duhet ti keni me bollĕk tani ne kohe bajrami. qenke nevrikos shume te eshte ulur sheqeri.🤣🤣

   Arlinda KristullaArlinda Kristulla15 ditë më parë
 • Turkish camper 😡

  margil zanimargil zani16 ditë më parë
 • Erdh skenderbeu😄

  augert Grykaaugert Gryka16 ditë më parë
 • Bravo

  Besnik ButhiBesnik Buthi16 ditë më parë
 • ༼ つ ◕◡◕ ༽つ❥︎❥︎❥︎❥︎❥︎❥︎

  AlessiaAlessia16 ditë më parë
 • 🇦🇱❤️🇹🇷

  Bes EndisBes Endis16 ditë më parë
 • Te huaj nga Kosova? 🙄

  Fisnik HaziriFisnik Haziri16 ditë më parë
  • Po po flet per nenshtetesine more

   EmptyEmpty14 ditë më parë
 • Murati super djale! Suksese kudo qe te jesh abi 😊♥️

  Daenerys TargeryanDaenerys Targeryan16 ditë më parë
 • Marshalla sa djale i mire.Murati.

  A VA V16 ditë më parë
 • Murati esht alamet djali me kultur I sjellshem se ne shqiptaret jemi rracist mes vetes kemi gjithmon probleme me veten tone , jemi 100 vjet mbrapa evropes nji pjese e madhe kan mbetur komplet injorante qe vec te vjedhin din dhe te mbushin burgjet, ktyre bravo ju qofte se jan shum puntore

  Amarisa TakoAmarisa Tako16 ditë më parë
  • Amarisa Tako o goce dukeshe qe je akoma e Vogel e ske pare Bote me sy. Keta djeme kur vjene puna per martes do pyesin mamin e babin dhe femrat e huaja i shfrytezojne. Jame rriture me keta

   Bylis For everBylis For ever14 ditë më parë
 • Keta Jan 100…% 100 turq apo kan prejardhje shqipetare se ne turqi ka shum shqipetar.

  Tonin BushiTonin Bushi16 ditë më parë
  • Turq te vertet ska krejt qka Jan te bardh Jan vijen nga ballkani shqiptar boshjak Ka Bugar kurse tjeret Jan Kurdistan armenez mongolez te perzier Ka after 6-7 milion apo ma shum shqiptar ne Turqi. Jan me pozita te Mira si ne government artista ne Ushtri me detyra te larta shqiptaret ne Turqi Jan shum te pasur

   Vess MuliVess Muli5 ditë më parë
 • Po cte duhet ne kete hale quhet Shqiperi dy gisht vend dhe ate kane dhjere fara keqe dhe kelyshat komunizmit me Ed nudisti dhe bandat krminelat dhe droga Ed nudisti

  T MT M16 ditë më parë
 • Murat ska qik per ty ne perputhen...qok orryspi jone aty...

  Florije BarutiFlorije Baruti16 ditë më parë
 • Shqipraret me pas ligj dhe shum men punojn vet ne vend re vet .por skan faj nji an se ska shtet te duhur e re huajt punojn sepse shteti nuk i prek

  adelinagilliadelinagilli16 ditë më parë
 • Turk mut

  MahMUT mahMUTIMahMUT mahMUTI16 ditë më parë
 • Aman, te shkosh te punosh ne Shqiperi kulmiii🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Mirlinda RamaMirlinda Rama17 ditë më parë
  • I konvenon atyre te vin tek ne se sallonet e italis gjermanis frances anglis etj kan miliona si ky,ne jemi vend i vogel behesh i fanshem shum shpejt dhe ne fakt ky ka pas suksese tek ne

   Hell YeahHell Yeah16 ditë më parë
 • Murati alamet djali 😘❤️

  Manjola KallushiManjola Kallushi17 ditë më parë
 • Kosovaret nuk jane te Huaj o tope ata jane Vendas, keshtu mos flisni karlleqe

  marino leskajmarino leskaj17 ditë më parë
  • Kosova eshte shtet ne veti prandaj tha te huajt

   Doci BlendiDoci Blendi15 ditë më parë
 • Turqia eshte armiku kryesor i Shqiperise. Nuk ka gje me te ulet se nje Shqiptar te kete nje lidhje romantike me nje Aziatik Turk.

  Green WolfGreen Wolf17 ditë më parë
  • Ka me keq ka. Nje shqiptar qe krijon lidhje me ty. Ky eshte fundi fare 🤮

   Fabi OlaFabi Ola12 ditë më parë
  • Koment rracist nga nje ropshkerdhyr shqipFoles

   Doci BlendiDoci Blendi15 ditë më parë
 • O Budall kurr nuk kan qen Shqiptaret Racista

  Gashi ArbijasGashi Arbijas17 ditë më parë
 • Deri tani Turqit po tregojne vlera integruese,Murati shume djale i mire dhe ky tjetri shume i integruar.Respekt.

  Mamica KerlaniMamica Kerlani17 ditë më parë
 • Ne Gjermani vetem nje prerje me gjithe larje e krehje 40-45€.I kane cmimin vec e vec

  Enkeleda CaciEnkeleda Caci17 ditë më parë
 • Turqit kudo jane edhe ketej ne Gjermani ka shume Parukier dhe presin shume bukur floket 👍🏻

  Enkeleda CaciEnkeleda Caci17 ditë më parë
  • @Bylis For ever i uren ndoshta po kta jan te zotet nuk jan si ne shqiptaret

   H BH B9 ditë më parë
  • Ça flete moje. Gjermani i urren deri ne vdekje keta. Nuk i përshtaten vendit ku jetojne, Jane njesoje si gabelet e Rumanis e Bullgaris

   Bylis For everBylis For ever13 ditë më parë
 • ne shqiperi gocat jan si bere si burra ahahhahahah

  Erlind HaxhiajErlind Haxhiaj17 ditë më parë
  • Merre kineze ti 😉

   Ort NewOrt New15 ditë më parë
 • Turqit per parukiera jane fantastik

  1 anne 3 cocuk1 anne 3 cocuk17 ditë më parë
 • He mo se ju Turqit na i keni vjedhur fjalet tona Shqipe 😬🤣😜

  1 anne 3 cocuk1 anne 3 cocuk17 ditë më parë
 • Ey murat sen çok iyi bir çocuksun, Allah seni korusun, altın bir köpeksin ve çok tatlısın, sesinle bir yıldız gibi parıldamak ve Murat'a çok sarılmak, Tiran'a gelip seninle yakından tanışmak ve başarmak isterim Për'Puthen programında. O murat je djal shum i mir zoti te bekoft je nje cun flori dhe shume i embel ndrico si yll me zerin tend dhe te perqafoj shume murat do te doja te vinja ne tirane dhe te takoja nga afre dhe sukses ne programi e Për’Puthen .

  Doris ImirzaligoluDoris Imirzaligolu17 ditë më parë
 • Hj 7

  Shaban HoxhaShaban Hoxha17 ditë më parë
 • Le te vijn dhe bravo u qoft se me Pune te paster merren jo si neve qe skemi len gje pa ber botes

  22 -1122 -1117 ditë më parë
  • Shqiptaret jane ziliqare per njeri tjetrin

   Teuta GjekaTeuta Gjeka15 ditë më parë
  • Te lumte goja, i shef Shqiptaret ktu ne France duke dhedheur gjithçka qe ua shef syri.

   Entela SkenderajEntela Skenderaj16 ditë më parë
 • Politika turke per ta poshtuar shqiperin o shqiptar koka boshe hupni per 24 or

  Bujar IljaziBujar Iljazi17 ditë më parë
 • Güzel

  Flora CenguFlora Cengu17 ditë më parë
 • Mund te le shkruani adresen Ku ndodhet ky sallon bukurie pasi kur te vij ne Tirane dua te bej nje prerje tek ky sallon shpresoj te me shkruaj ndonje faleminderit 😄

  Tatjana DishajTatjana Dishaj18 ditë më parë
  • Kuckat me duket se nuk po shkojn per te prere floket

   Ersi LekaErsi Leka12 ditë më parë
  • @RedCom hajde edukuar hajde ka plot keshtu turp

   Tatjana DishajTatjana Dishaj14 ditë më parë
  • Dakort se jam seleksionuar po dua adresen Ku priten floket

   Tatjana DishajTatjana Dishaj16 ditë më parë
 • Murat je shum i mir Respecte 👍

  Joanna UsaJoanna Usa18 ditë më parë
 • Bravo ai qe eshte puntor ban vend ku do

  liri ibershimiliri ibershimi18 ditë më parë
 • Po Murati te drejt e ka se jan Vajza shum te egra une kam jetua ne sa vende te botes e ende jetoj jasht Ballkanit po vajzat ne perputhen jan te egra jo gjitha po shemull Sara e Jasmina mendojn se jan mate bukur at femra jo vec shqiptare por si ma te mirat ne bot

  Nikola PalijusevicNikola Palijusevic18 ditë më parë
  • sepse aty eshte kazani ku hidhen mbeturinat prandaj

   micro botmicro bot14 ditë më parë
  • Behen te egra ne emision se jasht blujn but se e din qa e gjan hahaha

   Mursel ShalaMursel Shala16 ditë më parë
 • Po kosova nuk quhet vend i huaj o gazetare leshi

  Ervin JonuzajErvin Jonuzaj18 ditë më parë
  • @Zett Titan Ore une skam arsye te kem urrejtje. Po edhe hi syve mos na hidhni more aman . E verteta eshte e hidhur i dashur. Une skam asnje gje me Kosovaret as kam qene ndonjehere, skam as origjinen e as besimin nga ai vend dhe pertej kufijve te hartes exsistues te Shqiperise mua sme intereson se çbehet. Uroj te behen shtet me i fort e pa shume korrupsion. Po te jene ne pune te tyre e ne te Shqiperise ne punen tone. Kaq kisha.

   Arlinda KristullaArlinda Kristulla7 ditë më parë
  • @Arlinda Kristulla paske urrejtje kogja te madhe. Mos mthuj se ske sepse shifesh.

   Zett TitanZett Titan7 ditë më parë
  • @Zett Titan Ja dhe nje idiot tjeter qe i eshte mbush mendja qe i kemi pasur kosovaret mburoje nga Serbet. Aman o çflisni budallelleqe. I kishin bere hesapet fuqite e medha e ishte ndare harta i dashur nga edhe para se te vinte Isa Boletini me ushtri ( qe fundja fundit sishte i vetem ne formulimin e pavarsise po mesa di shumica qe luftuan te ishte Shqiperia shtet i pavarur ishin nga Shqiperia shko lexoji emrat e tyre nqs nuk e di i ke neper museumet qe flasin per historine e Shqiperise). Shqiperia i dashur luftoi kunder fashizmit dhe nazismit ne luften e dyte boterore nje kohe me vendet fqinje si Bullgari, Serbi,Greqi. Pa u be shtet ne vete nderkohe mesa di une kosova ne luften e dyte boterore ishte pro nazismit. Keshtu qe prape po te them ishin ndare hartat me kohe . Ne thjesht Gam gam gam bejme. Dhe ske faj Kosova eshte e re si shtet u duhet nje çike nacionalizem. Po te pakten te punesojne experte ne fushen e historise që te edukohet popullata vendase. Se ketej nga Shqiperia kemi me shume se gjysem shekulli qe mesojme historine e vendit tone.

   Arlinda KristullaArlinda Kristulla7 ditë më parë
  • @Arlinda Kristulla ne radh te par turizmi, ne radh te dyt shyqyr qe ishin shqiptaret e kosoves sepse kan qen mburoja jon e veriut, Serbet kan qen me te eger se sa greket e italianet, nese nuk do kishte kosov at her do na vrisnin neve serbet, e treta, isa boletini shkoi deri ne londer per pavarsin e shqipris dhe erdhi me ushtrin e vet nga kosova per ta mbroit vloren nga greket. Tani kur ti thua skemi asgje historikisht nga ata me dukesh budalla qe zdi histori. Me mir hesht e mos fol llafe tkota.

   Zett TitanZett Titan7 ditë më parë
  • @RedCom Une nuk kam urrejtje per Shqiptaret i dashur se nuk jam rritur me ate fryme. Po edhe te tregojne kodra mbas bregu per atdhetarizm dhe sillen sikur kane çliruar Shqiperine per te ashtequajturit kosovar, eshte ca si shume. Se fundja fundit sjua ka kush per borxh. Le te vazhdojne te civilizojne Kosoven e te rrijne andej se luftuan shume per ta çliruar. Aman paj Zotin . Megjithate opinioni im nuk eshte personal por te shume Shqiptarve ne emigrim qe ju ka ardhur ne maje te hundes nga idiotsirat e tyre. Kalofsh sa me mire.

   Arlinda KristullaArlinda Kristulla14 ditë më parë
 • Te rujt zoti e te shkoft mbar jeta kudo te jesh 😘🍀🙏

  lyon lyonlyon lyon18 ditë më parë
 • Kena luftu me kta roptqin per 500 vjet

  Skenderbe SkenderbeSkenderbe Skenderbe18 ditë më parë
  • Hihaaaàaa kan len rrejt athere kurkan luftu 500vjet kjo esht pse i pelqen me ardh me punu

   Festime FejzullaiFestime Fejzullai14 ditë më parë
  • ca lidhe kan emigrantet qe kan lindur ne vitin 2000 me ata qe ishin ne perandorine osmane aman

   micro botmicro bot14 ditë më parë
  • Po pse ti ke luftuar a? Po ik o hale se ke ideen e jetes.

   Pro ShqipPro Shqip16 ditë më parë
  • O skenderbe mos harro e ke erin Gjergj Kastrioti

   toto Altoto Al17 ditë më parë
  • @First Name nuk e njof turkun vlla 🇦🇱

   Skenderbe SkenderbeSkenderbe Skenderbe17 ditë më parë
 • First Albanian Cryptocurrency - Greater Albania Coin 🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  John JohnsonJohn Johnson18 ditë më parë
 • Ku sun ban ne ven tanin qka po lyp ne 🇩🇪

  Yaman seherYaman seher18 ditë më parë
  • @Yaman seher edhe Turqia ka krizat e veta seshte fushe me lule. Ata po perfitojne me shume duke punuar ne Shqiperi duke qen se jane edhe te famshem ne nje vend te vogel. Ne Turqi sdo kishin kaq sukses. Kot seshte shprehja "Me mire i pari fshatit se i fundit i qytetit".

   G HG H17 ditë më parë
  • @G H me kan Kosova si Turkia nuk besoj qe ishin ik prej venit tvet 🤷‍♀️

   Yaman seherYaman seher18 ditë më parë
  • ashtu si gjithe shqiptaret neper bote

   G HG H18 ditë më parë
 • Po Shqiptart e Kosoves mos i quani te huaj se jemi nje Komb dhe nje gjak

  A PA P18 ditë më parë
  • @G H duhet sa me shum qe ti shmangemi fjalimeve te tilla siq e tha ” te huajt” dhe permendi kosovaret sepse nje dit do zoti te behemi bashk, se sjemi asnji ne shqiperi nisoi nga mentaliteti ose sjelljet por jemi ni gjak dhe prandaj kurt zduhet len kosova si e huaj sepse vetem shqipria humb ate rast.

   Zett TitanZett Titan7 ditë më parë
  • Nuk i qujti kush te huaj. Po flet per nenshtetesine jo per nacionalitetin.

   G HG H18 ditë më parë
 • O murat je djal shum i mir zoti te bekoft

  Marco MauroMarco Mauro18 ditë më parë
 • Habitem me disa komente Raciste nga Shqiptaret , kto Turq qe kan ardh punojn me gjers dhe fitojn jo si bashk kombaset ton qe neper Europ bajn vjedhje dhe qka mos dhe i kan mbush burgjet e Europes .

  Bajram AdilaBajram Adila19 ditë më parë
  • Turpe per ty o bajram tradhetari. Nga emri dukeshe qe je vëllai Muratit

   Bylis For everBylis For ever14 ditë më parë
  • Vdekjen e etnis shaiptare do ta sjellim vet ne sic po e sjellim . Do e sjellim sepse po largohemi nga vendi po ama askush nuk ka byth te na kerkoj llogari pse ikim ne . Mw keqardhje ta them vllai im se jemi ne vet fajtoren me gjith baballaret tan la tru qe bejn tifozllek partit sikur jan skuardra futbolli. Le tna bejn lesh e li politika po me prap ata do votojm . Vendi ktu ngeli mbrapa sepse injoranca jon si popull nuk ka len te ecim para si bota po na ka mykyr njelloj sic kemi mendimet . Mosnu habit qe pas 50 vjetesh ne shqipri do te ket vetem popull te huaj e aspak nga ne . Mjer e turp do mbartim mbi supe qe po vjen dita qe 600 vjet luft e gjak ta shumzojm me 0 .

   dovlet Devollajdovlet Devollaj16 ditë më parë
  • Nje tjeter anti-Shqiptar, shumica e Shqiptareve nuk jan kriminela. Ardhja e te huajve ne Shqiperi, sidomos Aziatiket Turk do te shkaktoje vdekjen e etnise Shqiptare.

   Green WolfGreen Wolf17 ditë më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Γιαννης ΟικονομουΓιαννης Οικονομου19 ditë më parë
 • Mësoni Gjermanishten falas me ne!

  Learn GermanLearn German19 ditë më parë
  • Das heißt (((( umsonst bei uns deutsch lernen )))) viel Spaß beim lernen

   maik. tironamaik. tirona18 ditë më parë
  • po re , mthuaj ku tvi 🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

   River Of DeathRiver Of Death19 ditë më parë
 • Ne shqiptaret jemi shume racista, e kur dalim jashte na vjen inat, mire na e bejne, se ne jemi me keq se bota per te huajt

  Armand TiraneArmand Tirane19 ditë më parë
  • Shum e vertet fiks

   Bledi italiaBledi italia10 ditë më parë
  • @Leonora Mulaj Ne shqipetaret respektojme realitetin kudo qe jemi te miren dhe te ligen duke provuar dhe besuar cdo gje....

   Sofia ManeSofia Mane10 ditë më parë
  • Respekt per ket te dytin por te thoje qe nuk e dije se ku i bije Shqiperia kjo nuk me besohet dhe dyta qe thot qe jame 30mil ne Stamboll nderikohe qe Stambolli ka 15mil

   Nikolin MarkuNikolin Marku13 ditë më parë
  • @RedCom 👍👌

   roci Rociroci Roci14 ditë më parë
  • @RedCom po po ke shku naj her ne Greqi ti na pyt iher neve qe rrim atje(per t'ju qr jan aq racista jan dhe jo vetem me shqiptarët

   roci Rociroci Roci14 ditë më parë
 • Shum drejt paska then esht Shum e Vertet Femrat Shqiptare jan Katastrof si vajzat Ruse nga Moskva 👍

  Arjan RexhepiArjan Rexhepi19 ditë më parë
  • @Vlora. Vlora paragjykyes je kur i fut te gjith ne nje thes jetoj jasht edhe ruset jan shum te zgjuara dhe shum materialiste, ashtu esht cdo femer tradicionale qe don ta mbaj burri, dhe sa per seksin te gjith e bejn per qef nuk ka lidhje me kulturen, po ti po mendon per nje pjes te vogel vajzash shqiptare qe shohin kuleten,por ato jan ne gjith boten, zhgenjimi jot me ndonje vajz shqiptare nuk e ben ligj. Dhe mendoj per sa koh meshkujt shqiptar i shohin femrat vec per byth e gjoks dhe femrat do i shohin per or e makin 50/50.

   Lolita LuuLolita Luu17 ditë më parë
  • @G H paragjykues ? Eshte fakt ,i kemi pare femrat shqiptare si jashte edhe brenda ,dhe te besh nje krahasim ndermjet nje shteti me 150 milion banore me nje shtet 3 milione banore s me duket normale ,,,,si s me duket normale qe nje shtet si yni me nje popullsi kaq te vogel mbajn kampion per prostitucion.

   Vlora. VloraVlora. Vlora17 ditë më parë
  • @Vlora. Vlora shume paragjykuese nga ti te gjykosh vajzat shqiptare ne kete menyre. Ka vajza shqiptare plot qe jane shume te sjellshme, te studiuara dhe prap gjykohemi kur historikisht kemi qene te shtypura nga vete burrat shqiptar. Burrat rus i mbajne grate e tyre ne pellembe te dores. Ashtu sic ka vajza shqiptare materialiste ka edhe ruse boll, biles ato shquhen ne te gjithe boten. I vetmi ndryshim eshte qe ato gjithmone kerkojne per peshkun me te madh, makina luksoze seshte gje. Ato cdo gje e bejne me klas dhe fshetesi natyrisht se jane me te zgjuara edhe me me eksperience.

   G HG H18 ditë më parë
  • Vertete, femrat shqiptare jane materialiste dhe te egra ,po te krahasosh ruset me baxhellat shqiptare ?Mik je larg shume realitetit.Shqiptaret kane gjetur budallenj aty se jashte shtetit si hedhin as qurret ,Sa per ruset ,ke mentalitet te gabuar ,jane femra te bukura te sjellshme ,dhe seksin e kane kulture ,jo si shqiptaret qe te shikojne nga marka e makines. Nqs ndonjehere te bie rasti te hysh ne metrote e moskes ,neper trena i shikon njerzit me libra ne dore.

   Vlora. VloraVlora. Vlora19 ditë më parë
 • U mbush Shqiperia me turq, bangladeshas... :))))) pertej shakase, se ne se veme re ndryshimin, tirana eshte bere shume e bukur... Eshte zhvilluar shume se kot nuk po vijne keta te huaj, po te kishte dhe pak me teper pune, sdo ta ndryshoja me asnje qytet te botes ...

  Arta ShArta Sh19 ditë më parë
  • @Arlinda Kristulla ku e pe Shkodronin ti? Pastaj nuk ka rendesi nga je, por cfare je, dhe ne rastin tend, ti qenke tra la la me bishta prasi.

   A CA C9 ditë më parë
  • @Albanian Orthodox ashtu thu ti karafil?

   A CA C9 ditë më parë
  • @Albanian Orthodox jemi*

   A MA M9 ditë më parë
  • @A M jeni llum te gjithe prandaj

   Albanian OrthodoxAlbanian Orthodox9 ditë më parë
  • @Albanian Orthodox e njef vampiri lugatin 😉

   A MA M9 ditë më parë
 • 🙋💝

  Renata DurraRenata Durra19 ditë më parë
  • (●'◡'●)

   Gesti AlliajGesti Alliaj19 ditë më parë
 • hup bre turk baju

  Shefket kadriuShefket kadriu19 ditë më parë
  • Dhe ne shqiptaren ne vendet tjera jemi shum te shkelur

   Visit AlbaniaVisit Albania7 ditë më parë
  • 👍👍

   Visit AlbaniaVisit Albania7 ditë më parë
  • @Albania hiq Emrin dhe Flamur se Nuk e meriton ti

   Bylis For everBylis For ever14 ditë më parë
  • @Albania Un e lartsoj shqiptarin po ju 2 sjeni shqiptar jeni arab turq traddhtar ndaj dilni kunder meje tu mbroj turqt, ju 2 meritoni eggzzekutim, keni gjak miks, hiqe flamurin shqiptar o trraddhtar vendos tturkut

   ZTV ZTVZTV ZTV17 ditë më parë
  • @ZTV ZTV Vizitohu te lutem , je i demshem per njerzimin 💊 Shqiptari e lartson shqiptarin ndersa ti ben te kunderten 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Sa keq

   AlbaniaAlbania17 ditë më parë
 • O Murat vellai e di cdo te thot fiala goca vari lesht kuptohe vet ☝️😹😸😺🔥

  Renata DurraRenata Durra19 ditë më parë
 • Jam goca vari lesht p Murat vellai

  Renata DurraRenata Durra19 ditë më parë
  • @Ani Ani 😹

   Renata DurraRenata Durra18 ditë më parë
  • pse vrl me

   Ani AniAni Ani18 ditë më parë
 • Tal tam Murat te era Jane se nuk goca te mira Jane te perdala

  Renata DurraRenata Durra19 ditë më parë
 • Pertej gjithckaje te uroj suksese kudo,qofsh i lumtur...

  Sindi LociiSindi Locii19 ditë më parë
  • Bravo Sindi shum bukur ju shprehe Muratit

   Nikola PalijusevicNikola Palijusevic18 ditë më parë
  • @maik. tirona Falemnderit Zotni Jam nji admiruese e Sindit. Shoh vehten time ke Sindi. Edhe mua me kane sulmu si ate. SEPSE JEMI FEMRA TE FORTA NE KARAKTER TE DREJTPERDREJTEA ME PARIME TE FORTA. POR TIPA SI NE JANE "JASHTE MODE" DHE KUR FUTESH NE MES TE VULGUT ESHTE E PAMUNDUR TE MOS BAHESH PIS SIC I NDODHI SINDIT. AJO ESHTE GODIT VETEM PSE NUK ESHTE KATEGORIA E ANTONELES SARES JASMINES OLES ANA 1 MELISA PERFAQSIMI ME I ULET I FEMRES SHQIPTARE....

   Suzana KolaSuzana Kola18 ditë më parë
  • @Suzana Kola nga komenti dukesh qe jeni dhe keni zgjuarsi dhe inteligjenz nuk i dij se cfar pune bon po mund te punosh dhe mundt te studjosh per vezhguese ose keshilltare se njohorija dhe aftesija qe ju keni mund tju ndihmoj ne ne rrugen e jetes tuaj

   maik. tironamaik. tirona18 ditë më parë
  • @Ani Ani UNE NUK KAM NDONJI VLERESIM PER BIRIN E NANE OLES 35 VJEC QE E KA MAREE NANE OLA NEN "TRAJNIM".....

   Suzana KolaSuzana Kola18 ditë më parë
  • po ti nga te erdh dashuria nga murati😂😂😂😂

   Ani AniAni Ani18 ditë më parë
ALworld