Zbulohet Gruaja e Parë e Alban Dudushit. Ka qenë Aktore e Portokallisë

21 Jan 2021
175 870 Shikime

Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni per gjithcka. Faleminderit qe na ndiqni!

Komente
 • Po mo ishte Nigda Dako..kishte nji batute ke portokalli...komplet ndryshim programi

  nora qiricinora qirici10 ditë më parë
 • Ik.o.b.qir.

  Anila KasemiAnila Kasemi21 ditë më parë
 • Ka ali. Supskrajt ka al kurvash cnaduet dudushi mejeten etje. APO. Vrnda. Duma ata. Jane nnerz. QE Martin grat. Shkve si rama balluku dudushi. Apozhalsi. Mistrat duAn va a. Terej te. Vjetrat siduen. Me jan. Teksumura

  Fize LulaFize Lula25 ditë më parë
 • Ju po tregoni vetëm ktë fytyr shtrëmbrën e dytë ,, ,mut njëna e kakë tjetra ,,,,,

  maçoku me çizmemaçoku me çizmeMuaj më parë
 • Llafazani Injorant alworld.info/u/video/nYSn1mZhfq2yr9k

  Adrian KoniAdrian KoniMuaj më parë
ALworld