Yll Limani - A ki me rrejt

16 Pri 2021
1 774 190 Shikime

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: instagram.com/ylllimani/
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Komente
 • Presim ft ELVANA this summer #loti 💸

  Vevo AlbaniaVevo Albania12 orë më parë
 • Awesome ...

  Mikel Toy TvMikel Toy TvDitë më parë
 • Suksese yll😊❤

  Bleona.Elona PajazitiBleona.Elona Pajaziti2 ditë më parë
 • Jam varikars

  FF REDIONIFF REDIONI3 ditë më parë
 • 👍👍👍

  Aida DurmishiAida Durmishi3 ditë më parë
 • Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....

  Juljo MukaJuljo Muka6 ditë më parë
 • Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚

  Arnesa GashiArnesa Gashi6 ditë më parë
 • 💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊

  Biran Damla Yilmz FansBiran Damla Yilmz Fans10 ditë më parë
 • Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘

  Lindia LindiaLindia Lindia11 ditë më parë
 • Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥

  〽INNA**D〽〽INNA**D〽11 ditë më parë
 • Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu12 ditë më parë
 • Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱

  Yo YoYo Yo12 ditë më parë
 • Ek

  Klaudia DhuliKlaudia Dhuli13 ditë më parë
 • 11 k

  Klaudia DhuliKlaudia Dhuli13 ditë më parë
 • Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge

  Just MeriJust Meri13 ditë më parë
 • Super keng love

  Xhevat BerishaXhevat Berisha13 ditë më parë
 • Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰

  Katerina BeqiriKaterina Beqiri14 ditë më parë
  • Krahasohet😊✌

   Ajnure JashanicaAjnure Jashanica2 ditë më parë
 • Si gjithmon me i miri

  Katerina BeqiriKaterina Beqiri14 ditë më parë
 • Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu15 ditë më parë
 • 👌👌👌

  Fatime MatranxhiFatime Matranxhi15 ditë më parë
 • 👑👑👑

  Ujala LatifiUjala Latifi15 ditë më parë
 • Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  sokin jonsokin jon15 ditë më parë
 • Filma me titra shqip 👇 alworld.info/plus/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg

  Kristian CelaKristian Cela16 ditë më parë
 • beautiful as always

  Ada SatkaAda Satka16 ditë më parë
  • Me Ben s... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Bravo ylli 👏👏😍

  Ina YzeirajIna Yzeiraj16 ditë më parë
  • Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

   sokin jonsokin jon15 ditë më parë
 • Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin

  Eni EniEni Eni16 ditë më parë
  • 😂🤣🤣lott

   number one1number one111 ditë më parë
 • 8

  Elisa CenokaciElisa Cenokaci16 ditë më parë
 • 77

  Elisa CenokaciElisa Cenokaci16 ditë më parë
 • 🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  doire aintudoire aintu17 ditë më parë
  • SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

   seiom jvonyseiom jvony16 ditë më parë
 • Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  Jella EnsarJella Ensar17 ditë më parë
  • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

   seiom jvonyseiom jvony16 ditë më parë
 • Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺

  Rovi OsmaniRovi Osmani17 ditë më parë
  • Me Ben s....

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯

  Nurie MuçaNurie Muça18 ditë më parë
  • Po sje bre veq ty🤔

   doire aintudoire aintu17 ditë më parë
 • Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶

  Nurie MuçaNurie Muça18 ditë më parë
 • O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏

  mikea hiooimikea hiooi18 ditë më parë
  • Me Ben s... Plliz☺

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te

  Xhuljana AgalliuXhuljana Agalliu19 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  blerim bardhiblerim bardhi19 ditë më parë
 • Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁

  Enid XhaferiEnid Xhaferi19 ditë më parë
 • 💜💜🌸🌸

  Ester XhoelEster Xhoel20 ditë më parë
 • Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  seiom jvonyseiom jvony20 ditë më parë
  • I am sorry why did you copy my comment

   ilda canguilda cangu19 ditë më parë
 • Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

  cutE &cutEcutE &cutE20 ditë më parë
  • O sa e bkr kenga yll je

   yuoop nokeyuoop noke19 ditë më parë
 • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  hoiy vinosahoiy vinosa21 ditë më parë
  • Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

   yuoop nokeyuoop noke19 ditë më parë
 • Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  yuoop nokeyuoop noke21 ditë më parë
  • I am sorry why did you copy my comment?

   ilda canguilda cangu19 ditë më parë
 • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  Fatos SuloFatos Sulo21 ditë më parë
  • @seiom jvony ¹½¹wwqwqwwwqwwwwwwwww¹wwq4qwrqwrqwqwwrqwwrqwrqqwqrwrqqwqrwqwrqqwrwrqwrqwqqwrqwrqwwrqwqwqqqwrqwrqwrqqrqrwwwwrqr

   Bukurije BurjaniBukurije Burjani3 ditë më parë
  • 🙈🙈🙈🙈🙈

   seiom jvonyseiom jvony20 ditë më parë
 • SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

  Elio ambraElio ambra21 ditë më parë
  • 😘😘😘😚😚

   hoiy vinosahoiy vinosa21 ditë më parë
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  blerim bardhiblerim bardhi22 ditë më parë
 • Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Algira HajrullaAlgira Hajrulla22 ditë më parë
 • Po sje bre veq ty🤔

  Imrane RrustemiImrane Rrustemi22 ditë më parë
 • Love it ❤️

  kirsheta kirshetakirsheta kirsheta22 ditë më parë
 • nice

  J-kupJ-kup22 ditë më parë
 • O jet ti

  Amanda JushiAmanda Jushi22 ditë më parë
 • Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤

  ꧂ Rovena ꧁꧂ Rovena ꧁23 ditë më parë
  • @yuoop noke me Ben s....pllizz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
  • @yuoop noke E vërtet 🙂

   ꧂ Rovena ꧁꧂ Rovena ꧁21 ditë më parë
  • Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

   yuoop nokeyuoop noke21 ditë më parë
 • 😍❤️

  Ergisa EleziErgisa Elezi23 ditë më parë
 • Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

  Xhulo BeraXhulo Bera23 ditë më parë
 • O sa e bkr kenga yll je

  Florjan PataFlorjan Pata23 ditë më parë
 • o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo

  Eri VeliaEri Velia23 ditë më parë
  • Mr Ben s....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Ma vdiqet me kto keng

  lule luleelule lulee23 ditë më parë
  • Me Ben s.....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • 🙈🙈🙈🙈🙈

  lule luleelule lulee23 ditë më parë
 • 😘😘😘😚😚

  elizabeta thaqielizabeta thaqi24 ditë më parë
 • Yll limani shum të dua

  elizabeta thaqielizabeta thaqi24 ditë më parë
 • Bravo je yll i vërtet 😍😍

  Erjola IbiErjola Ibi24 ditë më parë
 • 🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt

  miri mirimiri miri24 ditë më parë
 • Vidioklipi shum nice .

  Fjona ShahoFjona Shaho24 ditë më parë
 • Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!

  M. MorinaM. Morina24 ditë më parë
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩

  Jona JonajonaJona Jonajona24 ditë më parë
 • Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes

  abbsnn coseabbsnn cose24 ditë më parë
 • Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!

  Bensu SoralBensu Soral24 ditë më parë
 • Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙

  KleaKlea25 ditë më parë
 • Yll ke emrin yllje vete🥰🥰

  Elis CokuElis Coku25 ditë më parë
 • Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥

  babygirl 2021babygirl 202125 ditë më parë
 • Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏

  Bleta TVBleta TV25 ditë më parë
  • Me Ben s.....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Mimiri ylli liman

  Petrit PetritPetrit Petrit25 ditë më parë
 • 0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍

  B AB A25 ditë më parë
 • 😍😍😍😍😍

  Raima IsmailiRaima Ismaili25 ditë më parë
 • Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩

  Giulia giulianaGiulia giuliana25 ditë më parë
  • Me Ben s....plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️

  Ilire DemajIlire Demaj26 ditë më parë
 • 👍👍

  REXHEPAJ FLAMURREXHEPAJ FLAMUR26 ditë më parë
 • Vabbè grande cambia grande

  Sara MocciaSara Moccia26 ditë më parë
 • La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero

  Sara MocciaSara Moccia26 ditë më parë
 • Hajd shko pra gjej ma mire 👋

  Esmeralda KaciEsmeralda Kaci26 ditë më parë
 • ⭐️⭐️⭐️⭐️

  Bora AhmetBora Ahmet26 ditë më parë
 • Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑

  Jella EnsarJella Ensar26 ditë më parë
 • Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟

  Era CukaEra Cuka26 ditë më parë
 • Super 👏👏

  Anita CelaAnita Cela26 ditë më parë
 • Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...

  Seveljana MushiSeveljana Mushi26 ditë më parë
 • Te dua shumë 💗✌️

  AJLA AKIAJLA AKI26 ditë më parë
 • Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit

  EndiEndi27 ditë më parë
  • Me Ben s.... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘

  Lene StenajLene Stenaj27 ditë më parë
  • Me Ben s.... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

  Tatlim_0Tatlim_027 ditë më parë
 • O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘

  Ylli RamadaniYlli Ramadani27 ditë më parë
  • @Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪

   Ylli RamadaniYlli Ramadani23 ditë më parë
  • Cka ki ??Mos vdiqe😂😂

   Yllza RamadaniYllza Ramadani24 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Sindi XhelilajSindi Xhelilaj27 ditë më parë
 • Ay theweeknd wanna be 💀

  GruddyGruddy27 ditë më parë
 • ❤️❤️

  Arnesa GashiArnesa Gashi27 ditë më parë
 • Je i mrekullueshem.❤❤❤❤

  Klea HoxhajKlea Hoxhaj27 ditë më parë
 • Bukur.

  Elton BurguElton Burgu27 ditë më parë
  • MELISA.

   Elton BurguElton Burgu27 ditë më parë
 • Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣

  Val hurricaneVal hurricane27 ditë më parë
 • shum e bukur👏👌❤️

  Florind BerishaFlorind Berisha27 ditë më parë
 • 🤙😍

  Tuana MaxhuniTuana Maxhuni27 ditë më parë
 • Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰

  The Last LyricsThe Last Lyrics27 ditë më parë
  • Me Ben s..... Plliz

   *R.M*‹günesin güzelling›*R.M*‹günesin güzelling›13 ditë më parë
 • Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐

  Armjona TashiArmjona Tashi27 ditë më parë
 • Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥

  Blerand QamiliBlerand Qamili27 ditë më parë
ALworld