Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)

7 Shk 2021
640 793 Shikime

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
____________________________

🎵 Music by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜, 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Styling: 𝗘𝗡𝗔𝗗𝗔 𝗔𝗧'𝗡𝗜𝗞𝗢𝗟𝗟𝗔, 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► instagram.com/lind_islami/
🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► instagram.com/veneralumani/
🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► instagram.com/elgitdoda/
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► instagram.com/marenglen_boja/
🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► instagram.com/papadhimitriproduction/
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________
Me ty
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syte i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis...
Nuk kam frik me dasht' dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrezon poshte
Me ty majen du' me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala ska ardh'
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.
Ref:
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
Cdo fjale qe ma ke than, shenje ne zemer ma ke lan
...ke lan,ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
____________________________
℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VeneraLind #MeTy #Folé

Komente
 • ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy

  Venera&Lind OfficialVenera&Lind Official23 ditë më parë
  • @Triera Kastrati 0ihguguh

   Mrike DedaMrike Deda10 ditë më parë
  • @Anila GashiTe lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
  • Lindi.... Venera..... Kenga..... Muzika.... Aq bukur, "Perfect"..... Nuk ka te krahasuar me asgje.... Bravo,ju shkon shuuuume...!!! 💕💕💕💕💕💕💕

   ELEONORA ZENELIELEONORA ZENELI17 ditë më parë
  • melodi shpirti💎

   Prend NdojPrend Ndoj20 ditë më parë
 • Ma e Mira jon ala ska ardh ......... 🥺🙏🙏🙏🥰😍🧿

  Mimoza MartiniMimoza Martini23 orë më parë
 • Jeni shume te mire kenaqem me kenget tuaja

  Bardha ABardha ADitë më parë
 • ❤️❤️

  Albia GrembiAlbia Grembi2 ditë më parë
 • I adhuroj muzikat e juaja jeni shum te mire zoti Mos ju ndaft asnjeher 🙏

  Ervin KoneshaErvin Konesha2 ditë më parë
 • Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥

  Marina ThanouMarina Thanou3 ditë më parë
 • Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌

  Egzona GurguriEgzona Gurguri4 ditë më parë
 • 2 Engjuj , perle

  Tereza PervathiTereza Pervathi5 ditë më parë
 • Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!

  Abby SejdiniAbby Sejdini6 ditë më parë
 • COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍

  Secondo MESecondo ME6 ditë më parë
 • emocion dhe dashuri kjo kenge!

  elvira Leshaelvira Lesha7 ditë më parë
 • Shembulli me i mir 😘😘👑👑

  Kamela RanxhaKamela Ranxha7 ditë më parë
 • Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛

  Lucas PereiraLucas Pereira7 ditë më parë
 • 🤗 Mirjana

  HowToHowTo7 ditë më parë
  • klajdi

   HowToHowTo6 ditë më parë
 • Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .

  ana ana 30ana ana 308 ditë më parë
 • Super kenge

  Artenisa BibaArtenisa Biba8 ditë më parë
 • ❤️❤️

  Lumani VisarLumani Visar9 ditë më parë
 • 😍

  Giorgos DaciGiorgos Daci9 ditë më parë
 • 💎💎

  Egzona QenajEgzona Qenaj10 ditë më parë
 • Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt

  Meti UkiMeti Uki10 ditë më parë
 • Superrrr !!

  Zamira BardhanjoriZamira Bardhanjori10 ditë më parë
 • Wow , einfach nur Wow

  Gjeva B.Gjeva B.10 ditë më parë
 • Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !

  Zymryte KostanicaZymryte Kostanica11 ditë më parë
 • Oh wow so beautiful this song

  Zein KhattarZein Khattar11 ditë më parë
 • Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏

  albania tvalbania tv11 ditë më parë
 • Super 😍😍

  Fabjola AgalliuFabjola Agalliu11 ditë më parë
 • Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC

  Teuta CelaTeuta Cela12 ditë më parë
 • Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰

  Aurora CukaAurora Cuka12 ditë më parë
 • Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️

  Florika VrushiFlorika Vrushi12 ditë më parë
 • Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷

  Gena MargaritaGena Margarita13 ditë më parë
 • Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!

  Dorina LeitnerDorina Leitner13 ditë më parë
 • se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️

  Elja SallaElja Salla13 ditë më parë
 • 🥳😟🥳🥳

  egzona gjurkajegzona gjurkaj13 ditë më parë
 • Jeni të mbrekullushëm !

  esmeralda demajesmeralda demaj13 ditë më parë
 • Best couple 🙃

  htttps.youtube Youtubehtttps.youtube Youtube14 ditë më parë
 • Pastërti në cdo drejtim ⭐️

  Irela ElaIrela Ela14 ditë më parë
 • Ju lumt jeni me te miret

  Julian ZiuJulian Ziu14 ditë më parë
 • ❤❤❤

  meg lekndreajmeg lekndreaj14 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Me ty gjithmon 🥰❤💋

  Flogerta KarruliFlogerta Karruli14 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰

  ALTIN TOCILLAALTIN TOCILLA14 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Shume kenge Fantastike

  Kristina NoraKristina Nora14 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Super keng 👏😘

  Entela BubeqiEntela Bubeqi14 ditë më parë
 • PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT

  Der ALBANER Live SMILEDer ALBANER Live SMILE15 ditë më parë
 • Shume bukur. Bravo.

  a sota sotaa sota sota15 ditë më parë
 • Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗

  Ladia OswaldLadia Oswald16 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • ju dashte zoti tan jeten!

  Rebecca AdelinaRebecca Adelina16 ditë më parë
 • Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke

  Tatjana BardhiTatjana Bardhi16 ditë më parë
 • Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.

  RB SE7ENRB SE7EN16 ditë më parë
 • 👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️

  Kaceli EiriniKaceli Eirini16 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy

  Vitori SharkaVitori Sharka16 ditë më parë
 • Bravo superrrrrrrrrr kenge

  Infinity AstInfinity Ast16 ditë më parë
 • Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌

  Wolfi dardi123Wolfi dardi12316 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣

  Rita DhramiRita Dhrami17 ditë më parë
 • 🌷

  Ela CelikuEla Celiku17 ditë më parë
 • Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri

  Klaus PeleshiKlaus Peleshi17 ditë më parë
 • Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  Alma OsmaniAlma Osmani17 ditë më parë
 • Kjo kenge meriton me shume se kaq 👏🏻👏🏻👏🏻

  albina gjanaalbina gjana17 ditë më parë
 • Shum e bukur!!! Gezuar San Valentino te gjith...

  Lori MollaLori Molla17 ditë më parë
 • Keng pa vaj ulliri

  Anton JahaAnton Jaha17 ditë më parë
 • Pse disslike

  Emilia EmiEmilia Emi17 ditë më parë
 • Mrekullisht bukur.. Ju faleminderit.. Suksese

  Isuf RexhaIsuf Rexha17 ditë më parë
 • Te dua Elert! 💏👪❤

  Valentina CupiValentina Cupi17 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • God Bless You , love all your songs

  El ZaEl Za17 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • O zot sa te mire qe jeni Sa bukur kendoni Kenaqesi tu degjosh Bravo ♥️♥️🌟🌟

  Raimonta NtompreniaRaimonta Ntomprenia17 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Kaq te thjeshte..... Kaq te bukur..... Te kenaqin shpirtin me miresin e shpirtit te tyre..... Loveee youuuu "both"

  ELEONORA ZENELIELEONORA ZENELI18 ditë më parë
 • Venera dhe Lindi jane vete DASHURIJA , si ne Romane ⭐⭐💖💖

  Sanija KelmSanija Kelm18 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem

  Ema IvanaEma Ivana18 ditë më parë
 • O zot sa e bukur 😇😇 respekte per te dy 👏👏

  flora bofjaflora bofja18 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Fantastike 😍😍😍😍😍 cdo gja ne perfeksion

  Mimoza MartiniMimoza Martini18 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • 👍💯

  Labinot KurtalaniLabinot Kurtalani18 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • O zot pse gjithmon te prekni ne tela te zemres 👌❤️Si gjithmon talenti juaj esht unik

  sara sarasara sara18 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem! Urime!

  Adelina TopciuAdelina Topciu18 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Ma te miret jeni , mos ndryshoni 🧿❤️

  Zefkiser KrasniqiZefkiser Krasniqi19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • 100%Orgjinale si ju dhe kenga nje bravo të madhe për ju❤❤❤💫💫💫

  Etleva HodajEtleva Hodaj19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Prelijepo,melem za uši, i vas dvoje ste prekrasni ❤💙💙💙❤

  Diela MKDiela MK19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • O zot sate mir jeni ju uroj me kete kenge na kenaqet ju dua shum 💋💝💖💕💞💞❤🧡🧡💛🖤🤍💚💙💜

  M.A MM.A M19 ditë më parë
 • Shume kenge e bukur ❤❤

  Manushaqe AllaManushaqe Alla19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Suksese,super këngë👏👏👏

  Lori SwissLori Swiss19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Super ,emocjonuse,!!!

  Miserdhe MolishtiMiserdhe Molishti19 ditë më parë
 • Jeni te mbrekullushem .ju lumte

  8087 Minka8087 Minka19 ditë më parë
 • Marshalla zoti ju rujt sa te bukur jeni sa te mir qe jeni sa te kompletuar jeni sa shum qe ju dua si femijet e mi bravo,bravo 🤩😍

  Aferdita LikaAferdita Lika19 ditë më parë
 • Sa bukur te dy,,, Super keng dhe zera,,, Suksese 🌟🌟🔥kush mendon keshu si un...

  Ervi ErviErvi Ervi19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Amazing song wowwwwww 😍😍😍

  Miranda IbraMiranda Ibra19 ditë më parë
 • Pershendetje nga shkodra Ju adhuroj Faleminderit qe na kenaqni

  Eliona KrajaEliona Kraja19 ditë më parë
 • Pogradec and Lake Ohrid..Albaniaaaa.alworld.info/u/video/YoDXzKylhsuyjJ4

  alban boyalban boy19 ditë më parë
 • Sa origjinal qe jeni 😍😍 super kenge

  Valbona DishaValbona Disha19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • 👏👏👏❤️❤️❤️

  EglaEgla19 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • alworld.info/u/video/kqPTmm2lpdSbf54🤩

  Filloni Një KoleksionFilloni Një Koleksion20 ditë më parë
 • Jam jammm me ty perher😇😇

  Ervis TabakuErvis Tabaku20 ditë më parë
 • Cifti me i kompletuar i estrades! JU LUMTE!!! Kenge perfekte

  The Good SoundThe Good Sound20 ditë më parë
 • Shum bukur

  merita Bytyqimerita Bytyqi20 ditë më parë
 • Shume e bukur. kenga bashke qufshite gjithemone bashe jet te lumtur cifte i mrekullushume Bravo. 🙏🏻🤲🏻👍👏🏻

  Valbona KlobocistaValbona Klobocista20 ditë më parë
 • E adhurushme 😍

  Alban CoraAlban Cora20 ditë më parë
 • Jeni ma te miret ❤❤❤

  Luis MertkolaLuis Mertkola20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Me te mirt Dhe me te veqant ne shqiptari!!! Ju lumt kurr mos u nadalni 👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟

  L. LlL. Ll20 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Erlind HysaErlind Hysa20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Magical😍😍😍

  Victoria MartiniVictoria Martini20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
 • Vetem ju beni keng dashurie te ndjera ju pergezoj per te gjitha kenget🙏👏

  Dorentina MyrteDorentina Myrte20 ditë më parë
 • Dashuria gjeja me e shtrejt dhe me e shenjte ne jete mos ju paft syri keq mos u ndafshi asniher 💥

  Orhidea KuqaniOrhidea Kuqani20 ditë më parë
 • Ska bre e kam thene me te mrekullueshem. God bless you guys.

  Maris MemeliMaris Memeli20 ditë më parë
  • Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alworld.info/u/video/ZnmxsH5tnNGkhsk

   Block Hand TestBlock Hand Test14 ditë më parë
ALworld