Zbythet Ilir Meta, i kërkon Ramës pazar. Gati për tu ribashkuar. Alarmohet Berisha

9 Pri 2021
105 284 Shikime

Komente
 • #Kata politikan jan te gjith ne hall, B.K.H-ja po u vjen verdall#

  agim jahjaagim jahja3 ditë më parë
 • #C'far pazari, K.Ministrin e ka zen pervehte HALLI?#

  agim jahjaagim jahja3 ditë më parë
 • ... C'eshte kjo fjale "zbythet" , a s'kemi nje fjale tjeter?............. nbythet e zbythet.

  iluminati Iluminatiiluminati Iluminati12 ditë më parë
 • Ne burg e ke vendin

  Entel SpahillariEntel Spahillari13 ditë më parë
 • Meta Ka qene shtangist ska faj eshte goditur mbrapa kokes kur bente stsrvitje prandaj Ka ngelur si cyryk

  Sergej KuciSergej Kuci13 ditë më parë
 • me zbythje ha ha

  Vlore AlbaniaVlore Albania16 ditë më parë
 • Mjere ne qe na zuri ketu ,keta kane p......fare

  Kastriot MifolKastriot Mifol19 ditë më parë
 • Ka krijuar partine putane,qe shkon sa ne nje ane ne tjetren,keshtu ka mbrojtur pasurine e vjedhur,Bravo angush....

  Nana BraushiNana Braushi19 ditë më parë
 • Fuksshteti je ti ooo ilir te ka ardh funi pop ka me dit kuj ka me ja dhan voten... ti je nji krytar partie i rendomt .. LOL🤣🤣👎👎👎👎

  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane LukaTe lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka21 ditë më parë
 • President leshi dridhe nga fryn era like

  Myseret MyftarajMyseret Myftaraj22 ditë më parë
 • Ky trimi Agush i Skraparit....

  Bujar NallbaniBujar Nallbani23 ditë më parë
 • Po si nuk zgjohet POPULLI e ti denon këta gjakpirsa, ka koh që i toleroni , ........

  Arsim DrmakuArsim Drmaku25 ditë më parë
 • Z rama vetem me qen legen me u bashku me ilir leshin mos i beso meh

  Ardian MokuArdian Moku27 ditë më parë
 • Sa i ndyr qe eshte o zot por me te ndyr Jan dhe ata qe bashkohen me te. Si saliu i PD dhe fattosi dhe edi rama te ps mut Jan te gjith

  Serxho VloreSerxho Vlore28 ditë më parë
 • O te nderuar gazetare te Pamfletit kthese 360 grade do te thot te kthehesh aty ku ishe fillimisht... I kontrolloni ato tekstet para se ti lexoni se po lini nam mor aman... Besoj se ate qe donit te thoshit ishte se beri kthese 180 grade... dmth u kthye ne krah te kundert nga atje ku ishte.

  Soiram LimaSoiram Lima28 ditë më parë
 • 360 grade ,do te thote te jete ne te njejtin pozicion,o bimë!

  Jani SavaJani Sava28 ditë më parë
 • O injorante 360 grade i bie te shkoje prap ne vend ku ishte. Cfare injorantesh as nivelin me basik nuk keni.

  Drragoi1Drragoi128 ditë më parë
 • Jeni kanali me kot qe ekzoston te mediat ,

  VAN _ VAN _VAN _ VAN _29 ditë më parë
 • Edi rama ne qoftese pranon ilir meten votat jan per lulzim bashen

  Klark RamaKlark Rama29 ditë më parë
 • Ma mutë prezident ne Botë pederashë nëjeri

  Nazmi AlimiNazmi Alimi29 ditë më parë
 • Dridhe like me le ... fabrike

  Mil GozhdariMil GozhdariMuaj më parë
 • O zot bjere dite te mira pere shqiptaret e ndershem

  zini arapizini arapiMuaj më parë
 • Nuk eshte nje gje re kjo, kurva dhe shtriga nuk bjen kurr ne gjak.. dhe ky njihet historikisht duke luajtur me bythe

  ILLYRIAN ALBANIANILLYRIAN ALBANIANMuaj më parë
 • I ra bitha ne uj metes u lag idijoti ska ku tembahet me perveq te shkopi rames aty gjith do shkojn

  Selam IljaziSelam IljaziMuaj më parë
  • Te lesht e munikes te mbahet.

   Kristo LiciKristo Lici29 ditë më parë
 • O Meta poje ivonuar tani nuk ka me koe

  Ylli MaxhariYlli MaxhariMuaj më parë
 • Kjo gazetarja duhet me fol mire shqip nuk thuhet zbythje por zbrapje

  Lulzim ThaciLulzim ThaciMuaj më parë
 • Ketij i rrofshin shqipraret injorant qe shiten per nje paket cigare

  Erizjan BrahimiErizjan BrahimiMuaj më parë
 • O pler ti je per ne burg

  usa massachusetusa massachusetMuaj më parë
 • Dridhe Like dridhe..!!! Amerika do ta fusi kukllen...asaj kuklle nuk i shpeton dot, 😂😂🖕

  kastriot jahollikastriot jaholliMuaj më parë
 • Ike ore tradhetar me 100 futyra andej keteja ipa bes ipa fytyr tradhetar

  Alikaj ShezaiAlikaj ShezaiMuaj më parë
 • Njeriu me indyr nje tradhetar ky eshte me i keq se vet djalli

  Serxho VloreSerxho VloreMuaj më parë
 • KETA JAN PER NE BUR

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
  • Ke ngrënë një gërmë ...

   Nimet BeqoNimet BeqoMuaj më parë
 • Ilir meta osht njeriu me ikoreptuar Token shiptare duhet ta vrasim ket rob qir

  Toni XhemajliToni XhemajliMuaj më parë
 • E re Rama.. Shane Saliun..I .mbrapsh.por dhe ka karakter ..Po ti vete ca ke..Ca ke ti nga keto te dyja..Po te isha ne vendit tate .do beja shume gjera. Per ate populle .Por sje ti ..leri te tjeret ..

  Rimi DerkaRimi DerkaMuaj më parë
 • Tani Meta do te shpetoi pasurin ..dhe koken ndaj do bej te pa munderen te futen ne PS.. ne avazin e vjeter..vithe vrasje me pages.. Mjere ne ..dhe sa do durojme ..NUK betohet me Skapari as per malin e tomorrit..

  Rimi DerkaRimi DerkaMuaj më parë
 • RAMA ..i mire i keq .por nuk duhet te bashkohet prape me Meten..Se i kerkoi popullit voten per te mos ndare tepsin e 30 viteve.. Nuk duhet te turperoi popullin ..Votusit e Ps..

  Rimi DerkaRimi DerkaMuaj më parë
 • ASHTE PRESIDENTI I PARE NE SHQIPNI" MOS LINDE NANA MA SI KY" I PLAST MITH PA LIND. TURPNUAN VARREZAT VDIQEN TRIMA5 PER SHQIPNI E NGELEN MASKARENJET

  NE PRITJE TESEVERTETESNE PRITJE TESEVERTETESMuaj më parë
 • Edi horri ka hall mandatin e tret

  Nebi DedaNebi DedaMuaj më parë
 • Me turq turp per ram legeni.

  Nebi DedaNebi DedaMuaj më parë
 • I shkreti meta ka kujtu se po zihet me ramen edhe puna metes esht si ka ndodh para ca vjetesh isht nje grup njerzish dhe iken ne te gjith fshatin duke trokitur ne der dhe i pyteshin burrat a e degjon i pergjigjet berri po degjoj eh thon ata merre nje pul dhe zhduku drokiten edhe te tjetera shtepi dhe e pyesin burrin e degjon gruan po merre nje pul edhe ik shkuan tek i treti e pyesin e degjon gruan ti i thot me te madhe jo i thoj te ke fituar nje kal dil jasht e merr kalin ju thot burri sa kuaj leni ju pergjigj grupi kemi shum po prit pa thot se do pyes grune qfar ngjyre e don ju pergjigjen ata merre edhe ti nje pul e kris pythen edhe metes jepeni nje pul se nuk esht trim

  Pjeter GjinajPjeter GjinajMuaj më parë
 • *Fake news* 🙉😱🤮

  Genève SuisseGenève SuisseMuaj më parë
 • Po e lane USA kete lloj pazari ,humbi mbeshtetjen e vetme massive popullore ne Europe.

  dhimitri metajdhimitri metajMuaj më parë
 • kapne qenin sa me par ket mut se vec hajdut esht ky bastard

  Xhavit BylbiliXhavit BylbiliMuaj më parë
 • Dridhe like se na fike u fikesh dhe u zhdukesh nga faqa e dheut ,amin🙏

  MIRANDA LULAJMIRANDA LULAJMuaj më parë
 • Keso pazare ne mes ketyre krimineleve jane bere ma se 20 vite dhe se eshte ndare pushteti ne tavolinen e pazareve perkunder vullnetit te popullit.Keta jane hajna dhe kriminel e ma i rryer eshte Berisha.

  Naim CerkiniNaim CerkiniMuaj më parë
 • Me. Ameriken Politika. Ajduter. dha. Spiuna Rus. Serbe. Grek. Turpi. Kombetar 🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

  Festim KertushaFestim KertushaMuaj më parë
 • Prralla me mbret kush ju paguan ju qe tregoni budalliqe cfar leshi hyn palmer rama ka 8 vjet qe vjedh

  Krenar KopaniKrenar KopaniMuaj më parë
 • O pamflet sa ju pagoj rama per te ber lojen e tij turp se nje mut jeni te gjith mediat

  Isa MeleqiIsa MeleqiMuaj më parë
 • Vetem Shqiperia mund te ket prostitutke te keti lloj kalibri aq te ulet.

  Jo JoJo JoMuaj më parë
 • Te dy keta horra kriminel qe kan mar peng shqiperin duhen ndeshkuar rend Edhe nga populli te cohemi te gjith kunder saliut dhe ilirit ti ndeshkojm rend keta horra

  Best ThingsBest ThingsMuaj më parë
 • Po ik p legen se ke 30 vjet qe mashtron shqiptaret

  RR 31RR 31Muaj më parë
 • Zoti kryeminister po' pranuat tradhetaret ne shtepine tuaj e humbet popullin dhe gjithe punet e mira qe keni bere deri tani do te thote se edhe ju jeni njesoj si AI.... MOS HUMBNI POPULLI JU DO🙏👏🙏

  Martina CiaoniMartina CiaoniMuaj më parë
 • Turp per te gjithe poletikanet shqipetar qe votuan per president ilir meten, Jane shum politikan te ulet

  Lien LienLien LienMuaj më parë
 • Qelbesirat jane bashk si perher. VV E zotit Kurti do ti shpartallojne keta sharlatan zhvates.

  Lulzim SadikuLulzim SadikuMuaj më parë
  • Te punoj per shtetin e vet njehere qytetarja

   Artur MurraArtur MurraMuaj më parë
 • hahhaha p zot ky pamfleti esht media komuniste...ncnncnc turp

  Smartstoreweb SmartstorewebSmartstoreweb SmartstorewebMuaj më parë
 • Vetem litarin e plumi i jep zgjiedhje politikaneve shqiptar e shum perkrhesve te tyre tribunali i hages eshte pak..

  Ardian GjataArdian GjataMuaj më parë
 • O ju te shkrini se qeshuri Ju i thoni problemet spas mides tuaj ,jo si eshte raliteti.

  Vehbi BajramiVehbi BajramiMuaj më parë
 • Ku e keni cu at gazetaren luftarake 😂😂 sa bertet ajo

  Juve JuveJuve JuveMuaj më parë
 • LSI SI PERIDAT E FEMEAVE .

  Jamba 95Jamba 95Muaj më parë
 • Lili pregatitu te kaloshe pleqerine me Ramen , ini shoke Mosè e dhisni fare , tani per 20 dite , do hani ngjala ne lalez prape me Ramen , kane kaluar kohe qe nuk jeni takuar , dhe ne populli shqiptare mesi po' ju presim tju shofim bashke , per te miren tuaj , per te miren tone , per te miren e popullit shqiptare , hahahahaha , ju ini spesialiste te stervitur , ,,,,,,,,,

  Fatos LanajFatos LanajMuaj më parë
 • Ooooo. Skrapalliu , nuk ka pire raki sote hahahahahaha , na u qetesua ,

  Fatos LanajFatos LanajMuaj më parë
 • Ky eshte presidenti me i poshter ne bot.

  JJ69JJ69Muaj më parë
 • Po , e vertete ... LSI eshte mut a cion.

  Real M7Real M7Muaj më parë
 • Ilir mutmeta legen skrpari hajdut maimadh ne europ bashk me nexhin e dyt kta Jan cifti mahajdut qeprej tridhetvetesh e tepaftyr sikta nuka edalin perfushat keta e han marren mebuk

  rexhaj qamilrexhaj qamilMuaj më parë
 • pershendetje dhe respekt amerik NATO

  zarif bajramizarif bajramiMuaj më parë
 • Ishalla ne spac dhe benc te ven te gjith qeverritaret.Qelbesira.hajdut kriminel

  Kristo LiciKristo LiciMuaj më parë
 • Kush lun mebyth sekajeten egjat

  Nikoll HilaNikoll HilaMuaj më parë
 • Krimineli Meta dot shkon shuuum shpejt ne Burg.. Flliqsire e keqe esht ky i Koruptuari i flliqur.. Meta e ka vendin ne Burg!!!!

  Bes BauBes BauMuaj më parë
 • PD LSI PS në RRS !!!!

  Nexhdet BellajaNexhdet BellajaMuaj më parë
 • Ilir meQka !!!

  Nexhdet BellajaNexhdet BellajaMuaj më parë
 • Ca gjuhe perdor gazetarja sikur i ha buken kesaj o zot

  Cela CelCela CelMuaj më parë
 • Politikanet tan te cdo ngjyre kush me shume edikush me pak jan te gjith te koruptuar...dhe me vjen shume keq qe ju drejtohen kryetarve te zgjedhin deputet te ndershem kur kete vyrtyt nuk ekan as vet ...po bejn shou ne kanalet televizive se ikan prone te tyre se rezultaet indajn ne tavolin ne gjirin e lalzit ...populli ka humb shpresen te te gjith kemi 30 vjet anarshi qe zgjedhim te keqen me deshir ate me te voglen.. s len uqrit e vjeter njerzit e ndershem ete shkolluar te konkurojn se duan injorantet ti ken ushtar ne rjesht.

  Sava BracullaSava BracullaMuaj më parë
 • Kētijē nuk i besohet , sa tē qetēsoet do filloj prap nga maskarallēqet

  arben carcaniarben carcaniMuaj më parë
 • E gjith klasa politike qe ka qeverisin vendin sot e 30 vjet eshte e korruptuar , e kane perçare e shkaterruar vendin.

  Jolanda PuciJolanda PuciMuaj më parë
 • Zhdukini ata kontrolloret ata pordhace muti

  Enrik RushanEnrik RushanMuaj më parë
 • Po kjo eshte CUDI ata u theren u vrane esi meta po ndryshon drejtimin.!?A mos luan teater.!? Rrofte Shqiperia poshte te pabeset.!?🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Osumi OsumiOsumi OsumiMuaj më parë
 • Turp per ne ke kemi President.

  Ardit PapaArdit PapaMuaj më parë
 • Ca zoti more delet e shqiperis po ngrihuni dhe mbytini me duart tuaja te gjith kreminelet politikan dheanalist egazetar prekuror e gjyqtar ministra dhe salin meten bashen muniken e medin malltezin e faslliniarditen dhe shkelzen ca ben spaku

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • I lutem rines shiptare ti zhdukim te gjifh ca jan ne at parlament

  Neta NdouNeta NdouMuaj më parë
 • Pushtat kan shkel besen e token e shiptarit zoti i denoft

  Neta NdouNeta NdouMuaj më parë
  • Ishalla zoti te degjoft

   Kristo LiciKristo LiciMuaj më parë
 • LSI si mutacionet e Covidit 😄😄😄😄🙈

  Nirvana MithiNirvana MithiMuaj më parë
 • Sa vk portal e sa dele njerzit ca shofin ju duket e vertet

  Adi OxaAdi OxaMuaj më parë
 • pjerdh pjerdh se lirohesh

  besim gjonikubesim gjonikuMuaj më parë
 • KUR NDEGJOJ KETE PALO PORTAL QE ESHTE I NJEANSHEM ME SHUME FORCOHET PRESIDENTI DHE ME SHUME I MBUSH BREKUSHET DROGAXHIU

  Deti DDeti DMuaj më parë
 • Politikanet jane si DERRAT te gjithe nje turi kane, te majte e tè djathte.

  Mirvjena TufaMirvjena TufaMuaj më parë
  • Keta qe kemi,Po per fat te keq...

   mercedes e55amgmercedes e55amgMuaj më parë
 • Mos e ha ate kokerr ulliri o rama se do e hash dhe ti me keta se jeni te gjith per pushkatim e keni mbytur popullin ne vuajtje

  Nevrus KorreshiNevrus KorreshiMuaj më parë
 • cojini.ne.spac.ilirin.dhegjithe.ata.qenuk.u.del.rroga.5000.dollare.te.shikojne.se.si.nxirret.leku.me.djersen.e.ballit.meshume.sakrifica.mjaft.n.a..torturuat.ne.diasporen.me.can ta.ne.krah.neper.aerodrome.dhe.rruget.ebotes.ne.iu.gjenden.ne.97.ten.nbajtem.popullin.me.buke.ushofshit.ju.politikan.bashk.me.sPakun.tuaj.megjith.cunaket.agjent

  Dimitris StavreDimitris StavreMuaj më parë
 • Duhet tè marr çfar i takon, tè mos i han hakun.

  Engjellushe IstrefiEngjellushe IstrefiMuaj më parë
  • O zot na mro prej tyne

   Neta NdouNeta NdouMuaj më parë
 • Nqs RAMA BEN LEVIZJEN QE I URDHERON META BERISHA ETJ PER T U BASHKUAR ME ATA,KA HUMBUR POPULLIN...

  Mendi SinaniMendi SinaniMuaj më parë
  • E provoi dy here kaliningrad e trojes qytetarja

   Artur MurraArtur MurraMuaj më parë
 • Npidh te semes

  Lek SulLek SulMuaj më parë
 • Në gjithë botën politikanët kanë tre mandate maksimum, në Shqipëri janë deri në vdekje, mbas vdekjes i trashigon gruaja dhe fëmijët. Turp për popullin që nuk din t'i injoron këto politikanë!

  gzim atipigzim atipiMuaj më parë
  • SESHTE E VERTETEN ANGELA MERKEL 4 HERE E KA MAR VETEM SE SOLLI 2 MILJON AZILANTA MYSLIMANE TERORIST KRIMINEL SHUMICA DHE NJERZIT SE DUHANE ME PO MUND VAZHDONE KURSE EDI RAMA PUNON PSE KE TE VOTOJ POPULLE METEN BASHEN SÄLEN MONIKEN????

   ela elaela elaMuaj më parë
  • Populli voton kush punon dhe kush e meriton ata qe flen gjum gjum do flen akoma sic kan fletur

   Alikaj ShezaiAlikaj ShezaiMuaj më parë
  • Jke futur kkot qytetarja

   Artur MurraArtur MurraMuaj më parë
 • Dridhe Like

  edmir sojatiedmir sojatiMuaj më parë
 • Sala.Meta.Dy kriminelet dy tradhetaret e Shqiperise.Shporruni fara keqe

  Poli BerdufiPoli BerdufiMuaj më parë
 • Dhe i solli ne PS. Ishte e korruptuar qe nga Nano. E nguli Rilindjen dhe solli kurvat e LSIs. Delet e PS kan per te Votuar PDn

  E JE JMuaj më parë
 • Ja kane shternguar rrepat amerikanet eshte e thjeshte.

  TragicTragicMuaj më parë
 • Komedi KOMUNISTOKRATE 30 vjecare per te ndruar hajdutet

  Petrika PleqiPetrika PleqiMuaj më parë
 • Jo vetem duart e kembet por edhe koken te presesh nuk i plasi njeriut per ty morr hajdut

  Giulietta StaraGiulietta StaraMuaj më parë
 • Mbas italise dhe gjermanise ky eshte gjeja me e poshter ne shqiperi do vije dita qe ti paguaj ky po nuk besoj ky do rjepur

  Avni TocilaAvni TocilaMuaj më parë
 • Ky eshte ai Mic Sokoli. Nuk besoj sepse ai patrioti luftoi me pushke per lirite tona me te mira kurse ky i riu ka luftuar per te vjedhur parate e shqiptareve. Nuk eshte njelloj me Micin e vertete.

  Bashkim NeziriBashkim NeziriMuaj më parë
  • Ku kan ftur as burrni mi permen ata kta pushta

   Neta NdouNeta NdouMuaj më parë
 • Do te degjojme dhe shikojme te bukura miq keni durim

  Sander LiloSander LiloMuaj më parë
ALworld