Ushtarët e parë amerikanë zbarkojnë në Shqipëri, një ditë pasi Ilir Meta kërcënoi me luftë

5 Pri 2021
99 601 Shikime

Komente
 • PRANDAJ META KA FRIKE DO TJA QINE MONEN

  Fatmir QytezaFatmir Qyteza9 orë më parë
 • Obo sa frik 😖

  Malvin KolaMalvin KolaDitë më parë
 • si nuk hoqet dore nga keto mashtrime .nga keto lajme qe nuk e di nga kush koke e mençur dalin

  Fatjon HoxhaFatjon HoxhaDitë më parë
 • Kjo Stervjetruar Ushtarake Amerikane Asht GRUSHT dhe Panik per Gjenocidat shekullor SERBOSLLAVO GREKO RUSËT DHE KPUTJES per Islamistat nepermjet Erdoganit me kopilat mrenda Sjqipris

  Affe AffeAffe AffeDitë më parë
 • AMERIKA DHE NATO! Nuk pyetet Meta msa Nan GJYSHJA që ka Vdek

  Affe AffeAffe AffeDitë më parë
 • HAHAHA ILIRI SKRAPARIT I SHPALL LUFT AMERIKES.

  A qA q2 ditë më parë
 • Veq ni cop muti jeni meta dhe sala per Ameriken

  Besfort GashiBesfort Gashi2 ditë më parë
 • Shqiperia vuante per Nato erdhi momenti te plasi Lufta NATO do pastoj Edhe shqiperise nga Kanceri 30 vjecar nga bandat e hajduteve, te krimit e te Droges, Saliu, ILiri,dhe Edi qe te tre Kane vene Pannolini ne byth se po' dhiesin nga frica,se cafare po' gli shohin syte,ha hahaha

  Adam ArapiAdam Arapi2 ditë më parë
 • KUR DON AMERIKA I QIN ROBT JU SHPETON SHURRÈN.

  Arben KulliArben Kulli2 ditë më parë
 • Ushtria vjen per politikanet.per sterkvitje skan ku bejn se ketu esht ferr dhe gardhe

  Kujtim MemaKujtim Mema2 ditë më parë
 • MIRSEERDHEN,Zoti u prifte ne rrugen e tyre per shfarosjen e fares se kuqe!Vetem mos jete edhe kesaj rradhe nje fllucke sapuni ,si gjithmon,se ketij populli si ndahet ndeshkimi i perendive per shitjen e beses tek turku dhe prishjen e kishave me thirjen e enver Qenit!

  Irena NastoIrena Nasto2 ditë më parë
 • 9m9s TTREMI OSHQIPE ZOTI NQIL AMERKA NTO E F.S.K

  Nana HalilajNana Halilaj2 ditë më parë
 • Nuk kemi nevoje per lufte nxitje por per permiresim te ekonomoise me ndihma ekonomike te cilat nuk duken prej 30 vjetesh. Jemi te ngopur me ushtare dhe luftera.

  Mimoza IbrahimiMimoza Ibrahimi3 ditë më parë
 • OH ZOTI MADH KĚTE E KEMI PRIT 🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇦🇱🇱🇷🇱🇷

  Argetim DemiriArgetim Demiri3 ditë më parë
 • Amerika ilir meten e ban LeSh 😅

  Blerim HimajBlerim Himaj4 ditë më parë
 • Morr popull rrotash,ne mbahemi gjoja si popull trim,ne te vertet lere qe nuk jemi trima por jemi edhe tradhetar dhihemi ne pantallona nga amerika,ne si popull jemi frikacak dhe servila me te huajt por midis nesh haemi mish.Berisha dhe Meta edhe sikur te jene me kriminelet ne Shqiperi ceshtjen duhet ta zgjidhim brenda per brenda,ne pergjithesi Shqipetaret nuk jane patriota as per gjuhen dhe as per teritorin,kurse neper kenge jemi patriota vetem me fjal dhe ne vepra jemi fadhso.

  albert hoxhaalbert hoxha4 ditë më parë
 • Po ISHTE TJETER BBURRE ENVER HOXHA QE KERCENONTEse kishte te gjithe popullin ne rresht ushtar.!?KURSE ILIR META ka nja 2000 LSI te vetem mbas.te tij.!?👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  Osumi OsumiOsumi Osumi4 ditë më parë
 • OOO NEVE SHQIPTARVE AS DREQI NUK MUNET ME NA NIMU SE TE NA NUK ASH VEQ POLITIKA PO NA EDHE SI POPULL JEMI TE PRISHT KEMI GJAKOVA TURKU SHKAU EDHE GEK NE VENAT TONA NA AS VET NUK E DINA SE QKA JEMI NJANI JA MAN PRRONIT TEPOSHT NJANI PRRONIT PERPJET E HAJT THEMI SE ZATETMI DIKU : NUK ASHT VEQ POLITIKA PO EDHE POPULLI NJI BRUM KATASTROF ,.

  Uke AseeUke Asee4 ditë më parë
 • dhe keta ambasodoret vetem tallen me popullin se han e pin me keta barkderat tan

  laze Cankalaze Canka4 ditë më parë
 • ngelem duke pritur na te tjeret se ky plera qe esht ne pushtet perzuri gjith rinin shqiptare

  laze Cankalaze Canka4 ditë më parë
 • Po vjen era burg burg o ilir po ky shpeton vetem nese fiton lsi me pd nese fiton prape edi kto do ta hajne te gjithe

  Amelia MemaAmelia Mema5 ditë më parë
 • Meta mundet Amerikes vetem tja ha at poshte.. Majmuni qe ka vjedhur Shqiperine sa ka mundur, sot i rrezikohet Pasuria dhe ka nis te cmendet. Burgu te pret oooo Meta Majmuni.. Dot ju pres KA.. Amerikanve ky Majmun Hajdut

  Bes BauBes Bau5 ditë më parë
 • Rama hik e ke shejt shqiperine te grekun!!!!!!!

  Sara KessSara Kess5 ditë më parë
 • Shqiperia mori fund qe kur moren pushtetin maloket e Tropojes e pastaj maloket e Skraparit.

  Edi GalagoEdi Galago6 ditë më parë
  • Shume e sakte dhe e bukur,bravo!

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • Ky është rrotë ka.. ri.. Do ti bëje mire kur ti futet në by.. e. Sa do e shijojë.

  Bashkim NeziriBashkim Neziri6 ditë më parë
 • Po ushtaret Amerikane sot jane miqte tone me te mire dhe kane mare leje nga KUVENDI..!?ME QE ERDHEN duam te na pastrojne nga barerat e keqija.!?👍👍❤❤🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

  Osumi OsumiOsumi Osumi6 ditë më parë
  • Po kur ???

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • Ik ilir se ske ven n vendin tani ske punu per shqipri por per veten

  gjoniii gjoniiigjoniii gjoniii6 ditë më parë
 • Për të mos përsëritet skenari sikur në 1997 dhe në Mianamar tani , Trupat Amerikanë do ta ruajnë qetësinë .E gjithë Garnitura 30 vjeqare Politikuajsh duhet eliminuar nga detyrat .Le ta marrin Gjeneralët Qeverisjen ,derisa të Formohet një Parti Total e Re e Popullit.Edhe Rama ka Aferat si Ikonat 1400 sosh të shitura në Francë, Pasuri nga Thesari I Shtetit, pastaj Kontrabandat ,Vjedhje në Tendera etj.

  Gjergj Elez AliaGjergj Elez Alia6 ditë më parë
 • Po Pse nuk thoni edhe Per Edvin KryeKriminelin w Surrelit?

  Castriot1Castriot16 ditë më parë
 • Oho ne pandtollona do e bejn tani nga frika bobo do merr meta nje shkop e do i mbyt fare

  Pjeter GjinajPjeter Gjinaj6 ditë më parë
 • Bravo Bravo kjo strvitje ja vlen Nuk duam te kthejme me koken mbrapa Na dridhet mishi kemi qare dhe vuajtur shume.DUAM QE FEMIJET TAN TE RRITEN TE LUMTUR. POLITIKAN HIQNI DORRE NGA QELLIME TUAJA PERSONALE TE KQIJA JETA E POPULLIT MBI GJITHSHKA.

  Flora GushaFlora Gusha6 ditë më parë
 • Mir se te vini usa.ishalla merrni me vete kta plehrat e politikaneve

  arjan franiarjan frani6 ditë më parë
 • Reforma edrejtesise Allahu e ndihmofte ushtine Amerikane nga keta mizerablit e vatani qe nuk na lane nje dite te qete i gjithe pushteti i Komunizmit te zhduketnga derine et tepielleve mos ja pafshim kurre komuniste te qelbur

  hatixhe pellumbihatixhe pellumbi7 ditë më parë
  • Neve si komb,na kane prosvalur,qofte komunista,te persekutuar,si xhozefina dhe ballista,mjer popull mavriu,qe nuk pa nje dite te bardhe!

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • O medet njerzit te ikin more qa dot bahet per popullin e shkret perse nuk e kapin ket njeri po shpresoj jo luft ndoshta p russ se kta mujn e kap p veshi

  Bere KSMSBere KSMS7 ditë më parë
 • 🙏🙏❤️🇦🇱❤️🇺🇸🌟

  Julie LakoJulie Lako7 ditë më parë
 • ♥️🇦🇱♥️🇺🇸❤️💫🌈

  Julie LakoJulie Lako7 ditë më parë
 • I coni ndonje dron lilos per pershensetje 😂😂

  Tonipatos FeratajTonipatos Ferataj7 ditë më parë
 • Po sala Basha metà kryemadhi kan ra Dakord me Rusin e kam marre parà per kyt duan perbysjrn e zotit Edi Rama. Amerika nuk duhet tu lej Rruge kriminelve qe vollen pasurit e popullit shqypetare e shkatrua 300 fabrika uzinen e uzinen e armeve. Metà kryemadhi sala Basha Kane mbytur 1991-1997 mbi 20 Djem te ri. Metà sala kan vjedhur paret e piramidave Basha metà kryemadhi sala Kane vjedhur arin tashe hellin shurren perpjet. Nuk te Duket cudi se ksne ven ligjin ne ajtoportin e Ronasit se edhe paret i kane vjedhur sala Basha metà kryemadhi ne ajroport

  Lek TomaLek Toma7 ditë më parë
 • O pamfleti ja ke fut kot

  Zhilbert LikaZhilbert Lika7 ditë më parë
 • ABC... PERSONAL MENDIM JEPEJA ZOT DRAGOJIT. SHUME FLM PER MESAZHIN, PAMFLET NET. DEKLARIMI JUAJ NE DREJTESI TÈ SHQIPETAREVE. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK.

  Ndue KabaliNdue Kabali7 ditë më parë
 • Ehh more Like c'e more ne qafe veten nuk u ngope me floririn por tani mendondestabiliziminn c'dreqin po I ben vetes c'te bashkoi bashkoi me djallin Sale eh eo Meta mete per vete e po le presidencies more veten ne qafe pse u lidhe me kete antishqiptar ruaje veten se nuk e ka per gajle te te shese Sala per dy leke bej detyren si president qyterarja

  Artur MurraArtur Murra7 ditë më parë
 • Kush e rrun karin per Ilirin ata kan ardh per Rusin

  You Like CarsYou Like Cars7 ditë më parë
 • Nuk do ket burr me qelbanik ne bot , dhe politikan me ndyrsir se ilir muta

  Bujar BrakaBujar Braka7 ditë më parë
 • Trupat Ushtarake Amerikes kane ardhur per tu pregaditur per te sulmuar Rusine dhe jo per te mbrojtur Shqiperine pore per te mbrojtur interesat e veta dhe te Eouropes Perendimore trupat Ushtarake te Amerikes nuke kane ardhur per Presidentin ilir Meta Lulzim Basha Sali Berisha por kane ardhur per te na hapur telashet Shqipetareve qe po hapin nje lufte ne Ballkan dhe do te marrin ne qafe Shqipetaret

  Dashnor DurakuDashnor Duraku7 ditë më parë
 • Amiñ amin amin

  FOR LIFEFOR LIFE7 ditë më parë
 • Do ishte mire ta deklaronin ate vend shtet amerikan si me ate politike mori fund cdo gje

  Real FreedomReal Freedom8 ditë më parë
 • ALBIN KURTI VV. ✌️from 🇫🇷

  PSG OficialPSG Oficial8 ditë më parë
 • Ta degjoje dhe ta shikoje presidenti dhe plaku mere se sa u vlene lekura.

  Idriz FierIdriz Fier8 ditë më parë
 • Bla bla bla bla bla

  flamur barametaflamur barameta8 ditë më parë
 • Rrofte amerika. Po, tani ta marri veshte te gjithe grupi politikes shqiptare. A ka shprese per kta pisa, mendoji se jo. A ka shprese per popullin shqiptare se po bjen dielle mbas nji kohe shuuuuuume te gjate te mbuluar nga rete e errta te pisave, mendoji se po.

  Kole FrrokuKole Frroku8 ditë më parë
 • NE SKRAPAR KA SHUME ( BUSH) DHE BUSHI MAN SHUME KARKALECA" MOS E DETYRONI ILIRIN TE SJELLE KARKALECAT E PERMETIT NE TIRANE SE SJAU MAN ME DAL JASHT" SE I BASHKOHEN EDHE KARKALECAT E BUSHIT GJIDEDES E BAHET NAMI I ZI.👌

  NE PRITJE TESEVERTETESNE PRITJE TESEVERTETES8 ditë më parë
 • Verifikoni ndonje gje o budallenj se kjo eshte simulimi me i madh ne historine e natos pas 90’ dhe as qe nuk i bie ndermend kurrekujt per bejlurcinat e vogla e laramane ne fshatin tone te vogel. Ne i mbajme syte nga usa dhe be por harrojme qe vetem ne mund ta ngreme ne kembe dinjitetin tone si popull...

  Rejdi ZeneliRejdi Zeneli8 ditë më parë
 • Jeni per te ardhur keq dmth sinqerisht, ju si media, like hanxhari, edi fisderri e te tjeret me radhe...

  Rejdi ZeneliRejdi Zeneli8 ditë më parë
 • Kanal komunist edhe ne youtube. Sponsored by E drama & Spirokurva 😅 Keta qe komentojne jane call centre te zdromsit 😂 Beni qejf deri ne 25 Prill

  Social GirlsSocial Girls8 ditë më parë
 • Pamfleti shum pallavra ! Ushtria Amerikane esht ne gadishmeri , pasi jemi ne prag te luftes tret . Dhe nuk jan aty as per Rusin dhe as per stervitje . Esht ne rrezik njerzimi nga deep state dhe potentet . Po vaksinojn boten me arm biologjike , dhe injorantet e shkolluar dhe pa shkolluar jan viktimat .

  Margjin GjinajMargjin Gjinaj8 ditë më parë
  • Sa i mencur qe je o Zotri, shkenctar je ,ylli botes ,shiko punen tende dhe mos ju fut ktyre gjonave ,he bravo.

   Bujar BrakaBujar Braka7 ditë më parë
 • Po pse genjeni, ska ardhur as nje ushtar deri tani!!! Keni disa vite me lajme bombastike, qe ja fusni kot.

  Tomi XherriTomi Xherri8 ditë më parë
 • Po Russia e Amerika jan miqe 😁cfar dreqin thua

  Miki MikiMiki Miki8 ditë më parë
 • Asnje nga keta nuk do veje ne burg.Avtokratoria e tyre nuk bie as nga Amerikanet as nga Europianet por nga shqiptaret e kultures perendimore dhe jo we kultures otomaneislamiste.

  Βασιλειος ΜεμηΒασιλειος Μεμη8 ditë më parë
  • Edhe une ate mendim kam,mjer populli i shkrete!

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • PD dhe LSIS vetem ata njerz qe duan me te vjedhur vetem ata e votojn tj ska

  Alikaj ShezaiAlikaj Shezai8 ditë më parë
 • I erdhi tek b veza metes sdi nga tia mbaje i shkreti

  Alikaj ShezaiAlikaj Shezai8 ditë më parë
 • Kjo stervitje eshte planifikuar nga Amerika, Trumpi u perdor per fondet 😉 dhe firmosjen e ckolonizimit te trojeve Shqiptare nga cakejt serbogreke. Putini, vucicat serbe, dhe greqia fallco do gjunjezohen njeherepergjithmone, pa harruar armiqte e brendshem qe kane zevendesuar haxhi qamilat antikombetare bashke me klysht e tyre 🇦🇱🇺🇸❤

  xk2 Listedxk2 Listed8 ditë më parë
  • Eshte nje shprehje e vjeter qe thot.Mos u mburr,moj Hanko,neser mbrema do ta shoh !

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • Tani do presim rrethin katror, te na thote Cakua ndonje gje, se nga ky tellali "pafleti" qe eshte bere si spartaku vec lexim gazete te rrilindjes degjon.

  milto polomilto polo8 ditë më parë
 • Shpresojm są me shpejt tju zhdukin ju plera hajdut I popullit

  Engel CjapiEngel Cjapi8 ditë më parë
 • Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1617734440

  Debobroti RoyDebobroti Roy8 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Kole LAMIKole LAMI8 ditë më parë
 • O bubrrec

  Xh KerolliXh Kerolli8 ditë më parë
 • drejtesia vonon por nuk harron, shum keq po ju prishet plani putinisteve filo greko sllavi rusve ne rrot te sames litari sa po vjen dhe shtrengohet

  ILLYRIAN ALBANIANILLYRIAN ALBANIAN8 ditë më parë
 • Sido te jet dhe shpresojm te jen te verteta cfar degjojm,,, nji gje esht e sigurt,, si popull si vend si komb nuk mund te hecim me kembet tona, duam paterica,,

  bukaniku abbukaniku ab8 ditë më parë
 • Po te ishte shtet shqiperia do kishte arsenalin e vet te fuqishem ushtarak dhe te quhej dominues ushtarak ne ballkan dhe mos te rrinte pas bythes se amerikaneve per blinda te dhier.

  Pac , bytycPac , bytyc8 ditë më parë
  • Para nentedhjetes shteti yne,kishte armatim sa per dhjet shtete,por keta faqe zinj,i vodhen,i shiten dhe te tjerat ua lan ne dore krimineleve dhe hajdutve,e nuk dihet sa do zgjas kjo tragjedi???

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • Po pse jane vonuar kaq shum keta amerikan........

  Kastriotyy6 QosjaKastriotyy6 Qosja8 ditë më parë
 • ....ilir Meta do bej luft me Amerikanet dhe Amerikanet me Cak Norin kan ardhur ta vrasin me raketa .....😂😂😂 aman pse talleni me njerzit ....na thoni ndonje genjeshter tjeter.....😂😂👍

  Kapaj SanijeKapaj Sanije8 ditë më parë
  • 🤣🤣👍🏻Ciak Norris💪🏼VS ilir kokshtremti 🤪

   bukaniku abbukaniku ab8 ditë më parë
 • Kunderpergjigje per Presidentin Putin , ngjarjet ne Ukraine ka ne vemendje SHBA . SHqiprine e kane te tyren . Kur tju doje qejfi do merren me METEN .

  E TE T8 ditë më parë
  • Shume bukur e ke then,jam plotsisht dakort me tya,Meta vetem zotin nuk korrupton dot!

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • Shum mir kan ber qe kan ardh...tju tregojn ketyre hajdutve shqiptar qe nuk jan asgje...dhe net te tregojm qe shqiptaret jan me europ dhe jan europjan

  Illyrian AlbanesiIllyrian Albanesi8 ditë më parë
 • Meta do ta pi te dredhur po beri 1hap gabim 😂😂😂

  Tony CampioniTony Campioni8 ditë më parë
 • Perseri përralla nuk kan ardhe për tu kapur më meten metes do ti japin doren dhe rrahun shpatullen nuk u plas atyre për neve aq sa mendojm ne Amerika vjen per interesat e veta jo tonat Mo's shifni enderra më sy hapur.

  Skender VorfajSkender Vorfaj8 ditë më parë
  • Shume e sakte bravo!

   Haqo DoliHaqo Doli6 ditë më parë
 • Mbase do zoti ti vej ne vende drejtesia ketij vendi

  Refat FierRefat Fier8 ditë më parë
 • Ë

  Festimi ShehajFestimi Shehaj8 ditë më parë
 • Bene shume mire qe erdhen se derrat duane plumbe si kryesore Ilire florini Sali Milloshevici Munika droga Lulushe hajduti dhe Edi qe premtoje Sistemin e dretsis dhe qe 8 vjet nuke fuksionone akoma jane dhe shum e shume derra per tu fute plumbin por per para pese kryminele pastaj klishte

  edua Shqiperinedua Shqiperin8 ditë më parë
 • PAMFLET , zèri i tè vèrtetès.

  Alfred KuraAlfred Kura8 ditë më parë
 • Jeni te mirepriturj . Heronje jeni shpetimtare te poullit . Shqipetare dhe te . Gallkanit perendimore . Suksese dhe pacit fat. Poshte hajdutet tradhetaret. Ne burg

  Rexhep OshafiRexhep Oshafi8 ditë më parë
 • IKE O PLAKU MERE IKE .PAS TY MEZI PO PRET BERISHA E RAMA ,MOS MERZISNI DHE MONIKEN SHIKONI MBASE E NDIHMONI DHE LULIN ,I JEPNI NJE DORE.KELYSHAT QE E VODHEN POPULLIN E VET.

  Pullumb BaniPullumb Bani8 ditë më parë
 • o vorr pa amerik ski both as nje vend europe ta luftosh komunist amerika ti trajnoj ushtaret rrnoft Amerika

  LLapjaniLLapjani8 ditë më parë
 • Ju të Pamfletit late nam Krenoheni per pushtimin modern të Shqipëris

  Aleksander SuçiAleksander Suçi8 ditë më parë
 • Sistemi Perendimore eshte shume I korruptuar

  Aleksander SuçiAleksander Suçi8 ditë më parë
 • SHQIPERI ETNIKE

  Aleksander SuçiAleksander Suçi8 ditë më parë
 • Dhe gjith keto arme te shkatrimit ne mas, vetem per te rezuar ilir meten ! Pse mashtroni popullin o pamflet kari. Raketa patriot, aviacioni rende, luftanije, ca thoni o mashtrusa!

  Skerdi DobiSkerdi Dobi8 ditë më parë
 • Pamflet e ke seriozisht keto qe po thua..????. Apo, si gjithmone genjeshtra me nga nje cike bisht .. 🖕🖕🖕

  Mentor BegajMentor Begaj8 ditë më parë
 • Per te arrestuar ilir meten🤔😂😂😂

  Afrim ImeriAfrim Imeri8 ditë më parë
 • Po kur se na rrenuan fare

  Berti BertinewBerti Bertinew8 ditë më parë
 • I rust zoti Ushtrin Amerikane.Juri Kim.Gjone Bajden.Dhe popullin Amerikan Qe kujdeset per drejtesin mbar global.

  Sony 1234Sony 12348 ditë më parë
 • Do Zoti qendrojne njehere e pergjithmon ne Shqiperi ,qe te zhduken komunistet njehere e mire

  Erjon TomoriErjon Tomori8 ditë më parë
 • O legen amerikanet jan miq tonè por ata nuk duhet te vrasin shqiptare por armiqte e Shqiperisè perndryshe nuk do ti quanim miq..... je......

  Arash S.Arash S.9 ditë më parë
 • Bravo amerika

  Edmond KeciEdmond Keci9 ditë më parë
 • Apv presheva

  zona preshevazona presheva9 ditë më parë
 • A sa bukur e ke thene se Meten e kemi si gjethe vjeshte haha

  Mira ShekuMira Sheku9 ditë më parë
 • Shpresojme te mos jete nje foto

  ll llll ll9 ditë më parë
 • amon o zot ..kur do bohet shqipnia zonj e rond....

  bufi bufibufi bufi9 ditë më parë
 • Po ja mbajti kokpalarit te skraparit le ta dredh bythen se ata nuk kan ardhur kot . Ta shohim kete zvaranik sa trim do jet mbas 25 prillit.

  Batjar KamberajBatjar Kamberaj9 ditë më parë
 • Pamfleti net dfore e zgjatur serbo-ruse! SHBA shpetuesja dhe mbrojtesja e Kombit shqiptar!

  Kroni9Kroni99 ditë më parë
 • O zoti I madhe ,ku eshte ajo dite,ti beje Amerika, ti zhdukin felliqesirat e politikes,,kur do vije ajo ore,ajo dite!kur nuk jemi ne te zotet,mire do beje Amerika!eshte nje llume,qe veshtire te pastrohet mafia politikes!veshtire!👍

  SpiroSpiro9 ditë më parë
ALworld